x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er hardloopschoenen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Lico hardloopschoenen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in hardloopschoenen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Lico Joggingschoen met klittebandsluiting »MARVIN V«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152716971.jpg
      Lico Lico Joggingschoen met klittebandsluiting »MARVIN V« Joggingschoen met klittebandsluiting »MARVIN V« Joggingschoen met klittebandsluiting »MARVIN V« Joggingschoen met klittebandsluiting Bovenwerk: Nylon met synthetische garnering Voering van textiel, Inlegzool van textiel Lichte CME-zool met rubber loopoppervlak (1)
      Lico Joggingschoen met klittebandsluiting »MARVIN V«
      • 04019335261372
      3
      29.95 EUR
    • Lico Bernie V sneakers heren Wit 26
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152824456.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105601937.jpg
      Lico Lico Bernie V sneakers heren Wit 26 Bernie V sneakers heren Wit 26 Bernie V sneakers heren Wit 26 Lichte zool. (1)
      Lico Bernie V sneakers heren Wit 26
      • 04019335128750
      2
      16.49 EUR
    • Lico Sport schoenzool met lichte CME »MARVIN«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162424099.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144479298.jpg
      Lico Lico Sport schoenzool met lichte CME »MARVIN« Sport schoenzool met lichte CME »MARVIN« Sport schoenzool met lichte CME »MARVIN« Licht Shoe door Lico vetersluiting. De Lico MARVIN is een comfortabele sportschoen met een goede demping CME Alufsohle. Door zijn lichte gewicht en zijn ademend mesh, biedt het een zeer goede pasvorm. (1)
      Lico Sport schoenzool met lichte CME »MARVIN«
      • 04019335384392
      2
      28.28 EUR
    • Lico klittenbandschoenen »Joggingschoenen Lionel V«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152761763.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160760196.jpg
      Lico Lico klittenbandschoenen »Joggingschoenen Lionel V« klittenbandschoenen »Joggingschoenen Lionel V« klittenbandschoenen »Joggingschoenen Lionel V« Modieuze schoen grijs (1)
      Lico klittenbandschoenen »Joggingschoenen Lionel V«
      • 04019335558724
      • 04019335558731
      • 04019335558793
      2
      31.97 EUR
    • Lico Sportschoen Lico Zwart Synthetisch | Maat: 50
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141423705.jpg
      Lico Lico Sportschoen Lico Zwart Synthetisch | Maat: 50 Sportschoen Lico Zwart Synthetisch | Maat: 50 Sportschoen Lico Zwart Synthetisch | Maat: 50 Is het tijd voor nieuwe schoenen? Wat dacht u van een lage schoen van Lico? Plateauhak. Profielzool. Gepolsterd. Wijdte G: voor normale voeten. De schoen heeft een klittenbandsluiting. De schoenmaat wordt aangegeven in Europese maten. (1)
      Lico Sportschoen Lico Zwart Synthetisch | Maat: 50
      • 04019335261396
      2
      29.95 EUR
    • Lico Sportschoen uit nylon mesh »MARVIN V«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152669123.jpg
      Lico Lico Sportschoen uit nylon mesh »MARVIN V« Sportschoen uit nylon mesh »MARVIN V« Sportschoen uit nylon mesh »MARVIN V« Light Shoes door Lico met klittenbandsluiting . De Lico MARVIN is een comfortabele sportschoenen met een goede demping CME Alufsohle . Door zijn lichte gewicht en de ademende , biedt het een zeer goed (1)
      Lico Sportschoen uit nylon mesh »MARVIN V«
      • 04019335384743
      2
      29.95 EUR
    • Lico Joggingschoen met veters »MARVIN«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165653959.jpg
      Lico Lico Joggingschoen met veters »MARVIN« Joggingschoen met veters »MARVIN« Joggingschoen met veters »MARVIN« LICO joggen schoen en loopschoen voor mannen en vrouwen om kant Bovenste: nylon met synthetische afwerking hypoallergene stoffen bekleding Textiel binnenzool CME lichtgewicht zool met rubberen (1)
      Lico Joggingschoen met veters »MARVIN«
      • 04019335260290
      1
      33.90 EUR
    • Lico klittenbandschoenen »Joggingschoenen Lionel V«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158903658.jpg
      Lico Lico klittenbandschoenen »Joggingschoenen Lionel V« klittenbandschoenen »Joggingschoenen Lionel V« klittenbandschoenen »Joggingschoenen Lionel V« Lico klittenbandschoenen »Joggingschoenen Lionel V« (1)
      Lico klittenbandschoenen »Joggingschoenen Lionel V«
      • 04019335558847
      1
      33.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Asics DEFAULT
        • asics
      • New Balance DEFAULT
        • new_balance
      • Dames DEFAULT
        • dames
      • Heren DEFAULT
        • heren
      • Kinderen DEFAULT
        • kinderen
      • Blauw DEFAULT
        • blauw
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Wit DEFAULT
        • wit
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Prijs (price):
      • Minder dan €60 (budget)
      • €60 - €90 (low)
      • €90 - €120 (medium)
      • €120 of meer (high)
    • Merk (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Nike (nike)
      • New Balance (new_balance)
      • Asics (asics)
      • Saucony (saucony)
      • Altra (altra)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Brooks (brooks)
      • Brütting (bru_tting)
      • Champion (champion)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Craft (craft)
      • Dynafit (dynafit)
      • Ecco (ecco)
      • FILA (fila)
      • Giro (giro)
      • Herzog (herzog)
      • Hoka One One (hoka_one_one)
      • Hummel (hummel)
      • Icebug (icebug)
      • inov-8 (inov_8)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Kappa (kappa)
      • Keen (keen)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lico (lico)
      • Lowa (lowa)
      • Meindl (meindl)
      • Merrell (merrell)
      • Millet (millet)
      • Mizuno (mizuno)
      • Nathan (nathan)
      • Newton (newton)
      • Northwave (northwave)
      • NRS (nrs)
      • ON (on)
      • On Running (on_running)
      • Osaga (osaga)
      • Osaga Pro (osaga_pro)
      • Polarino (polarino)
      • Protouch (protouch)
      • Puma (puma)
      • Reebok (reebok)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Rucanor (rucanor)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Scarpa (scarpa)
      • SCOTT (scott)
      • Select (select)
      • SKECHERS (skechers)
      • The North Face (the_north_face)
      • TOPO (topo)
      • Topo Athletic (topo_athletic)
      • Under Armour (under_armour)
      • Vibram (vibram)
      • VJ (vj)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Maat (schoenmaat):
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 36 (36)
      • 37 (37)
      • 38 (38)
      • 39 (39)
      • 40 (40)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 43 (43)
      • 44 (44)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
      • 47 (47)
      • 48 (48)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Baby (baby)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
      • Volwassenen (volwassenen)
    • Varianten (group):
      • Adidas Adidas Galaxy (adidas_adidas_galaxy)
      • Adidas Adidas Terrex Agravic (adidas_adidas_terrex_agravic)
      • Adidas adizero (adidas_adizero)
      • Adidas Advantage (adidas_advantage)
      • Adidas Cloudfoam (adidas_cloudfoam)
      • Adidas Duramo (adidas_duramo)
      • Adidas EQT (adidas_eqt)
      • Adidas Galaxy 5 (adidas_galaxy_5)
      • Adidas PureBoost (adidas_pureboost)
      • Adidas Solar (adidas_solar)
      • Adidas Solar Boost (adidas_solar_boost)
      • Adidas Solar Glide (adidas_solar_glide)
      • Adidas Supernova (adidas_supernova)
      • Adidas Terrex Two (adidas_terrex_two)
      • Adidas UltraBoost (adidas_ultraboost)
      • Adidas UltraBoost 20 (adidas_ultraboost_20)
      • Asics Dynaflyte 2 (asics_dynaflyte_2)
      • Asics Dynaflyte 3 (asics_dynaflyte_3)
      • Asics Gel Kayano (asics_gel_kayano)
      • Asics Gel Lyte (asics_gel_lyte)
      • Asics Gel-Cumulus (asics_gel_cumulus)
      • Asics Gel-Cumulus 20 (asics_gel_cumulus_20)
      • Asics Gel-DS Trainer (asics_gel_ds_trainer)
      • Asics Gel-Exalt 4 (asics_gel_exalt_4)
      • Asics Gel-Exalt 5 (asics_gel_exalt_5)
      • Asics Gel-Flux 5 (asics_gel_flux_5)
      • Asics Gel-Kayano 25 (asics_gel_kayano_25)
      • Asics Gel-Kenun (asics_gel_kenun)
      • Asics Gel-Nimbus 21 (asics_gel_nimbus_21)
      • Asics Gel-Noosa Tri 11 (asics_gel_noosa_tri_11)
      • Asics Gel-Phoenix 8 (asics_gel_phoenix_8)
      • Asics Gel-Phoenix 9 (asics_gel_phoenix_9)
      • Asics Gel-Pulse 10 (asics_gel_pulse_10)
      • Asics Gel-Pulse 11 (asics_gel_pulse_11)
      • Asics Gel-Pulse 12 (asics_gel_pulse_12)
      • Asics Gel-Sonoma 3 (asics_gel_sonoma_3)
      • Asics Gel-Sonoma 4 (asics_gel_sonoma_4)
      • Asics Gel-Venture 6 (asics_gel_venture_6)
      • Asics GT-1000 7 (asics_gt_1000_7)
      • Asics GT-4000 (asics_gt_4000)
      • Asics Roadhawk FF (asics_roadhawk_ff)
      • Hoka One One Arahi (hoka_one_one_arahi)
      • Hoka One One Bondi (hoka_one_one_bondi)
      • Hoka One One Cavu (hoka_one_one_cavu)
      • Hoka One One Challenger (hoka_one_one_challenger)
      • Hoka One One Clifton (hoka_one_one_clifton)
      • Hoka One One Elevon (hoka_one_one_elevon)
      • Hoka One One Gaviota (hoka_one_one_gaviota)
      • Hoka One One Hupana (hoka_one_one_hupana)
      • Hoka One One Mach (hoka_one_one_mach)
      • Hoka One One Speedgoat (hoka_one_one_speedgoat)
      • Hoka One One Stinson (hoka_one_one_stinson)
      • Hoka One One Torrent (hoka_one_one_torrent)
      • Inov-8 F-Lite (inov_8_f_lite)
      • Inov-8 Mudclaw (inov_8_mudclaw)
      • Inov-8 Oroc (inov_8_oroc)
      • Inov-8 Parkclaw (inov_8_parkclaw)
      • Inov-8 Roadclaw (inov_8_roadclaw)
      • Inov-8 Roclite (inov_8_roclite)
      • Inov-8 Terraultra (inov_8_terraultra)
      • Inov-8 Trailroc (inov_8_trailroc)
      • Inov-8 Trailtalon (inov_8_trailtalon)
      • Inov-8 X-Talon (inov_8_x_talon)
      • Lowa Innox Evo (lowa_innox_evo)
      • Merrell Agility (merrell_agility)
      • Merrell Bare Access (merrell_bare_access)
      • Merrell Trail Glove (merrell_trail_glove)
      • Merrell Vapor Glove (merrell_vapor_glove)
      • Mizuno Wave Daichi (mizuno_wave_daichi)
      • Mizuno Wave Emperor (mizuno_wave_emperor)
      • Mizuno Wave Ibuki (mizuno_wave_ibuki)
      • Mizuno Wave Mujin (mizuno_wave_mujin)
      • Mizuno Wave Prophecy (mizuno_wave_prophecy)
      • Mizuno Wave Rider (mizuno_wave_rider)
      • Mizuno Wave Rider 22 (mizuno_wave_rider_22)
      • Mizuno Wave Shadow (mizuno_wave_shadow)
      • Mizuno Wave Sky (mizuno_wave_sky)
      • Mizuno Wave Stream (mizuno_wave_stream)
      • Mizuno Wave Ultima (mizuno_wave_ultima)
      • New Balance Fresh Foam (new_balance_fresh_foam)
      • New Balance FuelCell (new_balance_fuelcell)
      • Nike AIR (nike_air)
      • Nike Air Max 90 (nike_air_max_90)
      • Nike Air Max Fury (nike_air_max_fury)
      • Nike Air Zoom Pegasus (nike_air_zoom_pegasus)
      • Nike Air Zoom Structure (nike_air_zoom_structure)
      • Nike Air Zoom Vomero (nike_air_zoom_vomero)
      • Nike Downshifter 7 (nike_downshifter_7)
      • Nike Downshifter 8 (nike_downshifter_8)
      • Nike Epic (nike_epic)
      • Nike Flex Experience (nike_flex_experience)
      • Nike Flex RN 2018 (nike_flex_rn_2018)
      • Nike Joyride Run 2 (nike_joyride_run_2)
      • Nike Legend (nike_legend)
      • Nike Odyssey (nike_odyssey)
      • Nike Renew Rival (nike_renew_rival)
      • Nike Revolution (nike_revolution)
      • Nike Star Runner (nike_star_runner)
      • Nike Zoom Fly (nike_zoom_fly)
      • Nike Zoom Pegasus (nike_zoom_pegasus)
      • Reebok Club C (reebok_club_c)
      • Salomon Sense Ride (salomon_sense_ride)
      • Salomon Speedcross Vario (salomon_speedcross_vario)
      • Salomon Trailster (salomon_trailster)
      • Salomon Ultra Pro (salomon_ultra_pro)
      • Salomon XA Elevate (salomon_xa_elevate)
      • Salomon XA Pro 3D (salomon_xa_pro_3d)
      • Saucony Fastwitch (saucony_fastwitch)
      • Saucony Guide (saucony_guide)
      • Saucony Hurricane (saucony_hurricane)
      • Saucony Kinvara (saucony_kinvara)
      • Saucony Liberty (saucony_liberty)
      • Saucony Omni (saucony_omni)
      • Saucony Peregrine (saucony_peregrine)
      • Saucony Redeemer (saucony_redeemer)
      • Saucony Ride (saucony_ride)
      • Saucony Triumph (saucony_triumph)
      • Saucony Xodus (saucony_xodus)
      • Scarpa Instinct (scarpa_instinct)
      • Scarpa Vapor (scarpa_vapor)
      • Under Armour Charged (under_armour_charged)
      • Under Armour HOVR Phantom (under_armour_hovr_phantom)
      • Under Armour HOVR Sonic (under_armour_hovr_sonic)
      • Under Armour Lightning (under_armour_lightning)
      • Under Armour Micro G (under_armour_micro_g)
      • Under Armour SpeedForm (under_armour_speedform)
      • Vibram Bikila Evo (vibram_bikila_evo)
      • Vibram V-Run (vibram_v_run)
      • Vibram V-Trail (vibram_v_trail)
    • Materiaal (materiaal):
      • Canvas (canvas)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Kevlar (kevlar)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Leer/stof (leer_stof)
      • Mesh (mesh)
      • Metaal (metaal)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Stretch (stretch)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl