x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Horloges verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Danish design Horloges

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Horloge categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 10
    • Danish design Tåsinge horloge IV05Q1236
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128043560.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106852023.jpg
      Danish design Danish design Tåsinge horloge IV05Q1236 Tåsinge horloge IV05Q1236 Tåsinge horloge IV05Q1236 Danish Design NO. : IV05Q1236. Roestvrij stalen case; ZILVER DIAL; goud PVD Mesh STAINLESS STEEL BRACELET; MINERAAL glas; QUARTZ MOVement Diameter 32 mm; 3 ATM; 2 YEAR WARRANTY (5)
      Danish design Tåsinge horloge IV05Q1236
      • 08718569038311
      2
      deal
      84.95 EUR
    • Danish design Horloge 36 mm staal IV15Q1180
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/119631668.jpg
      Danish design Danish design Horloge 36 mm staal IV15Q1180 Horloge 36 mm staal IV15Q1180 Horloge 36 mm staal IV15Q1180 Tijdmeter. 0 (3)
      Danish design Horloge 36 mm staal IV15Q1180
      • 08718569034924
      2
      69.00 EUR
    • Danish design IV 68 Q 1240 Horloge
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148659087.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/108705760.jpg
      Danish design Danish design IV 68 Q 1240 Horloge IV 68 Q 1240 Horloge IV 68 Q 1240 Horloge Kalsoy horloge IV68Q1240 (2)
      Danish design IV 68 Q 1240 Horloge
      • 08718569038205
      1
      deal
      64.95 EUR
    • Danish design Horloge 34 mm Stainless Steel IV66Q1259
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150013754.jpg
      Danish design Danish design Horloge 34 mm Stainless Steel IV66Q1259 Horloge 34 mm Stainless Steel IV66Q1259 Horloge 34 mm Stainless Steel IV66Q1259 Långeland horloge IV66Q1259 (1)
      Danish design Horloge 34 mm Stainless Steel IV66Q1259
      • 08718569039929
      2
      136.74 EUR
    • Danish design Hudson horloge IQ12Q1237
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153750762.jpg
      Danish design Danish design Hudson horloge IQ12Q1237 Hudson horloge IQ12Q1237 Hudson horloge IQ12Q1237 Hudson horloge IQ12Q1237 (1)
      Danish design Hudson horloge IQ12Q1237
      • 08718569038052
      2
      deal
      74.95 EUR
    • Danish design Horloge 40 mm staal IQ24Q1190
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/89605414.jpg
      Danish design Danish design Horloge 40 mm staal IQ24Q1190 Horloge 40 mm staal IQ24Q1190 Horloge 40 mm staal IQ24Q1190 Tijdmeter. 0 (1)
      Danish design Horloge 40 mm staal IQ24Q1190
      • 08718569035235
      2
      76.00 EUR
    • Danish design Horloge 36 mm staal IV14Q1180
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/89606232.jpg
      Danish design Danish design Horloge 36 mm staal IV14Q1180 Horloge 36 mm staal IV14Q1180 Horloge 36 mm staal IV14Q1180 Tijdmeter. 0 (1)
      Danish design Horloge 36 mm staal IV14Q1180
      • 08718569034917
      2
      79.00 EUR
    • Danish design Tåsinge horloge IV62Q1236
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128043562.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105352566.jpg
      Danish design Danish design Tåsinge horloge IV62Q1236 Tåsinge horloge IV62Q1236 Tåsinge horloge IV62Q1236 Tåsinge horloge IV62Q1236 (1)
      Danish design Tåsinge horloge IV62Q1236
      • 08718569038359
      2
      deal
      74.95 EUR
    • Danish design Hudson horloge IQ14Q1237
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153750774.jpg
      Danish design Danish design Hudson horloge IQ14Q1237 Hudson horloge IQ14Q1237 Hudson horloge IQ14Q1237 Danish Design NO. IQ14Q1237. Roestvrij stalen case; GREY DIAL; zwart leer riem Mineraal glas; QUARTZ movement; DIA 39mm date; 3 ATM; 2 YEAR WARRANTY (1)
      Danish design Hudson horloge IQ14Q1237
      • 08718569038069
      2
      deal
      74.95 EUR
    • Danish design Horloge IV62Q1098
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149990764.jpg
      Danish design Danish design Horloge IV62Q1098 Horloge IV62Q1098 Horloge IV62Q1098 Horloge IV62Q1098 (1)
      Danish design Horloge IV62Q1098
      • 08718569030797
      1
      deal
      64.95 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Fossil DEFAULT
        • fossil
      • Diesel DEFAULT
        • diesel
      • Casio DEFAULT
        • casio
      • Hugo Boss DEFAULT
        • hugo_boss
      • Skagen DEFAULT
        • skagen
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Kinderen (kinderen)
    • Merk (brand):
      • Seiko (seiko)
      • Lorus (lorus)
      • Citizen (citizen)
      • Festina (festina)
      • ICE-Watch (ice_watch)
      • Meister Anker (meister_anker)
      • Diesel (diesel)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Skagen (skagen)
      • Casio (casio)
      • Boccia (boccia)
      • Fossil (fossil)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Guess (guess)
      • Breil (breil)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Adidas (adidas)
      • Alpha Saphir (alpha_saphir)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Atrium (atrium)
      • Ben Sherman (ben_sherman)
      • Bering (bering)
      • Blend (blend)
      • Braun (braun)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bulova (bulova)
      • BURKER Watches (burker_watches)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Calypso Watches (calypso_watches)
      • Caravelle New York (caravelle_new_york)
      • Certina (certina)
      • Citizen Horloges Ecodrive (citizen_horloges_ecodrive)
      • Cluse (cluse)
      • Colori (colori)
      • Daisy Dixon (daisy_dixon)
      • Daniel Wellington (daniel_wellington)
      • Danish design (danish_design)
      • DKNY (dkny)
      • Dugena (dugena)
      • Edifice (edifice)
      • Engelsrufer (engelsrufer)
      • Esprit (esprit)
      • ETT (ett)
      • Festina Horloges (festina_horloges)
      • Firetti (firetti)
      • Furla (furla)
      • G-Shock (g_shock)
      • GaGa Milano (gaga_milano)
      • Gc (gc)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Gucci (gucci)
      • Guess Collection (guess_collection)
      • Haemmer Germany (haemmer_germany)
      • Hamilton (hamilton)
      • Henry London (henry_london)
      • Ikki (ikki)
      • Ikki Fashion (ikki_fashion)
      • Ingersoll (ingersoll)
      • Invicta (invicta)
      • Iron Annie (iron_annie)
      • Jacob Jensen (jacob_jensen)
      • Jacques Farel (jacques_farel)
      • Jacques Lemans (jacques_lemans)
      • Jaguar (jaguar)
      • JOOP! (joop_)
      • Julie Julsen (julie_julsen)
      • Junkers (junkers)
      • Juwelo (juwelo)
      • Kaliber (kaliber)
      • Kapten and Son (kapten_and_son)
      • Kapten & Son (kapten_son)
      • Kerbholz (kerbholz)
      • Komono (komono)
      • Kronaby (kronaby)
      • Lacoste (lacoste)
      • Laimer (laimer)
      • LEGO (lego)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Madison (madison)
      • Maserati (maserati)
      • Master Time (master_time)
      • Maximex (maximex)
      • MisterBling AB (misterbling_ab)
      • Mona (mona)
      • Mondaine (mondaine)
      • MVMT (mvmt)
      • Nautica (nautica)
      • Nixon (nixon)
      • Nordgreen (nordgreen)
      • Orient (orient)
      • Oris (oris)
      • Orphelia (orphelia)
      • Paul Edward (paul_edward)
      • Paul Hewitt (paul_hewitt)
      • Pilgrim (pilgrim)
      • Police (police)
      • Pulsar (pulsar)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rebecca minkoff (rebecca_minkoff)
      • Reebok (reebok)
      • Retox (retox)
      • Rosefield (rosefield)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Roxy (roxy)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Samsung (samsung)
      • Sector No Limits (sector_no_limits)
      • Sekonda (sekonda)
      • Seven-24 (seven_24)
      • Sinar (sinar)
      • Sixties (sixties)
      • Smarty (smarty)
      • Superdry (superdry)
      • Swarovski (swarovski)
      • Swatch (swatch)
      • Swiss army (swiss_army)
      • Swiss Military Hanowa (swiss_military_hanowa)
      • TAKE A SHOT (take_a_shot)
      • Tamaris (tamaris)
      • Thomas Sabo (thomas_sabo)
      • Timberland (timberland)
      • Timex (timex)
      • Tissot (tissot)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tw steel (tw_steel)
      • Twlv (twlv)
      • V.o.s.t Germany (v_o_s_t_germany)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vivienne Westwood (vivienne_westwood)
      • Wenger (wenger)
      • Wewood (wewood)
      • Xiaomi (xiaomi)
      • Zeppelin (zeppelin)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €80 (budget)
      • €80 - €150 (low)
      • €150 - €250 (medium)
      • €250 - €400 (high)
      • €400 of meer (highest)
    • Kleur bandje (kleur_band):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Groen (groen)
      • Blauw (blauw)
      • Multicolor (multi)
    • Materiaal band (band_material):
      • Leer (leer)
      • Staal (staal)
      • Silicoon (silicoon)
      • Edelstaal (edelstaal)
      • Kunststof (kunststof)
      • Canvas (canvas)
      • Hout (hout)
      • Keramiek (keramiek)
      • Metaal (overig) (metaal_overig_)
      • Nylon (nylon)
      • Overige materialen (overige_materialen)
      • Resin (resin)
      • Rubber (rubber)
      • Textiel (textiel)
      • Titanium (titanium)
    • Grootte horlogekast (diameter) (grootte_horlogekast):
      • < 37 mm (grootte_horlogekast_1)
      • 37 mm - 42 mm (grootte_horlogekast_2)
      • 42 mm - 44 mm (grootte_horlogekast_3)
      • ≥ 44 mm (grootte_horlogekast_4)
    • Kleur horlogekast (frame_kleur):
      • Goud (goud)
      • Zilverkleurig (zilverkleurig)
      • Rosé goud (roze)
      • Grijs (grijs)
      • Zwart (zwart)
      • Multi (multi)
    • Materiaal horlogekast (materiaal_behuizing):
      • Geelkoper (geelkoper)
      • Goud (goud)
      • Hout (hout)
      • Keramiek (keramiek)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Polymeer (polymeer)
      • RVS (rvs)
      • Staal (staal)
      • Titanium (titanium)
      • Veerstaal (veerstaal)
      • Zilver (zilver)
    • Vorm horlogekast (vorm):
      • Cirkel (cirkel)
      • Ovaal (ovaal)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
    • Tijdsaanduiding (display_type):
      • Analoog (analoog)
      • Digitaal (digitaal)
      • Digitaal & Analoog (digitaal_analoog)
    • Type horloge (aandrijving) (soort_uurwerk):
      • Automatisch (automatisch)
      • Digital (digital)
      • Kinetic (kinetic)
      • Mechanic (mechanic)
      • Quartz (quartz)
      • Radio controlled (radio_controlled)
      • Solar (solar)
    • Band lengte (Band lengte):
      • < 190 mm (Band lengte_1)
      • 190 mm - 200 mm (Band lengte_2)
      • ≥ 200 mm (Band lengte_3)
    • Band breedte (band_breedte):
      • < 15 mm (<_15_mm)
      • 16 - 20 mm (tussen_16_20_mm)
      • 21 - 25 mm (tussen_21_25_mm)
      • 26 - 30 mm (tussen_26_30_mm)
    • Waterbestendigheid (waterdichtheid):
      • Regen- & spatwaterdicht (<10 atm) (low)
      • Zwemmen & snorkelen (10-20 atm) (medium)
      • Watersport & recreatief duiken (20-100 atm) (high)
      • Diepzee duiken (>100 atm) (highest)
      • 0 atm (waterdichtheid_0.0)
      • 1 atm (waterdichtheid_1.0)
      • 3 atm (waterdichtheid_3.0)
      • 5 atm (waterdichtheid_5.0)
      • 10 atm (waterdichtheid_10.0)
      • 20 atm (waterdichtheid_20.0)
      • 30 atm (waterdichtheid_30.0)
      • 50 atm (waterdichtheid_50.0)
      • 100 atm (waterdichtheid_100.0)
    • Soort glas (type_glas):
      • Saffier glas (saffier_glas)
      • Hardlex (hardlex)
      • Kristal glas (kristal_glas)
      • Mineraal glas (mineraal_glas)
      • Kunststof (kunststof)
    • Datum weergave (datumindicator):
      • Ja (ja)
    • Stopwatch (stopwatch):
      • Ja (ja)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl