x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er handschoenen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Sacha handschoen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in handschoen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Sacha Cognac dubbele handschoenen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/201511454.jpg
      Sacha Sacha Cognac dubbele handschoenen Cognac dubbele handschoenen Cognac dubbele handschoenen Deze cognac handschoenen zijn dé perfecte basic handschoenen waar je naar op zoek was! Over de handschoen heen zit nog een gebreide vingerloze handschoen die je ook los kan dragen. Zo kan je dit paar dus op meerdere manieren stylen! Ze zijn gemaakt van textiel en polyester, perfect voor koude dagen! (6)
      Sacha Cognac dubbele handschoenen
      1
      17.94 EUR
    • Sacha x Queen of Jetlags wanten donkerbruin
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205066656.jpg
      Sacha Sacha x Queen of Jetlags wanten donkerbruin x Queen of Jetlags wanten donkerbruin x Queen of Jetlags wanten donkerbruin Dames handschoenen van het merk Sacha. De handschoenen zijn gemaakt van leer. (3)
      Sacha x Queen of Jetlags wanten donkerbruin
      • 08719589441327
      1
      29.99 EUR
    • Sacha Zwarte leren handschoenen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/200426829.jpg
      Sacha Sacha Zwarte leren handschoenen Zwarte leren handschoenen Zwarte leren handschoenen Maak je winterse outfit stijlvol af met deze warme zwarte handschoenen uit de Queen of Jet Lags x Sacha collectie. Ze zijn gemaakt van leer en zullen je handen dus goed warm houden tijdens de koudere maanden. De ritsjes voegen een leuk detail toe. (1)
      Sacha Zwarte leren handschoenen
      1
      41.94 EUR
    • Sacha Cognac leren handschoenen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/200353826.jpg
      Sacha Sacha Cognac leren handschoenen Cognac leren handschoenen Cognac leren handschoenen Maak je winterse outfit stijlvol af met deze warme cognac handschoenen uit de Queen of Jet Lags x Sacha collectie. Ze zijn gemaakt van leer en zullen je handen dus goed warm houden tijdens de koudere maanden. De ritsjes voegen een leuk detail toe. (1)
      Sacha Cognac leren handschoenen
      1
      41.94 EUR
    • Sacha Zwarte smartphone handschoenen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/201511497.jpg
      Sacha Sacha Zwarte smartphone handschoenen Zwarte smartphone handschoenen Zwarte smartphone handschoenen Wil je warme handen én je smartphone kunnen blijven gebruiken? Dan zijn deze zwarte handschoenen perfect voor jou! Ze zijn subtiel, classy en de perfecte basic handschoenen voor de winter. En door de speciale details op de duim en wijsvinger kan je er gewoon je telefoon mee blijven bedienen. It\'s a win-win situation! (1)
      Sacha Zwarte smartphone handschoenen
      1
      17.94 EUR
    • Sacha Cognac leren handschoenen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/200353826.jpg
      Sacha Sacha Cognac leren handschoenen Cognac leren handschoenen Cognac leren handschoenen Maak je winterse outfit stijlvol af met deze warme cognac handschoenen uit de Queen of Jet Lags x Sacha collectie. Ze zijn gemaakt van leer en zullen je handen dus goed warm houden tijdens de koudere maanden. De ritsjes voegen een leuk detail toe. (1)
      Sacha Cognac leren handschoenen
      1
      41.94 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Northface DEFAULT
        • northface
      • Ugg DEFAULT
        • ugg
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Kleur (kleur):
      • Rood (rood)
      • Blauw (blauw)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Wit (wit)
      • Antraciet (antraciet)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Merk (brand):
      • Barts (barts)
      • Oakley (oakley)
      • Sinner (sinner)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • 10peaks (10peaks)
      • 100% (100_)
      • AA Commerce (aa_commerce)
      • Aclima (aclima)
      • Adidas (adidas)
      • Aduro (aduro)
      • Agu (agu)
      • Alpinestars (alpinestars)
      • Altairmed (altairmed)
      • ALÉ (ale_)
      • Amigo (amigo)
      • Amscan (amscan)
      • Analog (analog)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armada (armada)
      • Asics (asics)
      • Avanca (avanca)
      • Avento (avento)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Baby Monsters (baby_monsters)
      • Barbour (barbour)
      • Basic (basic)
      • BBB (bbb)
      • BEAL (beal)
      • Beechfield (beechfield)
      • Beleduc (beleduc)
      • Benetton (benetton)
      • Beretta (beretta)
      • Berghaus (berghaus)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bering (bering)
      • Bernardino (bernardino)
      • Berner (berner)
      • Bickley+Mitchell (bickley_mitchell)
      • Bioracer (bioracer)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blakläder (blakla_der)
      • Boland (boland)
      • BOSS (boss)
      • Brabo (brabo)
      • Bristol (bristol)
      • Buck (buck)
      • Bula (bula)
      • Burnguard (burnguard)
      • Burton (burton)
      • Callaway (callaway)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camp (camp)
      • Campz (campz)
      • Castelli (castelli)
      • CCM (ccm)
      • Cerva (cerva)
      • Chimb (chimb)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Climbing Technology (climbing_technology)
      • CMP (cmp)
      • Cmt (cmt)
      • Coco & Eve (coco_eve)
      • Codello (codello)
      • Color Kids (color_kids)
      • Columbia (columbia)
      • Comair (comair)
      • Comfort (comfort)
      • Condor (condor)
      • Connex (connex)
      • Coolibar (coolibar)
      • Cowboysbag (cowboysbag)
      • Crab Grab (crab_grab)
      • Craft (craft)
      • Croll en Denecke (croll_en_denecke)
      • Cyclon (cyclon)
      • Dainese (dainese)
      • Dakine (dakine)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • DeBoerLederwarenEnBijoux (deboerlederwarenenbijoux)
      • Defcon 5 (defcon_5)
      • Delsey (delsey)
      • Desigual (desigual)
      • Devold (devold)
      • Didriksons (didriksons)
      • Directalpine (directalpine)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Dog Gone Smart (dog_gone_smart)
      • Draper Tools (draper_tools)
      • Ducksday (ducksday)
      • Dune London (dune_london)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dutchdeluxes (dutchdeluxes)
      • Dynafit (dynafit)
      • Easton (easton)
      • Eastpak (eastpak)
      • Edelrid (edelrid)
      • Edge (edge)
      • Eisbar (eisbar)
      • Endura (endura)
      • Ergon (ergon)
      • Erima (erima)
      • Eska (eska)
      • Essimo (essimo)
      • Euro Products (euro_products)
      • Eurogloves (eurogloves)
      • Ferrino (ferrino)
      • Finkid (finkid)
      • Forsters (forsters)
      • Fostex (fostex)
      • FOX (fox)
      • FOX Racing (fox_racing)
      • GadgetBay (gadgetbay)
      • Gardena (gardena)
      • Gedore (gedore)
      • Giro (giro)
      • Goldbergh (goldbergh)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Granberg (granberg)
      • Grays (grays)
      • Gripgrab (gripgrab)
      • Gripster (gripster)
      • Grivel (grivel)
      • Guide (guide)
      • Haba (haba)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • HANCA (hanca)
      • Hannah (hannah)
      • Harbinger (harbinger)
      • Hartmann (hartmann)
      • Hatland (hatland)
      • HBM Machines (hbm_machines)
      • Hbv (hbv)
      • Heat Experience (heat_experience)
      • Heat Keeper (heat_keeper)
      • Held (held)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • HEMA (hema)
      • Hendrik Jan (hendrik_jan)
      • Hestra (hestra)
      • Hi-Fun (hi_fun)
      • HorecaTraders (horecatraders)
      • HORZE (horze)
      • Houdini (houdini)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hultafors (hultafors)
      • I'm Dutch (i_m_dutch)
      • I12Cover (i12cover)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • IMoshion (imoshion)
      • Imperial Riding (imperial_riding)
      • Import (import)
      • inov-8 (inov_8)
      • Invented 4 Kids (invented_4_kids)
      • Irwin (irwin)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • ISO BEAUTY (iso_beauty)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • J. Jayz (j_jayz)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jako (jako)
      • Jerlo (jerlo)
      • Joya (joya)
      • Kaiser (kaiser)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Kcl (kcl)
      • Kelfort (kelfort)
      • King Kerosin (king_kerosin)
      • Kixx (kixx)
      • Klinion (klinion)
      • Knit Factory (knit_factory)
      • Kong (kong)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacd (lacd)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lafuma (lafuma)
      • Laimbock (laimbock)
      • Lalizas (lalizas)
      • Leatt (leatt)
      • Legend (legend)
      • Legend Sports (legend_sports)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Leifheit (leifheit)
      • LEKI (leki)
      • Lenz (lenz)
      • Level (level)
      • Levi's (levi_s)
      • LOKS (loks)
      • Luhta (luhta)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Löffler (lo_ffler)
      • M-Safe (m_safe)
      • M-Wave (m_wave)
      • MacWet (macwet)
      • Maloja (maloja)
      • Mammut (mammut)
      • Manfield (manfield)
      • Mango (mango)
      • Mapa (mapa)
      • Marigold (marigold)
      • Markberg (markberg)
      • Marmot (marmot)
      • Marplast S.p.A. (marplast_s_p_a_)
      • Mars & More (mars_more)
      • Marvel Avengers (marvel_avengers)
      • Master Series (master_series)
      • Matfer (matfer)
      • Maupiti (maupiti)
      • McCulloch (mcculloch)
      • MCKINLEY (mckinley)
      • Mechanix (mechanix)
      • Meinl (meinl)
      • Merrell (merrell)
      • Meru (meru)
      • Metolius (metolius)
      • Millet (millet)
      • Minions (minions)
      • Mirage (mirage)
      • Mizuno (mizuno)
      • Mobiparts (mobiparts)
      • Moncler (moncler)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mountain Peak (mountain_peak)
      • Mujjo (mujjo)
      • Myrtle beach (myrtle_beach)
      • Mywalit (mywalit)
      • Najel (najel)
      • Nampook (nampook)
      • Naproz (naproz)
      • Nathan (nathan)
      • Nifty (nifty)
      • Nihon (nihon)
      • Nike (nike)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northface (northface)
      • Northwave (northwave)
      • O'Neill (o_neill)
      • Obrien (obrien)
      • Obsessive (obsessive)
      • Ocun (ocun)
      • Odlo (odlo)
      • Office (office)
      • OMM (omm)
      • ONLY (only)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Opsial (opsial)
      • Opus (opus)
      • Ortovox (ortovox)
      • Otto Kessler (otto_kessler)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Overig (overig)
      • OX-ON (ox_on)
      • Oxballs (oxballs)
      • Oxxa (oxxa)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pearl Izumi (pearl_izumi)
      • Peha-soft (peha_soft)
      • Petzl (petzl)
      • Picture (picture)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pieces (pieces)
      • Pinewood (pinewood)
      • Piquadro (piquadro)
      • Piri Sport (piri_sport)
      • Playshoes (playshoes)
      • Pme (pme)
      • Poederbaas (poederbaas)
      • Portwest (portwest)
      • Pow (pow)
      • Profuomo (profuomo)
      • Promark (promark)
      • Protective (protective)
      • Protest (protest)
      • Puma (puma)
      • Pura (pura)
      • Q36.5 (q36_5)
      • Queen of Jetlags (queen_of_jetlags)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Racer (racer)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Rawlings (rawlings)
      • Red Chili (red_chili)
      • Red Horse (red_horse)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Relax (relax)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Result (result)
      • Reusch (reusch)
      • RevaraSports (revarasports)
      • REVIT! (revit_)
      • Richa (richa)
      • Roeckl (roeckl)
      • Roeckl sports (roeckl_sports)
      • Rogelli (rogelli)
      • Rome (rome)
      • Romed (romed)
      • Ronhill (ronhill)
      • Roxy (roxy)
      • Rucanor (rucanor)
      • RW (rw)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • Sacha (sacha)
      • Safeworker (safeworker)
      • Sagaform (sagaform)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sandro (sandro)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Santini (santini)
      • Sarlini (sarlini)
      • Schnizler (schnizler)
      • SCOTT (scott)
      • Sealskinz (sealskinz)
      • SeaSucker (seasucker)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Sempercare (sempercare)
      • Semperguard (semperguard)
      • Shield (shield)
      • Showa (showa)
      • Sidi (sidi)
      • Silverline (silverline)
      • SIOEN (sioen)
      • Sir Joseph (sir_joseph)
      • Skandia (skandia)
      • Smartwool (smartwool)
      • Snowlife (snowlife)
      • Softhand (softhand)
      • Solaris (solaris)
      • Sparco (sparco)
      • Spordas (spordas)
      • Sportful (sportful)
      • Spyder (spyder)
      • Stadtholder (stadtholder)
      • Stanno (stanno)
      • Starling (starling)
      • Stealth (stealth)
      • Stealth Gear (stealth_gear)
      • Sterntaler (sterntaler)
      • Suitable (suitable)
      • Summit (summit)
      • Superdry (superdry)
      • SVELTUS (sveltus)
      • Swarovski (swarovski)
      • Swix (swix)
      • Talen Tools (talen_tools)
      • Talentools (talentools)
      • Tama (tama)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tenson (tenson)
      • The Indian Maharadja (the_indian_maharadja)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thema party (thema_party)
      • Themaparty (themaparty)
      • Therm-ic (therm_ic)
      • Thinsulate (thinsulate)
      • Throwdown (throwdown)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Toolpack (toolpack)
      • Topex (topex)
      • Towa (towa)
      • Trekmates (trekmates)
      • Trespass (trespass)
      • Trixie (trixie)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • TSG (tsg)
      • Tucano (tucano)
      • Ugg (ugg)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Unigloves (unigloves)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Uunique (uunique)
      • Valenta (valenta)
      • Valhal Outdoor (valhal_outdoor)
      • Varg (varg)
      • Vaude (vaude)
      • Vegaoo (vegaoo)
      • Vic Firth (vic_firth)
      • Viking (viking)
      • Vileda (vileda)
      • Volcom (volcom)
      • Vwp (vwp)
      • Warmbat (warmbat)
      • Warmbat australia (warmbat_australia)
      • We fashion (we_fashion)
      • Webshop-outlet (webshop_outlet)
      • Widmann (widmann)
      • Wilson (wilson)
      • Windmill (windmill)
      • WOLF-Garten (wolf_garten)
      • Woolin (woolin)
      • Woolpower (woolpower)
      • Woolwarmers (woolwarmers)
      • Worth (worth)
      • Wowow (wowow)
      • Zanier (zanier)
      • Zanier Gloves (zanier_gloves)
      • Ziener (ziener)
      • Zwillingsherz (zwillingsherz)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €20 (budget)
      • €20 - €35 (low)
      • €35 - €50 (medium)
      • €50 of meer (high)
    • Maat (handschoen_maat):
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
      • 7 (7)
      • 8 (8)
      • 9 (9)
      • 10 (10)
      • 11 (11)
      • 12 (12)
      • L (l)
      • M (m)
      • S (s)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXS (xxs)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Soort handschoen (soort_handschoen):
      • Handschoenen (handschoenen)
      • Ski handschoenen (ski_handschoenen)
      • Sporthandschoenen (sporthandschoenen)
      • Vingerloze handschoen (vingerloze_handschoen)
      • Wanten (wanten)
    • Touchscreen top (touchscreen_top):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Materiaal (materiaal):
      • Acryl (acryl)
      • Composiet (composiet)
      • Dons (dons)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fiber (fiber)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Gel (gel)
      • Gerecycled (gerecycled)
      • Glas (glas)
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Hout (hout)
      • Kasjmier (kasjmier)
      • Katoen (katoen)
      • Kevlar (kevlar)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Mesh (mesh)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nitrile (nitrile)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polystyreen (polystyreen)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Satijn (satijn)
      • Schapenvacht (schapenvacht)
      • Siliconen (siliconen)
      • Spandex (spandex)
      • Staal (staal)
      • Stretch (stretch)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
      • Vinyl (vinyl)
      • Viscose (viscose)
      • Wicker (wicker)
      • Wol (wol)
      • Zijde (zijde)
    • Waterbestendig (waterbestendig):
      • Ja (ja)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl