x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Makita DUH523RF 18V Accu heggenschaar

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Makita DUH523RF 18V Accu heggenschaar
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Makita DUH523RF 18V Accu heggenschaar
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Makita DUH523RF 18V Accu heggenschaar
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173762778.jpg?ts=1
Makita Makita DUH523RF 18V Accu heggenschaar DUH523RF 18V Accu heggenschaar DUH523RF 18V Accu heggenschaar Makita BUH523RF Accu heggenschaar - Met 18V Li-Ion accu - 52 cm zwaardlengte (2)
  • 00088381625968
2
  • Technische details
    • Type stroombron: Accu
  • Algemene kenmerken
    • Telescopisch: Nee
  • Design
    • Kleur: Blauw
  • 179.52 192.09 EUR 2
    2
    • Toolmax.nl Toolmax.nl
      9.3403311531358 (116)
      DUH523RF 18V Accu heggenschaar Gebruikersvoordelen * Accuheggenschaar met lage trillingen, lagere geluidsproductie, laag gewicht en geen ...179.52, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Makita BUH523RF Accu heggenschaar - Met 18V Li-Ion accu - 52 cm zwaardlengte192.09, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Ryobi OHT1850X longreach accuheggenschaar
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182811128.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105217271.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225919680.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199459074.jpg?ts=1
      Ryobi Ryobi OHT1850X longreach accuheggenschaar OHT1850X longreach accuheggenschaar OHT1850X longreach accuheggenschaar Eenvoudig en intuïtief: uitstekende snijprestaties bij eenvoudige bediening. De 90 ° draaibare handgreep is geschikt voor links- en rechtshandigen. GripZone: de rubberen anti-trillingsgreep garandeert een comfortabele en veilige grip en maakt aangenaam werken mogelijk, ook boven het hoofd. Hoge snijprestaties: diamantgeslepen mes (500 mm) en een 4-voudig kantelbare snijkop zorgen voor een zuivere en rechte zaagsnede. HedgeSweep Snijgoedverwijderaar: met de snijgoedverwijderaar wordt het gesne... (2)
      Ryobi OHT1850X longreach accuheggenschaar
      • 04892210815439
      • 5133001249
      • OHT1850
      2
    • Gardena PrecisionCut Heggenschaar
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160754234.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171197394.jpg?ts=1
      Gardena Gardena PrecisionCut Heggenschaar PrecisionCut Heggenschaar PrecisionCut Heggenschaar GARDENA offers a wide range of products for all jobs in and around the garden (1)
      Gardena PrecisionCut Heggenschaar
      • 04078500049948
      2
      deal
    • Stihl HSE 52 elektrische heggenschaar | 50 cm | 420W | Zeer licht
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103278832.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132696669.jpg?ts=1
      Stihl Stihl HSE 52 elektrische heggenschaar | 50 cm | 420W | Zeer licht HSE 52 elektrische heggenschaar | 50 cm | 420W | Zeer licht HSE 52 elektrische heggenschaar | 50 cm | 420W | Zeer licht Bijzondere kenmerken * Zeer lichte en handige elektrische heggenschaar om twijgen en dunne takken geruisloos te trimmen en te snoeien. * Tweehandsbediening met slothendel. Technische gegevens Zaagbladlengte cm 50 Tandafstand mm 21 Totale lengte cm 92 Vermogen W 420 Gewicht kg1) 3 Geluidsdrukniveau dB(A)2) 84 Geluidsvermogenniveau dB(A)3) 95 Nominale spanning V 220-240 Trillingsniveau links/rechts m/s²4) 3,1/1,5 Standaard Meegeleverd * 1x HSE 52 (8)
      Stihl HSE 52 elektrische heggenschaar | 50 cm | 420W | Zeer licht
      • 00795711842635
      1
    • Ryobi RHT8165RL
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169743370.jpg?ts=1
      Ryobi Ryobi RHT8165RL RHT8165RL RHT8165RL Afmetingen verpakking (L x B x H): 20,0 zm x 25,6 zm x 122,0 zm Verpakkingsgewicht: 5,94 kg Aantal verpakkingen: 1 Land van herkomst: - Duitsland, Fabrikant: Ryobi (1)
      Ryobi RHT8165RL
      • 04892210157768
      • 5133003649
      3
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 192.72
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 179.53
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 179.53
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 179.53
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 179.53
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 179.53
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 179.53
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 179.53
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 179.53
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 179.53
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 179.53
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 179.53
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 179.53
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 179.53
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 179.52
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 179.52
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 179.52
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 179.52
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 179.52
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 179.52
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 179.52
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 179.52
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 179.52
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 179.52
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 178.25
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 178.25
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 178.25
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 178.25
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 179.15
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 179.23
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 177.33
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 177.33
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 177.33
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 186.65
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 186.65
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 186.65
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 186.65
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 188.19
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 188.19
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 188.19
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 188.19
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 188.55
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 188.55
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 188.38
      • Sat Apr 16 02:00:00 CEST 2022 188.34
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 188.34
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 188.34
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 188.34
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 188.34
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 188.34
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 188.34
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 188.34
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 188.34
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 188.34
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 188.34
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 188.34
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 188.24
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 188.24
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 188.24
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 188.26
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 188.26
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 188.26
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 187.33
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 187.53
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 187.53
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 187.53
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 187.55
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 187.55
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 187.55
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 187.55
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 187.55
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 187.55
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 187.55
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 187.49
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 187.49
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 187.49
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 187.49
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 187.49
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 187.49
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 187.49
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 187.49
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 187.49
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 187.49
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 187.49
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 187.49
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 187.49
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 187.49
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 186.34
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 186.34
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 186.34
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 186.34
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 186.36
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 186.49
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 186.49
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 186.49
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 186.49
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 186.49
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 186.49
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 186.49
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 186.49
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 186.49
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 186.49
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 186.49
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 186.49
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 186.49
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 186.49
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 186.49
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 186.49
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 186.53
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 186.53
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 180.08
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 180.08
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 180.08
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 180.08
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 180.08
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 180.75
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 180.75
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 180.75
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 180.75
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 180.75
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 180.75
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 180.75
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 180.75
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 180.75
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 180.75
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 180.75
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 180.75
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 182.07
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 182.07
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 181.65
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 181.63
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 181.63
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 181.63
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 181.63
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 181.63
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 181.63
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 181.63
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 181.63
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 181.63
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 181.63
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 181.63
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 181.10
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 179.52
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 179.52
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 179.52
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 179.52
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 179.52
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 179.52
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 179.52
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 179.52
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 179.52
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 179.52
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 179.52
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 179.52
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 179.52
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 179.52
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 179.52
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 179.52
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 179.52
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 179.52
    • partner@vergelijk.nl