x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Horloges verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Coolwatch Horloges

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Horloge categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 24
    • Coolwatch Kinderhorloge Analoog/digitaal siliconen/blauw CW.342
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/119638150.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150024411.jpg
      Coolwatch Coolwatch Kinderhorloge Analoog/digitaal siliconen/blauw CW.342 Kinderhorloge Analoog/digitaal siliconen/blauw CW.342 Kinderhorloge Analoog/digitaal siliconen/blauw CW.342 (2)
      Coolwatch Kinderhorloge Analoog/digitaal siliconen/blauw CW.342
      • 08716667169180
      2
      36.45 EUR
    • Coolwatch Kinderhorlog Orange CW.135
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/112057191.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/95901481.jpg
      Coolwatch Coolwatch Kinderhorlog Orange CW.135 Kinderhorlog Orange CW.135 Kinderhorlog Orange CW.135 (2)
      Coolwatch Kinderhorlog Orange CW.135
      • 08717306910224
      1
      32.50 EUR
    • Coolwatch Kinderhorloge Flower CW.322
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/119637444.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150024218.jpg
      Coolwatch Coolwatch Kinderhorloge Flower CW.322 Kinderhorloge Flower CW.322 Kinderhorloge Flower CW.322 (1)
      Coolwatch Kinderhorloge Flower CW.322
      • 08716667168824
      2
      42.45 EUR
    • Coolwatch Kinderhorloge CW.358 PU Leder Zilver
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140903926.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150025604.jpg
      Coolwatch Coolwatch Kinderhorloge CW.358 PU Leder Zilver Kinderhorloge CW.358 PU Leder Zilver Kinderhorloge CW.358 PU Leder Zilver (1)
      Coolwatch Kinderhorloge CW.358 PU Leder Zilver
      • 08716667169821
      2
      38.45 EUR
    • Coolwatch Kinderhorloge CW.350 Plastic/silicone Zilver
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/131583853.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150025341.jpg
      Coolwatch Coolwatch Kinderhorloge CW.350 Plastic/silicone Zilver Kinderhorloge CW.350 Plastic/silicone Zilver Kinderhorloge CW.350 Plastic/silicone Zilver (1)
      Coolwatch Kinderhorloge CW.350 Plastic/silicone Zilver
      • 08716667169678
      2
      47.95 EUR
    • Coolwatch Kinderhorloge CW.351 Plastic/silicone Zilver
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/131583855.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150025343.jpg
      Coolwatch Coolwatch Kinderhorloge CW.351 Plastic/silicone Zilver Kinderhorloge CW.351 Plastic/silicone Zilver Kinderhorloge CW.351 Plastic/silicone Zilver (1)
      Coolwatch Kinderhorloge CW.351 Plastic/silicone Zilver
      • 08716667169685
      2
      47.95 EUR
    • Coolwatch Kinderhorloge CW.341 Plastic/silicone Kunststof
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/131967694.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150025322.jpg
      Coolwatch Coolwatch Kinderhorloge CW.341 Plastic/silicone Kunststof Kinderhorloge CW.341 Plastic/silicone Kunststof Kinderhorloge CW.341 Plastic/silicone Kunststof (1)
      Coolwatch Kinderhorloge CW.341 Plastic/silicone Kunststof
      • 08716667169173
      2
      34.45 EUR
    • Coolwatch CW.272 Kinderhorloge Ana/Digi siliconen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/119638145.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150024409.jpg
      Coolwatch Coolwatch CW.272 Kinderhorloge Ana/Digi siliconen CW.272 Kinderhorloge Ana/Digi siliconen CW.272 Kinderhorloge Ana/Digi siliconen (1)
      Coolwatch CW.272 Kinderhorloge Ana/Digi siliconen
      • 08716667169197
      2
      45.50 EUR
    • Coolwatch kinderhorloge Bolk staal-canvas groen CW.255
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/112037367.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146639084.jpg
      Coolwatch Coolwatch kinderhorloge Bolk staal-canvas groen CW.255 kinderhorloge Bolk staal-canvas groen CW.255 kinderhorloge Bolk staal-canvas groen CW.255 (1)
      Coolwatch kinderhorloge Bolk staal-canvas groen CW.255
      • 08716667163607
      2
      48.00 EUR
    • Coolwatch Kinderhorloge CW.362 PU Leder Zilver
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150025609.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149981710.jpg
      Coolwatch Coolwatch Kinderhorloge CW.362 PU Leder Zilver Kinderhorloge CW.362 PU Leder Zilver Kinderhorloge CW.362 PU Leder Zilver (1)
      Coolwatch Kinderhorloge CW.362 PU Leder Zilver
      • 08716667169852
      2
      40.45 EUR
    • Coolwatch Kinderhorloge CW.355 PU Leder Zilver
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140903929.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150021602.jpg
      Coolwatch Coolwatch Kinderhorloge CW.355 PU Leder Zilver Kinderhorloge CW.355 PU Leder Zilver Kinderhorloge CW.355 PU Leder Zilver (1)
      Coolwatch Kinderhorloge CW.355 PU Leder Zilver
      • 08716667169791
      2
      38.45 EUR
    • Coolwatch Kinderhorloge Analoog/Digitaal siliconen groen CW.273
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/119638074.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150024382.jpg
      Coolwatch Coolwatch Kinderhorloge Analoog/Digitaal siliconen groen CW.273 Kinderhorloge Analoog/Digitaal siliconen groen CW.273 Kinderhorloge Analoog/Digitaal siliconen groen CW.273 (1)
      Coolwatch Kinderhorloge Analoog/Digitaal siliconen groen CW.273
      • 08716667169203
      2
      45.50 EUR
    • Coolwatch Kinderhorloge CW.353 Plastic/silicone Zilver
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/131583859.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150025347.jpg
      Coolwatch Coolwatch Kinderhorloge CW.353 Plastic/silicone Zilver Kinderhorloge CW.353 Plastic/silicone Zilver Kinderhorloge CW.353 Plastic/silicone Zilver (1)
      Coolwatch Kinderhorloge CW.353 Plastic/silicone Zilver
      • 08716667169708
      2
      47.95 EUR
    • Coolwatch Kinderhorloge CW.357 PU Leder Zilver
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140903918.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150025606.jpg
      Coolwatch Coolwatch Kinderhorloge CW.357 PU Leder Zilver Kinderhorloge CW.357 PU Leder Zilver Kinderhorloge CW.357 PU Leder Zilver (1)
      Coolwatch Kinderhorloge CW.357 PU Leder Zilver
      • 08716667169814
      2
      38.45 EUR
    • Coolwatch Kinderhorloge CW.352 Plastic/silicone Zilver
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/131583856.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150025344.jpg
      Coolwatch Coolwatch Kinderhorloge CW.352 Plastic/silicone Zilver Kinderhorloge CW.352 Plastic/silicone Zilver Kinderhorloge CW.352 Plastic/silicone Zilver (1)
      Coolwatch Kinderhorloge CW.352 Plastic/silicone Zilver
      • 08716667169692
      2
      47.95 EUR
    • Coolwatch Kinderhorloge CW.361 PU Leder Zilver
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140903970.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150025607.jpg
      Coolwatch Coolwatch Kinderhorloge CW.361 PU Leder Zilver Kinderhorloge CW.361 PU Leder Zilver Kinderhorloge CW.361 PU Leder Zilver (1)
      Coolwatch Kinderhorloge CW.361 PU Leder Zilver
      • 08716667169845
      2
      40.45 EUR
    • Coolwatch Prisma Kinderhorloge Little Flower CW.265
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/119634664.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150023680.jpg
      Coolwatch Coolwatch Prisma Kinderhorloge Little Flower CW.265 Prisma Kinderhorloge Little Flower CW.265 Prisma Kinderhorloge Little Flower CW.265 (1)
      Coolwatch Prisma Kinderhorloge Little Flower CW.265
      • 08716667168831
      2
      40.50 EUR
    • Coolwatch Kinderhorloge CW.356 PU Leder Zilver
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140903925.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150025605.jpg
      Coolwatch Coolwatch Kinderhorloge CW.356 PU Leder Zilver Kinderhorloge CW.356 PU Leder Zilver Kinderhorloge CW.356 PU Leder Zilver (1)
      Coolwatch Kinderhorloge CW.356 PU Leder Zilver
      • 08716667169807
      2
      38.45 EUR
    • Coolwatch Kinderhorloge CW.360 PU Leder Zilver
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140903968.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150025608.jpg
      Coolwatch Coolwatch Kinderhorloge CW.360 PU Leder Zilver Kinderhorloge CW.360 PU Leder Zilver Kinderhorloge CW.360 PU Leder Zilver (1)
      Coolwatch Kinderhorloge CW.360 PU Leder Zilver
      • 08716667169838
      2
      40.45 EUR
    • Coolwatch Kinderhorloge P.1415
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/131651330.jpg
      Coolwatch Coolwatch Kinderhorloge P.1415 Kinderhorloge P.1415 Kinderhorloge P.1415 (1)
      Coolwatch Kinderhorloge P.1415
      • 08716667128248
      • P.1415
      1
      deal
      36.80 EUR
    • Coolwatch by Prisma Kinderhorloge P.2599
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/112063873.jpg
      Coolwatch Coolwatch by Prisma Kinderhorloge P.2599 by Prisma Kinderhorloge P.2599 by Prisma Kinderhorloge P.2599 (1)
      Coolwatch by Prisma Kinderhorloge P.2599
      • 08716667057241
      1
      50.50 EUR
    • Coolwatch CW.277 Kids Horloge Pilot Zilver Digitaal
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105382901.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/112056095.jpg
      Coolwatch Coolwatch CW.277 Kids Horloge Pilot Zilver Digitaal CW.277 Kids Horloge Pilot Zilver Digitaal CW.277 Kids Horloge Pilot Zilver Digitaal (1)
      Coolwatch CW.277 Kids Horloge Pilot Zilver Digitaal
      • 08716667163812
      1
      38.50 EUR
    • Coolwatch Prisma CW.153 Little Flower Purple Metallic horloge
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105382945.jpg
      Coolwatch Coolwatch Prisma CW.153 Little Flower Purple Metallic horloge Prisma CW.153 Little Flower Purple Metallic horloge Prisma CW.153 Little Flower Purple Metallic horloge (1)
      Coolwatch Prisma CW.153 Little Flower Purple Metallic horloge
      1
      42.50 EUR
    • Coolwatch Prisma Kinderhorloge Mats zwart/rood P.2556
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/119632648.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/94167966.jpg
      Coolwatch Coolwatch Prisma Kinderhorloge Mats zwart/rood P.2556 Prisma Kinderhorloge Mats zwart/rood P.2556 Prisma Kinderhorloge Mats zwart/rood P.2556 (1)
      Coolwatch Prisma Kinderhorloge Mats zwart/rood P.2556
      • 08716667113619
      1
      32.45 EUR
    2 5
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Fossil DEFAULT
        • fossil
      • Diesel DEFAULT
        • diesel
      • Casio DEFAULT
        • casio
      • Hugo Boss DEFAULT
        • hugo_boss
      • Skagen DEFAULT
        • skagen
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Kinderen (kinderen)
    • Merk (brand):
      • Seiko (seiko)
      • Lorus (lorus)
      • Citizen (citizen)
      • Festina (festina)
      • ICE-Watch (ice_watch)
      • Meister Anker (meister_anker)
      • Diesel (diesel)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Skagen (skagen)
      • Casio (casio)
      • Boccia (boccia)
      • Fossil (fossil)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Guess (guess)
      • Breil (breil)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • About You (about_you)
      • Adidas (adidas)
      • Alpha Saphir (alpha_saphir)
      • Arion Jewelry (arion_jewelry)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Atrium (atrium)
      • Baby-G (baby_g)
      • Blend (blend)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bulova (bulova)
      • BURKER Watches (burker_watches)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calypso (calypso)
      • Calypso Watches (calypso_watches)
      • Caravelle New York (caravelle_new_york)
      • Cluse (cluse)
      • CO88 Collection (co88_collection)
      • Colori (colori)
      • Coolwatch (coolwatch)
      • Country line (country_line)
      • Creotime (creotime)
      • Daisy Dixon (daisy_dixon)
      • Daniel Wellington (daniel_wellington)
      • Danish design (danish_design)
      • DKNY (dkny)
      • Dugena (dugena)
      • Edifice (edifice)
      • Elli (elli)
      • Elysee (elysee)
      • Engelsrufer (engelsrufer)
      • Esprit (esprit)
      • Estella Bartlett (estella_bartlett)
      • ETT (ett)
      • Fc Bayern (fc_bayern)
      • Firetti (firetti)
      • Frank 1967 (frank_1967)
      • G-Shock (g_shock)
      • Garmin (garmin)
      • Garonne (garonne)
      • Gc (gc)
      • Geemarc Telecom (geemarc_telecom)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Haemmer Germany (haemmer_germany)
      • HEINE (heine)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Ikki (ikki)
      • Ikki Fashion (ikki_fashion)
      • Invicta (invicta)
      • Iron Annie (iron_annie)
      • ISEE (isee)
      • Jacob Jensen (jacob_jensen)
      • Jacques Farel (jacques_farel)
      • Jacques Lemans (jacques_lemans)
      • Jaguar (jaguar)
      • JOOP! (joop_)
      • Joy De La Luz (joy_de_la_luz)
      • Julie Julsen (julie_julsen)
      • Junkers (junkers)
      • Juwelo (juwelo)
      • Kaliber (kaliber)
      • KANE (kane)
      • Kapten & Son (kapten_son)
      • Kerbholz (kerbholz)
      • Komono (komono)
      • KRAEK (kraek)
      • Kronaby (kronaby)
      • Lacoste (lacoste)
      • LEGO (lego)
      • LEGO Watches (lego_watches)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Master Time (master_time)
      • MVMT (mvmt)
      • My Jewellery (my_jewellery)
      • Nixon (nixon)
      • Nordgreen (nordgreen)
      • Oozoo (oozoo)
      • P D PAOLA (p_d_paola)
      • Parfois (parfois)
      • Paul Edward (paul_edward)
      • Paul Hewitt (paul_hewitt)
      • Pieces (pieces)
      • Pilgrim (pilgrim)
      • Prisma (prisma)
      • Pulsar (pulsar)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rebecca minkoff (rebecca_minkoff)
      • Reebok (reebok)
      • Renard (renard)
      • Rk (rk)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Samsung (samsung)
      • Scuderia Ferrari (scuderia_ferrari)
      • Sekonda (sekonda)
      • Seven-24 (seven_24)
      • Sinar (sinar)
      • Sixties (sixties)
      • Smarty (smarty)
      • Swarovski (swarovski)
      • Swiss Military (swiss_military)
      • Swiss Military Hanowa (swiss_military_hanowa)
      • TAKE A SHOT (take_a_shot)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tayroc (tayroc)
      • TechnoMarine (technomarine)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The Paul Collection (the_paul_collection)
      • Thomas Sabo (thomas_sabo)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Twlv (twlv)
      • V.o.s.t Germany (v_o_s_t_germany)
      • Victoria Hyde (victoria_hyde)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vivienne Westwood (vivienne_westwood)
      • Vostok (vostok)
      • We Are Flowergirls (we_are_flowergirls)
      • Wenger (wenger)
      • Zinzi (zinzi)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €80 (budget)
      • €80 - €150 (low)
      • €150 - €250 (medium)
      • €250 - €400 (high)
      • €400 of meer (highest)
    • Kleur bandje (kleur_band):
      • Zwart (zwart)
      • Bruin (bruin)
      • Groen (groen)
      • Blauw (blauw)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
    • Materiaal band (band_material):
      • Leer (leer)
      • Staal (staal)
      • Silicoon (silicoon)
      • Edelstaal (edelstaal)
      • Kunststof (kunststof)
      • Canvas (canvas)
      • Hout (hout)
      • Keramiek (keramiek)
      • Nylon (nylon)
      • Overige materialen (overige_materialen)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Resin (resin)
      • Rubber (rubber)
      • Textiel (textiel)
      • Titanium (titanium)
    • Grootte horlogekast (diameter) (grootte_horlogekast):
      • < 37 mm (grootte_horlogekast_37)
      • 37 mm - 42 mm (grootte_horlogekast_37_42)
      • 42 mm - 44 mm (grootte_horlogekast_42_44)
      • ≥ 44 mm (grootte_horlogekast_44)
    • Kleur horlogekast (frame_kleur):
      • Goud (goud)
      • Zilverkleurig (zilverkleurig)
      • Rosé goud (roze)
      • Grijs (grijs)
      • Zwart (zwart)
      • Multi (multi)
    • Materiaal horlogekast (materiaal_behuizing):
      • Geelkoper (geelkoper)
      • Goud (goud)
      • Keramiek (keramiek)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • RVS (rvs)
      • Silicone (silicone)
      • Staal (staal)
      • Titanium (titanium)
      • Veerstaal (veerstaal)
      • Zilver (zilver)
    • Vorm horlogekast (vorm):
      • Ovaal (ovaal)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
    • Tijdsaanduiding (display_type):
      • Analoog (analoog)
      • Digitaal (digitaal)
      • Digitaal & Analoog (digitaal_analoog)
    • Type horloge (aandrijving) (soort_uurwerk):
      • Automatisch (automatisch)
      • Digital (digital)
      • Kinetic (kinetic)
      • Mechanic (mechanic)
      • Quartz (quartz)
      • Radio controlled (radio_controlled)
      • Solar (solar)
    • Band lengte (Band lengte):
      • < 175 mm (Band lengte_180)
      • 175 mm - 200 mm (Band lengte_180_200)
      • ≥ 200 mm (Band lengte_200)
    • Band breedte (band_breedte):
      • < 15 mm (<_15_mm)
      • 16 - 20 mm (tussen_16_20_mm)
      • 21 - 25 mm (tussen_21_25_mm)
      • 26 - 30 mm (tussen_26_30_mm)
    • Waterbestendigheid (waterdichtheid):
      • Regen- & spatwaterdicht (<10 atm) (low)
      • Zwemmen & snorkelen (10-20 atm) (medium)
      • Watersport & recreatief duiken (20-100 atm) (high)
      • Diepzee duiken (>100 atm) (highest)
      • 0 atm (waterdichtheid_0.0)
      • 1 atm (waterdichtheid_1.0)
      • 3 atm (waterdichtheid_3.0)
      • 5 atm (waterdichtheid_5.0)
      • 10 atm (waterdichtheid_10.0)
      • 20 atm (waterdichtheid_20.0)
      • 25 atm (waterdichtheid_25.0)
      • 30 atm (waterdichtheid_30.0)
      • 50 atm (waterdichtheid_50.0)
      • 100 atm (waterdichtheid_100.0)
    • Soort glas (type_glas):
      • Saffier glas (saffier_glas)
      • Hardlex (hardlex)
      • Kristal glas (kristal_glas)
      • Mineraal glas (mineraal_glas)
      • Kunststof (kunststof)
    • Datum weergave (datumindicator):
      • Ja (ja)
    • Stopwatch (stopwatch):
      • Ja (ja)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl