x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er handtassen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Aimee handtas

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in handtas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Aimee Tas Aimée wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144226668.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149442014.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155314956.jpg
      Aimee Aimee Tas Aimée wit Tas Aimée wit Tas Aimée wit Deze handtas van Aimée met ruitenstiksels maakt uw outfit compleet. Het eenvoudige, effen dessin is zeker naar uw smaak. Met een vak aan de binnenkant. Het accessoire heeft een ritssluiting. (1)
      Aimee Tas Aimée wit
      • 04008280001744
      1
      60.98 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Leer DEFAULT
        • leer
      • GUESS DEFAULT
        • guess
      • Michael Kors DEFAULT
        • michael_kors
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Michael Kors (michael_kors)
      • About You (about_you)
      • Aldo (aldo)
      • Esprit (esprit)
      • Guess (guess)
      • &Klevering (_klevering)
      • Abro (abro)
      • Adidas (adidas)
      • Aimee (aimee)
      • AllSaints (allsaints)
      • Alpenflüstern (alpenflu_stern)
      • Alé Cycling (ale_cycling)
      • Amsterdam Cowboys (amsterdam_cowboys)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Bagbase (bagbase)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • Barbarossa (barbarossa)
      • Barts (barts)
      • Basil (basil)
      • Bear design (bear_design)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Berba (berba)
      • Billy The Kid (billy_the_kid)
      • Bogner (bogner)
      • Braun Büffel (braun_bu_ffel)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bulaggi (bulaggi)
      • Burkely (burkely)
      • By Loulou (by_loulou)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Camper (camper)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Charm (charm)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Chloé (chloe_)
      • Cinque (cinque)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Cluty (cluty)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Codello (codello)
      • Collezione alessandro (collezione_alessandro)
      • Converse (converse)
      • Cowboysbag (cowboysbag)
      • Crickit (crickit)
      • David jones (david_jones)
      • Delsey (delsey)
      • Depeche (depeche)
      • Desigual (desigual)
      • Disney (disney)
      • DKNY (dkny)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dune London (dune_london)
      • Eastpak (eastpak)
      • Ecco (ecco)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Elvy (elvy)
      • Emma & Kelly (emma_kelly)
      • Emporio armani (emporio_armani)
      • Enrico benetti (enrico_benetti)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Faina (faina)
      • FELIPA (felipa)
      • FILA (fila)
      • Fiorelli (fiorelli)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forty° (forty_)
      • Fossil (fossil)
      • FOX (fox)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • Furla (furla)
      • Gabor (gabor)
      • Gabs (gabs)
      • Ganni (ganni)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Giudi (giudi)
      • Greenburry (greenburry)
      • Greenland (greenland)
      • Gucci (gucci)
      • Harold's (harold_s)
      • HDI Dune (hdi_dune)
      • Hedgren (hedgren)
      • HEINE (heine)
      • Herschel (herschel)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • HVISK (hvisk)
      • Iittala (iittala)
      • INYATI (inyati)
      • iON (ion)
      • IZIA (izia)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jette (jette)
      • JOOP! (joop_)
      • Jost (jost)
      • Jump (jump)
      • Just (just)
      • K-way (k_way)
      • Kabe Leder Accessoires (kabe_leder_accessoires)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Kate spade new york (kate_spade_new_york)
      • Kipling (kipling)
      • Kipon (kipon)
      • KLONDIKE 1896 (klondike_1896)
      • Knomo (knomo)
      • L.credi (l_credi)
      • La Martina (la_martina)
      • Laauw (laauw)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • Legend (legend)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • LOQI (loqi)
      • Lou-Lou (lou_lou)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Maje (maje)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Mango (mango)
      • Marc Jacobs (marc_jacobs)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Marington (marington)
      • Matador (matador)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • MicMacbags (micmacbags)
      • Mister Miara (mister_miara)
      • Moleskine (moleskine)
      • Mona (mona)
      • moony mood (moony_mood)
      • MUM & CO (mum_co)
      • Myk (myk)
      • MyK. (myk_)
      • Mymo (mymo)
      • Myomy (myomy)
      • Mywalit (mywalit)
      • Nakd (nakd)
      • O'Neill (o_neill)
      • O MY BAG (o_my_bag)
      • Object (object)
      • Olympus (olympus)
      • ONLY (only)
      • Oxbow (oxbow)
      • Paco Home (paco_home)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Paul's boutique (paul_s_boutique)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Piké (pike_)
      • Piquadro (piquadro)
      • Plevier (plevier)
      • POON Switzerland (poon_switzerland)
      • Protest (protest)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Radley (radley)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Reiss (reiss)
      • Renato Santi (renato_santi)
      • Replay (replay)
      • Rieker (rieker)
      • RISA (risa)
      • RITUALS (rituals)
      • Roberto Cavalli (roberto_cavalli)
      • Roncato (roncato)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Samantha Look (samantha_look)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Sandro (sandro)
      • Sansibar (sansibar)
      • SANTINO (santino)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Seafolly (seafolly)
      • See by Chloé (see_by_chloe_)
      • Silca (silca)
      • Silvio Tossi (silvio_tossi)
      • Socha (socha)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Stella McCartney (stella_mccartney)
      • Stratic (stratic)
      • Suitsuit (suitsuit)
      • Superdry (superdry)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Szuna (szuna)
      • Tamaris (tamaris)
      • Taschendieb Wien (taschendieb_wien)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The Kooples (the_kooples)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Titan (titan)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Trespass (trespass)
      • Trussardi Jeans (trussardi_jeans)
      • Tumi (tumi)
      • Turi Landhaus (turi_landhaus)
      • Turned Love (turned_love)
      • U.S. POLO ASSN. (u_s_polo_assn_)
      • Ucon Acrobatics (ucon_acrobatics)
      • Usha (usha)
      • Valentino (valentino)
      • Vanguard (vanguard)
      • Victorinox (victorinox)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Visconti (visconti)
      • Vivienne Westwood (vivienne_westwood)
      • VOi (voi)
      • Warehouse (warehouse)
      • Whistles (whistles)
      • Wimona (wimona)
      • Wou-Wou (wou_wou)
      • Wouf (wouf)
      • X-Zone (x_zone)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Zebra trends (zebra_trends)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €80 (medium)
      • > €80 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multicolor (multi)
      • Huidskleurig (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Suède (sue_de)
      • Canvas (canvas)
      • Hout (hout)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Lak (lak)
      • Linnen (linnen)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Rubber (rubber)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Zink (zink)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Aantal vakken (aantal_compartimenten):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
    • Type sluiting (type_sluiting):
      • Drukknopen (drukknopen)
      • Magneetsluiting (magneetsluiting)
      • Rits (rits)
      • Zonder sluiting (zonder_sluiting)
    • Speciaal vak voor laptop (speciaal_vak_voor_laptop):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Soort handvat (lengte_handvat):
      • Dubbele handvat (dubbele_handvat)
      • Kort (kort)
      • Korte schouderriemen (korte_schouderriemen)
      • Lang (lang)
      • Lange schouderriem (lange_schouderriem)
      • Schouderriem (schouderriem)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl