x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Horloges verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Danish design Horloges

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Horloge categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Danish design Akilia Mini horloge IV08Q1268
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150776162.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144805063.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145963868.jpg
      Danish design Danish design Akilia Mini horloge IV08Q1268 Akilia Mini horloge IV08Q1268 Akilia Mini horloge IV08Q1268 Akilia Mini horloge IV08Q1268 (8)
      Danish design Akilia Mini horloge IV08Q1268
      • 08718569039813
      1
      deal
      111.20 EUR
    • Danish design Horloge 34 mm Stainless Steel IV66Q1259
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153389216.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150166873.jpg
      Danish design Danish design Horloge 34 mm Stainless Steel IV66Q1259 Horloge 34 mm Stainless Steel IV66Q1259 Horloge 34 mm Stainless Steel IV66Q1259 Långeland horloge IV66Q1259 (2)
      Danish design Horloge 34 mm Stainless Steel IV66Q1259
      • 08718569039929
      1
      159.00 EUR
    • Danish design Akilia Second Horloge IQ68Q1250
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151252870.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147599102.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128045755.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148839669.jpg
      Danish design Danish design Akilia Second Horloge IQ68Q1250 Akilia Second Horloge IQ68Q1250 Akilia Second Horloge IQ68Q1250 Akilia Second Horloge IQ68Q1250 (1)
      Danish design Akilia Second Horloge IQ68Q1250
      • 08718569038731
      1
      129.00 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Refurbished IMPORTANT
        • true
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Fossil DEFAULT
        • fossil
      • Diesel DEFAULT
        • diesel
      • Casio DEFAULT
        • casio
      • Hugo Boss DEFAULT
        • hugo_boss
      • Skagen DEFAULT
        • skagen
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Kinderen (kinderen)
    • Merk (brand):
      • Seiko (seiko)
      • Lorus (lorus)
      • Citizen (citizen)
      • Festina (festina)
      • ICE-Watch (ice_watch)
      • Meister Anker (meister_anker)
      • Diesel (diesel)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Skagen (skagen)
      • Casio (casio)
      • Boccia (boccia)
      • Fossil (fossil)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Guess (guess)
      • Breil (breil)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Adidas (adidas)
      • Alpha Saphir (alpha_saphir)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Atrium (atrium)
      • Baby-G (baby_g)
      • Bering (bering)
      • Blend (blend)
      • Boss orange (boss_orange)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bulova (bulova)
      • BURKER Watches (burker_watches)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calypso (calypso)
      • Calypso Watches (calypso_watches)
      • Caravelle New York (caravelle_new_york)
      • Certina (certina)
      • Cluse (cluse)
      • Colori (colori)
      • Daisy Dixon (daisy_dixon)
      • Daniel Wellington (daniel_wellington)
      • Danish design (danish_design)
      • DKNY (dkny)
      • Dugena (dugena)
      • Engelsrufer (engelsrufer)
      • Esprit (esprit)
      • ETT (ett)
      • Ferrari (ferrari)
      • Firetti (firetti)
      • G-Shock (g_shock)
      • Gc (gc)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Guess Collection (guess_collection)
      • Haemmer Germany (haemmer_germany)
      • Ikki Fashion (ikki_fashion)
      • Iron Annie (iron_annie)
      • Jacob Jensen (jacob_jensen)
      • Jacques Farel (jacques_farel)
      • Jacques Lemans (jacques_lemans)
      • Jaguar (jaguar)
      • JOOP! (joop_)
      • Julie Julsen (julie_julsen)
      • Junkers (junkers)
      • Juwelo (juwelo)
      • KANE (kane)
      • Kapten & Son (kapten_son)
      • Karen Millen (karen_millen)
      • Kerbholz (kerbholz)
      • Komono (komono)
      • Kronaby (kronaby)
      • Lacoste (lacoste)
      • LEGO (lego)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Master Time (master_time)
      • Maximex (maximex)
      • Mona (mona)
      • Mondaine (mondaine)
      • MVMT (mvmt)
      • Nordgreen (nordgreen)
      • Olympic (olympic)
      • Parfois (parfois)
      • Paul Edward (paul_edward)
      • Paul Hewitt (paul_hewitt)
      • Picto (picto)
      • Pilgrim (pilgrim)
      • Pulsar (pulsar)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rebecca minkoff (rebecca_minkoff)
      • Reebok (reebok)
      • Renard (renard)
      • Retox (retox)
      • Rosefield (rosefield)
      • Roxy (roxy)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Scuderia Ferrari (scuderia_ferrari)
      • Seven-24 (seven_24)
      • Sinar (sinar)
      • Sixties (sixties)
      • Smarty (smarty)
      • Swarovski (swarovski)
      • Swiss army (swiss_army)
      • Swiss Military Hanowa (swiss_military_hanowa)
      • TAKE A SHOT (take_a_shot)
      • Tamaris (tamaris)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The Paul Collection (the_paul_collection)
      • Thomas Sabo (thomas_sabo)
      • Timberland (timberland)
      • Tissot (tissot)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Twlv (twlv)
      • V.o.s.t Germany (v_o_s_t_germany)
      • Victorinox (victorinox)
      • Wenger (wenger)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €80 (budget)
      • €80 - €150 (low)
      • €150 - €250 (medium)
      • €250 - €400 (high)
      • €400 of meer (highest)
    • Kleur bandje (kleur_band):
      • Zwart (zwart)
      • Bruin (bruin)
      • Groen (groen)
      • Blauw (blauw)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
    • Materiaal band (band_material):
      • Leer (leer)
      • Staal (staal)
      • Silicoon (silicoon)
      • Edelstaal (edelstaal)
      • Kunststof (kunststof)
      • Canvas (canvas)
      • Hout (hout)
      • Keramiek (keramiek)
      • Metaal (overig) (metaal_overig_)
      • Nylon (nylon)
      • Overige materialen (overige_materialen)
      • Resin (resin)
      • Rubber (rubber)
      • Textiel (textiel)
      • Titanium (titanium)
    • Grootte horlogekast (diameter) (grootte_horlogekast):
      • < 37 mm (grootte_horlogekast_37)
      • 37 mm - 42 mm (grootte_horlogekast_37_42)
      • 42 mm - 44 mm (grootte_horlogekast_42_44)
      • ≥ 44 mm (grootte_horlogekast_44)
    • Kleur horlogekast (frame_kleur):
      • Goud (goud)
      • Zilverkleurig (zilverkleurig)
      • Rosé goud (roze)
      • Grijs (grijs)
      • Zwart (zwart)
      • Multi (multi)
    • Materiaal horlogekast (materiaal_behuizing):
      • Geelkoper (geelkoper)
      • Goud (goud)
      • Keramiek (keramiek)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • RVS (rvs)
      • Staal (staal)
      • Titanium (titanium)
      • Veerstaal (veerstaal)
      • Zilver (zilver)
    • Vorm horlogekast (vorm):
      • Cirkel (cirkel)
      • Ovaal (ovaal)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
    • Tijdsaanduiding (display_type):
      • Analoog (analoog)
      • Digitaal (digitaal)
    • Type horloge (aandrijving) (soort_uurwerk):
      • Automatisch (automatisch)
      • Digital (digital)
      • Mechanic (mechanic)
      • Quartz (quartz)
      • Radio controlled (radio_controlled)
      • Solar (solar)
    • Band lengte (Band lengte):
      • < 175 mm (Band lengte_180)
      • 175 mm - 200 mm (Band lengte_180_200)
      • ≥ 200 mm (Band lengte_200)
    • Band breedte (band_breedte):
      • < 15 mm (<_15_mm)
      • 16 - 20 mm (tussen_16_20_mm)
      • 21 - 25 mm (tussen_21_25_mm)
      • 26 - 30 mm (tussen_26_30_mm)
    • Waterbestendigheid (waterdichtheid):
      • Regen- & spatwaterdicht (<10 atm) (low)
      • Zwemmen & snorkelen (10-20 atm) (medium)
      • Watersport & recreatief duiken (20-100 atm) (high)
      • Diepzee duiken (>100 atm) (highest)
      • 0 atm (waterdichtheid_0.0)
      • 1 atm (waterdichtheid_1.0)
      • 3 atm (waterdichtheid_3.0)
      • 5 atm (waterdichtheid_5.0)
      • 10 atm (waterdichtheid_10.0)
      • 20 atm (waterdichtheid_20.0)
      • 30 atm (waterdichtheid_30.0)
      • 50 atm (waterdichtheid_50.0)
      • 100 atm (waterdichtheid_100.0)
    • Soort glas (type_glas):
      • Saffier glas (saffier_glas)
      • Hardlex (hardlex)
      • Kristal glas (kristal_glas)
      • Mineraal glas (mineraal_glas)
      • Kunststof (kunststof)
    • Datum weergave (datumindicator):
      • Ja (ja)
    • Stopwatch (stopwatch):
      • Ja (ja)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Refurbished (refurbished):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl