x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er hanglampen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Esto hanglampen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in hanglampen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Esto LED hanglamp Aida, lichtkleur universeel wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/142228315.jpg
      Esto Esto LED hanglamp Aida, lichtkleur universeel wit LED hanglamp Aida, lichtkleur universeel wit LED hanglamp Aida, lichtkleur universeel wit Elegant gebogen LED hanglamp Aida gemaakt van chroom en kristalglas De twee LED verlichtingselementen, die in een zwevende beweging in elkaar overgaan en elkaar lijken te omhelzen, zijn slechts door twee zeer discrete bruggen met elkaar verbonden. Vorm en lijnen zijn zeer elegant en maken van deze LED hanglamp Aida een echt pronkstuk. Hoogwaardig chroom en de unieke lichtbreking van kristalglas onderstrepen de elegantie waarmee deze lamp een absolute eye-catcher is. Energie-efficiëntieklasse: A+ (1)
      Esto LED hanglamp Aida, lichtkleur universeel wit
      • 09003348147292
      1
      most_sold
      179.90 EUR
    • Esto Brede hanglamp BIRDY
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/87025515.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118987264.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/98202375.jpg
      Esto Esto Brede hanglamp BIRDY Brede hanglamp BIRDY Brede hanglamp BIRDY BIRDY - een moderne hanglamp in een aantrekkelijk design Deze hanglamp uit de serie BIRDY straalt aangenaam licht in iedere ruimte. Door het roostervlechtwerk van geborsteld staal in een chroom uiterlijk en het structuur van het kunststofglas ontstaan fraaie lichtreflecties. Een aangename oplossing van de verlichting voor woon- en eetkamer. Energie-efficiëntieklasse: A++ (1)
      Esto Brede hanglamp BIRDY
      • 09003348895155
      1
      56.90 EUR
    • Esto Bolvormige hanglamp Orient
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125592117.jpg
      Esto Esto Bolvormige hanglamp Orient Bolvormige hanglamp Orient Bolvormige hanglamp Orient Ongewone hanglamp Orient met fascinerend ontworpen kap Het patroon op de bolvormige kap maakt hanglamp Orient zeer decoratief en straalt niet alleen zacht licht uit voor een gebalanceerde basis- of gebiedsverlichting, maar geeft de ruimte waarin het wordt opgehangen ook een heel bijzondere flair. Dankzij het aangename lichteffect, is de lamp ook geschikt voor gezellige verlichting van de eethoek, b.v. boven de tafel of boven een keukenbalie. Energie-efficiëntieklasse: A++ (1)
      Esto Bolvormige hanglamp Orient
      • 09003348142938
      1
      59.90 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Eglo DEFAULT
        • eglo
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Moderne stijl DEFAULT
        • modern
    • Prijs (price):
      • Minder dan €50 (budget)
      • €50 - €75 (lower)
      • €75 - €100 (low)
      • €100 - €150 (low_medium)
      • €150 - €200 (medium)
      • €200 - €400 (medium_high)
      • €400 of meer (high)
    • Merk (brand):
      • Lucide (lucide)
      • Masterlight (masterlight)
      • Eglo (eglo)
      • LABEL51 (label51)
      • Eth (eth)
      • Made.com (made_com)
      • Home Sweet Home (home_sweet_home)
      • Light Living (light_living)
      • 4uDesigned (4udesigned)
      • &tradition (_tradition)
      • AILATI (ailati)
      • ALPEXE (alpexe)
      • Alterego (alterego)
      • ANGELI DI LUCE (angeli_di_luce)
      • Anne Lighting (anne_lighting)
      • Artemide (artemide)
      • ARTEMPO ITALIA (artempo_italia)
      • ARTISTAR (artistar)
      • AXO (axo)
      • BELID (belid)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • BERLINER MESSINGLAMP (berliner_messinglamp)
      • Bestlite (bestlite)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bondy living (bondy_living)
      • BOPP (bopp)
      • BottleLight (bottlelight)
      • Braxton (braxton)
      • Briljant (briljant)
      • Brilliant (brilliant)
      • Briloner (briloner)
      • Busch (busch)
      • By Rydens (by_rydens)
      • By-Boo (by_boo)
      • BÖHMER (bo_hmer)
      • Calex (calex)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Casablanca (casablanca)
      • CATTANEO (cattaneo)
      • CERAMICHE (ceramiche)
      • Charlie & Friends (charlie_friends)
      • ClassiCon (classicon)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • CREMASCO (cremasco)
      • DALBER (dalber)
      • Davidi Design (davidi_design)
      • DCW éditions (dcw_e_ditions)
      • Deko-light (deko_light)
      • Delta Light (delta_light)
      • Design house stockholm (design_house_stockholm)
      • Diesel (diesel)
      • Diesel Living with Foscarini (diesel_living_with_foscarini)
      • Dietz (dietz)
      • Disney (disney)
      • Divalii (divalii)
      • Diverse (diverse)
      • DOMUS (domus)
      • Done by deer (done_by_deer)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Dyberg Larsen (dyberg_larsen)
      • Eco-Light (eco_light)
      • Egg (egg)
      • ELSTEAD (elstead)
      • Energizer (energizer)
      • Eno studio (eno_studio)
      • Epstein, Nicky (epstein_nicky)
      • Es (es)
      • ESCALE (escale)
      • ESSE CIE (esse_cie)
      • Esto (esto)
      • Eva solo (eva_solo)
      • Evotec (evotec)
      • Excellent houseware (excellent_houseware)
      • FABAS LUCE (fabas_luce)
      • Fabbian (fabbian)
      • Faro (faro)
      • Fatboy (fatboy)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Ferrino (ferrino)
      • FERRO LUCE (ferro_luce)
      • FilamentStyle (filamentstyle)
      • FISCHER&HONSEL GMBH (fischer_honsel_gmbh)
      • Flos (flos)
      • Fontana Arte (fontana_arte)
      • Frama (frama)
      • Frandsen (frandsen)
      • Freelight (freelight)
      • Fritz Hansen (fritz_hansen)
      • Functionals (functionals)
      • Gamma (gamma)
      • Gant Lights (gant_lights)
      • GIBAS (gibas)
      • Gispen (gispen)
      • Globo (globo)
      • Good&Mojo (good_mojo)
      • Graypants (graypants)
      • Grundig (grundig)
      • Gubi (gubi)
      • Guido Maria Kretschmer Home & Living (guido_maria_kretschmer_home_living)
      • Hala (hala)
      • HAY (hay)
      • HEINE (heine)
      • Heitronic (heitronic)
      • HELESTRA (helestra)
      • Herman Miller (herman_miller)
      • Herstal (herstal)
      • Het Lichtlab (het_lichtlab)
      • HIGH LIGHT B.V. (high_light_b_v_)
      • Highlight (highlight)
      • Hk Living (hk_living)
      • HKliving (hkliving)
      • Hofftech (hofftech)
      • Hollands Licht (hollands_licht)
      • Honsel Leuchten (honsel_leuchten)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Huismerk (huismerk)
      • IDL EXPORT (idl_export)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Ingo maurer (ingo_maurer)
      • Innermost (innermost)
      • INSIDEART (insideart)
      • Invotis (invotis)
      • It's About Romi (it_s_about_romi)
      • J-Line (j_line)
      • J. HOLLÄNDER (j_holla_nder)
      • Jens Stolte (jens_stolte)
      • Jieldé (jielde_)
      • Johntoy (johntoy)
      • JOKJOR (jokjor)
      • Joy toy (joy_toy)
      • KARBOXX (karboxx)
      • Kare (kare)
      • Kare design (kare_design)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kidsdepot (kidsdepot)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Knapstein (knapstein)
      • KNIKERBOKER (knikerboker)
      • KOLARZ (kolarz)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • Koziol (koziol)
      • KS (ks)
      • Ks Verlichting (ks_verlichting)
      • Kundalini (kundalini)
      • KÖGL (ko_gl)
      • LaForma (laforma)
      • LAM (lam)
      • LAMP (lamp)
      • Lampenwelt.com (lampenwelt_com)
      • Le Klint (le_klint)
      • Led's Light (led_s_light)
      • LEDS-C4 (leds_c4)
      • LEGO (lego)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Leuchten direct (leuchten_direct)
      • Leuchtendirekt (leuchtendirekt)
      • Lifestyle (lifestyle)
      • Lifestylefurn (lifestylefurn)
      • Lightyears (lightyears)
      • LINEA LIGHT (linea_light)
      • Lirio by Philips (lirio_by_philips)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • Louis Poulsen (louis_poulsen)
      • Lt-luce (lt_luce)
      • Luce Plan (luce_plan)
      • LUCIENNE MONIQUE (lucienne_monique)
      • LUMENCENTERITALIA (lumencenteritalia)
      • Lumineo (lumineo)
      • MacGyver (macgyver)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • MANTRA (mantra)
      • MARCHETTI (marchetti)
      • Markslöjd (markslo_jd)
      • Marset (marset)
      • Martinelli Luce (martinelli_luce)
      • Marvel (marvel)
      • MASCA (masca)
      • MASIERO (masiero)
      • Maytoni (maytoni)
      • Menu (menu)
      • MENZEL (menzel)
      • Mettallux (mettallux)
      • Mica (mica)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Micron (micron)
      • Milan (milan)
      • Moooi (moooi)
      • MOOS (moos)
      • MORETTI (moretti)
      • Moses (moses)
      • Muuto (muuto)
      • Nemo (nemo)
      • New Works (new_works)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Niermann (niermann)
      • Niermann Standby (niermann_standby)
      • NINO LEUCHTEN (nino_leuchten)
      • Nordal (nordal)
      • Nordlux (nordlux)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Northern Lighting (northern_lighting)
      • Nova (nova)
      • NYTA (nyta)
      • Näve (na_ve)
      • OLIGO (oligo)
      • OLUCE (oluce)
      • Orion (orion)
      • OTTO (otto)
      • PAMALUX (pamalux)
      • Paul Neuhaus (paul_neuhaus)
      • Paulmann (paulmann)
      • Peppa Pig (peppa_pig)
      • Perenz (perenz)
      • Petite friture (petite_friture)
      • Philips (philips)
      • Plumen (plumen)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Proplus (proplus)
      • PT Living (pt_living)
      • Ptmd (ptmd)
      • Puik (puik)
      • Puik Art (puik_art)
      • QAZQA (qazqa)
      • Rabalux (rabalux)
      • Reality Leuchten (reality_leuchten)
      • RIBAG (ribag)
      • RIDI (ridi)
      • RIPERLAMP (riperlamp)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Rocky (rocky)
      • Rotaliana (rotaliana)
      • SAVOY HOUSE (savoy_house)
      • SCHONBEK (schonbek)
      • SCHULLER (schuller)
      • Scratch (scratch)
      • SEA-CLUB (sea_club)
      • Searchlight (searchlight)
      • Sebra (sebra)
      • Segula (segula)
      • Selene (selene)
      • Seletti (seletti)
      • Serax (serax)
      • SERIEN LIGHTING (serien_lighting)
      • SFORZIN (sforzin)
      • Sikrea (sikrea)
      • SIL-LUX (sil_lux)
      • Siru (siru)
      • Slamp (slamp)
      • Slv (slv)
      • Sompex (sompex)
      • SPOT-LIGHT (spot_light)
      • Starlicht (starlicht)
      • Steinhauer (steinhauer)
      • STEINHAUER BV (steinhauer_bv)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Studio Frederik Roije (studio_frederik_roije)
      • SUCK UK (suck_uk)
      • Summit (summit)
      • Swarovski (swarovski)
      • Tala (tala)
      • Tala LED (tala_led)
      • Tecnolumen (tecnolumen)
      • The ColleQtion (the_colleqtion)
      • Tine k home (tine_k_home)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Tom Dixon (tom_dixon)
      • Tonone (tonone)
      • TOSCOT (toscot)
      • Totum (totum)
      • TRIO (trio)
      • Trio leuchten (trio_leuchten)
      • TRIO Lighting (trio_lighting)
      • Tutti Frutti (tutti_frutti)
      • Ubikubi (ubikubi)
      • UMAGE (umage)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • Urban Interiors (urban_interiors)
      • V-TAC (v_tac)
      • Van De Heg (van_de_heg)
      • Van Tjalle en Jasper (van_tjalle_en_jasper)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • Vibia (vibia)
      • Villeroy & boch (villeroy_boch)
      • VIOKEF (viokef)
      • VISTOSI (vistosi)
      • Vita (vita)
      • Vitra (vitra)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Waldi (waldi)
      • Waldi-Leuchten (waldi_leuchten)
      • Wever & Ducre (wever_ducre)
      • Wever Ducré (wever_ducre_)
      • Whkmp's Own (whkmp_s_own)
      • Wiz (wiz)
      • Wofi (wofi)
      • Woood (woood)
      • WORU (woru)
      • Woud (woud)
      • Zero (zero)
      • Zilt (zilt)
      • Ztahl By Dijkos (ztahl_by_dijkos)
      • Zuiver (zuiver)
    • Type lamp (type_lamp):
      • Gloeilamp (gloeilamp)
      • LED (led)
      • Spaarlamp (spaarlamp)
    • Meubelstijl (meubel_stijl):
      • Modern (modern)
      • Industrieel (industrieel)
      • Klassiek (klassiek)
    • Kleur product (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Metaal (metaal)
      • Aluminium (aluminium)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Karton (karton)
      • Kunststof (kunststof)
      • Messing (messing)
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Aardewerk, kunststof, metaal (aardewerk_kunststof_metaal)
      • Acryl (acryl)
      • Anders (anders)
      • Beton (beton)
      • Brons (brons)
      • Canvas (canvas)
      • Carbon (carbon)
      • Chroom (chroom)
      • Fluweel (fluweel)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Keramiek (keramiek)
      • Koper (koper)
      • kristal (kristal)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Marmer (marmer)
      • Nikkel (nikkel)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Polyresin (hars) (polyresin_hars_)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Wicker (wicker)
      • Wol (wol)
      • Zeegras (zeegras)
      • Zijde (zijde)
      • Zink (zink)
    • Aantal lampen (aantal_lampen):
      • 1 (aantal_lampen_1.0)
      • 3 (aantal_lampen_3.0)
      • 4 (aantal_lampen_4.0)
      • 5 (aantal_lampen_5.0)
      • 6 (aantal_lampen_6.0)
      • 7 (aantal_lampen_7.0)
      • 10 (aantal_lampen_10.0)
      • 14 (aantal_lampen_14.0)
    • Dimmer voor de lichtintensiteit (dimmer_voor_de_lichtintensiteit):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 25 cm (hoogte_cm_25)
      • 25 cm - 35 cm (hoogte_cm_25_35)
      • 35 cm - 60 cm (hoogte_cm_35_60)
      • ≥ 60 cm (hoogte_cm_60)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 20 cm (breedte_cm_20)
      • 20 cm - 30 cm (breedte_cm_20_30)
      • 30 cm - 45 cm (breedte_cm_30_45)
      • ≥ 45 cm (breedte_cm_45)
    • Diepte (diepte_in_cm):
      • < 24 cm (diepte_in_cm_24)
      • 24 cm - 32 cm (diepte_in_cm_24_32)
      • 32 cm - 40 cm (diepte_in_cm_32_40)
      • ≥ 40 cm (diepte_in_cm_40)
    • Gewicht (kg) (gewicht):
      • < 0.78 kg (gewicht_0.78)
      • 0.78 kg - 1.4 kg (gewicht_0.78_1.4)
      • 1.4 kg - 1.9 kg (gewicht_1.4_1.9)
      • ≥ 1.9 kg (gewicht_1.9)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl