x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Fatboy Headdemock hangmat turquoise

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Fatboy Headdemock hangmat turquoise
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Fatboy Headdemock hangmat turquoise
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Fatboy Headdemock hangmat turquoise
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84559832.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/236690946.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186315892.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186315885.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186315882.jpg?ts=1
Fatboy Fatboy Headdemock hangmat turquoise Headdemock hangmat turquoise Headdemock hangmat turquoise De Headdemock hangmat (Brabants dialect voor heb jij hem ook) is dankzij het sympathieke oversized design geschikt voor meerdere personen. De luxueuze en comfortabele hangmat is niet afhankelijk van touw of boom, maar wordt bevestigd aan een solide draagsysteem. Hierdoor is het voor iedereen mogelijk om een hangplekin de tuin of op het balkon te creëren. Dehangmat van Fatboy is gemaakt van duurzame materialen. Afmeting: 330 x 127 x 110 cm Tot 2 personen (of max 150 kg) De stof is waterafstote... (1)
  • 08717127995172
3
deal
  • Algemene kenmerken
    • Tuinstoel type: Hangmat met standaard, Hangmatten
    • Geslacht: Unisex
  • Technische details
    • Aantal personen: 2
  • Design
    • Kleur: Turquoise, Blauw
    • Materiaal: Polyester, Rubber, Metaal, Kunststof, Textiel
  • Prestatie
    • Maximum gewicht: 150 kg
  • Gewicht en omvang
    • Lengte: 320 cm
    • Breedte (cm): 140 cm
    • Hoogte: 127 cm
    • Gewicht: 28 kg
  • 422.10 469.00 EUR 3
    3
    • Intenswonen.nl Intenswonen.nl
      De Fatboy Headdemock is een grote luxe hangmat voor wel twee personen (of max. 150 kg). Je bent niet langer afhankelijk van een touw en e...
      422.10, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Flinders.nl Flinders.nl
      4.301022883641927 (4)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.2-RC1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Headdemock Hangmat Turquoise (l) 120 X (b) 80 X (h) 29 Cm: maakt je interieur bijzonder! De Fatboy Headdemock hangmat is 330 centimeter l...469.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Kavel 84 Kavel 84
      De Headdemock hangmat (Brabants dialect voor heb jij hem ook) is dankzij het sympathieke oversized design geschikt voor meerdere personen...469.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Fatboy Headdemock Superb Deluxe Hangmat Mist Rack Black (b) 138 X (d) 270 X (h) 110 Cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/216584261.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231259632.jpg?ts=1
      Fatboy Fatboy Headdemock Superb Deluxe Hangmat Mist Rack Black (b) 138 X (d) 270 X (h) 110 Cm Headdemock Superb Deluxe Hangmat Mist Rack Black (b) 138 X (d) 270 X (h) 110 Cm Headdemock Superb Deluxe Hangmat Mist Rack Black (b) 138 X (d) 270 X (h) 110 Cm Fatboy - Headdemock Superb - Deluxe - Hangmat - Mist Incl. Kussen en Beschermhoes (1)
      Fatboy Headdemock Superb Deluxe Hangmat Mist Rack Black (b) 138 X (d) 270 X (h) 110 Cm
      • 08719773037077
      1
    • Cocoon Ultralight Hammock - Hangmat Caribbean Blue One Size
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152457849.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/236453641.jpg?ts=1
      Cocoon Cocoon Ultralight Hammock - Hangmat Caribbean Blue One Size Ultralight Hammock - Hangmat Caribbean Blue One Size Ultralight Hammock - Hangmat Caribbean Blue One Size Belangrijkste informatie: Type: Hangmat; Materiaal type: Ultralicht Weefsel; Materiaal: 100 % nylon; Aantal personen: 1; Afmetingen: Maximale capaciteit: 140 kg; Verpakkingsgrootte (cm): 17 x 7; Oppervlakte (L x B): 325 x 148; Totale lengte: 325 cm; Gewicht (ca.): 0.24 kg; Details: Aanvullende gegevens: bijzonder royale bezuiniging, supersterke vierdubbele naden, hightech UHMW-PE Ridgeline maakt een constante optimale ophanghoek en een optimale diagonale ligpositie mogelijk, twee 12 KN alumin... (1)
      Cocoon Ultralight Hammock - Hangmat Caribbean Blue One Size
      • 00799696116057
      3
      deal
    • Eno Hangmat Eno DoubleNest Print Tie Dye V2
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167774725.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237478460.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237478456.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237478466.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237478445.jpg?ts=1
      Eno Eno Hangmat Eno DoubleNest Print Tie Dye V2 Hangmat Eno DoubleNest Print Tie Dye V2 Hangmat Eno DoubleNest Print Tie Dye V2 Deze fijne hangmat genaamd de DoubleNest® is afkomstig van het merk ENO en geschikt voor 2 personen. De hangmat is dankzij het formaat ideaal om mee te neme... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Eno Hangmat Eno DoubleNest Print Tie Dye V2
      • 00811201018202
      2
    • Ticket To The Moon Lightest Hammock, blauw 2022 Hangmatten
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/238746310.jpg?ts=1
      Ticket To The Moon Ticket To The Moon Lightest Hammock, blauw 2022 Hangmatten Lightest Hammock, blauw 2022 Hangmatten Lightest Hammock, blauw 2022 Hangmatten Hamac Lightest - Hangmat Blue Marine One Size Hangmatten | Gratis levering vanaf € 50, Gratis retourneren binnen 100 dagen (1)
      Ticket To The Moon Lightest Hammock, blauw 2022 Hangmatten
      • 00727670929249
      1
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 334.45
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 334.45
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 334.45
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 334.45
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 469.00
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 469.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 469.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 469.00
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 469.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 469.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 469.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 469.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 469.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 469.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 469.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 469.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 469.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 469.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 469.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 469.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 469.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 469.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 469.00
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 469.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 469.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 469.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 469.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 469.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 422.10
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 422.10
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 422.10
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 422.10
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 422.10
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 422.10
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 422.10
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 422.10
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 422.10
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 422.10
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 422.10
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 422.10
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 422.10
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 422.10
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 422.10
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 422.10
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 422.10
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 422.10
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 422.10
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 422.10
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 422.10
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 422.10
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 422.10
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 422.10
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 399.00
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 399.00
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 375.20
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 375.20
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 375.20
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 375.20
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 375.20
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 375.20
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 375.20
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 375.20
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 375.20
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 375.20
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 375.20
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 375.20
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 375.20
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 375.20
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 378.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 378.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 378.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 378.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 378.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 378.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 378.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 378.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 378.00
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 379.00
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 379.00
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 422.10
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 422.10
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 422.10
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 422.10
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 422.10
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 422.10
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 422.10
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 422.10
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 422.10
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 422.10
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 422.10
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 422.10
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 422.10
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 422.10
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 422.10
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 422.10
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 422.10
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 422.10
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 422.10
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 422.10
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 422.10
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 422.10
    • partner@vergelijk.nl