x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Manhattan HDMI-Kabel Manhattan Ethernet A - A St/St 5.00m ARC 28 AWG

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Manhattan HDMI-Kabel Manhattan Ethernet A - A St/St 5.00m ARC 28 AWG
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Manhattan HDMI-Kabel Manhattan Ethernet A - A St/St 5.00m ARC 28 AWG
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Manhattan HDMI-Kabel Manhattan Ethernet A - A St/St 5.00m ARC 28 AWG
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148679537.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148679541.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148679540.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148679538.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148679539.jpg
Manhattan Manhattan HDMI-Kabel Manhattan Ethernet A - A St/St 5.00m ARC 28 AWG HDMI-Kabel Manhattan Ethernet A - A St/St 5.00m ARC 28 AWG HDMI-Kabel Manhattan Ethernet A - A St/St 5.00m ARC 28 AWG Ondersteunt HDMI Ethernet-kanaal, Audio Return Channel, 3D-video, 4K-display en diepe kleuren High-speed Ethernet, bidirectionele netwerken tot 100 Mbps Met ARC kan HDMI-tv communiceren met audiosystemen voor thuis; geen extra audiokabel nodig 4K @30 Hz resolutie ondersteunt videoresolutie boven 1080p; resolutie tot 1080p in 3D en diepe kleuren Compatibel met elk HDMI-apparaat, zoals Blu-ray, gameconsoles, stereo's en pc's (1)
  • 00766623323239
  • 07666233232392
  • 323239
2
  • Technische details
    • Lengte snoer: 5 m
    • 3D TV: Ja
    • Audio Return Channel (ARC): Ja
    • Magnetisch afgeschermd: Ja
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • Beeldscherm
    • Maximale refresh snelheid: 30 Hz
  • Prestatie
    • Connector contacts plating: Nikkel
  • Video
    • Supported graphics resolutions: 3840 x 2160
  • 14.36 78.54 EUR 2
    2
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      HDMI-Kabel Manhattan Ethernet A - A St/St 5.00m ARC 28 AWG14.36, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Amazon NL Marketplace Amazon NL Marketplace
      6.8 (1)
      Ondersteunt HDMI Ethernet-kanaal, Audio Return Channel, 3D-video, 4K-display en diepe kleuren High-speed Ethernet, bidirectionele netwerk...78.54, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Nedis High Speed HDMI kabel met Ethernet 3m antraciet
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157706584.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146534546.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223827949.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208460225.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166013167.jpg
      Nedis Nedis High Speed HDMI kabel met Ethernet 3m antraciet High Speed HDMI kabel met Ethernet 3m antraciet High Speed HDMI kabel met Ethernet 3m antraciet Nedis HDMI kabel - versie 1.4 (4K 30Hz) HDMI High Speed With Ethernet (versie 1.4) kabel die u kunt gebruiken om 2 HDMI apparaten te verbinden. Deze kabel is geschikt voor resoluties tot 3840 x 2160 @ 30 Hz. Kenmerken: vergulde contacten ter voorkoming van signaalverlies koperen geleiders die een foutloze gegevensoverdracht garanderen afscherming ter voorkoming van gegevensverlies en storingen HDMI High Speed With Ethernet Deze HDMI kabel volgt de HDMI 1.4 specificaties en ondersteunt 3D, Aud... (1)
      Nedis High Speed HDMI kabel met Ethernet 3m antraciet
      • 05412810264476
      • CVBW34000AT30
      4
    • Goobay HDMI kabel 2.1 | 1 meter (8K@60Hz, HDR, Zwart)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223170584.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150162122.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150162120.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150162123.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178482610.jpg
      Goobay Goobay HDMI kabel 2.1 | 1 meter (8K@60Hz, HDR, Zwart) HDMI kabel 2.1 | 1 meter (8K@60Hz, HDR, Zwart) HDMI kabel 2.1 | 1 meter (8K@60Hz, HDR, Zwart) 8K HDMI kabel met HDR ondersteuning- Deze hoogwaardige 8K HDMI kabel is ideaal voor gebruik met game consoles, waarna je kunt genieten van de hoogste resoltie op je scherm (8K@60Hz of 4K@120Hz). De kabel heeft een bandbreedte van 48 Gbps en zorgt dankzij de koperen kern voor een optimale dataoverdracht.HDMI 8K kabel voor games in de hoogste resolutieOm het allerbeste uit jouw televisie te halen, de mooiste films te kunnen kijken en de snelste games vloeiend te kunnen spelen, heb je kabels nod... (1)
      Goobay HDMI kabel 2.1 | 1 meter (8K@60Hz, HDR, Zwart)
      • 04040849410826
      • 41082
      • 90728
      1
    • DeLOCK 84779
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159686621.jpg
      DeLOCK DeLOCK 84779 84779 84779 Dunne Premium Actieve Mini HDMI - HDMI kabel - versie 2.0 (4K 60Hz) Premium High Speed HDMI (versie 2.0) kabel die u kunt gebruiken om een apparaat met Mini-HDMI (type C) uitgang te verbinden met uw TV of monitor met HDMI ingang. Deze kabel is geschikt voor resoluties tot 3840 x 2160 @ 60 Hz. HDR wordt niet ondersteunt door deze kabel*. Zeer dunne kabel: Ø slechts 3,2 mm Deze kabel is uitzonderlijk dun en daardoor uitermate geschikt voor kleinere kabelgoten waar veel kabels door moeten. Verde... (1)
      DeLOCK 84779
      • 04043619847792
      • 84779
      1
    • ACT AK3843 High Speed Ethernet Kabel HDMI-A Male/Male - 2 meter
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150713686.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107835858.jpg
      ACT ACT AK3843 High Speed Ethernet Kabel HDMI-A Male/Male - 2 meter AK3843 High Speed Ethernet Kabel HDMI-A Male/Male - 2 meter AK3843 High Speed Ethernet Kabel HDMI-A Male/Male - 2 meter Voor resoluties tot en met 4K @ 30Hz (1)
      ACT AK3843 High Speed Ethernet Kabel HDMI-A Male/Male - 2 meter
      • 08716065326284
      • AK3843
      1
    • min
      • Tue Mar 01 01:00:00 CET 2022 13.41
      • Wed Mar 02 00:00:00 CET 2022 13.41
      • Thu Mar 03 00:00:00 CET 2022 13.41
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 13.41
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 13.41
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 13.41
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 13.41
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 13.41
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 13.41
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 13.41
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 13.41
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 16.25
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 16.25
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 16.25
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 17.43
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 17.43
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 17.43
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 17.43
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 17.43
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 17.43
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 17.43
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 17.43
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 17.43
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 17.45
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 17.45
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 17.45
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 17.45
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 17.45
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 17.45
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 17.45
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 17.45
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 17.45
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 17.45
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 17.45
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 17.45
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 17.45
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 17.45
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 17.45
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 17.41
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 17.41
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 17.41
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 17.41
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 17.41
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 17.38
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 17.38
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 17.38
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 17.38
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 17.38
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 17.38
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 17.38
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 17.38
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 17.38
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 17.38
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 17.38
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 17.38
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 17.38
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 17.38
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 17.38
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 17.38
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 17.38
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 17.38
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 17.38
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 17.38
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 17.38
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 17.38
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 17.38
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 17.38
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 17.38
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 16.75
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 16.75
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 16.75
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 16.75
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 16.75
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 16.75
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 14.36
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 14.36
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 14.36
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 14.36
    • partner@vergelijk.nl