x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er handschoenen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Tama handschoen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in handschoen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Tama TDG10BKM drumhandschoenen Medium
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141995487.jpg
      Tama Tama TDG10BKM drumhandschoenen Medium TDG10BKM drumhandschoenen Medium TDG10BKM drumhandschoenen Medium Verminder de harde impact van de stokken en vergroot de grip die je hebt met deze medium sized drumhandschoenen van Tama! Het synthetische materiaal is ademend waardoor je handen niet gaan zweten. (1)
      Tama TDG10BKM drumhandschoenen Medium
      • 04549763072337
      • 04549763072320
      4
      deal
      40.00 EUR
    • Tama TDG10BKXL drumhandschoenen Extra Large
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150338772.jpg
      Tama Tama TDG10BKXL drumhandschoenen Extra Large TDG10BKXL drumhandschoenen Extra Large TDG10BKXL drumhandschoenen Extra Large Zwetende handen, eeltvorming of blaren? Niet met deze extra large drumhandschoenen van Tama. Dankzij het synthetische ademende leer is de impact van de stokken een stuk minder en je grip merkbaar beter. (1)
      Tama TDG10BKXL drumhandschoenen Extra Large
      • 04549763198679
      3
      deal
      40.00 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Northface DEFAULT
        • northface
      • Ugg DEFAULT
        • ugg
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Kleur (kleur):
      • Rood (rood)
      • Blauw (blauw)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Wit (wit)
      • Antraciet (antraciet)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Merk (brand):
      • Barts (barts)
      • Oakley (oakley)
      • Sinner (sinner)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • 2XU (2xu)
      • 10peaks (10peaks)
      • AA Commerce (aa_commerce)
      • Aclima (aclima)
      • Adidas (adidas)
      • Aduro (aduro)
      • Aerobie (aerobie)
      • Agu (agu)
      • Alpinestars (alpinestars)
      • Altairmed (altairmed)
      • Analog (analog)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armada (armada)
      • Asics (asics)
      • Avanca (avanca)
      • Avento (avento)
      • Baby Monsters (baby_monsters)
      • Barbour (barbour)
      • Basic (basic)
      • BBB (bbb)
      • BEAL (beal)
      • Beechfield (beechfield)
      • Beleduc (beleduc)
      • Benetton (benetton)
      • Berghaus (berghaus)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bering (bering)
      • Bernardino (bernardino)
      • Berner (berner)
      • Bickley + Mitchell (bickley_mitchell)
      • Bighorn (bighorn)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blakläder (blakla_der)
      • Boland (boland)
      • Booster (booster)
      • BOSS (boss)
      • Brabo (brabo)
      • Bristol (bristol)
      • Buck (buck)
      • Burnguard (burnguard)
      • Burton (burton)
      • Callaway (callaway)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camp (camp)
      • Campz (campz)
      • Castelli (castelli)
      • CCM (ccm)
      • CeLaVi (celavi)
      • Cerva (cerva)
      • Charles Colby (charles_colby)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Climbing Technology (climbing_technology)
      • CMP (cmp)
      • Cmt (cmt)
      • Coco & Eve (coco_eve)
      • Cocoon (cocoon)
      • Codello (codello)
      • Color Kids (color_kids)
      • Columbia (columbia)
      • Comair (comair)
      • Comfort (comfort)
      • Condor (condor)
      • Converse (converse)
      • Coolibar (coolibar)
      • Crab Grab (crab_grab)
      • Craft (craft)
      • Croll en Denecke (croll_en_denecke)
      • Dainese (dainese)
      • Dakine (dakine)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • DeBoerLederwarenEnBijoux (deboerlederwarenenbijoux)
      • Defcon 5 (defcon_5)
      • Delsey (delsey)
      • Dermata (dermata)
      • Desigual (desigual)
      • Devold (devold)
      • Didriksons (didriksons)
      • Directalpine (directalpine)
      • Disguise (disguise)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Draper Tools (draper_tools)
      • Ds Covers (ds_covers)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dutchdeluxes (dutchdeluxes)
      • Dynafit (dynafit)
      • Easton (easton)
      • Eastpak (eastpak)
      • Edelrid (edelrid)
      • Edge (edge)
      • Eisbar (eisbar)
      • Endura (endura)
      • Ergon (ergon)
      • Erima (erima)
      • Eska (eska)
      • Espa (espa)
      • Essimo (essimo)
      • Eurogloves (eurogloves)
      • Ferrino (ferrino)
      • Fever (fever)
      • Flamingo (flamingo)
      • Fostex (fostex)
      • FOX (fox)
      • Franklin (franklin)
      • Gabol (gabol)
      • GadgetBay (gadgetbay)
      • Gant (gant)
      • Gardena (gardena)
      • Gedore (gedore)
      • Giro (giro)
      • Goldbergh (goldbergh)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Grays (grays)
      • Gripgrab (gripgrab)
      • Gripster (gripster)
      • Guide (guide)
      • Haba (haba)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hannah (hannah)
      • Harbinger (harbinger)
      • Hardware (hardware)
      • Hartmann (hartmann)
      • Hatland (hatland)
      • HBM Machines (hbm_machines)
      • Hbv (hbv)
      • Heat Experience (heat_experience)
      • Heka (heka)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • HEMA (hema)
      • Hendrik Jan (hendrik_jan)
      • Hestra (hestra)
      • Hi-Fun (hi_fun)
      • High Colorado (high_colorado)
      • HorecaTraders (horecatraders)
      • HORZE (horze)
      • Houdini (houdini)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Huismerk (huismerk)
      • Hultafors (hultafors)
      • I'm Dutch (i_m_dutch)
      • I12Cover (i12cover)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • IMoshion (imoshion)
      • Import (import)
      • inov-8 (inov_8)
      • Invented 4 Kids (invented_4_kids)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • ISO BEAUTY (iso_beauty)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • IXS (ixs)
      • J. Jayz (j_jayz)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jako (jako)
      • JerkFit (jerkfit)
      • Jerlo (jerlo)
      • Joya (joya)
      • Kaiser (kaiser)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Kcl (kcl)
      • Kelfort (kelfort)
      • King Kerosin (king_kerosin)
      • Kipling (kipling)
      • Kixx (kixx)
      • Kjus (kjus)
      • Knit Factory (knit_factory)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lafuma (lafuma)
      • Laimbock (laimbock)
      • Leg avenue (leg_avenue)
      • Legend Sports (legend_sports)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Leifheit (leifheit)
      • LEKI (leki)
      • Lenz (lenz)
      • Level (level)
      • Levi's (levi_s)
      • Lifetime (lifetime)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Luhta (luhta)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Löffler (lo_ffler)
      • M-Safe (m_safe)
      • M-Wave (m_wave)
      • Maloja (maloja)
      • Mammut (mammut)
      • Manfield (manfield)
      • Mango (mango)
      • Mapa (mapa)
      • Marigold (marigold)
      • Markberg (markberg)
      • Marmot (marmot)
      • Marplast S.p.A. (marplast_s_p_a_)
      • Mars & More (mars_more)
      • Marvel Avengers (marvel_avengers)
      • Master Series (master_series)
      • Matfer (matfer)
      • Maupiti (maupiti)
      • McCulloch (mcculloch)
      • MCKINLEY (mckinley)
      • Mechanix (mechanix)
      • Merrell (merrell)
      • Meru (meru)
      • Metolius (metolius)
      • Michaelis (michaelis)
      • Mikamax (mikamax)
      • Millet (millet)
      • Milwaukee (milwaukee)
      • Moncler (moncler)
      • MotorX (motorx)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mountain Peak (mountain_peak)
      • Mujjo (mujjo)
      • Muvit (muvit)
      • Myrtle beach (myrtle_beach)
      • Mywalit (mywalit)
      • Najel (najel)
      • Nampook (nampook)
      • Naproz (naproz)
      • Nathan (nathan)
      • Nihon (nihon)
      • Nike (nike)
      • Nordisk (nordisk)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northface (northface)
      • Northwave (northwave)
      • O'Neill (o_neill)
      • Obrien (obrien)
      • Odlo (odlo)
      • Office (office)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Orange85 (orange85)
      • Ortovox (ortovox)
      • Osaka (osaka)
      • Otto Kessler (otto_kessler)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Overig (overig)
      • OX-ON (ox_on)
      • Oxballs (oxballs)
      • Oxxa (oxxa)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pearl Izumi (pearl_izumi)
      • Petzl (petzl)
      • Picture (picture)
      • Pieces (pieces)
      • Pinewood (pinewood)
      • Piri Sport (piri_sport)
      • Playshoes (playshoes)
      • Poederbaas (poederbaas)
      • Portwest (portwest)
      • Pow (pow)
      • Profuomo (profuomo)
      • Prolimit (prolimit)
      • Promark (promark)
      • Protest (protest)
      • Pura (pura)
      • Queen of Jetlags (queen_of_jetlags)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Racer (racer)
      • Rains (rains)
      • Rawlings (rawlings)
      • Red Horse (red_horse)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Result (result)
      • Reusch (reusch)
      • RevaraSports (revarasports)
      • REVIT! (revit_)
      • Richa (richa)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roeckl (roeckl)
      • Romed (romed)
      • Ronhill (ronhill)
      • Roxy (roxy)
      • Rubies (rubies)
      • Rucanor (rucanor)
      • Sacha (sacha)
      • Safeworker (safeworker)
      • Sagaform (sagaform)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Santini (santini)
      • Sarlini (sarlini)
      • Satila of sweden (satila_of_sweden)
      • Schnizler (schnizler)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • SCOTT (scott)
      • Sealskinz (sealskinz)
      • SeaSucker (seasucker)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Sempercare (sempercare)
      • Semperguard (semperguard)
      • Shield (shield)
      • Showa (showa)
      • Sidi (sidi)
      • Sir Joseph (sir_joseph)
      • Slokker (slokker)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • Smartwool (smartwool)
      • Softhand (softhand)
      • Sparco (sparco)
      • Sportful (sportful)
      • Spyder (spyder)
      • Stadtholder (stadtholder)
      • Stanno (stanno)
      • Starling (starling)
      • Stealth Gear (stealth_gear)
      • Sterntaler (sterntaler)
      • SUCK UK (suck_uk)
      • Suitable (suitable)
      • Summit (summit)
      • Superdry (superdry)
      • SVELTUS (sveltus)
      • Swarovski (swarovski)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Swix (swix)
      • Talen Tools (talen_tools)
      • Talentools (talentools)
      • Tama (tama)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tenson (tenson)
      • The Indian Maharadja (the_indian_maharadja)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thema party (thema_party)
      • Therm-ic (therm_ic)
      • Thinsulate (thinsulate)
      • Thirtytwo (thirtytwo)
      • Throwdown (throwdown)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Toolpack (toolpack)
      • Towa (towa)
      • Trekmates (trekmates)
      • Trixie (trixie)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • TSG (tsg)
      • Tucano (tucano)
      • TUF wear (tuf_wear)
      • Tunturi (tunturi)
      • Ugg (ugg)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Ulvang (ulvang)
      • Under Armour (under_armour)
      • Unigloves (unigloves)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Uunique (uunique)
      • Valenta (valenta)
      • Valhal Outdoor (valhal_outdoor)
      • Varg (varg)
      • Vaude (vaude)
      • Vegaoo (vegaoo)
      • Vic Firth (vic_firth)
      • Viking (viking)
      • Vileda (vileda)
      • Volcom (volcom)
      • Vwp (vwp)
      • Warmbat (warmbat)
      • Warmbat australia (warmbat_australia)
      • Widmann (widmann)
      • Wilson (wilson)
      • Windmill (windmill)
      • WOLF-Garten (wolf_garten)
      • Woolin (woolin)
      • Woolpower (woolpower)
      • Woolwarmers (woolwarmers)
      • Worth (worth)
      • Wowow (wowow)
      • Zanier Gloves (zanier_gloves)
      • Ziener (ziener)
      • Zwillingsherz (zwillingsherz)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €20 (budget)
      • €20 - €35 (low)
      • €35 - €50 (medium)
      • €50 of meer (high)
    • Maat (handschoen_maat):
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
      • 7 (7)
      • 8 (8)
      • 9 (9)
      • 10 (10)
      • 11 (11)
      • 12 (12)
      • L (l)
      • M (m)
      • S (s)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXS (xxs)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Soort handschoen (soort_handschoen):
      • Handschoenen (handschoenen)
      • Ski handschoenen (ski_handschoenen)
      • Sporthandschoenen (sporthandschoenen)
      • Vingerloze handschoen (vingerloze_handschoen)
      • Wanten (wanten)
    • Touchscreen top (touchscreen_top):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Materiaal (materiaal):
      • Acryl (acryl)
      • Composiet (composiet)
      • Dons (dons)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fiber (fiber)
      • Fleece (fleece)
      • Gerecycled (gerecycled)
      • Glas (glas)
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Hout (hout)
      • Kasjmier (kasjmier)
      • Katoen (katoen)
      • Kevlar (kevlar)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Mesh (mesh)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Satijn (satijn)
      • Schapenvacht (schapenvacht)
      • Siliconen (siliconen)
      • Spandex (spandex)
      • Staal (staal)
      • Stretch (stretch)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
      • Zijde (zijde)
    • Waterbestendig (waterbestendig):
      • Ja (ja)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl