x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er hanglampen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Starlicht hanglampen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in hanglampen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Starlicht Heldere hanglamp Rondine
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/87021692.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/98234895.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/93748145.jpg
      Starlicht Starlicht Heldere hanglamp Rondine Heldere hanglamp Rondine Heldere hanglamp Rondine Hanglamp Rondine - stralend mooi licht Hanglamp Rondine heeft succes als heldere lichtbron en als eyecatcher in de kamer. Ze heeft beschermingsgraad IP20 en is geschikt als algemene verlichting voor veel woonruimtes. Lichtbron wordt meegeleverd. Energie-efficiëntieklasse: A (2)
      Starlicht Heldere hanglamp Rondine
      • 04004894110308
      1
      most_sold
      58.90 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Eglo DEFAULT
        • eglo
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Moderne stijl DEFAULT
        • modern
    • Prijs (price):
      • Minder dan €50 (budget)
      • €50 - €75 (lower)
      • €75 - €100 (low)
      • €100 - €150 (low_medium)
      • €150 - €200 (medium)
      • €200 - €400 (medium_high)
      • €400 of meer (high)
    • Merk (brand):
      • Lucide (lucide)
      • Masterlight (masterlight)
      • Eglo (eglo)
      • LABEL51 (label51)
      • Eth (eth)
      • Made.com (made_com)
      • Home Sweet Home (home_sweet_home)
      • Light Living (light_living)
      • 4uDesigned (4udesigned)
      • &tradition (_tradition)
      • Action (action)
      • AILATI (ailati)
      • Alterego (alterego)
      • ANGELI DI LUCE (angeli_di_luce)
      • Anne Lighting (anne_lighting)
      • Artemide (artemide)
      • ARTEMPO ITALIA (artempo_italia)
      • ARTISTAR (artistar)
      • AXO (axo)
      • BELID (belid)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • BERLINER MESSINGLAMP (berliner_messinglamp)
      • Bestlite (bestlite)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bondy living (bondy_living)
      • BOPP (bopp)
      • BottleLight (bottlelight)
      • Braxton (braxton)
      • Briljant (briljant)
      • Brilliant (brilliant)
      • Briloner (briloner)
      • Busch (busch)
      • By Rydens (by_rydens)
      • By-Boo (by_boo)
      • BÖHMER (bo_hmer)
      • Calex (calex)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Casablanca (casablanca)
      • CATTANEO (cattaneo)
      • CERAMICHE (ceramiche)
      • Charlie & Friends (charlie_friends)
      • ClassiCon (classicon)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • CREMASCO (cremasco)
      • DALBER (dalber)
      • Davidi Design (davidi_design)
      • DCW éditions (dcw_e_ditions)
      • Deko-light (deko_light)
      • Delta Light (delta_light)
      • Design house stockholm (design_house_stockholm)
      • Diesel (diesel)
      • Diesel Living with Foscarini (diesel_living_with_foscarini)
      • Dietz (dietz)
      • Disney (disney)
      • Divalii (divalii)
      • Diverse (diverse)
      • DOMUS (domus)
      • Done by deer (done_by_deer)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Dyberg Larsen (dyberg_larsen)
      • Eco-Light (eco_light)
      • Egg (egg)
      • EGLO BELGIUM BVBA (eglo_belgium_bvba)
      • ELSTEAD (elstead)
      • Energizer (energizer)
      • Eno studio (eno_studio)
      • Epstein, Nicky (epstein_nicky)
      • Es (es)
      • ESCALE (escale)
      • ESSE CIE (esse_cie)
      • Esto (esto)
      • Eva solo (eva_solo)
      • Evotec (evotec)
      • Excellent houseware (excellent_houseware)
      • FABAS LUCE (fabas_luce)
      • Fabbian (fabbian)
      • Faro (faro)
      • Fatboy (fatboy)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Ferrino (ferrino)
      • FERRO LUCE (ferro_luce)
      • FilamentStyle (filamentstyle)
      • FISCHER&HONSEL GMBH (fischer_honsel_gmbh)
      • Flos (flos)
      • Fontana Arte (fontana_arte)
      • Frama (frama)
      • Frandsen (frandsen)
      • Freelight (freelight)
      • Fritz Hansen (fritz_hansen)
      • Functionals (functionals)
      • Gamma (gamma)
      • Gant Lights (gant_lights)
      • GIBAS (gibas)
      • Gispen (gispen)
      • Globo (globo)
      • Good&Mojo (good_mojo)
      • Graypants (graypants)
      • Grossmann (grossmann)
      • Grundig (grundig)
      • Gubi (gubi)
      • Guido Maria Kretschmer Home & Living (guido_maria_kretschmer_home_living)
      • Hala (hala)
      • HAY (hay)
      • HEINE (heine)
      • Heitronic (heitronic)
      • HELESTRA (helestra)
      • Herman Miller (herman_miller)
      • Herstal (herstal)
      • Het Lichtlab (het_lichtlab)
      • HIGH LIGHT B.V. (high_light_b_v_)
      • Highlight (highlight)
      • Hk Living (hk_living)
      • HKliving (hkliving)
      • Hofftech (hofftech)
      • Hollands Licht (hollands_licht)
      • Holtkötter (holtko_tter)
      • Honsel Leuchten (honsel_leuchten)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Huismerk (huismerk)
      • IDL EXPORT (idl_export)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Ingo maurer (ingo_maurer)
      • Innermost (innermost)
      • INSIDEART (insideart)
      • Invotis (invotis)
      • It's About Romi (it_s_about_romi)
      • J-Line (j_line)
      • J. HOLLÄNDER (j_holla_nder)
      • Jens Stolte (jens_stolte)
      • Jieldé (jielde_)
      • Johntoy (johntoy)
      • JOKJOR (jokjor)
      • Joy toy (joy_toy)
      • KARBOXX (karboxx)
      • Kare (kare)
      • Kare design (kare_design)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kidsdepot (kidsdepot)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Knapstein (knapstein)
      • KNIKERBOKER (knikerboker)
      • KOLARZ (kolarz)
      • Koziol (koziol)
      • KS (ks)
      • Ks Verlichting (ks_verlichting)
      • Kundalini (kundalini)
      • KÖGL (ko_gl)
      • LaForma (laforma)
      • LAM (lam)
      • LAMP (lamp)
      • Lampenwelt.com (lampenwelt_com)
      • Le Klint (le_klint)
      • Led's Light (led_s_light)
      • LEDS-C4 (leds_c4)
      • LEGO (lego)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Lene bjerre (lene_bjerre)
      • Leuchten direct (leuchten_direct)
      • Leuchtendirekt (leuchtendirekt)
      • Lifestyle (lifestyle)
      • Lifestylefurn (lifestylefurn)
      • Lightyears (lightyears)
      • LINEA LIGHT (linea_light)
      • Lirio by Philips (lirio_by_philips)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • Louis Poulsen (louis_poulsen)
      • Lt-luce (lt_luce)
      • Luce Plan (luce_plan)
      • LUCIENNE MONIQUE (lucienne_monique)
      • LUMENCENTERITALIA (lumencenteritalia)
      • Lumineo (lumineo)
      • MacGyver (macgyver)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • MANTRA (mantra)
      • MARCHETTI (marchetti)
      • Markslöjd (markslo_jd)
      • Marset (marset)
      • Martinelli Luce (martinelli_luce)
      • Marvel (marvel)
      • MASCA (masca)
      • MASIERO (masiero)
      • Maytoni (maytoni)
      • Menu (menu)
      • MENZEL (menzel)
      • Mettallux (mettallux)
      • Mica (mica)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Micron (micron)
      • Milan (milan)
      • Moooi (moooi)
      • MOOS (moos)
      • MORETTI (moretti)
      • Moses (moses)
      • Muuto (muuto)
      • Nemo (nemo)
      • New Works (new_works)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Niermann (niermann)
      • Niermann Standby (niermann_standby)
      • NINO LEUCHTEN (nino_leuchten)
      • Nordal (nordal)
      • Nordlux (nordlux)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Northern Lighting (northern_lighting)
      • Nova (nova)
      • NYTA (nyta)
      • Näve (na_ve)
      • OLIGO (oligo)
      • OLUCE (oluce)
      • Orion (orion)
      • OTTO (otto)
      • PAMALUX (pamalux)
      • Paul Neuhaus (paul_neuhaus)
      • Paulmann (paulmann)
      • Peppa Pig (peppa_pig)
      • Perenz (perenz)
      • Petite friture (petite_friture)
      • Philips (philips)
      • Plumen (plumen)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Proplus (proplus)
      • PT Living (pt_living)
      • Ptmd (ptmd)
      • Puik (puik)
      • Puik Art (puik_art)
      • QAZQA (qazqa)
      • Rabalux (rabalux)
      • Reality Leuchten (reality_leuchten)
      • RIBAG (ribag)
      • RIDI (ridi)
      • RIPERLAMP (riperlamp)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Rocky (rocky)
      • Rotaliana (rotaliana)
      • SAVOY HOUSE (savoy_house)
      • SCHONBEK (schonbek)
      • SCHULLER (schuller)
      • Scratch (scratch)
      • SEA-CLUB (sea_club)
      • Searchlight (searchlight)
      • Sebra (sebra)
      • Segula (segula)
      • Selene (selene)
      • Seletti (seletti)
      • Serax (serax)
      • SERIEN LIGHTING (serien_lighting)
      • SFORZIN (sforzin)
      • Sikrea (sikrea)
      • SIL-LUX (sil_lux)
      • Siru (siru)
      • Slamp (slamp)
      • Slv (slv)
      • Sompex (sompex)
      • SPOT-LIGHT (spot_light)
      • Starlicht (starlicht)
      • Steinhauer (steinhauer)
      • STEINHAUER BV (steinhauer_bv)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Studio Frederik Roije (studio_frederik_roije)
      • SUCK UK (suck_uk)
      • Summit (summit)
      • Swarovski (swarovski)
      • Tala (tala)
      • Tala LED (tala_led)
      • Tecnolumen (tecnolumen)
      • The ColleQtion (the_colleqtion)
      • Tine k home (tine_k_home)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Tom Dixon (tom_dixon)
      • TOSCOT (toscot)
      • Totum (totum)
      • TRIO (trio)
      • Trio leuchten (trio_leuchten)
      • TRIO Lighting (trio_lighting)
      • Tutti Frutti (tutti_frutti)
      • Ubikubi (ubikubi)
      • UMAGE (umage)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • Urban Interiors (urban_interiors)
      • Urban Nature Culture (urban_nature_culture)
      • V-TAC (v_tac)
      • Van De Heg (van_de_heg)
      • Van Tjalle en Jasper (van_tjalle_en_jasper)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • Vibia (vibia)
      • Villeroy & boch (villeroy_boch)
      • VIOKEF (viokef)
      • VISTOSI (vistosi)
      • Vita (vita)
      • Vitra (vitra)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Waldi (waldi)
      • Waldi-Leuchten (waldi_leuchten)
      • Wever & Ducre (wever_ducre)
      • Wever Ducré (wever_ducre_)
      • Whkmp's Own (whkmp_s_own)
      • Wiz (wiz)
      • Wofi (wofi)
      • Woood (woood)
      • WORU (woru)
      • Woud (woud)
      • Zero (zero)
      • Zilt (zilt)
      • Ztahl By Dijkos (ztahl_by_dijkos)
      • Zuiver (zuiver)
    • Type lamp (type_lamp):
      • Gloeilamp (gloeilamp)
      • LED (led)
      • Spaarlamp (spaarlamp)
    • Meubelstijl (meubel_stijl):
      • Modern (modern)
      • Industrieel (industrieel)
      • Klassiek (klassiek)
    • Kleur product (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Metaal (metaal)
      • Aluminium (aluminium)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Karton (karton)
      • Kunststof (kunststof)
      • Messing (messing)
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Aardewerk, kunststof, metaal (aardewerk_kunststof_metaal)
      • Acryl (acryl)
      • Anders (anders)
      • Beton (beton)
      • Brons (brons)
      • Canvas (canvas)
      • Carbon (carbon)
      • Chroom (chroom)
      • Fluweel (fluweel)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Keramiek (keramiek)
      • Koper (koper)
      • kristal (kristal)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Marmer (marmer)
      • Nikkel (nikkel)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Polyresin (hars) (polyresin_hars_)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Wicker (wicker)
      • Wol (wol)
      • Zeegras (zeegras)
      • Zijde (zijde)
      • Zink (zink)
    • Aantal lampen (aantal_lampen):
      • 1 (aantal_lampen_1.0)
      • 3 (aantal_lampen_3.0)
      • 4 (aantal_lampen_4.0)
      • 5 (aantal_lampen_5.0)
      • 6 (aantal_lampen_6.0)
      • 7 (aantal_lampen_7.0)
      • 10 (aantal_lampen_10.0)
      • 14 (aantal_lampen_14.0)
    • Dimmer voor de lichtintensiteit (dimmer_voor_de_lichtintensiteit):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 25 cm (hoogte_cm_25)
      • 25 cm - 35 cm (hoogte_cm_25_35)
      • 35 cm - 60 cm (hoogte_cm_35_60)
      • ≥ 60 cm (hoogte_cm_60)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 20 cm (breedte_cm_20)
      • 20 cm - 35 cm (breedte_cm_20_35)
      • 35 cm - 45 cm (breedte_cm_35_45)
      • ≥ 45 cm (breedte_cm_45)
    • Diepte (diepte_in_cm):
      • < 24 cm (diepte_in_cm_24)
      • 24 cm - 33 cm (diepte_in_cm_24_33)
      • 33 cm - 40 cm (diepte_in_cm_33_40)
      • ≥ 40 cm (diepte_in_cm_40)
    • Gewicht (kg) (gewicht):
      • < 0.78 kg (gewicht_0.78)
      • 0.78 kg - 1.4 kg (gewicht_0.78_1.4)
      • 1.4 kg - 1.9 kg (gewicht_1.4_1.9)
      • ≥ 1.9 kg (gewicht_1.9)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl