x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Horloges verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Atrium Horloges

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Horloge categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 24
    • Atrium kwartshorloge »A10-31«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148404195.jpg
      Atrium Atrium kwartshorloge »A10-31« kwartshorloge »A10-31« kwartshorloge »A10-31« Klassiek, elegant en met een vleugje moderne charme: zo wordt dit vlotte horloge een bijzondere blikvanger om je pols. Dankzij de tijdloze, mannelijke look van het herenhorloge is het accessoire (2)
      Atrium kwartshorloge »A10-31«
      • 04037921001294
      1
      38.85 EUR
    • Atrium kwartshorloge »A28-101«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148404213.jpg
      Atrium Atrium kwartshorloge »A28-101« kwartshorloge »A28-101« kwartshorloge »A28-101« Aandrijving: Kwarts; Aanduiding: Analoog; Waterdicht: Tot 5 bar; Kleur van de kast: Zilverkleur; Kleur bandje: Lichtgrijs (1)
      Atrium kwartshorloge »A28-101«
      • 04037921001355
      1
      73.85 EUR
    • Atrium kwartshorloge »A26-30«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148404148.jpg
      Atrium Atrium kwartshorloge »A26-30« kwartshorloge »A26-30« kwartshorloge »A26-30« Aandrijving: Kwarts; Waterdicht: Tot 5 bar; Datumfuncties: Dag (1)
      Atrium kwartshorloge »A26-30«
      • 04037921001393
      1
      63.85 EUR
    • Atrium kwartshorloge »A19-90«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148404004.jpg
      Atrium Atrium kwartshorloge »A19-90« kwartshorloge »A19-90« kwartshorloge »A19-90« Dit horloge voor dames is door het eenvoudige design en een bandje en een kast van prettig polyurethaan perfect voor dagelijks gebruik en tijdens het sporten. Een stijlvol accessoire voor actieve (1)
      Atrium kwartshorloge »A19-90«
      • 04037921003359
      1
      23.85 EUR
    • Atrium kwartshorloge »A10-10«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148404011.jpg
      Atrium Atrium kwartshorloge »A10-10« kwartshorloge »A10-10« kwartshorloge »A10-10« Dit vlotte herenhorloge is een stijlvolle blikvanger. Ideaal als modieus accessoire voor werk en vrije tijd! * Uurwerk: kwarts * Materiaal behuizing: metaal * Kastdoorsnede (zonder kroon): 36 mm * (1)
      Atrium kwartshorloge »A10-10«
      • 04037921003007
      1
      33.85 EUR
    • Atrium kwartshorloge »A11-20«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148404031.jpg
      Atrium Atrium kwartshorloge »A11-20« kwartshorloge »A11-20« kwartshorloge »A11-20« Dit prachtige horloge zal bij vrouwen in de smaak vallen. Het elegante horloge onderscheidt zich door een bijzonder elegante en klassieke look, die jouw stijlvolle kant op fraaie wijze benadrukt. (1)
      Atrium kwartshorloge »A11-20«
      • 04037921003069
      1
      33.85 EUR
    • Atrium kwartshorloge »A31-103«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148404132.jpg
      Atrium Atrium kwartshorloge »A31-103« kwartshorloge »A31-103« kwartshorloge »A31-103« Aandrijving: Kwarts; Aanduiding: Analoog; Extra functies: 12/24-uursaanduiding; Waterdicht: Tot 5 bar; Kleur van de kast: Zilverkleur; Kleur bandje: Lichtgroen (1)
      Atrium kwartshorloge »A31-103«
      • 04037921001492
      1
      23.85 EUR
    • Atrium kwartshorloge »A31-107«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148404087.jpg
      Atrium Atrium kwartshorloge »A31-107« kwartshorloge »A31-107« kwartshorloge »A31-107« Aandrijving: Kwarts; Aanduiding: Analoog; Extra functies: 12/24-uursaanduiding; Waterdicht: Tot 5 bar; Kleur van de kast: Zilverkleur; Kleur bandje: Zwart (1)
      Atrium kwartshorloge »A31-107«
      • 04037921001539
      1
      23.85 EUR
    • Atrium kwartshorloge »A11-10«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148404170.jpg
      Atrium Atrium kwartshorloge »A11-10« kwartshorloge »A11-10« kwartshorloge »A11-10« Aandrijving: Kwarts; Aanduiding: Analoog; Waterdicht: Spatwaterdicht; Kleur van de kast: Zilverkleur; Kleur bandje: Zwart (1)
      Atrium kwartshorloge »A11-10«
      • 04037921003045
      1
      33.85 EUR
    • Atrium kwartshorloge »A24-40«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148404038.jpg
      Atrium Atrium kwartshorloge »A24-40« kwartshorloge »A24-40« kwartshorloge »A24-40« In een betoverend mooie bicolour-look straalt dit prachtige horloge om je pols. Het elegante accessoire met een klassieke uitstraling krijgt door de modieuze kleurstelling een trendy charme. Dit (1)
      Atrium kwartshorloge »A24-40«
      • 04037921003489
      1
      63.85 EUR
    • Atrium kwartshorloge »A11-30«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148404224.jpg
      Atrium Atrium kwartshorloge »A11-30« kwartshorloge »A11-30« kwartshorloge »A11-30« Met dit tijdloze horloge geef je iedere outfit, elegant, opvallend of eenvoudig, de finishing touch. De klassieke uitstraling van het modieuze dameshorloge zorgt ervoor dat dit betoverend mooie (1)
      Atrium kwartshorloge »A11-30«
      • 04037921001300
      1
      38.85 EUR
    • Atrium kwartshorloge »A28-102«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148403978.jpg
      Atrium Atrium kwartshorloge »A28-102« kwartshorloge »A28-102« kwartshorloge »A28-102« Aandrijving: Kwarts; Aanduiding: Analoog; Waterdicht: Tot 5 bar; Kleur van de kast: Zilverkleur; Kleur bandje: Camelkleur (1)
      Atrium kwartshorloge »A28-102«
      • 04037921001362
      1
      73.85 EUR
    • Atrium wekker »A921-1«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148403955.jpg
      Atrium Atrium wekker »A921-1« wekker »A921-1« wekker »A921-1« Atrium. Wekker »A921-1«. Coole kids zullen zeker gecharmeerd zijn van deze leuke kinderwekker. * Kwartsuurwerk * Witte wijzerplaat * Kruipende secondewijzer * 4-voudig weksignaal, pieptoon * (1)
      Atrium wekker »A921-1«
      • 04037921003717
      1
      23.85 EUR
    • Atrium kwartshorloge »A16-35«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148404076.jpg
      Atrium Atrium kwartshorloge »A16-35« kwartshorloge »A16-35« kwartshorloge »A16-35« Stijlvol en klassiek elegant, daarmee charmeert dit herenhorloge. Met een tijdloze look, die door een bijzondere wijzerplaat opgewaardeerd wordt, is dit markante horloge een schot in de roos. Een cool (1)
      Atrium kwartshorloge »A16-35«
      • 04037921003502
      1
      53.85 EUR
    • Atrium kwartshorloge »A14-15«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148404066.jpg
      Atrium Atrium kwartshorloge »A14-15« kwartshorloge »A14-15« kwartshorloge »A14-15« Dit herenhorloge combineert klassiek-elegante charme met een modern accent. De bijzonder fraaie wijzerplaat van dit vlotte herenhorloge is een coole blikvanger. Een stijlvol herenaccessoire voor elke (1)
      Atrium kwartshorloge »A14-15«
      • 04037921003151
      1
      63.85 EUR
    • Atrium kwartshorloge »A29-10«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148404146.jpg
      Atrium Atrium kwartshorloge »A29-10« kwartshorloge »A29-10« kwartshorloge »A29-10« Aandrijving: Kwarts; Waterdicht: Tot 5 bar; Datumfuncties: Dag (1)
      Atrium kwartshorloge »A29-10«
      • 04037921001423
      1
      58.85 EUR
    • Atrium kwartshorloge »A31-101«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148404179.jpg
      Atrium Atrium kwartshorloge »A31-101« kwartshorloge »A31-101« kwartshorloge »A31-101« Aandrijving: Kwarts; Aanduiding: Analoog; Extra functies: 12/24-uursaanduiding; Waterdicht: Tot 5 bar; Kleur van de kast: Zilverkleur; Kleur bandje: Pink (1)
      Atrium kwartshorloge »A31-101«
      • 04037921001485
      1
      23.85 EUR
    • Atrium kwartshorloge »A31-104«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148404015.jpg
      Atrium Atrium kwartshorloge »A31-104« kwartshorloge »A31-104« kwartshorloge »A31-104« Aandrijving: Kwarts; Aanduiding: Analoog; Extra functies: 12/24-uursaanduiding; Waterdicht: Tot 5 bar; Kleur van de kast: Zilverkleur; Kleur bandje: Roze (1)
      Atrium kwartshorloge »A31-104«
      • 04037921001508
      1
      23.85 EUR
    • Atrium wekker »A921-17«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148403965.jpg
      Atrium Atrium wekker »A921-17« wekker »A921-17« wekker »A921-17« Atrium. Wekker »A921-17 inch. Kleine dames zullen zeker gecharmeerd zijn van deze leuke kinderwekker. * Kwartsuurwerk * Witte wijzerplaat * Kruipende secondewijzer * 4-voudig weksignaal, (1)
      Atrium wekker »A921-17«
      • 04037921003762
      1
      23.85 EUR
    • Atrium wekker »A921-8«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148403976.jpg
      Atrium Atrium wekker »A921-8« wekker »A921-8« wekker »A921-8« Atrium. Wekker »A921-8«. Met deze mooie wekker worden zelfs mensen met een ochtendhumeur vrolijk wakker. * Kwartsuurwerk * Witte wijzerplaat * Kruipende secondewijzer * 4-voudig weksignaal, (1)
      Atrium wekker »A921-8«
      • 04037921003748
      1
      23.85 EUR
    • Atrium kwartshorloge »A26-31«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148403942.jpg
      Atrium Atrium kwartshorloge »A26-31« kwartshorloge »A26-31« kwartshorloge »A26-31« Aandrijving: Kwarts; Waterdicht: Tot 5 bar; Datumfuncties: Dag (1)
      Atrium kwartshorloge »A26-31«
      • 04037921001409
      1
      63.85 EUR
    • Atrium kwartshorloge »A16-31«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149961268.jpg
      Atrium Atrium kwartshorloge »A16-31« kwartshorloge »A16-31« kwartshorloge »A16-31« Dit herenhorloge maakt veel indruk met een klassieke look en kan met veel verschillende outfits worden gecombineerd, van een stijlvolle business-outfit tot elegante uitgaanskleding, maar het horloge (1)
      Atrium kwartshorloge »A16-31«
      • 04037921003236
      1
      53.85 EUR
    • Atrium wekker »A921-3«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148403960.jpg
      Atrium Atrium wekker »A921-3« wekker »A921-3« wekker »A921-3« Atrium. Wekker »A921-3«. Coole kids zullen zeker gecharmeerd zijn van deze leuke kinderwekker. * Kwartsuurwerk * Witte wijzerplaat * Kruipende secondewijzer * 4-voudig weksignaal, pieptoon * (1)
      Atrium wekker »A921-3«
      • 04037921003724
      1
      23.85 EUR
    • Atrium kwartshorloge »A31-105«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148404114.jpg
      Atrium Atrium kwartshorloge »A31-105« kwartshorloge »A31-105« kwartshorloge »A31-105« Aandrijving: Kwarts; Aanduiding: Analoog; Extra functies: 12/24-uursaanduiding; Waterdicht: Tot 5 bar; Kleur van de kast: Zilverkleur; Kleur bandje: Blauw (1)
      Atrium kwartshorloge »A31-105«
      • 04037921001515
      1
      23.85 EUR
    2
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Fossil DEFAULT
        • fossil
      • Diesel DEFAULT
        • diesel
      • Casio DEFAULT
        • casio
      • Hugo Boss DEFAULT
        • hugo_boss
      • Skagen DEFAULT
        • skagen
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Kinderen (kinderen)
    • Merk (brand):
      • Seiko (seiko)
      • Lorus (lorus)
      • Citizen (citizen)
      • Festina (festina)
      • ICE-Watch (ice_watch)
      • Meister Anker (meister_anker)
      • Diesel (diesel)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Skagen (skagen)
      • Casio (casio)
      • Boccia (boccia)
      • Fossil (fossil)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Guess (guess)
      • Breil (breil)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Adidas (adidas)
      • Alpha Saphir (alpha_saphir)
      • Arion Jewelry (arion_jewelry)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Atrium (atrium)
      • Baby-G (baby_g)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bulova (bulova)
      • BURKER Watches (burker_watches)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calypso (calypso)
      • Calypso Watches (calypso_watches)
      • Caravelle New York (caravelle_new_york)
      • Cluse (cluse)
      • CO88 Collection (co88_collection)
      • Colori (colori)
      • Coolwatch (coolwatch)
      • Country line (country_line)
      • Creotime (creotime)
      • Daisy Dixon (daisy_dixon)
      • Daniel Wellington (daniel_wellington)
      • Danish design (danish_design)
      • DKNY (dkny)
      • Dugena (dugena)
      • Edifice (edifice)
      • Elli (elli)
      • Elysee (elysee)
      • Engelsrufer (engelsrufer)
      • Esprit (esprit)
      • Estella Bartlett (estella_bartlett)
      • ETT (ett)
      • Fc Bayern (fc_bayern)
      • Firetti (firetti)
      • Frank 1967 (frank_1967)
      • G-Shock (g_shock)
      • Garmin (garmin)
      • Garonne (garonne)
      • Gc (gc)
      • Geemarc Telecom (geemarc_telecom)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Haemmer Germany (haemmer_germany)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Ikki (ikki)
      • Ikki Fashion (ikki_fashion)
      • Invicta (invicta)
      • Iron Annie (iron_annie)
      • ISEE (isee)
      • Jacob Jensen (jacob_jensen)
      • Jacques Farel (jacques_farel)
      • Jacques Lemans (jacques_lemans)
      • Jaguar (jaguar)
      • JOOP! (joop_)
      • Joy De La Luz (joy_de_la_luz)
      • Julie Julsen (julie_julsen)
      • Juwelo (juwelo)
      • Kaliber (kaliber)
      • KANE (kane)
      • Kapten & Son (kapten_son)
      • Kerbholz (kerbholz)
      • KRAEK (kraek)
      • Lacoste (lacoste)
      • LEGO (lego)
      • LEGO Watches (lego_watches)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lotus (lotus)
      • Master Time (master_time)
      • Maximex (maximex)
      • MVMT (mvmt)
      • My Jewellery (my_jewellery)
      • Nixon (nixon)
      • Nordgreen (nordgreen)
      • Oozoo (oozoo)
      • P D PAOLA (p_d_paola)
      • Parfois (parfois)
      • Paul Edward (paul_edward)
      • Paul Hewitt (paul_hewitt)
      • Pieces (pieces)
      • Pilgrim (pilgrim)
      • Prisma (prisma)
      • Pulsar (pulsar)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rebecca minkoff (rebecca_minkoff)
      • Reebok (reebok)
      • Renard (renard)
      • Rk (rk)
      • Roxy (roxy)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Samsung (samsung)
      • Scuderia Ferrari (scuderia_ferrari)
      • Sekonda (sekonda)
      • Seven-24 (seven_24)
      • Sinar (sinar)
      • Sixties (sixties)
      • Smarty (smarty)
      • Swarovski (swarovski)
      • Swiss Military (swiss_military)
      • Swiss Military Hanowa (swiss_military_hanowa)
      • TAKE A SHOT (take_a_shot)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tayroc (tayroc)
      • TechnoMarine (technomarine)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The Paul Collection (the_paul_collection)
      • Thomas Sabo (thomas_sabo)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Twlv (twlv)
      • V.o.s.t Germany (v_o_s_t_germany)
      • Victoria Hyde (victoria_hyde)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vivienne Westwood (vivienne_westwood)
      • Vostok (vostok)
      • We Are Flowergirls (we_are_flowergirls)
      • Wenger (wenger)
      • Zinzi (zinzi)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €80 (budget)
      • €80 - €150 (low)
      • €150 - €250 (medium)
      • €250 - €400 (high)
      • €400 of meer (highest)
    • Kleur bandje (kleur_band):
      • Zwart (zwart)
      • Bruin (bruin)
      • Groen (groen)
      • Blauw (blauw)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
    • Materiaal band (band_material):
      • Leer (leer)
      • Staal (staal)
      • Silicoon (silicoon)
      • Edelstaal (edelstaal)
      • Kunststof (kunststof)
      • Canvas (canvas)
      • Hout (hout)
      • Keramiek (keramiek)
      • Nylon (nylon)
      • Overige materialen (overige_materialen)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Resin (resin)
      • Rubber (rubber)
      • Textiel (textiel)
      • Titanium (titanium)
    • Grootte horlogekast (diameter) (grootte_horlogekast):
      • < 37 mm (grootte_horlogekast_37)
      • 37 mm - 42 mm (grootte_horlogekast_37_42)
      • 42 mm - 45 mm (grootte_horlogekast_42_45)
      • ≥ 45 mm (grootte_horlogekast_45)
    • Kleur horlogekast (frame_kleur):
      • Goud (goud)
      • Zilverkleurig (zilverkleurig)
      • Rosé goud (roze)
      • Grijs (grijs)
      • Zwart (zwart)
      • Multi (multi)
    • Materiaal horlogekast (materiaal_behuizing):
      • Geelkoper (geelkoper)
      • Goud (goud)
      • Keramiek (keramiek)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • RVS (rvs)
      • Silicone (silicone)
      • Staal (staal)
      • Titanium (titanium)
      • Veerstaal (veerstaal)
      • Zilver (zilver)
    • Vorm horlogekast (vorm):
      • Ovaal (ovaal)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
    • Tijdsaanduiding (display_type):
      • Analoog (analoog)
      • Digitaal (digitaal)
      • Digitaal & Analoog (digitaal_analoog)
    • Type horloge (aandrijving) (soort_uurwerk):
      • Automatisch (automatisch)
      • Digital (digital)
      • Kinetic (kinetic)
      • Mechanic (mechanic)
      • Quartz (quartz)
      • Radio controlled (radio_controlled)
      • Solar (solar)
    • Band lengte (Band lengte):
      • < 175 mm (Band lengte_180)
      • 175 mm - 200 mm (Band lengte_180_200)
      • ≥ 200 mm (Band lengte_200)
    • Band breedte (band_breedte):
      • < 15 mm (<_15_mm)
      • 16 - 20 mm (tussen_16_20_mm)
      • 21 - 25 mm (tussen_21_25_mm)
      • 26 - 30 mm (tussen_26_30_mm)
    • Waterbestendigheid (waterdichtheid):
      • Regen- & spatwaterdicht (<10 atm) (low)
      • Zwemmen & snorkelen (10-20 atm) (medium)
      • Watersport & recreatief duiken (20-100 atm) (high)
      • Diepzee duiken (>100 atm) (highest)
      • 0 atm (waterdichtheid_0.0)
      • 1 atm (waterdichtheid_1.0)
      • 3 atm (waterdichtheid_3.0)
      • 5 atm (waterdichtheid_5.0)
      • 10 atm (waterdichtheid_10.0)
      • 20 atm (waterdichtheid_20.0)
      • 25 atm (waterdichtheid_25.0)
      • 30 atm (waterdichtheid_30.0)
      • 50 atm (waterdichtheid_50.0)
      • 100 atm (waterdichtheid_100.0)
    • Soort glas (type_glas):
      • Saffier glas (saffier_glas)
      • Hardlex (hardlex)
      • Kristal glas (kristal_glas)
      • Mineraal glas (mineraal_glas)
      • Kunststof (kunststof)
    • Datum weergave (datumindicator):
      • Ja (ja)
    • Stopwatch (stopwatch):
      • Ja (ja)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl