x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er hardloopschoenen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Brooks hardloopschoenen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in hardloopschoenen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}

    Brooks hardloopschoenen kopen

    • Brooks hardloopschoenen

      Het motto van Brooks is Run Happy en met de schoenen van Brooks zal dat zeker lukken. Bij een fanatieke looptraining kan het wel eens zwaar worden, maar de hardloopschoenen van Brooks slepen je altijd door de moeilijke momenten heen. Op deze running shoes lever je de beste prestaties, zodat je elke keer weer je voldaan kan voelen na een geslaagde hardloopsessie. Brooks is over het algemeen iets duurder dan andere merken, maar voor deze hogere prijs krijg je wel unieke technologieën in je schoenen die je bij andere merken niet terugvindt. Zo zorgt het DNA materiaal in hun hardloopschoenen voor demping die geheel op jou is afgestemd. Met de keuze voor Brooks maak je een keuze voor unieke kwaliteit. Daarnaast hebben de schoenen van Brooks een strak design, waarmee je jouw sportoutfit helemaal afmaakt. Op Vergelijk.nl vind je het paar Brooks schoenen dat het beste bij jou past.

    0 - 1
    • Brooks Adrenaline GTS 19 1202841B-080 Dames Hardloopschoenen dames Paars
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133734979.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128022490.jpg
      Brooks Brooks Adrenaline GTS 19 1202841B-080 Dames Hardloopschoenen dames Paars Adrenaline GTS 19 1202841B-080 Dames Hardloopschoenen dames Paars Adrenaline GTS 19 1202841B-080 Dames Hardloopschoenen dames Paars nze legendarische hardloopschoen voor dames heeft net nieuwe trucs geleerd. Onze nieuwste Go-to-Shoe heeft nu ons holistische Guidlines ondersteuningssysteem plus zachte maar toch responsieve demping. (1)
      Brooks Adrenaline GTS 19 1202841B-080 Dames Hardloopschoenen dames Paars
      • 00190340463648
      1
      139.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Asics DEFAULT
        • asics
      • New Balance DEFAULT
        • new_balance
      • Dames DEFAULT
        • dames
      • Heren DEFAULT
        • heren
      • Kinderen DEFAULT
        • kinderen
      • Blauw DEFAULT
        • blauw
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Wit DEFAULT
        • wit
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Prijs (price):
      • Minder dan €60 (budget)
      • €60 - €90 (low)
      • €90 - €120 (medium)
      • €120 of meer (high)
    • Merk (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Nike (nike)
      • New Balance (new_balance)
      • Asics (asics)
      • Saucony (saucony)
      • Altra (altra)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Asics Tiger (asics_tiger)
      • Boreal (boreal)
      • Brooks (brooks)
      • Brütting (bru_tting)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Craft (craft)
      • Crivit (crivit)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Diadora (diadora)
      • Dynafit (dynafit)
      • Garmont (garmont)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hoka (hoka)
      • Hoka One One (hoka_one_one)
      • Hummel (hummel)
      • Icebug (icebug)
      • Inov-8 (inov_8)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • KALENJI (kalenji)
      • Kamik (kamik)
      • Kappa (kappa)
      • Karhu (karhu)
      • Keen (keen)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lico (lico)
      • Lowa (lowa)
      • Mammut (mammut)
      • Merrell (merrell)
      • Millet (millet)
      • Mizuno (mizuno)
      • NRS (nrs)
      • Odlo (odlo)
      • Odyssey (odyssey)
      • Only Play (only_play)
      • Panther (panther)
      • Polarino (polarino)
      • Puma (puma)
      • Reebok (reebok)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Rieker (rieker)
      • Rucanor (rucanor)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Scapino (scapino)
      • Scarpa (scarpa)
      • SCOTT (scott)
      • SKECHERS (skechers)
      • Tecnica (tecnica)
      • The North Face (the_north_face)
      • Under Armour (under_armour)
      • Vivobarefoot (vivobarefoot)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Baby (baby)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
      • Volwassenen (volwassenen)
    • Varianten (group):
      • Adidas Adidas Terrex Agravic (adidas_adidas_terrex_agravic)
      • Adidas adizero (adidas_adizero)
      • Adidas Alphabounce (adidas_alphabounce)
      • Adidas Duramo (adidas_duramo)
      • Adidas N-5923 (adidas_n_5923)
      • Adidas PureBoost (adidas_pureboost)
      • Adidas Solar (adidas_solar)
      • Adidas Supernova (adidas_supernova)
      • Adidas Swift Run (adidas_swift_run)
      • Adidas Terrex Agravic (adidas_terrex_agravic)
      • Adidas Terrex CMTK (adidas_terrex_cmtk)
      • Adidas Terrex Trailmaker (adidas_terrex_trailmaker)
      • Adidas Terrex Two (adidas_terrex_two)
      • Adidas UltraBoost (adidas_ultraboost)
      • Adidas ZX Flux (adidas_zx_flux)
      • Asics Fujilyte XT (asics_fujilyte_xt)
      • Asics Gel Kayano (asics_gel_kayano)
      • Asics Gel-Contend 4 (asics_gel_contend_4)
      • Asics Gel-Contend 5 (asics_gel_contend_5)
      • Asics Gel-Cumulus 20 (asics_gel_cumulus_20)
      • Asics Gel-Exalt 5 (asics_gel_exalt_5)
      • Asics Gel-Excite 5 (asics_gel_excite_5)
      • Asics Gel-Excite 6 (asics_gel_excite_6)
      • Asics Gel-Flux 5 (asics_gel_flux_5)
      • Asics Gel-Fujirado (asics_gel_fujirado)
      • Asics Gel-Fujitrabuco 6 (asics_gel_fujitrabuco_6)
      • Asics Gel-Fujitrabuco 7 (asics_gel_fujitrabuco_7)
      • Asics Gel-Kayano 25 (asics_gel_kayano_25)
      • Asics Gel-Kenun (asics_gel_kenun)
      • Asics Gel-Nimbus 20 (asics_gel_nimbus_20)
      • Asics Gel-Nimbus 21 (asics_gel_nimbus_21)
      • Asics Gel-Phoenix 9 (asics_gel_phoenix_9)
      • Asics Gel-Pulse 10 (asics_gel_pulse_10)
      • Asics Gel-Quantum 360 (asics_gel_quantum_360)
      • Asics Gel-Sonoma 4 (asics_gel_sonoma_4)
      • Asics Gel-Venture 6 (asics_gel_venture_6)
      • Asics GT-1000 7 (asics_gt_1000_7)
      • Asics GT-2000 6 (asics_gt_2000_6)
      • Asics GT-2000 7 (asics_gt_2000_7)
      • Asics Jolt 2 GS (asics_jolt_2_gs)
      • Asics Noosa FF 2 (asics_noosa_ff_2)
      • Asics Patriot 10 (asics_patriot_10)
      • Asics Roadhawk FF (asics_roadhawk_ff)
      • Hoka One One Arahi (hoka_one_one_arahi)
      • Hoka One One Bondi (hoka_one_one_bondi)
      • Hoka One One Cavu (hoka_one_one_cavu)
      • Hoka One One Challenger (hoka_one_one_challenger)
      • Hoka One One Clifton (hoka_one_one_clifton)
      • Hoka One One Elevon (hoka_one_one_elevon)
      • Hoka One One Gaviota (hoka_one_one_gaviota)
      • Hoka One One Hupana (hoka_one_one_hupana)
      • Hoka One One Mach (hoka_one_one_mach)
      • Hoka One One Speedgoat (hoka_one_one_speedgoat)
      • Hoka One One Stinson (hoka_one_one_stinson)
      • Hoka One One Torrent (hoka_one_one_torrent)
      • Icebug NewRun (icebug_newrun)
      • Icebug Oribi2 (icebug_oribi2)
      • Icebug Oribi3 (icebug_oribi3)
      • Icebug Pytho4 (icebug_pytho4)
      • Icebug Rover (icebug_rover)
      • Inov-8 Arctic Talon (inov_8_arctic_talon)
      • Inov-8 Mudclaw (inov_8_mudclaw)
      • Inov-8 Parkclaw (inov_8_parkclaw)
      • Inov-8 Roclite (inov_8_roclite)
      • Inov-8 Terraultra (inov_8_terraultra)
      • Inov-8 Trailroc (inov_8_trailroc)
      • Inov-8 Trailtalon (inov_8_trailtalon)
      • Inov-8 X-Talon (inov_8_x_talon)
      • Merrell Agility (merrell_agility)
      • Merrell All Out (merrell_all_out)
      • Merrell Bare Access (merrell_bare_access)
      • Merrell Trail Glove (merrell_trail_glove)
      • Merrell Vapor Glove (merrell_vapor_glove)
      • Mizuno Wave Daichi (mizuno_wave_daichi)
      • Mizuno Wave Emperor (mizuno_wave_emperor)
      • Mizuno Wave Hayate (mizuno_wave_hayate)
      • Mizuno Wave Ibuki (mizuno_wave_ibuki)
      • Mizuno Wave Mujin (mizuno_wave_mujin)
      • Mizuno Wave Prophecy (mizuno_wave_prophecy)
      • Mizuno Wave Rider (mizuno_wave_rider)
      • Mizuno Wave Rider 22 (mizuno_wave_rider_22)
      • Mizuno Wave Shadow (mizuno_wave_shadow)
      • Mizuno Wave Sonic (mizuno_wave_sonic)
      • Mizuno Wave Stream (mizuno_wave_stream)
      • Mizuno Wave Ultima (mizuno_wave_ultima)
      • New balance 1400 -serie (new_balance_1400_serie)
      • New balance Fresh Foam (new_balance_fresh_foam)
      • New balance FuelCell (new_balance_fuelcell)
      • New balance FuelCore (new_balance_fuelcore)
      • New balance MRL247 (new_balance_mrl247)
      • New balance Summit (new_balance_summit)
      • New balance Vazee (new_balance_vazee)
      • Nike AIR (nike_air)
      • Nike Air Max Fury (nike_air_max_fury)
      • Nike Air Max Sequent (nike_air_max_sequent)
      • Nike Air VaporMax (nike_air_vapormax)
      • Nike Air Zoom Pegasus (nike_air_zoom_pegasus)
      • Nike Air Zoom Structure (nike_air_zoom_structure)
      • Nike Air Zoom Vomero (nike_air_zoom_vomero)
      • Nike Downshifter 8 (nike_downshifter_8)
      • Nike Epic (nike_epic)
      • Nike Flex Contact (nike_flex_contact)
      • Nike Flex Experience (nike_flex_experience)
      • Nike Free RN 2017 (nike_free_rn_2017)
      • Nike Free RN 2018 (nike_free_rn_2018)
      • Nike Free Run (nike_free_run)
      • Nike Free TR 8 (nike_free_tr_8)
      • Nike Legend (nike_legend)
      • Nike MD Runner (nike_md_runner)
      • Nike Odyssey (nike_odyssey)
      • Nike Renew Rival (nike_renew_rival)
      • Nike Revolution (nike_revolution)
      • Nike Stefan Janoski Max (nike_stefan_janoski_max)
      • Nike Tanjun (nike_tanjun)
      • Nike Zoom Fly (nike_zoom_fly)
      • Nike Zoom Pegasus (nike_zoom_pegasus)
      • Nike Zoom Strike (nike_zoom_strike)
      • Puma Blaze (puma_blaze)
      • Puma Ignite (puma_ignite)
      • Puma R698 (puma_r698)
      • Reebok Classic Leather (reebok_classic_leather)
      • Reebok Lifter (reebok_lifter)
      • Salomon Sense Escape (salomon_sense_escape)
      • Salomon Sense Pro (salomon_sense_pro)
      • Salomon Sense Ride (salomon_sense_ride)
      • Salomon Speedcross Vario (salomon_speedcross_vario)
      • Salomon Trailster (salomon_trailster)
      • Salomon Ultra Pro (salomon_ultra_pro)
      • Salomon Wings Flyte (salomon_wings_flyte)
      • Salomon X Radiant (salomon_x_radiant)
      • Salomon X Ultra 3 Prime (salomon_x_ultra_3_prime)
      • Salomon XA Elevate (salomon_xa_elevate)
      • Salomon XA Lite (salomon_xa_lite)
      • Salomon XA Pro 3D (salomon_xa_pro_3d)
      • Saucony Echelon (saucony_echelon)
      • Saucony Fastwitch (saucony_fastwitch)
      • Saucony Freedom (saucony_freedom)
      • Saucony Guide (saucony_guide)
      • Saucony Hurricane (saucony_hurricane)
      • Saucony Kinvara (saucony_kinvara)
      • Saucony Liberty (saucony_liberty)
      • Saucony Peregrine (saucony_peregrine)
      • Saucony Ride (saucony_ride)
      • Saucony Triumph (saucony_triumph)
      • Saucony Xodus (saucony_xodus)
      • Under Armour Charged (under_armour_charged)
      • Under Armour HOVR Phantom (under_armour_hovr_phantom)
      • Under Armour HOVR Sonic (under_armour_hovr_sonic)
      • Under Armour Lightning (under_armour_lightning)
      • Under Armour Micro G (under_armour_micro_g)
      • Under Armour SpeedForm (under_armour_speedform)
      • Under Armour Threadborne (under_armour_threadborne)
    • Maat (schoenmaat):
      • 15 (15)
      • 17 (17)
      • 18 (18)
      • 19 (19)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 22 (22)
      • 23 (23)
      • 23.5 (23_5)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 28 (28)
      • 28.5 (28_5)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 31 (31)
      • 32 (32)
      • 32.5 (32_5)
      • 33 (33)
      • 33.5 (33_5)
      • 34 (34)
      • 34.5 (34_5)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36 2/3 (36_2_3)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40 1/3 (40_1_3)
      • 40 2/3 (40_2_3)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42 2/3 (42_2_3)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43 1/3 (43_1_3)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44 2/3 (44_2_3)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45 1/3 (45_1_3)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 46 2/3 (46_2_3)
      • 46.5 (46_5)
      • 47 (47)
      • 47 1/3 (47_1_3)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 (48)
      • 48 2/3 (48_2_3)
      • 48.5 (48_5)
      • 49 (49)
      • 49 1/3 (49_1_3)
      • 49.5 (49_5)
      • 50 (50)
      • 50 2/3 (50_2_3)
      • 50.5 (50_5)
      • 51 (51)
      • 51.5 (51_5)
      • 54.5 (54_5)
    • Materiaal (materiaal):
      • Canvas (canvas)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Foam (foam)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Leer/stof (leer_stof)
      • Mesh (mesh)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Satijn (satijn)
      • Stretch (stretch)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
      • Vilt (vilt)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl