x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er hardloopschoenen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Mizuno hardloopschoenen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in hardloopschoenen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Mizuno Wave Stealth V X1GB180052 Dames Indoorschoenen Blauw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152117962.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150122712.jpg
      Mizuno Mizuno Wave Stealth V X1GB180052 Dames Indoorschoenen Blauw Wave Stealth V X1GB180052 Dames Indoorschoenen Blauw Wave Stealth V X1GB180052 Dames Indoorschoenen Blauw De Mizuno Wave-technologie in de laterale middenvoet biedt alle stabiliteit en demping die nodig is voor professioneel niveau spelen, terwijl de Dynamotion Groove flexibiliteit in de voorvoet verbetert en het grondcontact maximaliseert voor je meest behendige prestaties tot nu toe. De SR Touch-inzetstukken zorgen voor kolossale kracht in de push-offs, voor maximale sterkte in uw bewegingen. Ten slotte wordt de stabiliteit verbeterd door de nieuwe externe hielkap, die samenwerkt met het sterke... (1)
      Mizuno Wave Stealth V X1GB180052 Dames Indoorschoenen Blauw
      • 05054698887646
      1
      deal
      109.98 EUR
    • Mizuno Wave Stealth V X1GB180052 Dames Indoorschoenen Blauw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152117962.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150122712.jpg
      Mizuno Mizuno Wave Stealth V X1GB180052 Dames Indoorschoenen Blauw Wave Stealth V X1GB180052 Dames Indoorschoenen Blauw Wave Stealth V X1GB180052 Dames Indoorschoenen Blauw De Mizuno Wave-technologie in de laterale middenvoet biedt alle stabiliteit en demping die nodig is voor professioneel niveau spelen, terwijl de Dynamotion Groove flexibiliteit in de voorvoet verbetert en het grondcontact maximaliseert voor je meest behendige prestaties tot nu toe. De SR Touch-inzetstukken zorgen voor kolossale kracht in de push-offs, voor maximale sterkte in uw bewegingen. Ten slotte wordt de stabiliteit verbeterd door de nieuwe externe hielkap, die samenwerkt met het sterke... (1)
      Mizuno Wave Stealth V X1GB180052 Dames Indoorschoenen Blauw
      • 05054698887608
      1
      deal
      109.98 EUR
    • Mizuno Wave Stealth V X1GB180052 Dames Indoorschoenen Blauw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152117962.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150122712.jpg
      Mizuno Mizuno Wave Stealth V X1GB180052 Dames Indoorschoenen Blauw Wave Stealth V X1GB180052 Dames Indoorschoenen Blauw Wave Stealth V X1GB180052 Dames Indoorschoenen Blauw De Mizuno Wave-technologie in de laterale middenvoet biedt alle stabiliteit en demping die nodig is voor professioneel niveau spelen, terwijl de Dynamotion Groove flexibiliteit in de voorvoet verbetert en het grondcontact maximaliseert voor je meest behendige prestaties tot nu toe. De SR Touch-inzetstukken zorgen voor kolossale kracht in de push-offs, voor maximale sterkte in uw bewegingen. Ten slotte wordt de stabiliteit verbeterd door de nieuwe externe hielkap, die samenwerkt met het sterke... (1)
      Mizuno Wave Stealth V X1GB180052 Dames Indoorschoenen Blauw
      • 05054698887615
      1
      deal
      109.98 EUR
    • Mizuno Ezrun lx 2 hardloopschoenen zwart/grijs Zwart/grijs 38
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133784783.jpg
      Mizuno Mizuno Ezrun lx 2 hardloopschoenen zwart/grijs Zwart/grijs 38 Ezrun lx 2 hardloopschoenen zwart/grijs Zwart/grijs 38 Ezrun lx 2 hardloopschoenen zwart/grijs Zwart/grijs 38 Mizuno Ezrun lx 2 hardloopschoenen zwart/grijs. Het artikel is uitgevoerd in de kleur 'zwart/grijs'. Het product is gemaakt van Mesh/voering: Mesh/Voetbed: EVA. Hakvorm: Platte zool. Probeer jouw Mizuno Ezrun lx 2 hardloopschoenen zwart/grijs rustig thuis uit. Niet goed? Gratis retour. Achteraf betalen mogelijk! (1)
      Mizuno Ezrun lx 2 hardloopschoenen zwart/grijs Zwart/grijs 38
      • 05054698592724
      1
      deal
      49.47 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Refurbished IMPORTANT
        • true
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Asics DEFAULT
        • asics
      • New Balance DEFAULT
        • new_balance
      • Dames DEFAULT
        • dames
      • Heren DEFAULT
        • heren
      • Kinderen DEFAULT
        • kinderen
      • Blauw DEFAULT
        • blauw
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Wit DEFAULT
        • wit
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Prijs (price):
      • Minder dan €60 (budget)
      • €60 - €90 (low)
      • €90 - €120 (medium)
      • €120 of meer (high)
    • Merk (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Nike (nike)
      • New Balance (new_balance)
      • Asics (asics)
      • Saucony (saucony)
      • Adidas Five Ten (adidas_five_ten)
      • Altra (altra)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • ASICS SportStyle (asics_sportstyle)
      • Asics Tiger (asics_tiger)
      • Brütting (bru_tting)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Craft (craft)
      • Diadora (diadora)
      • Dynafit (dynafit)
      • Generic (generic)
      • Giro (giro)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hoka One One (hoka_one_one)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • inov-8 (inov_8)
      • Kappa (kappa)
      • Karhu (karhu)
      • Keen (keen)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lico (lico)
      • Lowa (lowa)
      • Meindl (meindl)
      • Merrell (merrell)
      • Mizuno (mizuno)
      • Northface (northface)
      • Odyssey (odyssey)
      • Onitsuka tiger (onitsuka_tiger)
      • Only Play (only_play)
      • Polarino (polarino)
      • Puma (puma)
      • Reebok (reebok)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Rieker (rieker)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Scapino (scapino)
      • SKECHERS (skechers)
      • Superfit (superfit)
      • The North Face (the_north_face)
      • Under Armour (under_armour)
      • Vivobarefoot (vivobarefoot)
      • Wilson (wilson)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Baby (baby)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
      • Volwassenen (volwassenen)
    • Varianten (group):
      • Adidas Adidas Terrex Agravic (adidas_adidas_terrex_agravic)
      • Adidas adizero (adidas_adizero)
      • Adidas Alphabounce (adidas_alphabounce)
      • Adidas Cloudfoam (adidas_cloudfoam)
      • Adidas Duramo (adidas_duramo)
      • Adidas Nemeziz (adidas_nemeziz)
      • Adidas Predator (adidas_predator)
      • Adidas PureBoost (adidas_pureboost)
      • Adidas Purebounce + (adidas_purebounce_)
      • Adidas Solar (adidas_solar)
      • Adidas Supernova (adidas_supernova)
      • Adidas Superstar (adidas_superstar)
      • Adidas Terrex Tracerocker (adidas_terrex_tracerocker)
      • Adidas Terrex Two (adidas_terrex_two)
      • Adidas UltraBoost (adidas_ultraboost)
      • Adidas X_PLR (adidas_x_plr)
      • Adidas ZX Flux (adidas_zx_flux)
      • Asics Gel Kayano (asics_gel_kayano)
      • Asics Gel-Cumulus 20 (asics_gel_cumulus_20)
      • Asics Gel-DS Trainer (asics_gel_ds_trainer)
      • Asics Gel-Exalt 5 (asics_gel_exalt_5)
      • Asics Gel-Excite 5 (asics_gel_excite_5)
      • Asics Gel-Excite 6 (asics_gel_excite_6)
      • Asics Gel-Flux 5 (asics_gel_flux_5)
      • Asics Gel-Fujirado (asics_gel_fujirado)
      • Asics Gel-Fujitrabuco 7 (asics_gel_fujitrabuco_7)
      • Asics Gel-Nimbus 21 (asics_gel_nimbus_21)
      • Asics Gel-Sonoma 4 (asics_gel_sonoma_4)
      • Asics Gel-Venture 6 (asics_gel_venture_6)
      • Asics GT-1000 7 (asics_gt_1000_7)
      • Asics GT-2000 7 (asics_gt_2000_7)
      • Asics Jolt 2 GS (asics_jolt_2_gs)
      • Asics Patriot 10 (asics_patriot_10)
      • Asics Roadhawk FF (asics_roadhawk_ff)
      • Hoka One One Bondi (hoka_one_one_bondi)
      • Hoka One One Challenger (hoka_one_one_challenger)
      • Hoka One One Clifton (hoka_one_one_clifton)
      • Hoka One One Gaviota (hoka_one_one_gaviota)
      • Hoka One One Hupana (hoka_one_one_hupana)
      • Hoka One One Stinson (hoka_one_one_stinson)
      • Hoka One One Torrent (hoka_one_one_torrent)
      • Inov-8 Roclite (inov_8_roclite)
      • Inov-8 X-Talon (inov_8_x_talon)
      • Merrell Trail Glove (merrell_trail_glove)
      • Merrell Vapor Glove (merrell_vapor_glove)
      • New balance 574 (new_balance_574)
      • New balance Fresh Foam (new_balance_fresh_foam)
      • New balance FuelCell (new_balance_fuelcell)
      • New balance FuelCore (new_balance_fuelcore)
      • New balance MRL247 (new_balance_mrl247)
      • New balance Summit (new_balance_summit)
      • New balance Vazee (new_balance_vazee)
      • Nike AIR (nike_air)
      • Nike Air Zoom Pegasus (nike_air_zoom_pegasus)
      • Nike Air Zoom Structure (nike_air_zoom_structure)
      • Nike Air Zoom Vomero (nike_air_zoom_vomero)
      • Nike Downshifter 8 (nike_downshifter_8)
      • Nike Epic (nike_epic)
      • Nike Flex Contact (nike_flex_contact)
      • Nike Flex Experience (nike_flex_experience)
      • Nike Flex RN 2018 (nike_flex_rn_2018)
      • Nike Free RN 2018 (nike_free_rn_2018)
      • Nike Free Run (nike_free_run)
      • Nike Legend (nike_legend)
      • Nike Odyssey (nike_odyssey)
      • Nike Renew Rival (nike_renew_rival)
      • Nike Revolution (nike_revolution)
      • Nike Zoom Fly (nike_zoom_fly)
      • Nike Zoom Pegasus (nike_zoom_pegasus)
      • Nike Zoom Strike (nike_zoom_strike)
      • Puma Blaze (puma_blaze)
      • Puma Ignite (puma_ignite)
      • Puma One (puma_one)
      • Puma Speed (puma_speed)
      • Reebok Classic Leather (reebok_classic_leather)
      • Reebok Crossfit Nano (reebok_crossfit_nano)
      • Reebok Lifter (reebok_lifter)
      • Salomon Sense Escape (salomon_sense_escape)
      • Salomon Sense Pro (salomon_sense_pro)
      • Salomon Sense Ride (salomon_sense_ride)
      • Salomon Speedcross Vario (salomon_speedcross_vario)
      • Salomon Trailster (salomon_trailster)
      • Salomon XA Elevate (salomon_xa_elevate)
      • Salomon XA Lite (salomon_xa_lite)
      • Salomon XA Pro 3D (salomon_xa_pro_3d)
      • Saucony Echelon (saucony_echelon)
      • Under Armour Charged (under_armour_charged)
      • Under Armour HOVR Sonic (under_armour_hovr_sonic)
      • Under Armour Micro G (under_armour_micro_g)
      • Under Armour SpeedForm (under_armour_speedform)
      • Under Armour Threadborne (under_armour_threadborne)
    • Maat (schoenmaat):
      • 17 (17)
      • 18 (18)
      • 19 (19)
      • 19.5 (19_5)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 22 (22)
      • 23 (23)
      • 23.5 (23_5)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 26 (26)
      • 26.5 (26_5)
      • 27 (27)
      • 28 (28)
      • 28.5 (28_5)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 31 (31)
      • 31.5 (31_5)
      • 32 (32)
      • 32.5 (32_5)
      • 33 (33)
      • 33.5 (33_5)
      • 34 (34)
      • 34.5 (34_5)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36 2/3 (36_2_3)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40 1/3 (40_1_3)
      • 40 2/3 (40_2_3)
      • 40 3/4 (40_3_4)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42 2/3 (42_2_3)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43 1/3 (43_1_3)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44 2/3 (44_2_3)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45 1/3 (45_1_3)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 46 2/3 (46_2_3)
      • 46.5 (46_5)
      • 47 (47)
      • 47 1/3 (47_1_3)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 (48)
      • 48 2/3 (48_2_3)
      • 48.5 (48_5)
      • 49 (49)
      • 49 1/3 (49_1_3)
      • 49.5 (49_5)
      • 50 (50)
      • 50 2/3 (50_2_3)
      • 50.5 (50_5)
      • 51 (51)
      • 52 (52)
      • 53 (53)
      • 53.5 (53_5)
      • 55 (55)
    • Materiaal (materiaal):
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Foam (foam)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Mesh (mesh)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Satijn (satijn)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Refurbished (refurbished):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl