x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Western Digital WD Elements Desktop 4TB

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Western Digital WD Elements Desktop 4TB
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Western Digital WD Elements Desktop 4TB
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Western Digital WD Elements Desktop 4TB
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150621906.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141339564.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141339565.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141278020.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141278024.jpg?ts=1
Western Digital Western Digital WD Elements Desktop 4TB WD Elements Desktop 4TB WD Elements Desktop 4TB Eenvoudige, extra opslag Betrouwbare opslag met hoge capaciteit voor ultrasnelle gegevensoverdrachten. Hoge capaciteit in een compact ontwerp Het compacte ontwerp biedt een capaciteit tot 4TB, waardoor de WD Elements opslag voor desktopcomputers de ideale oplossing is voor eenvoudige, extra opslag van al uw belangrijke foto's, muziek, video's en bestanden. Compatibiliteit met USB 3.0 en USB 2.0 Met deze losse schijf krijgt u compatibiliteit met de nieuwste USB 3.0-apparaten en ook achterwaart... (1)
  • 00718037824925
  • 05054629636596
  • 05054533617209
  • 07180378249256
  • WDBWLG0040HBKEESN
  • WDBWLG0040HBK
  • WDBWLG0040HBK-EESN
  • 1609457
7
  • Harde schijf
    • Hardeschijfcapaciteit: 4000 GB
    • Opslag media: HDD
  • Software
    • Compatibele besturingssystemen: Windows
    • Geschikt voor Windows: Windows Vista, Windows 8, Windows 7, Windows XP, Windows 10
  • Technische details
    • Rotatiesnelheid: 7200 rpm
    • Stroomvoorziening via usb: Ja
    • Schokbestendig: Nee
    • Drive, omvang buffer: 32 MB
    • Internet TV: Nee
    • Kabelslot sleuf type: Kensington
    • Led-indicatoren: Ja
    • Plug-en-play: Ja
    • Stofwerend: Nee
  • Storage
    • SSD/HDD-vormfactor: 3.5 inch inch
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • Algemene kenmerken
    • Certificering: WEEE/ROHS
    • Firewire: Nee
    • Garantie: 2 jaar
    • Geslacht: Unisex
  • Eigenschappen
    • eSATA: Nee
  • Omgevingscondities
    • Temperatuur bij opslag: -20 - 65 °C
    • Temperatuur, in bedrijf: 5 - 35 °C
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 4.8 cm
    • Diepte: 13.5 cm
    • Gewicht product: 1320 g
    • Hoogte: 16.58 cm
  • Energie
    • AC-adapter uitgangsspanning: 12 V
  • Inhoud van de verpakking
    • Externe adapter: Ja
    • Meegeleverde kabels: Micro-USB
    • User guide: Ja
  • Beveiliging
    • Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot: Ja
  • Netwerk
    • WiFi-verbinding: Nee
  • Poorten & interfaces
    • Thunderbolt technologie: Nee
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Aantal usb-poorten: 1
    • Usb: Ja
    • Usb-poort: Nee
  • publishing
    • Introductiejaar: 2014
  • 99.99 160.21 EUR 7
    7
    • Bol.com Bol.com
      7.556892350323385 (692)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Western Digital Elements Desktop - Externe harde schijf - 4TB99.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      Hoge capaciteit in een compact ontwerp Verbeter de prestaties van pc's De eenvoud van plug&play Compatibiliteit met USB 3.0 en USB 2.0 WD...99.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • MediaMarkt MediaMarkt
      8.387116350036353 (4943)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Western Digital Elements Desktop is een betrouwbare harde schijf met maar liefst 4 TB aan opslag. Zijn USB 3.0-aansluiting verzorgt de...99.99, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Hardware-expert.nl Hardware-expert.nl
      7.2 (1)
      ONMIDDELLIJK EXTRA OPSLAG Betrouwbare opslag met hoge capaciteit voor ultrasnelle gegevensoverdrachten. Enorme capaciteit Met een capacit...109.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Coolblue.nl Coolblue.nl
      8.891432021899005 (1046)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De WD Elements Desktop 4TB is een 3,5 inch externe harde schijf voor op je bureau. Dankzij plug and play werkt de schijf meteen zodra je ...109.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Blokker Marketplace Blokker Marketplace
      WD Elements desktop-opslag met Micro-USB-B 3.2 (5 Gbit/s) biedt een betrouwbare en high-capacity externe harde schijf met ultrasnelle geg...153.75, +2w (offer_sdt_more_than_2_weeks)
      1
    • Electroworld.nl Electroworld.nl
      Eenvoudige, extra opslag Betrouwbare opslag met hoge capaciteit voor ultrasnelle gegevensoverdrachten. Hoge capaciteit in een compact ont...160.21, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Sony SSD external metal E series 480GB Type C 540MB/s
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172631526.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159606576.jpg?ts=1
      Sony Sony SSD external metal E series 480GB Type C 540MB/s SSD external metal E series 480GB Type C 540MB/s SSD external metal E series 480GB Type C 540MB/s De Sony SSD external metal E series 480GB Type C 540MB/s is een zeer snelle, compacte en vooral robuuste externe SSD van Sony. Hij weegt slechts 50 gram en is zonder kabel kleiner dan je creditcard. (1)
      Sony SSD external metal E series 480GB Type C 540MB/s
      • 00027242906945
      1
    • DeLOCK externe behuizing voor M.2 SSD (max. 80mm) - USB3.1 / zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172635777.jpg?ts=1
      DeLOCK DeLOCK externe behuizing voor M.2 SSD (max. 80mm) - USB3.1 / zwart externe behuizing voor M.2 SSD (max. 80mm) - USB3.1 / zwart externe behuizing voor M.2 SSD (max. 80mm) - USB3.1 / zwart DeLOCK externe behuizing voor M.2 SSD (max. 80mm) - USB3.1 Deze externe behuizing kunt u gebruiken voor het plaatsen van een M.2 SSD. Hierdoor is het mogelijk om de M.2 SSD kaart als externe SSD aan te sluiten op een USB poort van uw computer of notebook. Kenmerken gebruik een M.2 SSD als externe SSD behuizing beschikt over een USB Micro B aansluiting (inclusief USB-A - Micro USB kabel) geschikt voor computers en notebooks met USB-A aansluiting volgt de USB3.1 Gen 2 Super Speed+ specificaties... (1)
      DeLOCK externe behuizing voor M.2 SSD (max. 80mm) - USB3.1 / zwart
      • 04043619425983
      1
    • Glyph 1TB Black Atom SSD USB C (3.2Gen2)/compat. w/USB 3.0/Thunderbolt 3
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220300928.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168700972.jpg?ts=1
      Glyph Glyph 1TB Black Atom SSD USB C (3.2Gen2)/compat. w/USB 3.0/Thunderbolt 3 1TB Black Atom SSD USB C (3.2Gen2)/compat. w/USB 3.0/Thunderbolt 3 1TB Black Atom SSD USB C (3.2Gen2)/compat. w/USB 3.0/Thunderbolt 3 De Glyph Black Atom is een externe SSD die beschikt over een USB 3.1-aansluiting om snel je content van een Mac of Windows-systeem op te kunnen slaan. (1)
      Glyph 1TB Black Atom SSD USB C (3.2Gen2)/compat. w/USB 3.0/Thunderbolt 3
      • 00691450002678
      1
    • SanDisk Professional G-Drive ArmorLock NVMe SSD 2TB
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199594667.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186152911.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225722070.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233420789.jpg?ts=1
      SanDisk SanDisk Professional G-Drive ArmorLock NVMe SSD 2TB Professional G-Drive ArmorLock NVMe SSD 2TB Professional G-Drive ArmorLock NVMe SSD 2TB De SanDisk Professional G-Drive ArmorLock 2TB is een robuuste SSD-schijf die bestand is tegen stof, water en vallen. Met behulp van een app beheer je de toegang tot de schijf voor jezelf en voor anderen. De SSD is goed voor lees- en schrijfsnelheden tot 1000MB per seconde. (1)
      SanDisk Professional G-Drive ArmorLock NVMe SSD 2TB
      • 00718037888767
      • SDPS41A-002T-GBANB
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 94.90
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 94.90
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 94.90
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 94.90
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 94.90
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 94.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 94.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 94.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 94.90
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 94.90
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 94.90
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 94.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 94.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 94.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 94.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 94.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 94.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 94.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 94.90
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 94.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 94.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 94.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 94.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 94.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 94.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 94.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 94.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 94.90
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 94.90
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 94.90
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 94.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 94.90
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 94.90
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 94.90
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 94.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 94.90
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 94.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 94.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 94.90
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 94.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 94.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 94.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 94.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 94.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 94.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 94.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 94.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 94.90
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 94.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 94.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 94.90
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 94.90
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 94.90
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 94.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 94.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 94.90
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 94.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 94.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 94.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 94.90
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 94.90
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 94.90
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 94.90
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 94.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 94.90
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 94.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 94.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 94.90
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 94.90
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 94.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 94.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 94.90
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 94.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 94.90
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 94.90
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 94.90
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 99.95
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 99.95
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 99.95
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 106.99
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 94.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 79.00
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 94.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 105.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 105.00
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 105.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 105.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 105.00
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 97.89
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 97.89
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 97.89
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 97.89
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 97.89
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 97.89
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 97.89
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 99.90
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 99.90
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 99.90
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 99.90
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 97.89
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 97.89
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 97.89
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 97.89
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 97.89
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 97.89
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 99.18
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 85.00
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 99.99
    • partner@vergelijk.nl