x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er hardloopschoenen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Salomon Ultra Pro hardloopschoenen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in hardloopschoenen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Salomon Ultra /Pro
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185978014.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185978015.jpg
      Salomon Salomon Ultra /Pro Ultra /Pro Ultra /Pro Trailrunningschoenen voor dames met uitstekende pasvorm, langdurige demping en support voor langeafstandslopen (1)
      Salomon Ultra /Pro
      • 00193128369910
      3
      deal
      149.95 EUR
    • Salomon Ultra Pro
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207204867.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207204866.jpg
      Salomon Salomon Ultra Pro Ultra Pro Ultra Pro De Salomon Ultra Pro voor heren is de voor de hand liggende keuze voor de ambitieuze hardloper die op zoek is naar een snelle, lichte en dynamische trailschoen gemaakt voor wisselend terrein. De Salomon Ultra Pro is ontworpen met veel van dezelfde functies en kenmerken als de S / Lab Sense Ultra, en het is de perfecte schoen voor outdoor workouts of trailruns. KORTE OMSCHRIJVING VAN DE SALOMON ULTRA PRO Hardloopstijl: Neutraal Type schoen: Trainingen, wedstrijden, lange afstanden Oppervlakte:... (2)
      Salomon Ultra Pro
      • 00193128061623
      1
      deal
      159.00 EUR
    • Salomon Ultra /Pro
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183246319.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207205310.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186487617.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176442705.jpg
      Salomon Salomon Ultra /Pro Ultra /Pro Ultra /Pro (1)
      Salomon Ultra /Pro
      • 00193128374969
      1
      150.00 EUR
    • Salomon Ultra Pro
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207205316.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207205777.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186494611.jpg
      Salomon Salomon Ultra Pro Ultra Pro Ultra Pro Salomon Woman's Ultra Pro is de voor de hand liggende keuze voor de ambitieuze loper die een snelle, lichte en dynamische trail schoen gemaakt voor gevarieerd terrein wil. Salomon Ultra Pro is ontworpen met veel van dezelfde functies en kenmerken als de S / Lab Sense Ultra, en het is de perfecte schoen voor outdoor workouts of trailruns. KORTE OMSCHRIJVING VAN DE SALOMON ULTRA PRO Hardloopstijl: Neutraal Type schoen: Trainingen, wedstrijden, lange afstanden Oppervlakte: Allround / harde opper... (1)
      Salomon Ultra Pro
      • 00193128066802
      1
      deal
      159.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Asics DEFAULT
        • asics
      • New Balance DEFAULT
        • new_balance
      • Dames DEFAULT
        • dames
      • Heren DEFAULT
        • heren
      • Kinderen DEFAULT
        • kinderen
      • Blauw DEFAULT
        • blauw
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Wit DEFAULT
        • wit
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Prijs (price):
      • Minder dan €60 (budget)
      • €60 - €90 (low)
      • €90 - €120 (medium)
      • €120 of meer (high)
    • Merk (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Nike (nike)
      • New Balance (new_balance)
      • Asics (asics)
      • Saucony (saucony)
      • Altra (altra)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Boreal (boreal)
      • Brooks (brooks)
      • Brütting (bru_tting)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Craft (craft)
      • Dynafit (dynafit)
      • Ecco (ecco)
      • FILA (fila)
      • Garmont (garmont)
      • Giro (giro)
      • Hoka One One (hoka_one_one)
      • Huismerk (huismerk)
      • Hummel (hummel)
      • Icebug (icebug)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • inov-8 (inov_8)
      • Ironman (ironman)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Kappa (kappa)
      • Keen (keen)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lico (lico)
      • Mammut (mammut)
      • Meindl (meindl)
      • Merrell (merrell)
      • Millet (millet)
      • Mizuno (mizuno)
      • Nathan (nathan)
      • Newton (newton)
      • Northwave (northwave)
      • NRS (nrs)
      • ON (on)
      • On Running (on_running)
      • OOfos (oofos)
      • Osaga (osaga)
      • Osaga Pro (osaga_pro)
      • Polarino (polarino)
      • Puma (puma)
      • Reebok (reebok)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Rucanor (rucanor)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Scarpa (scarpa)
      • SCOTT (scott)
      • SKECHERS (skechers)
      • Tecnica (tecnica)
      • The North Face (the_north_face)
      • Topo Athletic (topo_athletic)
      • Under Armour (under_armour)
      • UYN (uyn)
      • Vibram (vibram)
      • Vivobarefoot (vivobarefoot)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Maat (schoenmaat):
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Baby (baby)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
      • Volwassenen (volwassenen)
    • Varianten (group):
      • Adidas Adidas Galaxy (adidas_adidas_galaxy)
      • Adidas Adidas Terrex Agravic (adidas_adidas_terrex_agravic)
      • Adidas adizero (adidas_adizero)
      • Adidas Advantage (adidas_advantage)
      • Adidas Alphabounce (adidas_alphabounce)
      • Adidas Cloudfoam (adidas_cloudfoam)
      • Adidas Duramo (adidas_duramo)
      • Adidas EQT (adidas_eqt)
      • Adidas Galaxy 5 (adidas_galaxy_5)
      • Adidas NMD (adidas_nmd)
      • Adidas PureBoost (adidas_pureboost)
      • Adidas Solar (adidas_solar)
      • Adidas Solar Boost (adidas_solar_boost)
      • Adidas Solar Glide (adidas_solar_glide)
      • Adidas Supernova (adidas_supernova)
      • Adidas Terrex Two (adidas_terrex_two)
      • Adidas UltraBoost (adidas_ultraboost)
      • Adidas UltraBoost 20 (adidas_ultraboost_20)
      • Adidas ZX Flux (adidas_zx_flux)
      • Asics Dynaflyte 2 (asics_dynaflyte_2)
      • Asics Dynaflyte 3 (asics_dynaflyte_3)
      • Asics Fujilyte XT (asics_fujilyte_xt)
      • Asics Gel Kayano (asics_gel_kayano)
      • Asics Gel-Contend 5 (asics_gel_contend_5)
      • Asics Gel-Cumulus (asics_gel_cumulus)
      • Asics Gel-Cumulus 20 (asics_gel_cumulus_20)
      • Asics Gel-DS Trainer (asics_gel_ds_trainer)
      • Asics Gel-Exalt 4 (asics_gel_exalt_4)
      • Asics Gel-Exalt 5 (asics_gel_exalt_5)
      • Asics Gel-Excite 6 (asics_gel_excite_6)
      • Asics Gel-Flux 5 (asics_gel_flux_5)
      • Asics Gel-Kayano 25 (asics_gel_kayano_25)
      • Asics Gel-Kenun (asics_gel_kenun)
      • Asics Gel-Nimbus 20 (asics_gel_nimbus_20)
      • Asics Gel-Nimbus 21 (asics_gel_nimbus_21)
      • Asics Gel-Phoenix 9 (asics_gel_phoenix_9)
      • Asics Gel-Pulse 10 (asics_gel_pulse_10)
      • Asics Gel-Pulse 11 (asics_gel_pulse_11)
      • Asics Gel-Pulse 12 (asics_gel_pulse_12)
      • Asics Gel-Sonoma 3 (asics_gel_sonoma_3)
      • Asics Gel-Sonoma 4 (asics_gel_sonoma_4)
      • Asics GT-1000 7 (asics_gt_1000_7)
      • Asics GT-2000 6 (asics_gt_2000_6)
      • Asics GT-2000 7 (asics_gt_2000_7)
      • Asics GT-4000 (asics_gt_4000)
      • Asics Hyper Gel-Sai (asics_hyper_gel_sai)
      • Asics Noosa FF 2 (asics_noosa_ff_2)
      • Asics Roadhawk FF (asics_roadhawk_ff)
      • Hoka One One Arahi (hoka_one_one_arahi)
      • Hoka One One Bondi (hoka_one_one_bondi)
      • Hoka One One Cavu (hoka_one_one_cavu)
      • Hoka One One Challenger (hoka_one_one_challenger)
      • Hoka One One Clifton (hoka_one_one_clifton)
      • Hoka One One Elevon (hoka_one_one_elevon)
      • Hoka One One Evo (hoka_one_one_evo)
      • Hoka One One Gaviota (hoka_one_one_gaviota)
      • Hoka One One Hupana (hoka_one_one_hupana)
      • Hoka One One Mach (hoka_one_one_mach)
      • Hoka One One Speedgoat (hoka_one_one_speedgoat)
      • Hoka One One Stinson (hoka_one_one_stinson)
      • Hoka One One Torrent (hoka_one_one_torrent)
      • Inov-8 F-Lite (inov_8_f_lite)
      • Inov-8 Mudclaw (inov_8_mudclaw)
      • Inov-8 Oroc (inov_8_oroc)
      • Inov-8 Parkclaw (inov_8_parkclaw)
      • Inov-8 Roadclaw (inov_8_roadclaw)
      • Inov-8 Roclite (inov_8_roclite)
      • Inov-8 Terraultra (inov_8_terraultra)
      • Inov-8 Trailroc (inov_8_trailroc)
      • Inov-8 Trailtalon (inov_8_trailtalon)
      • Inov-8 X-Talon (inov_8_x_talon)
      • Merrell Agility (merrell_agility)
      • Merrell Bare Access (merrell_bare_access)
      • Merrell Trail Glove (merrell_trail_glove)
      • Merrell Vapor Glove (merrell_vapor_glove)
      • Mizuno Wave Daichi (mizuno_wave_daichi)
      • Mizuno Wave Emperor (mizuno_wave_emperor)
      • Mizuno Wave Hayate (mizuno_wave_hayate)
      • Mizuno Wave Ibuki (mizuno_wave_ibuki)
      • Mizuno Wave Mujin (mizuno_wave_mujin)
      • Mizuno Wave Prophecy (mizuno_wave_prophecy)
      • Mizuno Wave Rider (mizuno_wave_rider)
      • Mizuno Wave Rider 22 (mizuno_wave_rider_22)
      • Mizuno Wave Shadow (mizuno_wave_shadow)
      • Mizuno Wave Sky (mizuno_wave_sky)
      • Mizuno Wave Stream (mizuno_wave_stream)
      • Mizuno Wave Ultima (mizuno_wave_ultima)
      • New Balance Fresh Foam (new_balance_fresh_foam)
      • New Balance FuelCell (new_balance_fuelcell)
      • New Balance FuelCore (new_balance_fuelcore)
      • New balance Summit (new_balance_summit)
      • Nike AIR (nike_air)
      • Nike Air Max 90 (nike_air_max_90)
      • Nike Air Max Fury (nike_air_max_fury)
      • Nike Air VaporMax (nike_air_vapormax)
      • Nike Air Zoom Pegasus (nike_air_zoom_pegasus)
      • Nike Air Zoom Structure (nike_air_zoom_structure)
      • Nike Air Zoom Vomero (nike_air_zoom_vomero)
      • Nike Downshifter 7 (nike_downshifter_7)
      • Nike Downshifter 8 (nike_downshifter_8)
      • Nike Epic (nike_epic)
      • Nike Flex Experience (nike_flex_experience)
      • Nike Flex RN 2018 (nike_flex_rn_2018)
      • Nike Free RN 5.0 (nike_free_rn_5_0)
      • Nike Free Run (nike_free_run)
      • Nike Legend (nike_legend)
      • Nike Odyssey (nike_odyssey)
      • Nike Revolution (nike_revolution)
      • Nike Star Runner (nike_star_runner)
      • Nike Zoom Fly (nike_zoom_fly)
      • Nike Zoom Fly 3 (nike_zoom_fly_3)
      • Nike Zoom Pegasus (nike_zoom_pegasus)
      • Puma Ignite (puma_ignite)
      • Puma Speed (puma_speed)
      • Reebok Club C (reebok_club_c)
      • Salomon Outline (salomon_outline)
      • Salomon S/LAB Sense (salomon_s_lab_sense)
      • Salomon S/LAB Ultra (salomon_s_lab_ultra)
      • Salomon S/LAB XA (salomon_s_lab_xa)
      • Salomon Sense Escape (salomon_sense_escape)
      • Salomon Sense Ride (salomon_sense_ride)
      • Salomon Speedcross Vario (salomon_speedcross_vario)
      • Salomon Trailster (salomon_trailster)
      • Salomon Ultra Pro (salomon_ultra_pro)
      • Salomon XA Pro 3D (salomon_xa_pro_3d)
      • Saucony Fastwitch (saucony_fastwitch)
      • Saucony Freedom (saucony_freedom)
      • Saucony Guide (saucony_guide)
      • Saucony Hurricane (saucony_hurricane)
      • Saucony Kinvara (saucony_kinvara)
      • Saucony Liberty (saucony_liberty)
      • Saucony Omni (saucony_omni)
      • Saucony Peregrine (saucony_peregrine)
      • Saucony Ride (saucony_ride)
      • Saucony Triumph (saucony_triumph)
      • Saucony Xodus (saucony_xodus)
      • Under Armour Charged (under_armour_charged)
      • Under Armour HOVR Phantom (under_armour_hovr_phantom)
      • Under Armour HOVR Sonic (under_armour_hovr_sonic)
      • Under Armour Lightning (under_armour_lightning)
      • Under Armour Micro G (under_armour_micro_g)
      • Under Armour SpeedForm (under_armour_speedform)
      • Vibram Bikila Evo (vibram_bikila_evo)
      • Vibram V-Run (vibram_v_run)
      • Vibram V-Trail (vibram_v_trail)
    • Materiaal (materiaal):
      • Foam (foam)
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Katoen (katoen)
      • Kevlar (kevlar)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Leer/stof (leer_stof)
      • Mesh (mesh)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Stretch (stretch)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl