x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er handtassen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Zwarte Michael kors handtas

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in handtas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Michael Kors Guess Open Road Society handtas black
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144511121.jpg
      Michael Kors Michael Kors Guess Open Road Society handtas black Guess Open Road Society handtas black Guess Open Road Society handtas black GUESS Open Road tas Open Road Society zwart. Het artikel is uitgevoerd in de kleur 'zwart'. Het product is gemaakt van 100% polyurethaan. Probeer jouw GUESS Open Road tas Open Road Society zwart rustig thuis uit. Niet goed? Gratis retour. Achteraf betalen mogelijk! (3)
      Michael Kors Guess Open Road Society handtas black
      • 00190231256670
      1
      deal
      125.00 EUR
    • Michael Kors Addison Tote Large black
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116504677.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/123932626.jpg
      Michael Kors Michael Kors Addison Tote Large black Addison Tote Large black Addison Tote Large black Die neue Saison &lsquoAddisonSTRBLKENTrsquo; Einkaufstasche aus Michael Kors wurde fachmännisch aus Kies Premiumleder mit chic Goldton Hardware gefertigt. Der magnetischen Schnappverschluss öffnet sich zu einer beträchtlichen inneren Featuring mehrere Fächer, ideal zum Verstauen Ihres täglichen Bedarfs. Unterschrift Michael Kors branding ist im ganzen gesehen. Kantigen Nieten Verschönerung fügt Detail. (1)
      Michael Kors Addison Tote Large black
      • 00192317312621
      2
      170.42 EUR
    • Michael Kors Michael Kors-Handtassen-Evie Medium Shoulder Flap-Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138432830.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125643408.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122025362.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138432060.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138431858.jpg
      Michael Kors Michael Kors Michael Kors-Handtassen-Evie Medium Shoulder Flap-Zwart Michael Kors-Handtassen-Evie Medium Shoulder Flap-Zwart Michael Kors-Handtassen-Evie Medium Shoulder Flap-Zwart De Michael Kors Evie Medium Shoulderbag Flap black is onderdeel van de Evie serie van Michael Kors. Deze serie bestaat onder andere uit Schoudertassen. De Tassen uit deze serie zijn gemaakt van Leer en worden geleverd met een fabrieksgarantie van 1 jaar. Travelbags.nl is officieel dealer van Michael Kors, dit betekent dat u ook voor de volledige garantie bij ons terecht kunt. (1)
      Michael Kors Michael Kors-Handtassen-Evie Medium Shoulder Flap-Zwart
      • 00192317308303
      1
      275.00 EUR
    • Michael Kors Lillie handtas M black
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133372520.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132568497.jpg
      Michael Kors Michael Kors Lillie handtas M black Lillie handtas M black Lillie handtas M black De Michael Kors Mercer Gallery Medium Satchel black is onderdeel van de Mercer Gallery serie van Michael Kors. Deze serie bestaat onder andere uit Schoudertassen. De Tassen uit deze serie zijn gemaakt van Leer en worden geleverd met een fabrieksgarantie van 2 jaar. Travelbags.nl is officieel dealer van Michael Kors, dit betekent dat u ook voor de volledige garantie bij ons terecht kunt. (1)
      Michael Kors Lillie handtas M black
      • 00192877509363
      1
      279.00 EUR
    • Michael Kors Eva shopper black
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144254190.jpg
      Michael Kors Michael Kors Eva shopper black Eva shopper black Eva shopper black De Michael Kors Eva Large Tote black is onderdeel van de Eva serie van Michael Kors. Deze serie bestaat onder andere uit Schoudertassen. De Tassen uit deze serie zijn gemaakt van Leer en worden geleverd met een fabrieksgarantie van . Travelbags.nl is officieel dealer van Michael Kors, dit betekent dat u ook voor de volledige garantie bij ons terecht kunt. (1)
      Michael Kors Eva shopper black
      • 00192877795179
      1
      275.00 EUR
    • Michael Kors Lexington buideltas black
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144254182.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143964662.jpg
      Michael Kors Michael Kors Lexington buideltas black Lexington buideltas black Lexington buideltas black De Michael Kors Lexington Large Shoulderbag black is onderdeel van de Lexington serie van Michael Kors. Deze serie bestaat onder andere uit Schoudertassen. De Tassen uit deze serie zijn gemaakt van Leer en worden geleverd met een fabrieksgarantie van 1 jaar. Travelbags.nl is officieel dealer van Michael Kors, dit betekent dat u ook voor de volledige garantie bij ons terecht kunt. (1)
      Michael Kors Lexington buideltas black
      • 00192877793557
      1
      252.00 EUR
    • Michael Kors Rollins LG Satchel black
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/117966184.jpg
      Michael Kors Michael Kors Rollins LG Satchel black Rollins LG Satchel black Rollins LG Satchel black De Michael Kors Rollins LG Satchel black is onderdeel van de Rollins serie van Michael Kors. Deze serie bestaat onder andere uit Schoudertassen. De Tassen uit deze serie zijn gemaakt van Leer en worden geleverd met een fabrieksgarantie van 1 jaar. Travelbags.nl is officieel dealer van Michael Kors, dit betekent dat u ook voor de volledige garantie bij ons terecht kunt. (1)
      Michael Kors Rollins LG Satchel black
      • 00192317865028
      1
      339.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Leer DEFAULT
        • leer
      • GUESS DEFAULT
        • guess
      • Esprit DEFAULT
        • esprit
      • Michael Kors DEFAULT
        • michael_kors
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Dames handtas DEFAULT
        • dames
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Michael Kors (michael_kors)
      • About You (about_you)
      • Aldo (aldo)
      • Esprit (esprit)
      • Guess (guess)
      • 5th Avenue (5th_avenue)
      • Abro (abro)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Bagsac (bagsac)
      • Barbarossa (barbarossa)
      • Barts (barts)
      • Basler (basler)
      • Bear design (bear_design)
      • Berba (berba)
      • Bogner (bogner)
      • Boo! (boo_)
      • Bree (bree)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bulaggi (bulaggi)
      • Burkely (burkely)
      • By Loulou (by_loulou)
      • Call it Spring (call_it_spring)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Chabo Bags (chabo_bags)
      • Charm (charm)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Claudio ferrici (claudio_ferrici)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Coco Lepelie (coco_lepelie)
      • Collezione alessandro (collezione_alessandro)
      • Colorado Denim (colorado_denim)
      • ComeGetFashion (comegetfashion)
      • Comma (comma)
      • Cowboysbag (cowboysbag)
      • Daniele Donati (daniele_donati)
      • David jones (david_jones)
      • Depeche (depeche)
      • Desigual (desigual)
      • DKNY (dkny)
      • DR Amsterdam (dr_amsterdam)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dstrct (dstrct)
      • Duifhuizen (duifhuizen)
      • Dune London (dune_london)
      • Eastpak (eastpak)
      • Ecco (ecco)
      • Elvy (elvy)
      • Emily & Noah (emily_noah)
      • Enrico benetti (enrico_benetti)
      • Essentiel Antwerp (essentiel_antwerp)
      • Essenza (essenza)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Even&odd (even_odd)
      • Fiorelli (fiorelli)
      • Firenze (firenze)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forvert (forvert)
      • FOX (fox)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • Furla (furla)
      • Fvh (fvh)
      • Gabor (gabor)
      • Gabs (gabs)
      • Genshii (genshii)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gianni chiarini (gianni_chiarini)
      • Gio Gini (gio_gini)
      • Graceland (graceland)
      • Harold's (harold_s)
      • Hedgren (hedgren)
      • HEINE (heine)
      • Herschel (herschel)
      • House of Sakk (house_of_sakk)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Icci (icci)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jette (jette)
      • JOOP! (joop_)
      • Jost (jost)
      • Justifield (justifield)
      • Kipling (kipling)
      • Klickfix (klickfix)
      • Knomo (knomo)
      • Lacoste (lacoste)
      • Landleder (landleder)
      • LASCANA (lascana)
      • Laurent David (laurent_david)
      • Ld By Little Diva (ld_by_little_diva)
      • Legend (legend)
      • Lezyne (lezyne)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Lipault Paris (lipault_paris)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lonsdale (lonsdale)
      • Lou-Lou (lou_lou)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Manfield (manfield)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marington (marington)
      • Markberg (markberg)
      • Maze (maze)
      • Merel By Frederiek (merel_by_frederiek)
      • MicMacbags (micmacbags)
      • Mint&berry (mint_berry)
      • Mutsaers (mutsaers)
      • My Lady (my_lady)
      • Myk (myk)
      • Mymo (mymo)
      • Myomy (myomy)
      • Mywalit (mywalit)
      • Nakd (nakd)
      • New Bags (new_bags)
      • O'Neill (o_neill)
      • Object (object)
      • Old West (old_west)
      • Only (only)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Parfois (parfois)
      • Paul's boutique (paul_s_boutique)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Pia ries (pia_ries)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Piké (pike_)
      • Pinko (pinko)
      • Plevier (plevier)
      • Presly & Sun (presly_sun)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Remonte (remonte)
      • Replay (replay)
      • Reptile's House (reptile_s_house)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Sacha (sacha)
      • Samantha Look (samantha_look)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Sansibar (sansibar)
      • Saya (saya)
      • Sejr (sejr)
      • Shabbies (shabbies)
      • Silvio Tossi (silvio_tossi)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Steps (steps)
      • Suitsuit (suitsuit)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Szuna (szuna)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The Kooples (the_kooples)
      • Titan (titan)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Top secret (top_secret)
      • Trussardi Jeans (trussardi_jeans)
      • Unisa (unisa)
      • Usha (usha)
      • Valentino (valentino)
      • Van Buren (van_buren)
      • Vero moda (vero_moda)
      • Victorinox (victorinox)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vilenca (vilenca)
      • VILENCA HOLLAND (vilenca_holland)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • Visconti (visconti)
      • Wimona (wimona)
      • Wou-Wou (wou_wou)
      • X works (x_works)
      • X-Zone (x_zone)
      • Zwillingsherz (zwillingsherz)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €80 (medium)
      • > €80 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multicolor (multi)
      • Huidskleurig (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Suède (sue_de)
      • Canvas (canvas)
      • Nubuck (nubuck)
      • Anders (anders)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Wicker (wicker)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Aantal vakken (aantal_compartimenten):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
      • 7 (7)
      • 15 (15)
    • Type sluiting (type_sluiting):
      • Drukknopen (drukknopen)
      • Gesp (gesp)
      • Kliksluiting (kliksluiting)
      • Magneetsluiting (magneetsluiting)
      • Overslag sluiting (overslag_sluiting)
      • Rits (rits)
      • Zonder sluiting (zonder_sluiting)
    • Type tas (type_tas):
      • Schoudertas (schoudertas)
    • Soort handvat (lengte_handvat):
      • Kort (kort)
      • Korte schouderriemen (korte_schouderriemen)
      • Lang (lang)
      • Lange schouderriem (lange_schouderriem)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl