x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Sportbroeken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Buffalo Trainingsbroek

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Sportbroek categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 14
    • Buffalo relaxbroek in moderne mêlee-look en materialenmix
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140833535.jpg
      Buffalo Buffalo relaxbroek in moderne mêlee-look en materialenmix relaxbroek in moderne mêlee-look en materialenmix relaxbroek in moderne mêlee-look en materialenmix In gemêleerde look. Passend bij homewear-jasje, afb. 3. Met elastische band en contrastkleurige ribboord onder aan de pijpen. Contrast-piping langs de zijnaad en de zakken opzij. Van 65% polyester, (1)
      Buffalo relaxbroek in moderne mêlee-look en materialenmix
      • 04260406758332
      1
      33.94 EUR
    • Buffalo sweatbroek »Rainbow«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146787441.jpg
      Buffalo Buffalo sweatbroek »Rainbow« sweatbroek »Rainbow« sweatbroek »Rainbow« Materiaalsamenstelling: Materiaal: 60% katoen (steunt Cotton made in Africa), 40% polyester; Materiaal: Sweatstof; Onderhoudsadvies: Machinewas; Look: Gedessineerd; Kleuraanduiding fabrikant: Black (1)
      Buffalo sweatbroek »Rainbow«
      • 04005551099240
      1
      33.94 EUR
    • Buffalo relaxbroek in moderne mêlee-look en materialenmix
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140836008.jpg
      Buffalo Buffalo relaxbroek in moderne mêlee-look en materialenmix relaxbroek in moderne mêlee-look en materialenmix relaxbroek in moderne mêlee-look en materialenmix In gemêleerde look. Passend bij homewear-jasje, afb. 3. Met elastische band en contrastkleurige ribboord onder aan de pijpen. Contrast-piping langs de zijnaad en de zakken opzij. Van 65% polyester, (1)
      Buffalo relaxbroek in moderne mêlee-look en materialenmix
      • 04260406760359
      1
      33.94 EUR
    • Buffalo relaxbroek
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105142675.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115793989.jpg
      Buffalo Buffalo relaxbroek relaxbroek relaxbroek Bloemborduursel bij de steekzakken. Van 56% polyester, 38% viscose, 6% Elastan. (1)
      Buffalo relaxbroek
      • 08690196143708
      1
      18.94 EUR
    • Buffalo sweatbroek
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132498777.jpg
      Buffalo Buffalo sweatbroek sweatbroek sweatbroek Materiaalsamenstelling: Materiaal: puur katoen; Look: Gedessineerd (1)
      Buffalo sweatbroek
      • 08906104219749
      1
      38.94 EUR
    • Buffalo sweatbroek
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132498470.jpg
      Buffalo Buffalo sweatbroek sweatbroek sweatbroek Materiaalsamenstelling: Materiaal: 100% katoen; Materiaal: Sweatstof; Look: Gedessineerd; Taillehoogte: Normaal; Details band: Met elastiek, met bindstrik; Snitdetails: Inzetten; Applicaties: Print; (1)
      Buffalo sweatbroek
      • 08906098065117
      1
      38.94 EUR
    • Buffalo sweatbroek »Rainbow«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146676544.jpg
      Buffalo Buffalo sweatbroek »Rainbow« sweatbroek »Rainbow« sweatbroek »Rainbow« Materiaalsamenstelling: Materiaal: 60% katoen (steunt Cotton made in Africa), 40% polyester; Materiaal: Sweatstof; Onderhoudsadvies: Machinewas; Kleuraanduiding fabrikant: Grey melange (1)
      Buffalo sweatbroek »Rainbow«
      • 04005551099202
      1
      33.94 EUR
    • Buffalo sweatbroek
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144843200.jpg
      Buffalo Buffalo sweatbroek sweatbroek sweatbroek Materiaalsamenstelling: Materiaal: 52% katoen (ondersteunt Cotton made in Africa), 48% polyester; Onderhoudsadvies: Machinewas (1)
      Buffalo sweatbroek
      1
      43.94 EUR
    • Buffalo Relaxbroek
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/89115278.jpg
      Buffalo Buffalo Relaxbroek Relaxbroek Relaxbroek Met smal toelopende pijpen. In grove mêlee-look. Iets lagere pasvorm. Met rijgkoord, modieuze bandplooien en contrastkleurige naden opzij in de pijpen. Binnenkant licht geruwd. Zachte sweatkwaliteit (1)
      Buffalo Relaxbroek
      • 04260406755898
      1
      deal
      23.94 EUR
    • Buffalo LASCANA relaxbroek, gebreid met brede band
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/89146608.jpg
      Buffalo Buffalo LASCANA relaxbroek, gebreid met brede band LASCANA relaxbroek, gebreid met brede band LASCANA relaxbroek, gebreid met brede band In een behaaglijk zacht geruwde kwaliteit. Brede comfortband en zakken opzij. Smal toelopende pijpen, boord langs de randen. Van 78% viscose, 18% polyester, 4% Elastan. (1)
      Buffalo LASCANA relaxbroek, gebreid met brede band
      • 04035156743118
      1
      deal
      18.94 EUR
    • Buffalo sweatbroek
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116750639.jpg
      Buffalo Buffalo sweatbroek sweatbroek sweatbroek Materiaalsamenstelling: Materiaal: 90% katoen, 10% viscose; Materiaal: Sweatstof; Look: Gedessineerd; Taillehoogte: Normaal; Details band: Met elastiek, met bindstrik; Snitdetails: Inzetten; (1)
      Buffalo sweatbroek
      • 08906098065056
      1
      38.94 EUR
    • Buffalo jeansshort
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/120150289.jpg
      Buffalo Buffalo jeansshort jeansshort jeansshort Five-pocketsmodel met extra sierritsen. Franjerand onder aan de pijpen. Elastische denimkwaliteit. * Taillehoogte: iets lager * Voetzoom: iets gerafelde rand * Pasvorm: smal * Lengte: kort * (1)
      Buffalo jeansshort
      • 08940001997379
      1
      38.94 EUR
    • Buffalo Relaxbroek
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/89115261.jpg
      Buffalo Buffalo Relaxbroek Relaxbroek Relaxbroek Met smal toelopende pijpen. Contrastdetail op de band met rijgkoord. Zakken opzij. Contrasterend paspel aan de buitenkant van de pijpen. Boord onder aan de pijpen. Van 65% katoen en 35% polyester. (1)
      Buffalo Relaxbroek
      • 04260406755935
      1
      deal
      33.94 EUR
    • Buffalo sweatbroek »Relaxpants«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146027222.jpg
      Buffalo Buffalo sweatbroek »Relaxpants« sweatbroek »Relaxpants« sweatbroek »Relaxpants« Materiaalsamenstelling: Materiaal: 52% katoen (ondersteunt Cotton made in Africa), 48% polyester; Onderhoudsadvies: Machinewas (1)
      Buffalo sweatbroek »Relaxpants«
      1
      43.94 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Hummel DEFAULT
        • hummel
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Nike (nike)
      • Hummel (hummel)
      • Ajax (ajax)
      • Kappa (kappa)
      • 10DAYS (10days)
      • ABOUT YOU X Disney (about_you_x_disney)
      • Aclima (aclima)
      • ACTIVE By Zizzi (active_by_zizzi)
      • Agu (agu)
      • Ahorn Sportswear (ahorn_sportswear)
      • Ajc (ajc)
      • Alife & Kickin (alife_kickin)
      • ANGELS (angels)
      • Aniston (aniston)
      • Anita (anita)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arizona (arizona)
      • Asics (asics)
      • Att Jeans (att_jeans)
      • Authentic Underwear (authentic_underwear)
      • Avento (avento)
      • B.young (b_young)
      • Babista (babista)
      • Babolat (babolat)
      • Basefield (basefield)
      • Basler (basler)
      • Bekend van TV (bekend_van_tv)
      • Bellybutton (bellybutton)
      • Bench (bench)
      • Bench Performance (bench_performance)
      • Bergans (bergans)
      • Betty Barclay (betty_barclay)
      • Bianca (bianca)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blend She (blend_she)
      • Blue Monkey (blue_monkey)
      • Bogner Fire + Ice (bogner_fire_ice)
      • Boysen's (boysen_s)
      • Bristol (bristol)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Brunotti (brunotti)
      • Buffalo (buffalo)
      • Burton (burton)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Campri (campri)
      • Carhartt (carhartt)
      • Cartoon (cartoon)
      • Cecil (cecil)
      • Champion (champion)
      • Cheer (cheer)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Chrome (chrome)
      • Clarina (clarina)
      • Claudia Sträter (claudia_stra_ter)
      • CMP (cmp)
      • Colmar (colmar)
      • Columbia (columbia)
      • Compressport (compressport)
      • Converse (converse)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cream (cream)
      • Creamie (creamie)
      • Crivit (crivit)
      • Crivitpro (crivitpro)
      • Cruyff (cruyff)
      • Cube (cube)
      • Curare Yogawear (curare_yogawear)
      • Dainese (dainese)
      • Dannecker (dannecker)
      • Daquïni (daqui_ni)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Dare2B (dare2b)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Derbystar (derbystar)
      • Diadora (diadora)
      • Divine Flower (divine_flower)
      • DKNY Sport (dkny_sport)
      • Donnay (donnay)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Drykorn (drykorn)
      • DUER (duer)
      • Dunlop (dunlop)
      • Eastwind (eastwind)
      • Elbsand (elbsand)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Endura (endura)
      • Erima (erima)
      • Esprit (esprit)
      • Everlast (everlast)
      • Falke (falke)
      • Ferrino (ferrino)
      • FILA (fila)
      • First (first)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Flashlights (flashlights)
      • Fresh Made (fresh_made)
      • Fruit Of The Loom (fruit_of_the_loom)
      • FZ Forza (fz_forza)
      • G.I.G.A. by Killtec (g_i_g_a_by_killtec)
      • Gang (gang)
      • Gap (gap)
      • Garcia (garcia)
      • Gerke My Pants (gerke_my_pants)
      • Gm Medical (gm_medical)
      • Goldbergh (goldbergh)
      • Gonso (gonso)
      • Gore (gore)
      • Gorilla Sports (gorilla_sports)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Greystone (greystone)
      • GUESS (guess)
      • Guido Maria Kretschmer (guido_maria_kretschmer)
      • Gwynedds (gwynedds)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hailys (hailys)
      • Hajo (hajo)
      • Happy Size (happy_size)
      • Harmony (harmony)
      • Head (head)
      • HEINE (heine)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herrlicher (herrlicher)
      • Hey Honey (hey_honey)
      • HKMX (hkmx)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • Imperial (imperial)
      • inov-8 (inov_8)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jako (jako)
      • Jan Vanderstorm (jan_vanderstorm)
      • Janet & Joyce (janet_joyce)
      • Joe browns (joe_browns)
      • Jordan (jordan)
      • K-swiss (k_swiss)
      • Kaffe (kaffe)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Khujo (khujo)
      • Killtec (killtec)
      • King Kerosin (king_kerosin)
      • Kjus (kjus)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lacoste Sport (lacoste_sport)
      • LASCANA (lascana)
      • Laura scott (laura_scott)
      • LauRie (laurie)
      • Lavana (lavana)
      • Le Temps des Cerises (le_temps_des_cerises)
      • Li-ning (li_ning)
      • Limited sports (limited_sports)
      • Lonsdale (lonsdale)
      • Lotto (lotto)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • LOVE Stories (love_stories)
      • Love2Wait (love2wait)
      • LTB (ltb)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Löffler (lo_ffler)
      • M.A.C (m_a_c)
      • Maier (maier)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maloja (maloja)
      • Mammut (mammut)
      • Marika (marika)
      • Mavi (mavi)
      • Mcdavid (mcdavid)
      • Melrose (melrose)
      • Men Plus (men_plus)
      • Mexx (mexx)
      • MICHALSKY FOR ABOUT YOU (michalsky_for_about_you)
      • Minnie mouse (minnie_mouse)
      • Minymo (minymo)
      • Miss Goodlife (miss_goodlife)
      • Mizuno (mizuno)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Nakd (nakd)
      • Naketano (naketano)
      • Name it (name_it)
      • Navigazione (navigazione)
      • New balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • New Look (new_look)
      • Nihon (nihon)
      • No Secret (no_secret)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Nomad (nomad)
      • NOP (nop)
      • Noppies (noppies)
      • Northface (northface)
      • O'Neill (o_neill)
      • Object (object)
      • Obsidian Entertainment (obsidian_entertainment)
      • Odlo (odlo)
      • OGNX (ognx)
      • Onbekend (onbekend)
      • One more story (one_more_story)
      • Only (only)
      • Only Play (only_play)
      • Only Play Curvy (only_play_curvy)
      • Opus (opus)
      • Panther (panther)
      • Papillon (papillon)
      • Paprika (paprika)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pearl izumi (pearl_izumi)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Please Jeans (please_jeans)
      • Polarino (polarino)
      • Primadonna (primadonna)
      • Princess Goes Hollywood (princess_goes_hollywood)
      • Protest (protest)
      • Puma (puma)
      • Purelime (purelime)
      • Pyua (pyua)
      • Queenkerosin (queenkerosin)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ragwear (ragwear)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Reece (reece)
      • Regatta (regatta)
      • Rehband (rehband)
      • Replay (replay)
      • Reusch (reusch)
      • Review (review)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • RITUALS COSMETICS (rituals_cosmetics)
      • Rogelli (rogelli)
      • Roxy (roxy)
      • Rucanor (rucanor)
      • Rukka (rukka)
      • Russell athletic (russell_athletic)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Sandwich (sandwich)
      • Scapino (scapino)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Secutex (secutex)
      • Sheego (sheego)
      • Shisha (shisha)
      • Shock Doctor (shock_doctor)
      • Simond (simond)
      • Sjeng sport (sjeng_sport)
      • Sjeng Sports (sjeng_sports)
      • Skins (skins)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Spalding (spalding)
      • Sportful (sportful)
      • Stanno (stanno)
      • Starling (starling)
      • Stitch & Soul (stitch_soul)
      • Street One (street_one)
      • Sublevel (sublevel)
      • Super Ortho (super_ortho)
      • Superdry (superdry)
      • Superdry Snow (superdry_snow)
      • Sympatico (sympatico)
      • Tecnifibre (tecnifibre)
      • Ten Cate (ten_cate)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Tommy Sport (tommy_sport)
      • Touzani (touzani)
      • Trespass (trespass)
      • TRIBORD (tribord)
      • Trigema (trigema)
      • True Religion (true_religion)
      • Trueprodigy (trueprodigy)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Urban Goddess (urban_goddess)
      • UYN (uyn)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Venice beach (venice_beach)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Victorio & Lucchino (victorio_lucchino)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vingino (vingino)
      • Vivance (vivance)
      • Vivance active (vivance_active)
      • Wilson (wilson)
      • Winshape (winshape)
      • Witt Weiden (witt_weiden)
      • Woolpower (woolpower)
      • X-Bionic (x_bionic)
      • Yonex (yonex)
      • Zabaione (zabaione)
      • Zense (zense)
      • Zhenzi (zhenzi)
      • Zizzi (zizzi)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €25 (budget)
      • €25 - €50 (low)
      • €50 - €100 (medium)
      • > €100 (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Maat (kledingmaat):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • 3XL (3xl)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 54 (54)
      • 58 (58)
      • 60 (60)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart & Wit (zwart_wit)
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Rood (rood)
      • Blauw (blauw)
      • Groen (groen)
      • Geel (geel)
      • Roze (roze)
      • Paars (paars)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Print (print)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
    • Sport (sport):
      • Algemeen (sport_algemeen)
      • Fitness (fitness)
      • Hardlopen (hardlopen)
      • Basketbal (basketbal)
      • Boksen (boksen)
      • Dans (dans)
      • Fietsen (fietsen)
      • Golf (golf)
      • Hockey (hockey)
      • Outdoor (outdoor)
      • Tennis (tennis)
      • Voetbal (voetbal)
      • Volleybal (volleybal)
      • Wandelsport (wandelsport)
      • Yoga (yoga)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Fleece (fleece)
      • Polyester (polyester)
      • Nylon (polyamide)
      • Lycra (elasthaan)
      • Viscose (viscose)
      • Anders (anders)
      • Composiet (composiet)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Merino (merino)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Rubber (rubber)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Wol (wol)
      • Zilver (zilver)
    • Lengte van de broek (lengte_van_de_broek):
      • 3/4 (3_4)
      • 7/8 (7_8)
      • Capri (capri)
      • Knielengte (knielengte)
      • Kort (kort)
      • Lang (lang)
    • Soort sportbroek (soort_sportbroek):
      • Sportleggings (sportleggings)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl