x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er hardloopschoenen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Osaga hardloopschoenen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in hardloopschoenen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Osaga dames fitnessschoenen maat 40
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205610777.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205611595.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205611593.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/201637477.jpg
      Osaga Osaga dames fitnessschoenen maat 40 dames fitnessschoenen maat 40 dames fitnessschoenen maat 40 Osaga dames fitnessschoenen - Zwart - Maat 40 (1)
      Osaga dames fitnessschoenen maat 40
      • 08720183285392
      3
      29.99 EUR
    • Osaga Sharp heren hardloopschoenen maat 43
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/177390025.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/177389188.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/177393921.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/177393923.jpg
      Osaga Osaga Sharp heren hardloopschoenen maat 43 Sharp heren hardloopschoenen maat 43 Sharp heren hardloopschoenen maat 43 Zwarte hardloopschoenen voor heren van Osaga. Gemaakt van textiel, een binnenwerk van textiel en een stevige profielzool. De hardloopschoenen hebben een vetersluiting en aantreklusje op de hiel voor een makkelijke instap. Het comfortabele voetbed is gemaakt van textiel. Deze is niet uitneembaar. De hardloopschoenen hebben een ademend bovenwerk van mesh en een flexibele buitenzool die grip en demping biedt tijdens het hardlopen. (1)
      Osaga Sharp heren hardloopschoenen maat 43
      • 08720183166158
      2
      deal
      28.94 EUR
    • Osaga Sharp kinder hardloopschoenen - Groen - Maat 35
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203588412.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178966806.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178966807.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178966802.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178966804.jpg
      Osaga Osaga Sharp kinder hardloopschoenen - Groen - Maat 35 Sharp kinder hardloopschoenen - Groen - Maat 35 Sharp kinder hardloopschoenen - Groen - Maat 35 Osaga Sharp kinder hardloopschoenen - Groen - Maat 35 (1)
      Osaga Sharp kinder hardloopschoenen - Groen - Maat 35
      • 08720183113992
      2
      deal
      26.94 EUR
    • Osaga Free heren sportschoenen maat 44
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/170064125.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/170064126.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/170064128.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/170064127.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175987113.jpg
      Osaga Osaga Free heren sportschoenen maat 44 Free heren sportschoenen maat 44 Free heren sportschoenen maat 44 Osaga Free heren sportschoenen - Zwart - Maat 44 - Extra comfort - Memory Foam (1)
      Osaga Free heren sportschoenen maat 44
      • 08720183167001
      2
      deal
      31.94 EUR
    • Osaga dames sportschoenen maat 36
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181215276.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181215277.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181215278.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/177394965.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/177394975.jpg
      Osaga Osaga dames sportschoenen maat 36 dames sportschoenen maat 36 dames sportschoenen maat 36 Dames sportschoenen uit de Osaga collectie van Scapino. Gemaakt van textiel, een binnenwerk van textiel en een stevige profielzool. De sportschoenen hebben een vetersluiting en comfortabel voetbed van textiel. Deze is niet uitneembaar. Voorzien van een ademend bovenwerk van mesh en een lichtgewicht buitenzool. (1)
      Osaga dames sportschoenen maat 36
      • 08720183165557
      1
      24.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Asics DEFAULT
        • asics
      • New Balance DEFAULT
        • new_balance
      • Dames DEFAULT
        • dames
      • Heren DEFAULT
        • heren
      • Kinderen DEFAULT
        • kinderen
      • Blauw DEFAULT
        • blauw
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Wit DEFAULT
        • wit
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Prijs (price):
      • Minder dan €60 (budget)
      • €60 - €90 (low)
      • €90 - €120 (medium)
      • €120 of meer (high)
    • Merk (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Nike (nike)
      • New Balance (new_balance)
      • Asics (asics)
      • Saucony (saucony)
      • Altra (altra)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Athlecia (athlecia)
      • Boreal (boreal)
      • Brooks (brooks)
      • Brütting (bru_tting)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Craft (craft)
      • Dynafit (dynafit)
      • Ecco (ecco)
      • FILA (fila)
      • Garmont (garmont)
      • Giro (giro)
      • Herzog (herzog)
      • Hoka One One (hoka_one_one)
      • Hummel (hummel)
      • Icebug (icebug)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • inov-8 (inov_8)
      • Ironman (ironman)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Kappa (kappa)
      • Keen (keen)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lanvin (lanvin)
      • Lico (lico)
      • Mammut (mammut)
      • Meindl (meindl)
      • Merrell (merrell)
      • Millet (millet)
      • Mizuno (mizuno)
      • Nathan (nathan)
      • Newton (newton)
      • Northface (northface)
      • Northwave (northwave)
      • NRS (nrs)
      • ON (on)
      • On Running (on_running)
      • OOfos (oofos)
      • Osaga (osaga)
      • Osaga Pro (osaga_pro)
      • Pearl Izumi (pearl_izumi)
      • Polarino (polarino)
      • Protouch (protouch)
      • Puma (puma)
      • Reebok (reebok)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Rucanor (rucanor)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Scarpa (scarpa)
      • SCOTT (scott)
      • Sidi (sidi)
      • SKECHERS (skechers)
      • Tecnica (tecnica)
      • The North Face (the_north_face)
      • Topo Athletic (topo_athletic)
      • Under Armour (under_armour)
      • UYN (uyn)
      • Vibram (vibram)
      • Vivobarefoot (vivobarefoot)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Maat (schoenmaat):
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 36 (36)
      • 37 (37)
      • 38 (38)
      • 39 (39)
      • 40 (40)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 43 (43)
      • 44 (44)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
      • 47 (47)
      • 48 (48)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Baby (baby)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
      • Volwassenen (volwassenen)
    • Varianten (group):
      • Adidas Adidas Galaxy (adidas_adidas_galaxy)
      • Adidas Adidas Terrex Agravic (adidas_adidas_terrex_agravic)
      • Adidas adizero (adidas_adizero)
      • Adidas Advantage (adidas_advantage)
      • Adidas Alphabounce (adidas_alphabounce)
      • Adidas Cloudfoam (adidas_cloudfoam)
      • Adidas Duramo (adidas_duramo)
      • Adidas EQT (adidas_eqt)
      • Adidas Forta (adidas_forta)
      • Adidas Galaxy 5 (adidas_galaxy_5)
      • Adidas NMD (adidas_nmd)
      • Adidas Pharrell (adidas_pharrell)
      • Adidas PureBoost (adidas_pureboost)
      • Adidas Solar (adidas_solar)
      • Adidas Solar Boost (adidas_solar_boost)
      • Adidas Solar Glide (adidas_solar_glide)
      • Adidas Supernova (adidas_supernova)
      • Adidas Terrex Tracerocker (adidas_terrex_tracerocker)
      • Adidas Terrex Two (adidas_terrex_two)
      • Adidas UltraBoost (adidas_ultraboost)
      • Adidas UltraBoost 20 (adidas_ultraboost_20)
      • Adidas ZX Flux (adidas_zx_flux)
      • Asics Dynaflyte 2 (asics_dynaflyte_2)
      • Asics Dynaflyte 3 (asics_dynaflyte_3)
      • Asics Gel Kayano (asics_gel_kayano)
      • Asics Gel Lyte (asics_gel_lyte)
      • Asics Gel-Contend 5 (asics_gel_contend_5)
      • Asics Gel-Cumulus (asics_gel_cumulus)
      • Asics Gel-Cumulus 19 (asics_gel_cumulus_19)
      • Asics Gel-Cumulus 20 (asics_gel_cumulus_20)
      • Asics Gel-DS Trainer (asics_gel_ds_trainer)
      • Asics Gel-Exalt 4 (asics_gel_exalt_4)
      • Asics Gel-Exalt 5 (asics_gel_exalt_5)
      • Asics Gel-Flux 5 (asics_gel_flux_5)
      • Asics Gel-Fujitrabuco 6 (asics_gel_fujitrabuco_6)
      • Asics Gel-Fujitrabuco 7 (asics_gel_fujitrabuco_7)
      • Asics Gel-Kayano 25 (asics_gel_kayano_25)
      • Asics Gel-Kenun (asics_gel_kenun)
      • Asics Gel-Nimbus 20 (asics_gel_nimbus_20)
      • Asics Gel-Nimbus 21 (asics_gel_nimbus_21)
      • Asics Gel-Phoenix 9 (asics_gel_phoenix_9)
      • Asics Gel-Pulse 10 (asics_gel_pulse_10)
      • Asics Gel-Pulse 11 (asics_gel_pulse_11)
      • Asics Gel-Pulse 12 (asics_gel_pulse_12)
      • Asics Gel-Sonoma 3 (asics_gel_sonoma_3)
      • Asics Gel-Sonoma 4 (asics_gel_sonoma_4)
      • Asics GT-1000 7 (asics_gt_1000_7)
      • Asics GT-2000 7 (asics_gt_2000_7)
      • Asics GT-4000 (asics_gt_4000)
      • Asics Noosa FF 2 (asics_noosa_ff_2)
      • Asics Roadhawk FF (asics_roadhawk_ff)
      • Hoka One One Arahi (hoka_one_one_arahi)
      • Hoka One One Bondi (hoka_one_one_bondi)
      • Hoka One One Cavu (hoka_one_one_cavu)
      • Hoka One One Challenger (hoka_one_one_challenger)
      • Hoka One One Clifton (hoka_one_one_clifton)
      • Hoka One One Elevon (hoka_one_one_elevon)
      • Hoka One One Evo (hoka_one_one_evo)
      • Hoka One One Gaviota (hoka_one_one_gaviota)
      • Hoka One One Hupana (hoka_one_one_hupana)
      • Hoka One One Mach (hoka_one_one_mach)
      • Hoka One One Speedgoat (hoka_one_one_speedgoat)
      • Hoka One One Stinson (hoka_one_one_stinson)
      • Hoka One One Torrent (hoka_one_one_torrent)
      • Icebug NewRun (icebug_newrun)
      • Inov-8 F-Lite (inov_8_f_lite)
      • Inov-8 Mudclaw (inov_8_mudclaw)
      • Inov-8 Oroc (inov_8_oroc)
      • Inov-8 Parkclaw (inov_8_parkclaw)
      • Inov-8 Roadclaw (inov_8_roadclaw)
      • Inov-8 Roclite (inov_8_roclite)
      • Inov-8 Terraultra (inov_8_terraultra)
      • Inov-8 Trailroc (inov_8_trailroc)
      • Inov-8 Trailtalon (inov_8_trailtalon)
      • Inov-8 X-Talon (inov_8_x_talon)
      • Merrell Agility (merrell_agility)
      • Merrell Bare Access (merrell_bare_access)
      • Merrell Trail Glove (merrell_trail_glove)
      • Merrell Vapor Glove (merrell_vapor_glove)
      • Mizuno Wave Daichi (mizuno_wave_daichi)
      • Mizuno Wave Emperor (mizuno_wave_emperor)
      • Mizuno Wave Hayate (mizuno_wave_hayate)
      • Mizuno Wave Ibuki (mizuno_wave_ibuki)
      • Mizuno Wave Mujin (mizuno_wave_mujin)
      • Mizuno Wave Prophecy (mizuno_wave_prophecy)
      • Mizuno Wave Rider (mizuno_wave_rider)
      • Mizuno Wave Rider 22 (mizuno_wave_rider_22)
      • Mizuno Wave Shadow (mizuno_wave_shadow)
      • Mizuno Wave Sky (mizuno_wave_sky)
      • Mizuno Wave Stream (mizuno_wave_stream)
      • Mizuno Wave Ultima (mizuno_wave_ultima)
      • New Balance Fresh Foam (new_balance_fresh_foam)
      • New Balance FuelCell (new_balance_fuelcell)
      • New Balance FuelCore (new_balance_fuelcore)
      • Nike AIR (nike_air)
      • Nike Air Max Fury (nike_air_max_fury)
      • Nike Air Zoom Pegasus (nike_air_zoom_pegasus)
      • Nike Air Zoom Structure (nike_air_zoom_structure)
      • Nike Air Zoom Vomero (nike_air_zoom_vomero)
      • Nike Downshifter 7 (nike_downshifter_7)
      • Nike Downshifter 8 (nike_downshifter_8)
      • Nike Epic (nike_epic)
      • Nike Flex Experience (nike_flex_experience)
      • Nike Flex RN 2018 (nike_flex_rn_2018)
      • Nike Free RN 5.0 (nike_free_rn_5_0)
      • Nike Free Run (nike_free_run)
      • Nike Joyride Run 2 (nike_joyride_run_2)
      • Nike Legend (nike_legend)
      • Nike Mercurial Victory (nike_mercurial_victory)
      • Nike Odyssey (nike_odyssey)
      • Nike Renew Rival (nike_renew_rival)
      • Nike Revolution (nike_revolution)
      • Nike Star Runner (nike_star_runner)
      • Nike Zoom Fly (nike_zoom_fly)
      • Nike Zoom Fly 3 (nike_zoom_fly_3)
      • Nike Zoom Pegasus (nike_zoom_pegasus)
      • Puma Ignite (puma_ignite)
      • Puma Speed (puma_speed)
      • Reebok Club C (reebok_club_c)
      • Salomon Outline (salomon_outline)
      • Salomon S/LAB Sense (salomon_s_lab_sense)
      • Salomon S/LAB Ultra (salomon_s_lab_ultra)
      • Salomon S/LAB XA (salomon_s_lab_xa)
      • Salomon Sense Escape (salomon_sense_escape)
      • Salomon Sense Ride (salomon_sense_ride)
      • Salomon Speedcross Vario (salomon_speedcross_vario)
      • Salomon Trailster (salomon_trailster)
      • Salomon Ultra Pro (salomon_ultra_pro)
      • Salomon XA Pro 3D (salomon_xa_pro_3d)
      • Saucony Fastwitch (saucony_fastwitch)
      • Saucony Freedom (saucony_freedom)
      • Saucony Guide (saucony_guide)
      • Saucony Hurricane (saucony_hurricane)
      • Saucony Kinvara (saucony_kinvara)
      • Saucony Liberty (saucony_liberty)
      • Saucony Omni (saucony_omni)
      • Saucony Peregrine (saucony_peregrine)
      • Saucony Ride (saucony_ride)
      • Saucony Triumph (saucony_triumph)
      • Saucony Xodus (saucony_xodus)
      • Under Armour Charged (under_armour_charged)
      • Under Armour HOVR Phantom (under_armour_hovr_phantom)
      • Under Armour HOVR Sonic (under_armour_hovr_sonic)
      • Under Armour Lightning (under_armour_lightning)
      • Under Armour Micro G (under_armour_micro_g)
      • Under Armour SpeedForm (under_armour_speedform)
      • Vibram Bikila Evo (vibram_bikila_evo)
      • Vibram V-Run (vibram_v_run)
    • Materiaal (materiaal):
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Foam (foam)
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Kevlar (kevlar)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Leer/stof (leer_stof)
      • Mesh (mesh)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Stretch (stretch)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl