x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er handtassen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    handtas

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in handtas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 11
    • Cowboysbag The Little Bag Handtas
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156473964.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116265147.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116265145.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116265148.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156252505.jpg
      Cowboysbag Cowboysbag The Little Bag Handtas The Little Bag Handtas The Little Bag Handtas The Little Bag is een klassieke tas uit The Bag Family. The Little Bag is een kleiner formaat van de bekende The Bag, maar biedt nog steeds zeeën van ruimte voor al de belangrijkste spullen. De tas is uitgevoerd in hoogwaardig leer, heeft een hoofdvak met ritssluiting en twee voorvakken met ritssluiting. De binnenkant is handig ingedeeld met nog meer open en gesloten vakken. Bij de tas wordt een lange verstelbare schouderriem geleverd voor extra draagcomfort. (2)
      Cowboysbag The Little Bag Handtas
      • 08718586224148
      1
      130.00 EUR
    • Cowboysbag Luton Big Cognac
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156473197.jpg
      Cowboysbag Cowboysbag Luton Big Cognac Luton Big Cognac Luton Big Cognac Bag Luton Big is de ideale én leukste werktas van Cowboysbag uit de Back2Work collectie. Deze tas is perfect geschikt voor een dag naar kantoor. De tas is uitgevoerd in hoogwaardig leer en sluit met een ritssluiting. De tas is voorzien van een gewatteerd laptopvak voor een 15.6 inch laptop. Bovendien heeft de binnenkant twee open insteekvakken en een ritsvak voor kleinere spullen. Bij de tas wordt een langer lederen schouderhengsel geleverd, zodat de tas ook crossover gedragen kan worden. In ... (1)
      Cowboysbag Luton Big Cognac
      • 08718586573437
      • 1918-300
      2
    • Cowboysbag Schoudertas Bag Homer Grijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156473279.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118245317.jpg
      Cowboysbag Cowboysbag Schoudertas Bag Homer Grijs Schoudertas Bag Homer Grijs Schoudertas Bag Homer Grijs Uitvoering: vak met ritssluiting. Adreshanger Type sluiting: ritssluiting. Volume in liter: ca. 0 10. Serie: Homer. (1)
      Cowboysbag Schoudertas Bag Homer Grijs
      • 08718586573024
      2
    • Cowboysbag The Little Bag Handtas
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156472442.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116265484.jpg
      Cowboysbag Cowboysbag The Little Bag Handtas The Little Bag Handtas The Little Bag Handtas Dit is de klassieker uit de Cowboysbag collectie in een klein formaat. Deze tas is nog een slag kleiner dan The Bag Small. De tas heeft een lang afneembaar en verstelbaar hengsel, twee grote voorvakken met rits en een ruim achtervak met rits. Aan de binnenkant is een vakje met rits. Bekijk ons blog om de verschillen tussen de drie maten van The Bag (The Bag, The Bag Small en The Little Bag) te ontdekken. (1)
      Cowboysbag The Little Bag Handtas
      • 08718586581777
      1
      130.00 EUR
    • Cowboysbag Reistas The Bag Groen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156473566.jpg
      Cowboysbag Cowboysbag Reistas The Bag Groen Reistas The Bag Groen Reistas The Bag Groen De Cowboysbag The Bag Schoudertas petrol is onderdeel van de The Bag serie van Cowboysbag. Deze serie bestaat onder andere uit Damestassen. De Tassen uit deze serie zijn gemaakt van Leer en worden geleverd met een fabrieksgarantie van 1 jaar. Travelbags.nl is officieel dealer van Cowboysbag, dit betekent dat u ook voor de volledige garantie bij ons terecht kunt. (1)
      Cowboysbag Reistas The Bag Groen
      • 08718586581746
      1
      149.00 EUR
    • Cowboysbag Juneau Smoke
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156510386.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106869483.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106869485.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134403179.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118378873.jpg
      Cowboysbag Cowboysbag Juneau Smoke Juneau Smoke Juneau Smoke Laptop Bag Juneau 13 inch van Cowboysbag is een stoere laptoptas uit de Men collectie. De tas is uitgevoerd in soepel en kwalitatief leer. De tas is voorzien van ritsvak aan de voorkant. Ook het hoofdvak sluit met een rits. De binnenkant is handig ingedeeld met diverse vakken voor spullen. Uiteraard heeft de binnenkant ook een gewatteerd laptopvak voor een 13 inch laptop. Daarmee is de Juneau de perfecte tas voor naar kantoor! (1)
      Cowboysbag Juneau Smoke
      • 08718586573604
      • 1916-120
      2
      79.97 EUR
    • Cowboysbag Crossbodytas Bag Folkestone Bruin
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156512148.jpg
      Cowboysbag Cowboysbag Crossbodytas Bag Folkestone Bruin Crossbodytas Bag Folkestone Bruin Crossbodytas Bag Folkestone Bruin Kenmerken: binnenvak, buitenvak(ken) Sluiting: ritssluiting. Inhoud: ca. : 0-10 Afmetingen (l x b x h): 20 x 9 x 15 cm. Materiaal: leer (1)
      Cowboysbag Crossbodytas Bag Folkestone Bruin
      • 08718586259102
      2
    • Cowboysbag Schoudertas Bag Jenner Bruin
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145958675.jpg
      Cowboysbag Cowboysbag Schoudertas Bag Jenner Bruin Schoudertas Bag Jenner Bruin Schoudertas Bag Jenner Bruin De Cowboysbag Slanted Jenner Bag camel is onderdeel van de Slanted serie van Cowboysbag. Deze serie bestaat onder andere uit Damestassen. De Tassen uit deze serie zijn gemaakt van Leer en worden geleverd met een fabrieksgarantie van 1 jaar. Travelbags.nl is officieel dealer van Cowboysbag, dit betekent dat u ook voor de volledige garantie bij ons terecht kunt. (1)
      Cowboysbag Schoudertas Bag Jenner Bruin
      • 08718586588479
      1
      139.00 EUR
    • Cowboysbag Luton Big Black
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156511378.jpg
      Cowboysbag Cowboysbag Luton Big Black Luton Big Black Luton Big Black Bag Luton Big is de ideale én leukste werktas van Cowboysbag uit de Back2Work collectie. Deze tas is perfect geschikt voor een dag naar kantoor. De tas is uitgevoerd in hoogwaardig leer en sluit met een ritssluiting. De tas is voorzien van een gewatteerd laptopvak voor een 15.6 inch laptop. Bovendien heeft de binnenkant twee open insteekvakken en een ritsvak voor kleinere spullen. Bij de tas wordt een langer lederen schouderhengsel geleverd, zodat de tas ook crossover gedragen kan worden. In ... (1)
      Cowboysbag Luton Big Black
      • 08718586573413
      • 1918-100
      2
    • Cowboysbag Schoudertas Bag Suri Bruin
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156513086.jpg
      Cowboysbag Cowboysbag Schoudertas Bag Suri Bruin Schoudertas Bag Suri Bruin Schoudertas Bag Suri Bruin Bag Suri is een stijlvolle schoudertas van Cowboysbag. De tas is gemaakt van leer in effen kleur. Het hoofdvak sluit middels een rits. De voorzijde heeft een handig klein ritsvakje. Ook de binnenkant heeft een handig ritsvak en open insteekvak. (1)
      Cowboysbag Schoudertas Bag Suri Bruin
      • 08718586587779
      2
    • Cowboysbag Handtas Laptopbag Kyle 15.6 Inch Bruin
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156512212.jpg
      Cowboysbag Cowboysbag Handtas Laptopbag Kyle 15.6 Inch Bruin Handtas Laptopbag Kyle 15.6 Inch Bruin Handtas Laptopbag Kyle 15.6 Inch Bruin De Cowboysbag Back to School Kyle Bag 15" cognac is onderdeel van de Back to School serie van Cowboysbag. Deze serie bestaat onder andere uit Laptop schoudertassen. De Laptoptassen uit deze serie zijn gemaakt van Leer en worden geleverd met een fabrieksgarantie van 1 jaar. Travelbags.nl is officieel dealer van Cowboysbag, dit betekent dat u ook voor de volledige garantie bij ons terecht kunt. (1)
      Cowboysbag Handtas Laptopbag Kyle 15.6 Inch Bruin
      • 08718586599536
      1
      159.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Leer DEFAULT
        • leer
      • GUESS DEFAULT
        • guess
      • Michael Kors DEFAULT
        • michael_kors
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Michael Kors (michael_kors)
      • About You (about_you)
      • Esprit (esprit)
      • Guess (guess)
      • Abro (abro)
      • adidas (adidas)
      • Aimee (aimee)
      • AllSaints (allsaints)
      • Alpenflüstern (alpenflu_stern)
      • Alé Cycling (ale_cycling)
      • Amsterdam Cowboys (amsterdam_cowboys)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Bagbase (bagbase)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • Barts (barts)
      • Basil (basil)
      • Bear design (bear_design)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Berba (berba)
      • Billy The Kid (billy_the_kid)
      • Bogner (bogner)
      • Braun Büffel (braun_bu_ffel)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burkely (burkely)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Camper (camper)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Charm (charm)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Chloé (chloe_)
      • Cinque (cinque)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Cluty (cluty)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Codello (codello)
      • Collezione alessandro (collezione_alessandro)
      • Cowboysbag (cowboysbag)
      • Depeche (depeche)
      • Desigual (desigual)
      • Diesel (diesel)
      • Disney (disney)
      • Djeco (djeco)
      • DKNY (dkny)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Doughnut (doughnut)
      • DR Amsterdam (dr_amsterdam)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dune London (dune_london)
      • Eastpak (eastpak)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Elvy (elvy)
      • Emily & Noah (emily_noah)
      • Emma & Kelly (emma_kelly)
      • Enrico benetti (enrico_benetti)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Faina (faina)
      • FELIPA (felipa)
      • FILA (fila)
      • Fiorelli (fiorelli)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forty° (forty_)
      • Fossil (fossil)
      • FOX (fox)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • Furla (furla)
      • Gabor (gabor)
      • Gabs (gabs)
      • Ganni (ganni)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Graceland (graceland)
      • Greenburry (greenburry)
      • Greenland (greenland)
      • Gucci (gucci)
      • Harold's (harold_s)
      • Hedgren (hedgren)
      • HEINE (heine)
      • Herschel (herschel)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • HVISK (hvisk)
      • INYATI (inyati)
      • Isoki (isoki)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • JOOP! (joop_)
      • Jump (jump)
      • Just (just)
      • Kabe Leder Accessoires (kabe_leder_accessoires)
      • Kate spade new york (kate_spade_new_york)
      • Kids Only (kids_only)
      • Kipling (kipling)
      • Kipon (kipon)
      • Knomo (knomo)
      • L.credi (l_credi)
      • La Martina (la_martina)
      • Laauw (laauw)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • Legend (legend)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lightpak (lightpak)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Maje (maje)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Mango (mango)
      • Marc Jacobs (marc_jacobs)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Max mara (max_mara)
      • Mister Miara (mister_miara)
      • Mona (mona)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • MyK. (myk_)
      • Mymo (mymo)
      • Myomy (myomy)
      • Mywalit (mywalit)
      • Nike (nike)
      • O'Neill (o_neill)
      • O MY BAG (o_my_bag)
      • Object (object)
      • Olympus (olympus)
      • ONLY (only)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Paco Home (paco_home)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Parfois (parfois)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Paul†™s Boutique (paul_s_boutique)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Piké (pike_)
      • Piquadro (piquadro)
      • Plevier (plevier)
      • POON Switzerland (poon_switzerland)
      • Protest (protest)
      • Puma (puma)
      • Radley (radley)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Renato Santi (renato_santi)
      • Replay (replay)
      • Rieker (rieker)
      • RISA (risa)
      • RITUALS (rituals)
      • Roberto Cavalli (roberto_cavalli)
      • Roncato (roncato)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Samantha Look (samantha_look)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Sandro (sandro)
      • Sansibar (sansibar)
      • SANTINO (santino)
      • See by Chloé (see_by_chloe_)
      • Seidenfelt Manufaktur (seidenfelt_manufaktur)
      • Shabbies (shabbies)
      • Silca (silca)
      • Silvio Tossi (silvio_tossi)
      • Socha (socha)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Stella McCartney (stella_mccartney)
      • Stratic (stratic)
      • Suitsuit (suitsuit)
      • Superdry (superdry)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Szuna (szuna)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The Kooples (the_kooples)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Titan (titan)
      • Tizian (tizian)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Tumi (tumi)
      • Turned Love (turned_love)
      • U.S. POLO ASSN. (u_s_polo_assn_)
      • Ucon Acrobatics (ucon_acrobatics)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Usha (usha)
      • Valentino (valentino)
      • Vanguard (vanguard)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • Vivienne Westwood (vivienne_westwood)
      • VOi (voi)
      • Warehouse (warehouse)
      • Whistles (whistles)
      • Wimona (wimona)
      • Wouf (wouf)
      • X-Zone (x_zone)
      • Yaya (yaya)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €80 (medium)
      • > €80 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multicolor (multi)
      • Huidskleurig (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Suède (sue_de)
      • Canvas (canvas)
      • IJzer (ijzer)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Rubber (rubber)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vegan leer (vegan_leer)
      • Viscose (viscose)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Aantal vakken (aantal_compartimenten):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
    • Type sluiting (type_sluiting):
      • Magneetsluiting (magneetsluiting)
      • Rits (rits)
      • Zonder sluiting (zonder_sluiting)
    • Speciaal vak voor laptop (speciaal_vak_voor_laptop):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Soort handvat (lengte_handvat):
      • Kort (kort)
      • Korte schouderriemen (korte_schouderriemen)
      • Lang (lang)
      • Lange schouderriem (lange_schouderriem)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl