x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Gardena Classic Heggenschaar 510

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Gardena Classic Heggenschaar 510
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Gardena Classic Heggenschaar 510
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Gardena Classic Heggenschaar 510
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153801435.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153801434.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116304970.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145611262.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/114606103.jpg?ts=1
Gardena Gardena Classic Heggenschaar 510 Classic Heggenschaar 510 Classic Heggenschaar 510 GARDENA Classic Heggenschaar - Meslengte 20 cm - Totale lengte 51 cm (1)
  • 04078500039703
  • 397-20
1
  • Technische details
    • Type stroombron: Handmatig
    • Ergonomische handgrepen: Ja
    • Lemmet lengte: 200 mm
  • Algemene kenmerken
    • Telescopisch: Nee
    • Geslacht: Unisex
  • Design
    • Type tuingereedschap: Heggenscharen
    • Kleur: Grijs, Blauw, Zwart
    • Materiaal: Staal, Kunststof
  • Gewicht en omvang
    • Lengte: 51 cm
  • Publiceren
    • Introductiejaar: 2016
  • 57.68 57.68 EUR 1
    1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      GARDENA Classic Heggenschaar - Meslengte 20 cm - Totale lengte 51 cm57.68, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Freund 1910 Heggenschaar
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174100300.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158571911.jpg?ts=1
      Freund Freund 1910 Heggenschaar 1910 Heggenschaar 1910 Heggenschaar Freund 1910 Heggenschaar Freund 1910 is een gesmede heggenschaar, heeft rechte hardverchroomde, hol geslepen messen en is daardoor zelf-slijpend. De aanslagdempers met lange levensduur zorgen voor comfortabel knippen. Verchroomde kappen Voorzien van rode handvaten met verchroomde kappen. Zeer degelijke Duitse fabricage voor professioneel en particulier gebruik. Over Keizers Naast een uitgebreide webshop en showroom, beschikt Keizers ook over een ruime eigen professionele werkplaats voor onder... (1)
      Freund 1910 Heggenschaar
      • 04000925202042
      2
      deal
    • Bosch Advanced Hedgecut 65
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223261492.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228101238.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228101236.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/234123887.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228101240.jpg?ts=1
      Bosch Bosch Advanced Hedgecut 65 Advanced Hedgecut 65 Advanced Hedgecut 65 De heggenschaar AdvancedHedgeCut 65 is perfect voor het snoeien van grote heggen en weerbarstige takken en het opnieuw in vorm brengen van struiken. Het is de perfecte combinatie van vermogen, prestatie en controle met een sterke motor van 500 Watt en een licht ergonomisch ontwerp voor extra comfort tijdens het snoeien. Diamantgeslepen messen met een tandopening van 34 millimeter en een speciale zaagfunctie op het voorste gedeelte van het mes, aangedreven door een slipkoppeling, zorgen voor z... (1)
      Bosch Advanced Hedgecut 65
      • 04059952614731
      • 06008C0801
      3
      deal
    • Ryobi RHT6760RL
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169743361.jpg?ts=1
      Ryobi Ryobi RHT6760RL RHT6760RL RHT6760RL Ryobi RHT6760RL Heggenschaar 60 cm 650 Watt Bijzondere kenmerken Nieuw electronica anti-jam systeem voorkomt blokkeringen en levert een fijne afwerking Krachtige en hoge torque 650W motor levert uitstekende knipprestaties 60cm precisie zagen, diamant geslepen messen zorgen voor een nette afwerking Mogelijkheid tot het knippen van brede takken tot 30mm en zaagfunctie Roterende 5 posities handvat met verlengde knop voor comfortabel gebruik vanuit iedere hoek Gebalanceerd en lichtgewicht, ergono... (1)
      Ryobi RHT6760RL
      • 04892210157782
      • 5133003647
      • RHT6760RL
      2
    • Ryobi RHT5655RS Heggenschaar 55 cm 550 Watt
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153810661.jpg?ts=1
      Ryobi Ryobi RHT5655RS Heggenschaar 55 cm 550 Watt RHT5655RS Heggenschaar 55 cm 550 Watt RHT5655RS Heggenschaar 55 cm 550 Watt Bijzondere kenmerken * Draaibare 5-positie achterhandgreep met verlengde trekker en overmould voor comfortabel knippen onder elke hoek * Krachtige 550W motor met hoog koppel biedt uitstekende prestaties * Precisie diamant-geslepen messen van 55 cm voor een probleemloze snijervaring * Geschikt voor het knippen van grote takken met 26mm knipcapaciteit en zaagfunctie * Uitgebalanceerd en lichtgewicht, ergonomisch ontwerp voor comfort bij langdurig gebruik * Compatibel met HedgeSweep voor het ver... (1)
      Ryobi RHT5655RS Heggenschaar 55 cm 550 Watt
      • 04892210157829
      • RYO5133003643
      2
    • min
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 57.68
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 57.68
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 57.68
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 57.68
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 57.68
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 57.68
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 57.68
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 57.68
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 57.68
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 57.68
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 57.68
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 57.68
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 57.68
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 57.68
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 57.68
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 57.68
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 57.68
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 57.68
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 57.68
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 57.68
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 57.68
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 57.68
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 57.68
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 57.68
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 57.68
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 57.68
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 57.68
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 57.68
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 57.68
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 57.68
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 57.68
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 57.68
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 57.68
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 57.68
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 57.68
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 57.68
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 55.97
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 57.68
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 57.68
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 57.68
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 57.68
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 57.68
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 57.68
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 57.68
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 57.68
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 57.68
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 57.68
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 57.68
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 57.68
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 57.68
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 57.68
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 57.68
    • partner@vergelijk.nl