x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er handtassen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Ralph Lauren handtas

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in handtas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 16
    • Ralph Lauren Fenwick Medium handtas van leer
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207136178.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185421245.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208801593.jpg
      Ralph Lauren Ralph Lauren Fenwick Medium handtas van leer Fenwick Medium handtas van leer Fenwick Medium handtas van leer Fenwick Medium handtas van leer (3)
      Ralph Lauren Fenwick Medium handtas van leer
      • 03616419937386
      1
      most_sold
      299.00 EUR
    • Ralph Lauren Schoudertas 'CARTER 26'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146456796.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153235247.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161400348.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199408965.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155881209.jpg
      Ralph Lauren Ralph Lauren Schoudertas 'CARTER 26' Schoudertas 'CARTER 26' Schoudertas 'CARTER 26' Carter crossbodytas met logo (2)
      Ralph Lauren Schoudertas 'CARTER 26'
      • 03615738861587
      • LLR0122005000001
      1
      109.00 EUR
    • Ralph Lauren Beckett Mini Patchwork schoudertas met suède details
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204848672.jpg
      Ralph Lauren Ralph Lauren Beckett Mini Patchwork schoudertas met suède details Beckett Mini Patchwork schoudertas met suède details Beckett Mini Patchwork schoudertas met suède details Beckett Mini Patchwork schoudertas met suède details (1)
      Ralph Lauren Beckett Mini Patchwork schoudertas met suède details
      • 03616418769629
      1
      279.00 EUR
    • Ralph Lauren Addie Small handtas met leren details
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205124880.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204848232.jpg
      Ralph Lauren Ralph Lauren Addie Small handtas met leren details Addie Small handtas met leren details Addie Small handtas met leren details Addie Small handtas met leren details (1)
      Ralph Lauren Addie Small handtas met leren details
      • 03616532145347
      1
      299.00 EUR
    • Ralph Lauren Marcy II Mini crossbodytas van leer
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185498429.jpg
      Ralph Lauren Ralph Lauren Marcy II Mini crossbodytas van leer Marcy II Mini crossbodytas van leer Marcy II Mini crossbodytas van leer Marcy II Mini crossbodytas van leer (1)
      Ralph Lauren Marcy II Mini crossbodytas van leer
      • 03616531231126
      1
      deal
      279.00 EUR
    • Ralph Lauren Addie Medium crossbodytas van leer
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/209626214.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207136181.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172039333.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187719652.jpg
      Ralph Lauren Ralph Lauren Addie Medium crossbodytas van leer Addie Medium crossbodytas van leer Addie Medium crossbodytas van leer Addie Medium crossbodytas van leer (1)
      Ralph Lauren Addie Medium crossbodytas van leer
      • 03616419937553
      1
      deal
      299.00 EUR
    • Ralph Lauren Schoudertas 'SPENCER'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167009796.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171860784.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171952539.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208801334.jpg
      Ralph Lauren Ralph Lauren Schoudertas 'SPENCER' Schoudertas 'SPENCER' Schoudertas 'SPENCER' Spencer Small handtas van leer (1)
      Ralph Lauren Schoudertas 'SPENCER'
      • 03616418769315
      • LLR0903001000001
      1
      199.00 EUR
    • Ralph Lauren Spencer Medium schoudertas van leer
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/209641992.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185631384.jpg
      Ralph Lauren Ralph Lauren Spencer Medium schoudertas van leer Spencer Medium schoudertas van leer Spencer Medium schoudertas van leer Spencer Medium schoudertas van leer (1)
      Ralph Lauren Spencer Medium schoudertas van leer
      • 03616419027698
      1
      299.00 EUR
    • Ralph Lauren Quinn Large schoudertas van leer
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/177406339.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183001739.jpg
      Ralph Lauren Ralph Lauren Quinn Large schoudertas van leer Quinn Large schoudertas van leer Quinn Large schoudertas van leer Quinn Large schoudertas van leer (1)
      Ralph Lauren Quinn Large schoudertas van leer
      • 03616530368380
      1
      329.00 EUR
    • Ralph Lauren Addie Medium crossbodytas van leer met franjes
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203470853.jpg
      Ralph Lauren Ralph Lauren Addie Medium crossbodytas van leer met franjes Addie Medium crossbodytas van leer met franjes Addie Medium crossbodytas van leer met franjes Addie Medium crossbodytas van leer met franjes (1)
      Ralph Lauren Addie Medium crossbodytas van leer met franjes
      • 03616532146696
      1
      349.00 EUR
    • Ralph Lauren Adley Medium schoudertas van suède met logo
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205612188.jpg
      Ralph Lauren Ralph Lauren Adley Medium schoudertas van suède met logo Adley Medium schoudertas van suède met logo Adley Medium schoudertas van suède met logo Adley Medium schoudertas van suède met logo (1)
      Ralph Lauren Adley Medium schoudertas van suède met logo
      • 03616419028350
      1
      299.00 EUR
    • Ralph Lauren Andie Large schoudertas van leer
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183170947.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182108136.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183001871.jpg
      Ralph Lauren Ralph Lauren Andie Large schoudertas van leer Andie Large schoudertas van leer Andie Large schoudertas van leer Andie Large schoudertas van leer (1)
      Ralph Lauren Andie Large schoudertas van leer
      • 03616530369554
      1
      deal
      329.00 EUR
    • Ralph Lauren Witley Medium crossbodytas van suède
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204996894.jpg
      Ralph Lauren Ralph Lauren Witley Medium crossbodytas van suède Witley Medium crossbodytas van suède Witley Medium crossbodytas van suède Witley Medium crossbodytas van suède (1)
      Ralph Lauren Witley Medium crossbodytas van suède
      • 03616419028336
      1
      199.00 EUR
    • Ralph Lauren Addie Small crossbodytas van leer
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182990997.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181854131.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171861383.jpg
      Ralph Lauren Ralph Lauren Addie Small crossbodytas van leer Addie Small crossbodytas van leer Addie Small crossbodytas van leer Addie Small crossbodytas van leer (1)
      Ralph Lauren Addie Small crossbodytas van leer
      • 03616419938116
      1
      deal
      299.00 EUR
    • Ralph Lauren Cameryn Medium schoudertas van schapenvacht met leren details
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205653458.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205468451.jpg
      Ralph Lauren Ralph Lauren Cameryn Medium schoudertas van schapenvacht met leren details Cameryn Medium schoudertas van schapenvacht met leren details Cameryn Medium schoudertas van schapenvacht met leren details Cameryn Medium schoudertas van schapenvacht met leren details (1)
      Ralph Lauren Cameryn Medium schoudertas van schapenvacht met leren details
      • 03616532438357
      1
      349.00 EUR
    • Ralph Lauren Andie Large handtas van leer
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/201463989.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/209777308.jpg
      Ralph Lauren Ralph Lauren Andie Large handtas van leer Andie Large handtas van leer Andie Large handtas van leer Andie Large handtas van leer (1)
      Ralph Lauren Andie Large handtas van leer
      • 03616530369561
      1
      329.00 EUR
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Esprit (esprit)
      • Guess (guess)
      • &Klevering (_klevering)
      • A.S.98 (a_s_98)
      • Abro (abro)
      • Acne Studios (acne_studios)
      • Adidas (adidas)
      • Airstep/A.S.98 (airstep_a_s_98)
      • Alessi (alessi)
      • Alexander McQueen (alexander_mcqueen)
      • AllSaints (allsaints)
      • America Today (america_today)
      • Amigo (amigo)
      • Arcadia (arcadia)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Back To School (back_to_school)
      • Bagan (bagan)
      • Bagbase (bagbase)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • BALR (balr)
      • Banned (banned)
      • Barts (barts)
      • Bear design (bear_design)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Benetton (benetton)
      • Berba (berba)
      • Betty Barclay (betty_barclay)
      • Boo (boo)
      • BOSS (boss)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Bristol (bristol)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bulaggi (bulaggi)
      • Burkely (burkely)
      • BY FAR (by_far)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Carol J. (carol_j_)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Chabo Bags (chabo_bags)
      • Charm (charm)
      • Charm London (charm_london)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Chloé (chloe_)
      • Clarks (clarks)
      • Claudio ferrici (claudio_ferrici)
      • Cluty (cluty)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Codello (codello)
      • Converse (converse)
      • Cowboysbag (cowboysbag)
      • Ct (ct)
      • Dancing Days (dancing_days)
      • David jones (david_jones)
      • DAY ET (day_et)
      • Decent (decent)
      • Dee Ocleppo (dee_ocleppo)
      • Depeche (depeche)
      • Desigual (desigual)
      • Dielay (dielay)
      • Diesel (diesel)
      • Difuzed (difuzed)
      • Disney (disney)
      • DKNY (dkny)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dune London (dune_london)
      • Eastpak (eastpak)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Engel (engel)
      • Enrico benetti (enrico_benetti)
      • Essenza (essenza)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Excellent (excellent)
      • Fair & Fine (fair_fine)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Fostex (fostex)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Furla (furla)
      • Gabol (gabol)
      • Gabor (gabor)
      • Ganni (ganni)
      • Gant (gant)
      • Genshii (genshii)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Gianni chiarini (gianni_chiarini)
      • Gigi fratelli (gigi_fratelli)
      • Goldbergh (goldbergh)
      • Graceland (graceland)
      • Greenburry (greenburry)
      • Greenland Nature (greenland_nature)
      • Gucci (gucci)
      • Harbour 2nd (harbour_2nd)
      • Harold's (harold_s)
      • HAY (hay)
      • Hedgren (hedgren)
      • HEINE (heine)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Herschel (herschel)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Huismerk (huismerk)
      • HVISK (hvisk)
      • IDEAL OF SWEDEN (ideal_of_sweden)
      • Iittala (iittala)
      • Ikks (ikks)
      • INYATI (inyati)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • Isoki (isoki)
      • J. Jayz (j_jayz)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacquemus (jacquemus)
      • Jimmy Choo (jimmy_choo)
      • JOOP! (joop_)
      • Joop Jeans (joop_jeans)
      • Kabe Leder Accessoires (kabe_leder_accessoires)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Katz (katz)
      • Kidzroom (kidzroom)
      • Kipling (kipling)
      • KLONDIKE 1896 (klondike_1896)
      • Koziol (koziol)
      • Kurt Geiger (kurt_geiger)
      • L.credi (l_credi)
      • Laauw (laauw)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • Landleder (landleder)
      • LEATHER DESIGN (leather_design)
      • Legend (legend)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Levi's (levi_s)
      • Lezyne (lezyne)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lief! lifestyle (lief_lifestyle)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lollipops (lollipops)
      • Longchamp (longchamp)
      • LOQI (loqi)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Mae & Ivy (mae_ivy)
      • Maison Mollerus (maison_mollerus)
      • Maje (maje)
      • Manfield (manfield)
      • Mango (mango)
      • Marc Jacobs (marc_jacobs)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Markberg (markberg)
      • Mars & More (mars_more)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Max Mara (max_mara)
      • MH Bijoux (mh_bijoux)
      • Mi-Pac (mi_pac)
      • Mickey Mouse (mickey_mouse)
      • MicMacbags (micmacbags)
      • MISS LULU (miss_lulu)
      • Mister Miara (mister_miara)
      • Mustang (mustang)
      • My Lady (my_lady)
      • Myk (myk)
      • MyK. (myk_)
      • Myomy (myomy)
      • NEW REBELS (new_rebels)
      • Nickelson (nickelson)
      • Nike (nike)
      • Nikkie (nikkie)
      • Núnoo (nu_noo)
      • O'Neal (o_neal)
      • O'Neill (o_neill)
      • O MY BAG (o_my_bag)
      • Obey (obey)
      • Oilily (oilily)
      • Old West (old_west)
      • ORANGE FIRE (orange_fire)
      • Paco Home (paco_home)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Paprika (paprika)
      • Patagonia (patagonia)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Paul's boutique (paul_s_boutique)
      • PE Florence (pe_florence)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Piké (pike_)
      • Poids Plume (poids_plume)
      • Protest (protest)
      • Quadra (quadra)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Rieker (rieker)
      • Roxy (roxy)
      • Ruitertassen (ruitertassen)
      • Sacha (sacha)
      • Samantha Look (samantha_look)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Sandro (sandro)
      • Sansibar (sansibar)
      • SANTINO (santino)
      • Seafolly (seafolly)
      • See by Chloé (see_by_chloe_)
      • Seidenfelt Manufaktur (seidenfelt_manufaktur)
      • Shabbies (shabbies)
      • Silca (silca)
      • Smaak (smaak)
      • Socha (socha)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Stand (stand)
      • Stand Studio (stand_studio)
      • Stella McCartney (stella_mccartney)
      • STONES and BONES (stones_and_bones)
      • Suitsuit (suitsuit)
      • Szuna (szuna)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Terra Nation (terra_nation)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • Thule (thule)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Trixie (trixie)
      • Trussardi (trussardi)
      • Tumi (tumi)
      • Turi Landhaus (turi_landhaus)
      • Ugg (ugg)
      • Unisa (unisa)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Valentino (valentino)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vaude (vaude)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Viabologna (viabologna)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Wandler (wandler)
      • Weekend Max Mara (weekend_max_mara)
      • Whistles (whistles)
      • Widmann (widmann)
      • Wimona (wimona)
      • Wou-Wou (wou_wou)
      • Wouf (wouf)
      • X-Zone (x_zone)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
      • Zebra trends (zebra_trends)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €80 (medium)
      • > €80 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Suède (sue_de)
      • Canvas (canvas)
      • Nubuck (nubuck)
      • Denim (denim)
      • Fluweel (fluweel)
      • Gerecycled (gerecycled)
      • Hout (hout)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Lak (lak)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Satijn (satijn)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vegan leer (vegan_leer)
      • Vinyl (vinyl)
      • Viscose (viscose)
      • Wicker (wicker)
      • Wol (wol)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Aantal vakken (aantal_compartimenten):
      • 0 (0)
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
      • 8 (8)
    • Type sluiting (type_sluiting):
      • Drukknopen (drukknopen)
      • Magneetsluiting (magneetsluiting)
      • Overslag sluiting (overslag_sluiting)
      • Rits (rits)
      • Zonder sluiting (zonder_sluiting)
    • Speciaal vak voor laptop (speciaal_vak_voor_laptop):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Soort handvat (lengte_handvat):
      • Kort (kort)
      • Korte schouderriemen (korte_schouderriemen)
      • Lang (lang)
      • Lange schouderriem (lange_schouderriem)
    • Duurzaam design (duurzaam_design):
      • Ja (ja)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl