x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Bouwsales Freund Heggenschaar met stootrubber 16cm 1908

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Bouwsales Freund Heggenschaar met stootrubber 16cm 1908
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Bouwsales Freund Heggenschaar met stootrubber 16cm 1908
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Bouwsales Freund Heggenschaar met stootrubber 16cm 1908
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144942504.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173301031.jpg?ts=1
Bouwsales Bouwsales Freund Heggenschaar met stootrubber 16cm 1908 Freund Heggenschaar met stootrubber 16cm 1908 Freund Heggenschaar met stootrubber 16cm 1908 Freund 1908 Heggenschaar (1)
  • 04000925202110
4
deal
  • Technische details
    • Type stroombron: Handmatig
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 0.63 kg
    • Breedte (cm): 17 cm
    • Hoogte: 4 cm
    • Lengte: 50 cm
  • 59.90 71.56 EUR 4
    4
    • keizers.nu keizers.nu
      Freund 1908 Heggenschaar/Buxusschaar. Een Classic-Line heggenschaar, gesmeed met geharde snede. Hard-verchroomd en hol-geslepen daardoor ...
      59.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Freund 1908 Heggenschaar60.60, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Klusgereedschapshop.nl Klusgereedschapshop.nl
      Freund Heggenschaar met stootrubber 16cm 190867.61, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Indi.nl Indi.nl
      Toepassingsgebied: Professioneel en particulier gebruik. Voordelen: Lange levensduur. Details: Gesmeed met geharde snede, Hardverchroomd,...71.56, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Freund 1910 Heggenschaar
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174100300.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158571911.jpg?ts=1
      Freund Freund 1910 Heggenschaar 1910 Heggenschaar 1910 Heggenschaar Freund 1910 Heggenschaar Freund 1910 is een gesmede heggenschaar, heeft rechte hardverchroomde, hol geslepen messen en is daardoor zelf-slijpend. De aanslagdempers met lange levensduur zorgen voor comfortabel knippen. Verchroomde kappen Voorzien van rode handvaten met verchroomde kappen. Zeer degelijke Duitse fabricage voor professioneel en particulier gebruik. Over Keizers Naast een uitgebreide webshop en showroom, beschikt Keizers ook over een ruime eigen professionele werkplaats voor onder... (1)
      Freund 1910 Heggenschaar
      • 04000925202042
      2
      deal
    • Shindaiwa Heggensnoeier op steel 21.2 cc kort model
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153538960.jpg?ts=1
      Shindaiwa Shindaiwa Heggensnoeier op steel 21.2 cc kort model Heggensnoeier op steel 21.2 cc kort model Heggensnoeier op steel 21.2 cc kort model Kort model heggensnoeier met een krachtige motor van 21.2 cc. De heggenschaar staat op steel en heeft een effectieve snijlengte (dubbel mes) van 52 cm. De heggensnoeier heeft een verstelbare hoek van +15° tot -90°. Het soft start systeem maakt het starten van de motor nog gemakkelijker. Kenmerken: * Kort model * Op steel * Met soft start systeem * Verstelbare hoek van +15° tot -90° Technische specificaties: * Motor: 21.2 cc 0,8 kw * Effectieve snijlengte: 52 cm dubbel mes * Verstelbare hoek:... (1)
      Shindaiwa Heggensnoeier op steel 21.2 cc kort model
      • 04934110704229
      3
      deal
    • Greenstar Hagenschaar vervangingsmes boven / onder voor de HS60, HS61, HS72, HS75, HS76, HS80, HS85, HS242 & HS246 - 63 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210431953.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208241783.jpg?ts=1
      Greenstar Greenstar Hagenschaar vervangingsmes boven / onder voor de HS60, HS61, HS72, HS75, HS76, HS80, HS85, HS242 & HS246 - 63 cm Hagenschaar vervangingsmes boven / onder voor de HS60, HS61, HS72, HS75, HS76, HS80, HS85, HS242 & HS246 - 63 cm Hagenschaar vervangingsmes boven / onder voor de HS60, HS61, HS72, HS75, HS76, HS80, HS85, HS242 & HS246 - 63 cm STIHL Hagenschaar vervangingsmes boven / onder voor de HS60, HS61, HS72, HS75, HS76, HS80, HS85, HS242 & HS246 - 63 cm (2)
      Greenstar Hagenschaar vervangingsmes boven / onder voor de HS60, HS61, HS72, HS75, HS76, HS80, HS85, HS242 & HS246 - 63 cm
      • 03582327700582
      3
      deal
    • Bosch Advanced Hedgecut 65
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223261492.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228101238.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228101236.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/234123887.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228101240.jpg?ts=1
      Bosch Bosch Advanced Hedgecut 65 Advanced Hedgecut 65 Advanced Hedgecut 65 De heggenschaar AdvancedHedgeCut 65 is perfect voor het snoeien van grote heggen en weerbarstige takken en het opnieuw in vorm brengen van struiken. Het is de perfecte combinatie van vermogen, prestatie en controle met een sterke motor van 500 Watt en een licht ergonomisch ontwerp voor extra comfort tijdens het snoeien. Diamantgeslepen messen met een tandopening van 34 millimeter en een speciale zaagfunctie op het voorste gedeelte van het mes, aangedreven door een slipkoppeling, zorgen voor z... (1)
      Bosch Advanced Hedgecut 65
      • 04059952614731
      • 06008C0801
      3
      deal
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 62.50
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 62.50
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 62.50
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 59.90
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 59.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 59.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 59.90
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 59.90
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 59.90
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 59.90
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 59.90
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 59.90
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 59.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 59.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 59.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 59.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 59.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 59.90
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 59.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 59.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 59.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 59.90
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 59.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 59.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 55.41
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 55.41
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 55.41
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 59.50
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 59.50
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 59.50
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 59.50
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 59.50
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 59.50
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 59.50
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 59.50
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 59.50
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 59.50
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 59.80
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 59.80
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 59.20
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 59.80
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 59.80
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 59.90
    • partner@vergelijk.nl