x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er handschoenen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Norrøna handschoen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in handschoen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 9
    • Norrøna Lyngen Dri1 Gloves
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165015768.jpg
      Norrøna Norrøna Lyngen Dri1 Gloves Lyngen Dri1 Gloves Lyngen Dri1 Gloves De Lyngen Dri1 handschoenen zijn innovatieve handschoenen, speciaal ontwikkeld voor touren en langlaufen. Deze lichtgewicht en zeer waterbestendige handschoenen hebben een waterbestendige ventilatierits met gaas aan de binnenkant van de hand, waardoor het mogelijk is ze aan te houden terwijl de lucht stroomt om af te koelen. (1)
      Norrøna Lyngen Dri1 Gloves
      • 07042698338815
      1
      deal
      179.00 EUR
    • Norrøna Lyngen Dri1 Gloves
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165015768.jpg
      Norrøna Norrøna Lyngen Dri1 Gloves Lyngen Dri1 Gloves Lyngen Dri1 Gloves De Lyngen Dri1 handschoenen zijn innovatieve handschoenen, speciaal ontwikkeld voor touren en langlaufen. Deze lichtgewicht en zeer waterbestendige handschoenen hebben een waterbestendige ventilatierits met gaas aan de binnenkant van de hand, waardoor het mogelijk is ze aan te houden terwijl de lucht stroomt om af te koelen. (1)
      Norrøna Lyngen Dri1 Gloves
      • 07042698338822
      1
      deal
      179.00 EUR
    • Norrøna Lofoten Dri1 PrimaLoft170 Short Gloves
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116857303.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/99680709.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171446540.jpg
      Norrøna Norrøna Lofoten Dri1 PrimaLoft170 Short Gloves Lofoten Dri1 PrimaLoft170 Short Gloves Lofoten Dri1 PrimaLoft170 Short Gloves Dit zijn Norrøna's warmste, waterdichte handschoenen voor skiën en snowboarden, ontworpen om de hand de optimale beweging in een beperkte ruimte te geven en om warmte te waarborgen. (1)
      Norrøna Lofoten Dri1 PrimaLoft170 Short Gloves
      • 07042698297969
      1
      deal
      129.95 EUR
    • Norrøna Lyngen Gore-Tex Infinium Glove
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165014656.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165782330.jpg
      Norrøna Norrøna Lyngen Gore-Tex Infinium Glove Lyngen Gore-Tex Infinium Glove Lyngen Gore-Tex Infinium Glove De Lyngen Windstopper handschoenen zijn lichtgewicht en technische leren handschoenen ontworpen voor toerskiën. De achterkant is gemaakt van een dikker Gore® Windstopper fleece en biedt de perfecte combinatie van bescherming tegen de wind en is zeer comfortabel. Het volledig winddichte, maar toch extreem goed ademende membraan blokkeert de wind en laat damp ontsnappen waardoor het koelende effect van de wind wordt geminimaliseerd en het risico van oververhitting wordt verminderd wanneer u act... (1)
      Norrøna Lyngen Gore-Tex Infinium Glove
      • 07042698338730
      1
      deal
      99.00 EUR
    • Norrøna Lyngen Dri1 Gloves
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165015768.jpg
      Norrøna Norrøna Lyngen Dri1 Gloves Lyngen Dri1 Gloves Lyngen Dri1 Gloves De Lyngen Dri1 handschoenen zijn innovatieve handschoenen, speciaal ontwikkeld voor touren en langlaufen. Deze lichtgewicht en zeer waterbestendige handschoenen hebben een waterbestendige ventilatierits met gaas aan de binnenkant van de hand, waardoor het mogelijk is ze aan te houden terwijl de lucht stroomt om af te koelen. (1)
      Norrøna Lyngen Dri1 Gloves
      • 07042698338808
      1
      deal
      179.00 EUR
    • Norrøna Lofoten Dri1 PrimaLoft170 Short Gloves
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116857303.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/99680709.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171446540.jpg
      Norrøna Norrøna Lofoten Dri1 PrimaLoft170 Short Gloves Lofoten Dri1 PrimaLoft170 Short Gloves Lofoten Dri1 PrimaLoft170 Short Gloves Dit zijn Norrøna's warmste, waterdichte handschoenen voor skiën en snowboarden, ontworpen om de hand de optimale beweging in een beperkte ruimte te geven en om warmte te waarborgen. (1)
      Norrøna Lofoten Dri1 PrimaLoft170 Short Gloves
      • 07042698297945
      1
      deal
      129.95 EUR
    • Norrøna Lofoten Dri1 PrimaLoft170 Short Gloves
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116857303.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/99680709.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171446540.jpg
      Norrøna Norrøna Lofoten Dri1 PrimaLoft170 Short Gloves Lofoten Dri1 PrimaLoft170 Short Gloves Lofoten Dri1 PrimaLoft170 Short Gloves Dit zijn Norrøna's warmste, waterdichte handschoenen voor skiën en snowboarden, ontworpen om de hand de optimale beweging in een beperkte ruimte te geven en om warmte te waarborgen. (1)
      Norrøna Lofoten Dri1 PrimaLoft170 Short Gloves
      • 07042698297938
      1
      deal
      129.95 EUR
    • Norrøna Lyngen Down 750 Mitten
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165782347.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/117920277.jpg
      Norrøna Norrøna Lyngen Down 750 Mitten Lyngen Down 750 Mitten Lyngen Down 750 Mitten De Norrøna Lyngen Down 750 wanten zijn superlicht van gewicht en zeer compact mee te nemen. Deze warme dons wanten zijn altijd handig op koude dagen. (1)
      Norrøna Lyngen Down 750 Mitten
      • 07042698338846
      1
      deal
      139.00 EUR
    • Norrøna Lyngen Dri1 Gloves
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165015768.jpg
      Norrøna Norrøna Lyngen Dri1 Gloves Lyngen Dri1 Gloves Lyngen Dri1 Gloves De Lyngen Dri1 handschoenen zijn innovatieve handschoenen, speciaal ontwikkeld voor touren en langlaufen. Deze lichtgewicht en zeer waterbestendige handschoenen hebben een waterbestendige ventilatierits met gaas aan de binnenkant van de hand, waardoor het mogelijk is ze aan te houden terwijl de lucht stroomt om af te koelen. (1)
      Norrøna Lyngen Dri1 Gloves
      • 07042698338792
      1
      deal
      179.00 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Northface DEFAULT
        • northface
      • Ugg DEFAULT
        • ugg
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Kleur (kleur):
      • Rood (rood)
      • Blauw (blauw)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Merk (brand):
      • Barts (barts)
      • Oakley (oakley)
      • Sinner (sinner)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • 10peaks (10peaks)
      • 101 Inc (101_inc)
      • AA Commerce (aa_commerce)
      • Aclima (aclima)
      • Adidas (adidas)
      • Aduro (aduro)
      • Aerobie (aerobie)
      • Agu (agu)
      • Alpinestars (alpinestars)
      • Altairmed (altairmed)
      • Analog (analog)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armada (armada)
      • Asics (asics)
      • Avanca (avanca)
      • Avento (avento)
      • Baby Monsters (baby_monsters)
      • Barbour (barbour)
      • Basic (basic)
      • BBQ (bbq)
      • Beechfield (beechfield)
      • Beleduc (beleduc)
      • Berghaus (berghaus)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bering (bering)
      • Bernardino (bernardino)
      • Berner (berner)
      • Bickley+Mitchell (bickley_mitchell)
      • Bighorn (bighorn)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blakläder (blakla_der)
      • Blokker (blokker)
      • Boland (boland)
      • Booster (booster)
      • BOSS (boss)
      • Brabo (brabo)
      • Bristol (bristol)
      • Buck (buck)
      • Bula (bula)
      • Burnguard (burnguard)
      • Burton (burton)
      • Callaway (callaway)
      • Cerva (cerva)
      • Climbing Technology (climbing_technology)
      • Cmt (cmt)
      • Codello (codello)
      • Columbia (columbia)
      • Comair (comair)
      • Converse (converse)
      • Crab Grab (crab_grab)
      • Craft (craft)
      • Croll en Denecke (croll_en_denecke)
      • Dainese (dainese)
      • Dakine (dakine)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • DeBoerLederwarenEnBijoux (deboerlederwarenenbijoux)
      • Delsey (delsey)
      • Dnr (dnr)
      • Ds Covers (ds_covers)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dutchdeluxes (dutchdeluxes)
      • Dynafit (dynafit)
      • Dörr (do_rr)
      • Easton (easton)
      • Eastpak (eastpak)
      • Edelrid (edelrid)
      • Edge (edge)
      • Elite (elite)
      • Epic (epic)
      • Erima (erima)
      • Eska (eska)
      • Espa (espa)
      • Fabrizio (fabrizio)
      • Falke (falke)
      • Ferrino (ferrino)
      • Fever (fever)
      • Five (five)
      • Fostex (fostex)
      • Franklin (franklin)
      • Gabol (gabol)
      • GadgetBay (gadgetbay)
      • Gardena (gardena)
      • GEFU (gefu)
      • Giochi Preziosi (giochi_preziosi)
      • Giorgio Beverly Hills (giorgio_beverly_hills)
      • Goldbergh (goldbergh)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Grays (grays)
      • Guide (guide)
      • Haba (haba)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hannah (hannah)
      • Harbinger (harbinger)
      • Hartmann (hartmann)
      • Hatland (hatland)
      • Hbv (hbv)
      • Heat Experience (heat_experience)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • HEMA (hema)
      • Hestra (hestra)
      • HorecaTraders (horecatraders)
      • Horsefeathers (horsefeathers)
      • HORZE (horze)
      • Houdini (houdini)
      • I'm Dutch (i_m_dutch)
      • I12Cover (i12cover)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • IMoshion (imoshion)
      • Import (import)
      • inov-8 (inov_8)
      • Invented 4 Kids (invented_4_kids)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • ISO BEAUTY (iso_beauty)
      • J. Jayz (j_jayz)
      • Jako (jako)
      • Joya (joya)
      • Kcl (kcl)
      • Kelfort (kelfort)
      • King Kerosin (king_kerosin)
      • Kipling (kipling)
      • Kixx (kixx)
      • Knit Factory (knit_factory)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Laimbock (laimbock)
      • Leg avenue (leg_avenue)
      • Legend Sports (legend_sports)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Leifheit (leifheit)
      • LEKI (leki)
      • Lenz (lenz)
      • Level (level)
      • Levi's (levi_s)
      • Lizardskins (lizardskins)
      • Lodger (lodger)
      • M-Safe (m_safe)
      • M-Wave (m_wave)
      • Mammut (mammut)
      • Mantona (mantona)
      • Mapa (mapa)
      • March (march)
      • Markberg (markberg)
      • Marmot (marmot)
      • Marplast S.p.A. (marplast_s_p_a_)
      • Mars & More (mars_more)
      • Master Series (master_series)
      • Matfer (matfer)
      • Maupiti (maupiti)
      • McCulloch (mcculloch)
      • MCKINLEY (mckinley)
      • Mechanix (mechanix)
      • Meinl (meinl)
      • Merrell (merrell)
      • Minions (minions)
      • Mona (mona)
      • Moncler (moncler)
      • MotorX (motorx)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mountain Peak (mountain_peak)
      • Mujjo (mujjo)
      • Musto (musto)
      • Myrtle beach (myrtle_beach)
      • Mywalit (mywalit)
      • Najel (najel)
      • Nathan (nathan)
      • Neo Tools (neo_tools)
      • Nihon (nihon)
      • Nike (nike)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northface (northface)
      • O'Neill (o_neill)
      • Obrien (obrien)
      • Odlo (odlo)
      • Office (office)
      • Ortovox (ortovox)
      • Otto Kessler (otto_kessler)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Overig (overig)
      • OX-ON (ox_on)
      • Oxballs (oxballs)
      • Oxxa (oxxa)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pearl Izumi (pearl_izumi)
      • Petzl (petzl)
      • Picture (picture)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pieces (pieces)
      • Pinewood (pinewood)
      • Piquadro (piquadro)
      • Piri Sport (piri_sport)
      • Playshoes (playshoes)
      • Poederbaas (poederbaas)
      • Poivre Blanc (poivre_blanc)
      • Pow (pow)
      • Precision (precision)
      • Profuomo (profuomo)
      • Prolimit (prolimit)
      • Promark (promark)
      • Protest (protest)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Racer (racer)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Rawlings (rawlings)
      • Red Horse (red_horse)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Result (result)
      • Reusch (reusch)
      • RevaraSports (revarasports)
      • REVIT! (revit_)
      • Richa (richa)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roeckl (roeckl)
      • Romed (romed)
      • Ronhill (ronhill)
      • Roxy (roxy)
      • Rucanor (rucanor)
      • Sagaform (sagaform)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • SCOTT (scott)
      • Sealskinz (sealskinz)
      • SeaSucker (seasucker)
      • Semperguard (semperguard)
      • Shield (shield)
      • Showa (showa)
      • Sidi (sidi)
      • Slokker (slokker)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • Smartwool (smartwool)
      • Smiffys (smiffys)
      • Solaris (solaris)
      • Sportalm (sportalm)
      • Spyder (spyder)
      • Stanno (stanno)
      • Starling (starling)
      • Stealth Gear (stealth_gear)
      • Stetson (stetson)
      • Styler (styler)
      • SUCK UK (suck_uk)
      • Suitable (suitable)
      • Superdry (superdry)
      • SVELTUS (sveltus)
      • Swarovski (swarovski)
      • Tama (tama)
      • Tenson (tenson)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thema party (thema_party)
      • Thinsulate (thinsulate)
      • Thirtytwo (thirtytwo)
      • Throwdown (throwdown)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Timberland (timberland)
      • Titan (titan)
      • Tom (tom)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Topex (topex)
      • Towa (towa)
      • Travelite (travelite)
      • Trespass (trespass)
      • Trixie (trixie)
      • TSG (tsg)
      • Tucano (tucano)
      • Ugg (ugg)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Uunique (uunique)
      • Valenta (valenta)
      • Valhal Outdoor (valhal_outdoor)
      • Vaude (vaude)
      • Vegaoo (vegaoo)
      • Vic Firth (vic_firth)
      • Viking (viking)
      • Vileda (vileda)
      • Vingino (vingino)
      • Volcom (volcom)
      • Vwp (vwp)
      • Warmbat (warmbat)
      • Warmbat australia (warmbat_australia)
      • We fashion (we_fashion)
      • Widmann (widmann)
      • Wilson (wilson)
      • Windmill (windmill)
      • WOLF-Garten (wolf_garten)
      • Woolin (woolin)
      • Woolpower (woolpower)
      • Worth (worth)
      • Yss (yss)
      • Zandstra (zandstra)
      • Ziener (ziener)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €20 (budget)
      • €20 - €35 (low)
      • €35 - €50 (medium)
      • €50 of meer (high)
    • Maat (handschoen_maat):
      • 4 (4)
      • 7 (7)
      • 8 (8)
      • 9 (9)
      • 11 (11)
      • L (l)
      • M (m)
      • S (s)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXS (xxs)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Soort handschoen (soort_handschoen):
      • Handschoenen (handschoenen)
      • Ski handschoenen (ski_handschoenen)
      • Sporthandschoenen (sporthandschoenen)
      • Vingerloze handschoen (vingerloze_handschoen)
      • Wanten (wanten)
    • Touchscreen top (touchscreen_top):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Materiaal (materiaal):
      • Composiet (composiet)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Glas (glas)
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Hout (hout)
      • Kasjmier (kasjmier)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Mesh (mesh)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Satijn (satijn)
      • Schapenvacht (schapenvacht)
      • Spandex (spandex)
      • Staal (staal)
      • Stretch (stretch)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
      • Zijde (zijde)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl