x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er handtassen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Gabor handtas

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in handtas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Gabor Shopper Gabor zwart/grijs gecombineerd
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134776547.jpg
      Gabor Gabor Shopper Gabor zwart/grijs gecombineerd Shopper Gabor zwart/grijs gecombineerd Shopper Gabor zwart/grijs gecombineerd Deze shopper van Gabor in slangenlook met reliëf maakt uw outfit compleet. Het modieuze animaldessin is een mooie highlight. Met een vak aan de binnenkant en aan de buitenkant. Veiligheidsvoorschrift magneet: niet geschikt voor zwangere vrouwen en dragers van een pacemaker of defibrillator. (6)
      Gabor Shopper Gabor zwart/grijs gecombineerd
      • 04251234442395
      1
      61.98 EUR
    • Gabor Schoudertas
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145654599.jpg
      Gabor Gabor Schoudertas Schoudertas Schoudertas Gabor 7263, schoudertassen dames 23x24x10 cm (B x H x T) (1)
      Gabor Schoudertas
      • 04250339277420
      • GBR-7263-22
      2
      39.70 EUR
    • Gabor Schoudertas 'Tina'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145658141.jpg
      Gabor Gabor Schoudertas 'Tina' Schoudertas 'Tina' Schoudertas 'Tina' Geen handvat, verstelbare, vaste draagriem. (1)
      Gabor Schoudertas 'Tina'
      • 04251234416914
      • 7680-50
      2
      39.03 EUR
    • Gabor Schoudertas 'Tina'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145629909.jpg
      Gabor Gabor Schoudertas 'Tina' Schoudertas 'Tina' Schoudertas 'Tina' Design: Ruim hoofdvak, Vak voor mobiele telefoon, Meerdere vakken, Ritsvak buiten, Ritsvak binnen, Verstelbare lengte; Motief: Effen; Materiaal: Imitatieleer; Materiaal: Imitatieleder; Sluiting: Ritssluiting; Extra's: Op staal naden; Hengsellengte: Lange schouderriemen (1)
      Gabor Schoudertas 'Tina'
      • 04250339297893
      • GBR-7567-60
      1
      59.99 EUR
    • Gabor Schoudertas 'Hanne'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145630109.jpg
      Gabor Gabor Schoudertas 'Hanne' Schoudertas 'Hanne' Schoudertas 'Hanne' Materiaal: Imitatieleer; Design: Ruim hoofdvak, Vak voor mobiele telefoon, Ritsvak buiten, Ritsvak binnen, Verstelbare riemen; Materiaal: Imitatieleder; Sluiting: Magnetische sluiting; Motief: Effen; Extra's: Op staal naden, Label preegdruk; Hengsellengte: Lange schouderriemen (1)
      Gabor Schoudertas 'Hanne'
      • 04251234431535
      • 7973-50
      1
      49.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Leer DEFAULT
        • leer
      • GUESS DEFAULT
        • guess
      • Michael Kors DEFAULT
        • michael_kors
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Michael Kors (michael_kors)
      • About You (about_you)
      • Aldo (aldo)
      • Esprit (esprit)
      • Guess (guess)
      • &Klevering (_klevering)
      • Abro (abro)
      • Adidas (adidas)
      • Aimee (aimee)
      • AllSaints (allsaints)
      • Alpenflüstern (alpenflu_stern)
      • Alé Cycling (ale_cycling)
      • Amsterdam Cowboys (amsterdam_cowboys)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Bagan (bagan)
      • Bagbase (bagbase)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • Barbarossa (barbarossa)
      • Barts (barts)
      • Basil (basil)
      • Bear design (bear_design)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Berba (berba)
      • Betty London (betty_london)
      • Billy The Kid (billy_the_kid)
      • Bogner (bogner)
      • Braun Büffel (braun_bu_ffel)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bulaggi (bulaggi)
      • Burkely (burkely)
      • By Loulou (by_loulou)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Camper (camper)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Charm (charm)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Chloé (chloe_)
      • Cinque (cinque)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Cluty (cluty)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Codello (codello)
      • Collezione alessandro (collezione_alessandro)
      • Comma (comma)
      • Converse (converse)
      • Cowboysbag (cowboysbag)
      • Crickit (crickit)
      • David jones (david_jones)
      • Delsey (delsey)
      • Depeche (depeche)
      • Desigual (desigual)
      • Disney (disney)
      • DKNY (dkny)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Doughnut (doughnut)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dune London (dune_london)
      • Eastpak (eastpak)
      • Ecco (ecco)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Elvy (elvy)
      • Emma & Kelly (emma_kelly)
      • Emporio armani (emporio_armani)
      • Enrico benetti (enrico_benetti)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Faina (faina)
      • FELIPA (felipa)
      • FILA (fila)
      • Fiorelli (fiorelli)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forty° (forty_)
      • Fossil (fossil)
      • FOX (fox)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • Furla (furla)
      • Gabor (gabor)
      • Gabs (gabs)
      • Ganni (ganni)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Giudi (giudi)
      • Greenburry (greenburry)
      • Greenland (greenland)
      • Gucci (gucci)
      • Harold's (harold_s)
      • HDI Dune (hdi_dune)
      • Hedgren (hedgren)
      • HEINE (heine)
      • Herschel (herschel)
      • Hexagona (hexagona)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • HVISK (hvisk)
      • Iittala (iittala)
      • INYATI (inyati)
      • iON (ion)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • JOOP! (joop_)
      • Jost (jost)
      • Jump (jump)
      • Just (just)
      • K-way (k_way)
      • Kabe Leder Accessoires (kabe_leder_accessoires)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Kate spade new york (kate_spade_new_york)
      • Kipling (kipling)
      • Kipon (kipon)
      • KLONDIKE 1896 (klondike_1896)
      • Knomo (knomo)
      • L.credi (l_credi)
      • La Martina (la_martina)
      • Laauw (laauw)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • Landleder (landleder)
      • Legend (legend)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • LOQI (loqi)
      • Lou-Lou (lou_lou)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Maje (maje)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Mango (mango)
      • Marc Jacobs (marc_jacobs)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Marington (marington)
      • Matador (matador)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • MicMacbags (micmacbags)
      • Mister Miara (mister_miara)
      • Moleskine (moleskine)
      • Mona (mona)
      • moony mood (moony_mood)
      • Myk (myk)
      • MyK. (myk_)
      • Mymo (mymo)
      • Myomy (myomy)
      • Mywalit (mywalit)
      • Nakd (nakd)
      • O'Neill (o_neill)
      • O MY BAG (o_my_bag)
      • Object (object)
      • Olympus (olympus)
      • ONLY (only)
      • Oxbow (oxbow)
      • Paco Home (paco_home)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Paul's boutique (paul_s_boutique)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Piké (pike_)
      • Piquadro (piquadro)
      • Plevier (plevier)
      • POON Switzerland (poon_switzerland)
      • Protest (protest)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Radley (radley)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Reiss (reiss)
      • Renato Santi (renato_santi)
      • Replay (replay)
      • Rieker (rieker)
      • RISA (risa)
      • RITUALS (rituals)
      • Roberto Cavalli (roberto_cavalli)
      • Roncato (roncato)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Samantha Look (samantha_look)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Sandro (sandro)
      • Sansibar (sansibar)
      • SANTINO (santino)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Seafolly (seafolly)
      • See by Chloé (see_by_chloe_)
      • Silca (silca)
      • Silvio Tossi (silvio_tossi)
      • Socha (socha)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Stella McCartney (stella_mccartney)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Stratic (stratic)
      • Suitsuit (suitsuit)
      • Superdry (superdry)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Szuna (szuna)
      • Tamaris (tamaris)
      • Taschendieb Wien (taschendieb_wien)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The Kooples (the_kooples)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Titan (titan)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Trussardi Jeans (trussardi_jeans)
      • Tumi (tumi)
      • Turi Landhaus (turi_landhaus)
      • Turned Love (turned_love)
      • U.S. POLO ASSN. (u_s_polo_assn_)
      • Ucon Acrobatics (ucon_acrobatics)
      • Usha (usha)
      • Valentino (valentino)
      • Vanguard (vanguard)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Victorinox (victorinox)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Visconti (visconti)
      • Vivienne Westwood (vivienne_westwood)
      • VOi (voi)
      • Warehouse (warehouse)
      • Whistles (whistles)
      • Wimona (wimona)
      • Wou-Wou (wou_wou)
      • Wouf (wouf)
      • X-Zone (x_zone)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Zebra trends (zebra_trends)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €80 (medium)
      • > €80 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multicolor (multi)
      • Huidskleurig (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Suède (sue_de)
      • Canvas (canvas)
      • Hout (hout)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Lak (lak)
      • Linnen (linnen)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Rubber (rubber)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Aantal vakken (aantal_compartimenten):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
    • Type sluiting (type_sluiting):
      • Drukknopen (drukknopen)
      • Magneetsluiting (magneetsluiting)
      • Rits (rits)
      • Zonder sluiting (zonder_sluiting)
    • Speciaal vak voor laptop (speciaal_vak_voor_laptop):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Soort handvat (lengte_handvat):
      • Dubbele handvat (dubbele_handvat)
      • Kort (kort)
      • Korte schouderriemen (korte_schouderriemen)
      • Lang (lang)
      • Lange schouderriem (lange_schouderriem)
      • Schouderriem (schouderriem)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl