x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

LA SIESTA Caribena Hangmat

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews LA SIESTA Caribena Hangmat
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties LA SIESTA Caribena Hangmat
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
LA SIESTA Caribena Hangmat
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102454888.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125141768.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84559735.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84559737.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84559736.jpg?ts=1
LA SIESTA LA SIESTA Caribena Hangmat Caribena Hangmat Caribena Hangmat Lekker in de tuin ontspannen met de La Siesta Caribena, een eenpersoons hangmat dat met de hand is gemaakt in Colombia. De La Siesta Caribena heeft een hoogwaardige afwerking door de extra stevige zoom en is gemaakt van puur katoen. Puur katoen zorgt voor een comfortabele en duurzame hangmat, waardoor jij er extra lang van kan genieten. (1)
  • 04025122917384
2
  • Algemene kenmerken
    • Tuinstoel type: Hangmatten
    • Geslacht: Heren, Dames
  • Technische details
    • Aantal personen: 1
  • Design
    • Kleur: Paars
    • Materiaal: Textiel, Katoen
  • Prestatie
    • Maximum gewicht: 120 kg
  • Gewicht en omvang
    • Lengte: 300 cm
    • Breedte (cm): 140 cm
  • 49.90 51.95 EUR 2
    2
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Hangmat - Caribena - Purple - Luilak49.90, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Toppy.nl Toppy.nl
      Lekker in de tuin ontspannen met de La Siesta Caribena, een eenpersoons hangmat dat met de hand is gemaakt in Colombia. De La Siesta Cari...51.95, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Fatboy Headdemock Superb Deluxe Hangmat Mist Rack Black (b) 138 X (d) 270 X (h) 110 Cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/216584261.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231259632.jpg?ts=1
      Fatboy Fatboy Headdemock Superb Deluxe Hangmat Mist Rack Black (b) 138 X (d) 270 X (h) 110 Cm Headdemock Superb Deluxe Hangmat Mist Rack Black (b) 138 X (d) 270 X (h) 110 Cm Headdemock Superb Deluxe Hangmat Mist Rack Black (b) 138 X (d) 270 X (h) 110 Cm Fatboy - Headdemock Superb - Deluxe - Hangmat - Mist Incl. Kussen en Beschermhoes (1)
      Fatboy Headdemock Superb Deluxe Hangmat Mist Rack Black (b) 138 X (d) 270 X (h) 110 Cm
      • 08719773037077
      1
    • Eno Hangmat Eno DoubleNest Print Tie Dye V2
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167774725.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237478460.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237478456.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237478466.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237478445.jpg?ts=1
      Eno Eno Hangmat Eno DoubleNest Print Tie Dye V2 Hangmat Eno DoubleNest Print Tie Dye V2 Hangmat Eno DoubleNest Print Tie Dye V2 Deze fijne hangmat genaamd de DoubleNest® is afkomstig van het merk ENO en geschikt voor 2 personen. De hangmat is dankzij het formaat ideaal om mee te neme... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Eno Hangmat Eno DoubleNest Print Tie Dye V2
      • 00811201018202
      2
    • Cocoon Ultralight Hammock - Hangmat Caribbean Blue One Size
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152457849.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/236453641.jpg?ts=1
      Cocoon Cocoon Ultralight Hammock - Hangmat Caribbean Blue One Size Ultralight Hammock - Hangmat Caribbean Blue One Size Ultralight Hammock - Hangmat Caribbean Blue One Size Belangrijkste informatie: Type: Hangmat; Materiaal type: Ultralicht Weefsel; Materiaal: 100 % nylon; Aantal personen: 1; Afmetingen: Maximale capaciteit: 140 kg; Verpakkingsgrootte (cm): 17 x 7; Oppervlakte (L x B): 325 x 148; Totale lengte: 325 cm; Gewicht (ca.): 0.24 kg; Details: Aanvullende gegevens: bijzonder royale bezuiniging, supersterke vierdubbele naden, hightech UHMW-PE Ridgeline maakt een constante optimale ophanghoek en een optimale diagonale ligpositie mogelijk, twee 12 KN alumin... (1)
      Cocoon Ultralight Hammock - Hangmat Caribbean Blue One Size
      • 00799696116057
      3
      deal
    • Fatboy - Headdemock Superb - Deluxe - Hangmat Mist Incl. Kussen en Beschermhoes - Wit Frame
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220923849.jpg?ts=1
      Fatboy Fatboy - Headdemock Superb - Deluxe - Hangmat Mist Incl. Kussen en Beschermhoes - Wit Frame - Headdemock Superb - Deluxe - Hangmat Mist Incl. Kussen en Beschermhoes - Wit Frame - Headdemock Superb - Deluxe - Hangmat Mist Incl. Kussen en Beschermhoes - Wit Frame Fatboy - Headdemock Superb - Deluxe - Hangmat Mist Incl. Kussen en Beschermhoes - Wit Frame (1)
      Fatboy - Headdemock Superb - Deluxe - Hangmat Mist Incl. Kussen en Beschermhoes - Wit Frame
      • 08719773044365
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 45.90
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 45.90
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 45.90
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 45.90
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 45.90
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 45.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 45.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 45.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 45.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 45.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 45.90
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 45.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 45.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 45.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 45.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 45.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 45.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 45.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 45.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 45.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 45.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 45.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 45.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 45.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 45.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 45.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 45.90
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 53.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 53.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 53.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 53.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 53.95
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 45.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 45.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 45.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 45.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 45.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 45.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 45.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 45.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 45.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 45.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 45.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 45.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 45.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 45.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 45.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 45.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 45.90
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 53.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 53.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 53.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 53.95
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 49.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 53.95
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 53.95
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 53.95
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 53.95
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 53.95
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 49.90
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 49.90
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 49.90
    • partner@vergelijk.nl