x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Integral Portable SSD Type-C / USB3.2 2TB kit

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Integral Portable SSD Type-C / USB3.2 2TB kit
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Integral Portable SSD Type-C / USB3.2 2TB kit
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Integral Portable SSD Type-C / USB3.2 2TB kit
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199896216.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175942166.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187475792.jpg?ts=1
Integral Integral Portable SSD Type-C / USB3.2 2TB kit Portable SSD Type-C / USB3.2 2TB kit Portable SSD Type-C / USB3.2 2TB kit Neem het overal mee naartoe - een QUARTER ter grootte van een standaard smartphone! Stijlvolle aluminium afwerking voor premium gevoel Verlies nooit meer je kabels! Deze wordt geleverd met een draagtas om externe SSD en accessoires op te bergen Ruime 2TB* opslag. U kunt meer dan 400.000 foto's of 500 films opslaan Houd uw bestanden veilig en intact - Ons duurzame en betrouwbare ontwerp is schokbestendig zonder bewegende delen U kunt nu bestanden overzetten tussen verschillende apparaten! USB-A naar USB-C kabel inbegrepen voor traditionele USB-A apparaten. En een USB-C adapter voor de nieuwste apparaten. Werkt met Windows-pc's en Mac. Geen externe stroom nodig! 1 GB=1.000.000.000 bytes. Bij opmaak is de werkelijke opslagcapaciteit van de gebruiker minder. Dit is een industrieel toepasbare standaard voor alle geheugenopslagproducten. Snelheden op basis van interne tests; de prestaties kunnen variëren afhankelijk van het hostapparaat. (1)
  • 05055288446649
2
  • Harde schijf
    • Hardeschijfcapaciteit: 2000 GB
    • Opslag media: SSD
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • 199.20 308.28 EUR 2
    2
    • Kamera Express Kamera Express
      8.331289102930242 (637)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Integral Portable SSD Type-C / USB3.2 2TB kit is ideaal voor het opslaan van jouw bestanden wanneer je onderweg bent.199.20, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon NL Marketplace Amazon NL Marketplace
      6.8 (1)
      Neem het overal mee naartoe - een QUARTER ter grootte van een standaard smartphone! Stijlvolle aluminium afwerking voor premium gevoel Ve...308.28, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Lexar External portable SSD 500GB
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158093654.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/142199655.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146769830.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172038703.jpg?ts=1
      Lexar Lexar External portable SSD 500GB External portable SSD 500GB External portable SSD 500GB Lexar Professional SL100 Pro 500 GB Black - Lexar Professional SL100 Pro, 500 GB, USB Type-C, 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2), 950 MB/s, Black (3)
      Lexar External portable SSD 500GB
      • 00843367108145
      • 0843367108145
      3
    • ISTORAGE DiskAshur DT2 externe harde schijf 14000 GB Zwart, Grijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153861515.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153861517.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153861519.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153861520.jpg?ts=1
      ISTORAGE ISTORAGE DiskAshur DT2 externe harde schijf 14000 GB Zwart, Grijs DiskAshur DT2 externe harde schijf 14000 GB Zwart, Grijs DiskAshur DT2 externe harde schijf 14000 GB Zwart, Grijs Draagbare, gecodeerde USB 3.1-desktop-harde schijf FIPS 140-2 niveau 3 gecertificeerd. Algemene criteria EAL4 + klaar AES-XTS 256-bits hardwareencryptie in realtime. PIN-authenticatie (7-15-cijferige pin). (1)
      ISTORAGE DiskAshur DT2 externe harde schijf 14000 GB Zwart, Grijs
      • 05060220252530
      • IS-DT2-256-14000-C-X
      2
    • Seagate One Touch Hub 18TB
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/246495327.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/246608336.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/246608338.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/246608339.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/246608340.jpg?ts=1
      Seagate Seagate One Touch Hub 18TB One Touch Hub 18TB One Touch Hub 18TB USB-C- en USB 3.0-poort aan de voorzijde om apparaten aan te sluiten en op te laden, zelfs als uw computer uit staat. Externe harde schijf met USB-hub en wachtwoordbeveiliging om uw digitale leven veilig te stellen en AES-256-Hardware Encryptie. Meteen geschikt voor Windows- en Mac-computers Inclusief Seagate Toolkit-software voor back-ups met één klik, geplande back-ups en mirroring van bestanden Profiteer van langdurige gemoedsrust dankzij de inbegrepen beperkte garantie van 2 jaar en Rescue Data Recovery Services om gegevens te herstellen (1)
      Seagate One Touch Hub 18TB
      • 00763649169490
      • 03660619042197
      • STLC18000400
      2
    • Sony SSD external metal E series 480GB Type C 540MB/s
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172631526.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159606576.jpg?ts=1
      Sony Sony SSD external metal E series 480GB Type C 540MB/s SSD external metal E series 480GB Type C 540MB/s SSD external metal E series 480GB Type C 540MB/s De Sony SSD external metal E series 480GB Type C 540MB/s is een zeer snelle, compacte en vooral robuuste externe SSD van Sony. Hij weegt slechts 50 gram en is zonder kabel kleiner dan je creditcard. (1)
      Sony SSD external metal E series 480GB Type C 540MB/s
      • 00027242906945
      1
    • min
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 289.95
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 289.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 289.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 289.95
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 289.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 289.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 289.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 289.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 289.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 289.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 289.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 289.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 289.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 289.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 289.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 289.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 289.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 289.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 289.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 289.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 289.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 289.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 289.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 289.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 289.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 289.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 289.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 289.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 289.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 289.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 289.95
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 199.20
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 199.20
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 199.20
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 199.20
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 199.20
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 199.20
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 199.20
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 199.20
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 199.20
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 199.20
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 199.20
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 199.20
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 199.20
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 199.20
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 199.20
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 199.20
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 199.20
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 199.20
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 199.20
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 199.20
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 199.20
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 199.20
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 199.20
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 199.20
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 199.20
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 199.20
    • partner@vergelijk.nl