x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er hardloopschoenen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Nike Flex Experience Maat 36 hardloopschoenen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in hardloopschoenen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Nike Loopschoen 'Flex Experience Run 10'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176381992.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172048602.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205294725.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205294723.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205294716.jpg
      Nike Nike Loopschoen 'Flex Experience Run 10' Loopschoen 'Flex Experience Run 10' Loopschoen 'Flex Experience Run 10' Nike Runningschoenen FLEX EXPERIENCE RUN 10 (1)
      Nike Loopschoen 'Flex Experience Run 10'
      • 00194501042109
      • Nik2742002000002
      3
      64.99 EUR
    • Nike Runningschoenen FLEX EXPERIENCE RUN 10
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172862643.jpg
      Nike Nike Runningschoenen FLEX EXPERIENCE RUN 10 Runningschoenen FLEX EXPERIENCE RUN 10 Runningschoenen FLEX EXPERIENCE RUN 10 Nike Runningschoenen FLEX EXPERIENCE RUN 10 (1)
      Nike Runningschoenen FLEX EXPERIENCE RUN 10
      • 00194502240221
      2
      most_sold
      46.94 EUR
    • Nike Loopschoen 'Flex Experience Run 10'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169666713.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/209630363.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172864562.jpg
      Nike Nike Loopschoen 'Flex Experience Run 10' Loopschoen 'Flex Experience Run 10' Loopschoen 'Flex Experience Run 10' Sportschoenen Slip-on design Zacht schuim en duurzaamheid van de zool (1)
      Nike Loopschoen 'Flex Experience Run 10'
      • 00194502240375
      • Nik2742004000002
      1
      68.94 EUR
    • Nike Loopschoen 'Flex Experience Run 10'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172818872.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/202929890.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/202929892.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/202929889.jpg
      Nike Nike Loopschoen 'Flex Experience Run 10' Loopschoen 'Flex Experience Run 10' Loopschoen 'Flex Experience Run 10' Nike Runningschoenen FLEX EXPERIENCE RUN 10 (1)
      Nike Loopschoen 'Flex Experience Run 10'
      • 00194501041959
      • Nik2742001000002
      1
      68.94 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Asics DEFAULT
        • asics
      • New Balance DEFAULT
        • new_balance
      • Dames DEFAULT
        • dames
      • Heren DEFAULT
        • heren
      • Kinderen DEFAULT
        • kinderen
      • Blauw DEFAULT
        • blauw
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Wit DEFAULT
        • wit
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Prijs (price):
      • Minder dan €60 (budget)
      • €60 - €90 (low)
      • €90 - €120 (medium)
      • €120 of meer (high)
    • Merk (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Nike (nike)
      • New Balance (new_balance)
      • Asics (asics)
      • Saucony (saucony)
      • Altra (altra)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Boreal (boreal)
      • Brooks (brooks)
      • Brütting (bru_tting)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Craft (craft)
      • Dynafit (dynafit)
      • Ecco (ecco)
      • FILA (fila)
      • Garmont (garmont)
      • Giro (giro)
      • Hoka One One (hoka_one_one)
      • Huismerk (huismerk)
      • Hummel (hummel)
      • Icebug (icebug)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • inov-8 (inov_8)
      • Ironman (ironman)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Kappa (kappa)
      • Keen (keen)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lico (lico)
      • Mammut (mammut)
      • Meindl (meindl)
      • Merrell (merrell)
      • Millet (millet)
      • Mizuno (mizuno)
      • Nathan (nathan)
      • Newton (newton)
      • Northwave (northwave)
      • NRS (nrs)
      • ON (on)
      • On Running (on_running)
      • OOfos (oofos)
      • Osaga (osaga)
      • Osaga Pro (osaga_pro)
      • Polarino (polarino)
      • Puma (puma)
      • Reebok (reebok)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Rucanor (rucanor)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Scarpa (scarpa)
      • SCOTT (scott)
      • SKECHERS (skechers)
      • Tecnica (tecnica)
      • The North Face (the_north_face)
      • Topo Athletic (topo_athletic)
      • Under Armour (under_armour)
      • UYN (uyn)
      • Veja (veja)
      • Vibram (vibram)
      • Vivobarefoot (vivobarefoot)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Maat (schoenmaat):
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 36 (36)
      • 37 (37)
      • 38 (38)
      • 39 (39)
      • 40 (40)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 43 (43)
      • 44 (44)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
      • 47 (47)
      • 48 (48)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Baby (baby)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
      • Volwassenen (volwassenen)
    • Varianten (group):
      • Adidas Adidas Galaxy (adidas_adidas_galaxy)
      • Adidas Adidas Terrex Agravic (adidas_adidas_terrex_agravic)
      • Adidas adizero (adidas_adizero)
      • Adidas Advantage (adidas_advantage)
      • Adidas Alphabounce (adidas_alphabounce)
      • Adidas Cloudfoam (adidas_cloudfoam)
      • Adidas Duramo (adidas_duramo)
      • Adidas EQT (adidas_eqt)
      • Adidas Galaxy 5 (adidas_galaxy_5)
      • Adidas NMD (adidas_nmd)
      • Adidas PureBoost (adidas_pureboost)
      • Adidas Solar (adidas_solar)
      • Adidas Solar Boost (adidas_solar_boost)
      • Adidas Solar Glide (adidas_solar_glide)
      • Adidas Supernova (adidas_supernova)
      • Adidas Terrex Two (adidas_terrex_two)
      • Adidas UltraBoost (adidas_ultraboost)
      • Adidas UltraBoost 20 (adidas_ultraboost_20)
      • Adidas ZX Flux (adidas_zx_flux)
      • Asics Dynaflyte 2 (asics_dynaflyte_2)
      • Asics Dynaflyte 3 (asics_dynaflyte_3)
      • Asics Fujilyte XT (asics_fujilyte_xt)
      • Asics Gel Kayano (asics_gel_kayano)
      • Asics Gel-Contend 5 (asics_gel_contend_5)
      • Asics Gel-Cumulus (asics_gel_cumulus)
      • Asics Gel-Cumulus 20 (asics_gel_cumulus_20)
      • Asics Gel-DS Trainer (asics_gel_ds_trainer)
      • Asics Gel-Exalt 4 (asics_gel_exalt_4)
      • Asics Gel-Exalt 5 (asics_gel_exalt_5)
      • Asics Gel-Flux 5 (asics_gel_flux_5)
      • Asics Gel-Kayano 25 (asics_gel_kayano_25)
      • Asics Gel-Kenun (asics_gel_kenun)
      • Asics Gel-Nimbus 20 (asics_gel_nimbus_20)
      • Asics Gel-Nimbus 21 (asics_gel_nimbus_21)
      • Asics Gel-Phoenix 9 (asics_gel_phoenix_9)
      • Asics Gel-Pulse 10 (asics_gel_pulse_10)
      • Asics Gel-Pulse 11 (asics_gel_pulse_11)
      • Asics Gel-Pulse 12 (asics_gel_pulse_12)
      • Asics Gel-Sonoma 3 (asics_gel_sonoma_3)
      • Asics Gel-Sonoma 4 (asics_gel_sonoma_4)
      • Asics GT-1000 7 (asics_gt_1000_7)
      • Asics GT-2000 6 (asics_gt_2000_6)
      • Asics GT-2000 7 (asics_gt_2000_7)
      • Asics GT-4000 (asics_gt_4000)
      • Asics Hyper Gel-Sai (asics_hyper_gel_sai)
      • Asics Noosa FF 2 (asics_noosa_ff_2)
      • Asics Roadhawk FF (asics_roadhawk_ff)
      • Hoka One One Arahi (hoka_one_one_arahi)
      • Hoka One One Bondi (hoka_one_one_bondi)
      • Hoka One One Cavu (hoka_one_one_cavu)
      • Hoka One One Challenger (hoka_one_one_challenger)
      • Hoka One One Clifton (hoka_one_one_clifton)
      • Hoka One One Elevon (hoka_one_one_elevon)
      • Hoka One One Evo (hoka_one_one_evo)
      • Hoka One One Gaviota (hoka_one_one_gaviota)
      • Hoka One One Hupana (hoka_one_one_hupana)
      • Hoka One One Mach (hoka_one_one_mach)
      • Hoka One One Speedgoat (hoka_one_one_speedgoat)
      • Hoka One One Stinson (hoka_one_one_stinson)
      • Hoka One One Torrent (hoka_one_one_torrent)
      • Inov-8 F-Lite (inov_8_f_lite)
      • Inov-8 Mudclaw (inov_8_mudclaw)
      • Inov-8 Oroc (inov_8_oroc)
      • Inov-8 Parkclaw (inov_8_parkclaw)
      • Inov-8 Roadclaw (inov_8_roadclaw)
      • Inov-8 Roclite (inov_8_roclite)
      • Inov-8 Terraultra (inov_8_terraultra)
      • Inov-8 Trailroc (inov_8_trailroc)
      • Inov-8 Trailtalon (inov_8_trailtalon)
      • Inov-8 X-Talon (inov_8_x_talon)
      • Merrell Agility (merrell_agility)
      • Merrell Bare Access (merrell_bare_access)
      • Merrell Trail Glove (merrell_trail_glove)
      • Merrell Vapor Glove (merrell_vapor_glove)
      • Mizuno Wave Daichi (mizuno_wave_daichi)
      • Mizuno Wave Emperor (mizuno_wave_emperor)
      • Mizuno Wave Hayate (mizuno_wave_hayate)
      • Mizuno Wave Ibuki (mizuno_wave_ibuki)
      • Mizuno Wave Mujin (mizuno_wave_mujin)
      • Mizuno Wave Prophecy (mizuno_wave_prophecy)
      • Mizuno Wave Rider (mizuno_wave_rider)
      • Mizuno Wave Rider 22 (mizuno_wave_rider_22)
      • Mizuno Wave Shadow (mizuno_wave_shadow)
      • Mizuno Wave Sky (mizuno_wave_sky)
      • Mizuno Wave Stream (mizuno_wave_stream)
      • Mizuno Wave Ultima (mizuno_wave_ultima)
      • New Balance Fresh Foam (new_balance_fresh_foam)
      • New Balance FuelCell (new_balance_fuelcell)
      • New Balance FuelCore (new_balance_fuelcore)
      • New balance Summit (new_balance_summit)
      • Nike AIR (nike_air)
      • Nike Air Max 90 (nike_air_max_90)
      • Nike Air Max Fury (nike_air_max_fury)
      • Nike Air VaporMax (nike_air_vapormax)
      • Nike Air Zoom Pegasus (nike_air_zoom_pegasus)
      • Nike Air Zoom Structure (nike_air_zoom_structure)
      • Nike Air Zoom Vomero (nike_air_zoom_vomero)
      • Nike Downshifter 7 (nike_downshifter_7)
      • Nike Downshifter 8 (nike_downshifter_8)
      • Nike Epic (nike_epic)
      • Nike Flex Experience (nike_flex_experience)
      • Nike Flex RN 2018 (nike_flex_rn_2018)
      • Nike Free RN 5.0 (nike_free_rn_5_0)
      • Nike Free Run (nike_free_run)
      • Nike Joyride Run 2 (nike_joyride_run_2)
      • Nike Legend (nike_legend)
      • Nike Odyssey (nike_odyssey)
      • Nike Renew Rival (nike_renew_rival)
      • Nike Revolution (nike_revolution)
      • Nike Star Runner (nike_star_runner)
      • Nike Zoom Fly (nike_zoom_fly)
      • Nike Zoom Fly 3 (nike_zoom_fly_3)
      • Nike Zoom Pegasus (nike_zoom_pegasus)
      • Puma Ignite (puma_ignite)
      • Puma Speed (puma_speed)
      • Reebok Club C (reebok_club_c)
      • Salomon Outline (salomon_outline)
      • Salomon S/LAB Sense (salomon_s_lab_sense)
      • Salomon S/LAB Ultra (salomon_s_lab_ultra)
      • Salomon S/LAB XA (salomon_s_lab_xa)
      • Salomon Sense Escape (salomon_sense_escape)
      • Salomon Sense Ride (salomon_sense_ride)
      • Salomon Speedcross Vario (salomon_speedcross_vario)
      • Salomon Trailster (salomon_trailster)
      • Salomon Ultra Pro (salomon_ultra_pro)
      • Salomon XA Pro 3D (salomon_xa_pro_3d)
      • Saucony Fastwitch (saucony_fastwitch)
      • Saucony Freedom (saucony_freedom)
      • Saucony Guide (saucony_guide)
      • Saucony Hurricane (saucony_hurricane)
      • Saucony Kinvara (saucony_kinvara)
      • Saucony Liberty (saucony_liberty)
      • Saucony Omni (saucony_omni)
      • Saucony Peregrine (saucony_peregrine)
      • Saucony Ride (saucony_ride)
      • Saucony Triumph (saucony_triumph)
      • Saucony Xodus (saucony_xodus)
      • Under Armour Charged (under_armour_charged)
      • Under Armour HOVR Phantom (under_armour_hovr_phantom)
      • Under Armour HOVR Sonic (under_armour_hovr_sonic)
      • Under Armour Lightning (under_armour_lightning)
      • Under Armour Micro G (under_armour_micro_g)
      • Under Armour SpeedForm (under_armour_speedform)
      • Vibram Bikila Evo (vibram_bikila_evo)
      • Vibram V-Run (vibram_v_run)
      • Vibram V-Trail (vibram_v_trail)
    • Materiaal (materiaal):
      • Foam (foam)
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Katoen (katoen)
      • Kevlar (kevlar)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Leer/stof (leer_stof)
      • Mesh (mesh)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Stretch (stretch)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl