x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Horloges verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Horloges

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Horloge categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 11
    • Breil TW 1677 horloge dames zilver edelstaal
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135220501.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118060558.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149974304.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/95166875.jpg
      Breil Breil TW 1677 horloge dames zilver edelstaal TW 1677 horloge dames zilver edelstaal TW 1677 horloge dames zilver edelstaal Material Uhrenarmband: Edelstahl Silber Ziffernblattfarbe: Türkis / Leuchtzeiger und Index / Ziffernblatttyp: Mineral Gehäusematerial: Edelstahl Silber / Lünette: Türkis, mit weißen Steinen besetzt Gehäusedurchmesser: 38mm Wasserdichtigkeit: 10 bar (1)
      Breil TW 1677 horloge dames zilver edelstaal
      • 07612901624785
      2
      188.78 EUR
    • Breil dameshorloge Quartz Analoog 30 mm TW1730
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149971667.jpg
      Breil Breil dameshorloge Quartz Analoog 30 mm TW1730 dameshorloge Quartz Analoog 30 mm TW1730 dameshorloge Quartz Analoog 30 mm TW1730 (1)
      Breil dameshorloge Quartz Analoog 30 mm TW1730
      • 07612901625393
      1
      150.00 EUR
    • Breil dameshorloge Quartz Analoog 22x22 mm TW1833
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150013938.jpg
      Breil Breil dameshorloge Quartz Analoog 22x22 mm TW1833 dameshorloge Quartz Analoog 22x22 mm TW1833 dameshorloge Quartz Analoog 22x22 mm TW1833 (1)
      Breil dameshorloge Quartz Analoog 22x22 mm TW1833
      • 07612901626604
      1
      149.00 EUR
    • Breil TW1723 horloge dames - zilver - edelstaal
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135220724.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118060697.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/112069033.jpg
      Breil Breil TW1723 horloge dames - zilver - edelstaal TW1723 horloge dames - zilver - edelstaal TW1723 horloge dames - zilver - edelstaal (1)
      Breil TW1723 horloge dames - zilver - edelstaal
      • 07612901625249
      1
      deal
      115.50 EUR
    • Breil TW1837 dameshorloge rosékleurig 24x20 mm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144541399.jpg
      Breil Breil TW1837 dameshorloge rosékleurig 24x20 mm TW1837 dameshorloge rosékleurig 24x20 mm TW1837 dameshorloge rosékleurig 24x20 mm (1)
      Breil TW1837 dameshorloge rosékleurig 24x20 mm
      • 07612901626642
      1
      149.00 EUR
    • Breil dameshorloge Quartz Analoog 32 mm TW1818
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133689794.jpg
      Breil Breil dameshorloge Quartz Analoog 32 mm TW1818 dameshorloge Quartz Analoog 32 mm TW1818 dameshorloge Quartz Analoog 32 mm TW1818 (1)
      Breil dameshorloge Quartz Analoog 32 mm TW1818
      • 07612901626451
      1
      150.00 EUR
    • Breil Dameshorloge Barrel Rosé TW1655
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/112068936.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105993522.jpg
      Breil Breil Dameshorloge Barrel Rosé TW1655 Dameshorloge Barrel Rosé TW1655 Dameshorloge Barrel Rosé TW1655 (1)
      Breil Dameshorloge Barrel Rosé TW1655
      • 07612901624563
      1
      deal
      115.50 EUR
    • Breil dameshorloge Quartz Analoog 28 mm TW1652
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/119652081.jpg
      Breil Breil dameshorloge Quartz Analoog 28 mm TW1652 dameshorloge Quartz Analoog 28 mm TW1652 dameshorloge Quartz Analoog 28 mm TW1652 (1)
      Breil dameshorloge Quartz Analoog 28 mm TW1652
      • 07612901624532
      1
      160.00 EUR
    • Breil dameshorloge Quartz Analoog 34 mm TW1790
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/121084444.jpg
      Breil Breil dameshorloge Quartz Analoog 34 mm TW1790 dameshorloge Quartz Analoog 34 mm TW1790 dameshorloge Quartz Analoog 34 mm TW1790 (1)
      Breil dameshorloge Quartz Analoog 34 mm TW1790
      • 07612901626154
      1
      160.00 EUR
    • Breil dameshorloge Quartz Analoog 22x22 mm TW1835
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150013940.jpg
      Breil Breil dameshorloge Quartz Analoog 22x22 mm TW1835 dameshorloge Quartz Analoog 22x22 mm TW1835 dameshorloge Quartz Analoog 22x22 mm TW1835 (1)
      Breil dameshorloge Quartz Analoog 22x22 mm TW1835
      • 07612901626628
      1
      149.00 EUR
    • Breil TW1822 Herenhorloge Chronograaf en Solar 44 mm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150013937.jpg
      Breil Breil TW1822 Herenhorloge Chronograaf en Solar 44 mm TW1822 Herenhorloge Chronograaf en Solar 44 mm TW1822 Herenhorloge Chronograaf en Solar 44 mm (1)
      Breil TW1822 Herenhorloge Chronograaf en Solar 44 mm
      • 07612901626499
      1
      deal
      186.75 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Fossil DEFAULT
        • fossil
      • Diesel DEFAULT
        • diesel
      • Casio DEFAULT
        • casio
      • Hugo Boss DEFAULT
        • hugo_boss
      • Skagen DEFAULT
        • skagen
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Kinderen (kinderen)
    • Merk (brand):
      • Seiko (seiko)
      • Lorus (lorus)
      • Citizen (citizen)
      • Festina (festina)
      • ICE-Watch (ice_watch)
      • Meister Anker (meister_anker)
      • Diesel (diesel)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Skagen (skagen)
      • Casio (casio)
      • Boccia (boccia)
      • Fossil (fossil)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Guess (guess)
      • Breil (breil)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • About You (about_you)
      • Adidas (adidas)
      • Alpha Saphir (alpha_saphir)
      • Arion Jewelry (arion_jewelry)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Atrium (atrium)
      • Baby-G (baby_g)
      • Blend (blend)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bulova (bulova)
      • BURKER Watches (burker_watches)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calypso (calypso)
      • Calypso Watches (calypso_watches)
      • Caravelle New York (caravelle_new_york)
      • Cluse (cluse)
      • CO88 Collection (co88_collection)
      • Colori (colori)
      • Coolwatch (coolwatch)
      • Country line (country_line)
      • Creotime (creotime)
      • Daisy Dixon (daisy_dixon)
      • Daniel Wellington (daniel_wellington)
      • Danish design (danish_design)
      • DKNY (dkny)
      • Dugena (dugena)
      • Edifice (edifice)
      • Elli (elli)
      • Elysee (elysee)
      • Engelsrufer (engelsrufer)
      • Esprit (esprit)
      • Estella Bartlett (estella_bartlett)
      • ETT (ett)
      • Fc Bayern (fc_bayern)
      • Firetti (firetti)
      • Frank 1967 (frank_1967)
      • G-Shock (g_shock)
      • Garmin (garmin)
      • Garonne (garonne)
      • Gc (gc)
      • Geemarc Telecom (geemarc_telecom)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Haemmer Germany (haemmer_germany)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Ikki (ikki)
      • Ikki Fashion (ikki_fashion)
      • Invicta (invicta)
      • Iron Annie (iron_annie)
      • ISEE (isee)
      • Jacob Jensen (jacob_jensen)
      • Jacques Farel (jacques_farel)
      • Jacques Lemans (jacques_lemans)
      • Jaguar (jaguar)
      • JOOP! (joop_)
      • Joy De La Luz (joy_de_la_luz)
      • Julie Julsen (julie_julsen)
      • Juwelo (juwelo)
      • Kaliber (kaliber)
      • KANE (kane)
      • Kapten & Son (kapten_son)
      • Kerbholz (kerbholz)
      • Komono (komono)
      • KRAEK (kraek)
      • Kronaby (kronaby)
      • Lacoste (lacoste)
      • LEGO (lego)
      • LEGO Watches (lego_watches)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lotus (lotus)
      • Master Time (master_time)
      • MVMT (mvmt)
      • My Jewellery (my_jewellery)
      • Nixon (nixon)
      • Nordgreen (nordgreen)
      • Oozoo (oozoo)
      • P D PAOLA (p_d_paola)
      • Parfois (parfois)
      • Paul Edward (paul_edward)
      • Paul Hewitt (paul_hewitt)
      • Pilgrim (pilgrim)
      • Prisma (prisma)
      • Pulsar (pulsar)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rebecca minkoff (rebecca_minkoff)
      • Reebok (reebok)
      • Renard (renard)
      • Rk (rk)
      • Roxy (roxy)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Samsung (samsung)
      • Scuderia Ferrari (scuderia_ferrari)
      • Sekonda (sekonda)
      • Seven-24 (seven_24)
      • Sinar (sinar)
      • Sixties (sixties)
      • Smarty (smarty)
      • Swarovski (swarovski)
      • Swiss Military (swiss_military)
      • Swiss Military Hanowa (swiss_military_hanowa)
      • TAKE A SHOT (take_a_shot)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tayroc (tayroc)
      • TechnoMarine (technomarine)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The Paul Collection (the_paul_collection)
      • Thomas Sabo (thomas_sabo)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Twlv (twlv)
      • V.o.s.t Germany (v_o_s_t_germany)
      • Victoria Hyde (victoria_hyde)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vivienne Westwood (vivienne_westwood)
      • Vostok (vostok)
      • We Are Flowergirls (we_are_flowergirls)
      • Wenger (wenger)
      • Zinzi (zinzi)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €80 (budget)
      • €80 - €150 (low)
      • €150 - €250 (medium)
      • €250 - €400 (high)
      • €400 of meer (highest)
    • Kleur bandje (kleur_band):
      • Zwart (zwart)
      • Bruin (bruin)
      • Groen (groen)
      • Blauw (blauw)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
    • Materiaal band (band_material):
      • Leer (leer)
      • Staal (staal)
      • Silicoon (silicoon)
      • Edelstaal (edelstaal)
      • Kunststof (kunststof)
      • Canvas (canvas)
      • Hout (hout)
      • Keramiek (keramiek)
      • Nylon (nylon)
      • Overige materialen (overige_materialen)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Resin (resin)
      • Rubber (rubber)
      • Textiel (textiel)
      • Titanium (titanium)
    • Grootte horlogekast (diameter) (grootte_horlogekast):
      • < 37 mm (grootte_horlogekast_37)
      • 37 mm - 42 mm (grootte_horlogekast_37_42)
      • 42 mm - 45 mm (grootte_horlogekast_42_45)
      • ≥ 45 mm (grootte_horlogekast_45)
    • Kleur horlogekast (frame_kleur):
      • Goud (goud)
      • Zilverkleurig (zilverkleurig)
      • Rosé goud (roze)
      • Grijs (grijs)
      • Zwart (zwart)
    • Materiaal horlogekast (materiaal_behuizing):
      • Geelkoper (geelkoper)
      • Goud (goud)
      • Keramiek (keramiek)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • RVS (rvs)
      • Silicone (silicone)
      • Staal (staal)
      • Titanium (titanium)
      • Veerstaal (veerstaal)
      • Zilver (zilver)
    • Vorm horlogekast (vorm):
      • Ovaal (ovaal)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
    • Tijdsaanduiding (display_type):
      • Analoog (analoog)
      • Digitaal (digitaal)
      • Digitaal & Analoog (digitaal_analoog)
    • Type horloge (aandrijving) (soort_uurwerk):
      • Automatisch (automatisch)
      • Digital (digital)
      • Kinetic (kinetic)
      • Mechanic (mechanic)
      • Quartz (quartz)
      • Radio controlled (radio_controlled)
      • Solar (solar)
    • Band lengte (Band lengte):
      • < 175 mm (Band lengte_180)
      • 175 mm - 200 mm (Band lengte_180_200)
      • ≥ 200 mm (Band lengte_200)
    • Band breedte (band_breedte):
      • < 15 mm (<_15_mm)
      • 16 - 20 mm (tussen_16_20_mm)
      • 21 - 25 mm (tussen_21_25_mm)
      • 26 - 30 mm (tussen_26_30_mm)
    • Waterbestendigheid (waterdichtheid):
      • Regen- & spatwaterdicht (<10 atm) (low)
      • Zwemmen & snorkelen (10-20 atm) (medium)
      • Watersport & recreatief duiken (20-100 atm) (high)
      • Diepzee duiken (>100 atm) (highest)
      • 0 atm (waterdichtheid_0.0)
      • 1 atm (waterdichtheid_1.0)
      • 3 atm (waterdichtheid_3.0)
      • 5 atm (waterdichtheid_5.0)
      • 10 atm (waterdichtheid_10.0)
      • 20 atm (waterdichtheid_20.0)
      • 25 atm (waterdichtheid_25.0)
      • 30 atm (waterdichtheid_30.0)
      • 50 atm (waterdichtheid_50.0)
      • 100 atm (waterdichtheid_100.0)
    • Soort glas (type_glas):
      • Saffier glas (saffier_glas)
      • Hardlex (hardlex)
      • Kristal glas (kristal_glas)
      • Mineraal glas (mineraal_glas)
      • Kunststof (kunststof)
    • Datum weergave (datumindicator):
      • Ja (ja)
    • Stopwatch (stopwatch):
      • Ja (ja)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl