x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er handschoenen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Manfield handschoen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in handschoen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Manfield Cognac leren handschoenen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186491278.jpg
      Manfield Manfield Cognac leren handschoenen Cognac leren handschoenen Cognac leren handschoenen Casual, stijlvol & warm. Deze cognac leren handschoenen zijn van het merk Manfield. Ze hebben een zachte binnenzijde waardoor ze heerlijk aanvoelen. Draag ze bij een mooie donkerblauwe manteljas en jouw winterse look is helemaal af. (3)
      Manfield Cognac leren handschoenen
      1
      39.99 EUR
    • Manfield Cognac leren handschoenen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186491278.jpg
      Manfield Manfield Cognac leren handschoenen Cognac leren handschoenen Cognac leren handschoenen Casual, stijlvol & warm. Deze cognac leren handschoenen zijn van het merk Manfield. Ze hebben een zachte binnenzijde waardoor ze heerlijk aanvoelen. Draag ze bij een mooie donkerblauwe manteljas en jouw winterse look is helemaal af. (2)
      Manfield Cognac leren handschoenen
      1
      39.99 EUR
    • Manfield Zwarte leren handschoenen met ruitpatroon
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186491291.jpg
      Manfield Manfield Zwarte leren handschoenen met ruitpatroon Zwarte leren handschoenen met ruitpatroon Zwarte leren handschoenen met ruitpatroon Zwarte leren handschoenen van het merk Manfield met een ruitjespatroon. De handschoenen hebben een schattig detail: een strik aan de bovenzijde. Draag ze bij een mooie manteljas in jouw favoriete kleur, want deze stijlvolle handschoenen passen overal bij. (1)
      Manfield Zwarte leren handschoenen met ruitpatroon
      1
      deal
      39.99 EUR
    • Manfield Cognac leren handschoenen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205111780.jpg
      Manfield Manfield Cognac leren handschoenen Cognac leren handschoenen Cognac leren handschoenen Cognac leren handschoenen van Manfield. Deze handschoenen zijn perfect voor de koudere dagen. Dankzij de leren binnen- en buitenkant houden ze je handen heerlijk warm. Combineer deze handschoenen met jouw favoriete sjaal en muts. De handschoenen zijn 10 cm breed en 25 cm hoog. Maak gebruik van onderhoudsproducten zoals Collonil Carbon Pro om de handschoenen zo goed mogelijk te beschermen tegen vuil en water. (1)
      Manfield Cognac leren handschoenen
      1
      39.99 EUR
    • Manfield Zwarte handschoenen met snakeskin
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186491197.jpg
      Manfield Manfield Zwarte handschoenen met snakeskin Zwarte handschoenen met snakeskin Zwarte handschoenen met snakeskin Deze handschoenen met snakeskin print zijn van het merk Manfield. Ideaal om door weer en wind je handen lekker warm te houden. Ze hebben een zachte binnenzijde waardoor ze ook nog eens heerlijk aanvoelen. Draag ze bij een mooie zwarte manteljas en jouw winterlook is helemaal af. (1)
      Manfield Zwarte handschoenen met snakeskin
      1
      deal
      15.99 EUR
    • Manfield Cognac leren handschoenen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205111780.jpg
      Manfield Manfield Cognac leren handschoenen Cognac leren handschoenen Cognac leren handschoenen Cognac leren handschoenen van Manfield. Deze handschoenen zijn perfect voor de koudere dagen. Dankzij de leren binnen- en buitenkant houden ze je handen heerlijk warm. Combineer deze handschoenen met jouw favoriete sjaal en muts. De handschoenen zijn 10 cm breed en 25 cm hoog. Maak gebruik van onderhoudsproducten zoals Collonil Carbon Pro om de handschoenen zo goed mogelijk te beschermen tegen vuil en water. (1)
      Manfield Cognac leren handschoenen
      1
      39.99 EUR
    • Manfield Zwarte leren handschoenen met ruitpatroon
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186491291.jpg
      Manfield Manfield Zwarte leren handschoenen met ruitpatroon Zwarte leren handschoenen met ruitpatroon Zwarte leren handschoenen met ruitpatroon Zwarte leren handschoenen van het merk Manfield met een ruitjespatroon. De handschoenen hebben een schattig detail: een strik aan de bovenzijde. Draag ze bij een mooie manteljas in jouw favoriete kleur, want deze stijlvolle handschoenen passen overal bij. (1)
      Manfield Zwarte leren handschoenen met ruitpatroon
      1
      deal
      39.99 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Northface DEFAULT
        • northface
      • Ugg DEFAULT
        • ugg
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Kleur (kleur):
      • Rood (rood)
      • Blauw (blauw)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Wit (wit)
      • Antraciet (antraciet)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Merk (brand):
      • Barts (barts)
      • Oakley (oakley)
      • Sinner (sinner)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • 10peaks (10peaks)
      • 100% (100_)
      • AA Commerce (aa_commerce)
      • Aclima (aclima)
      • Adidas (adidas)
      • Aduro (aduro)
      • Agu (agu)
      • Alpinestars (alpinestars)
      • Altairmed (altairmed)
      • ALÉ (ale_)
      • Amigo (amigo)
      • Amscan (amscan)
      • Analog (analog)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armada (armada)
      • Asics (asics)
      • Assos (assos)
      • Avanca (avanca)
      • Avento (avento)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Baby Monsters (baby_monsters)
      • Barbour (barbour)
      • Basic (basic)
      • BBB (bbb)
      • BEAL (beal)
      • Beechfield (beechfield)
      • Beleduc (beleduc)
      • Benetton (benetton)
      • Beretta (beretta)
      • Berghaus (berghaus)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bering (bering)
      • Bernardino (bernardino)
      • Berner (berner)
      • Bickley+Mitchell (bickley_mitchell)
      • Bioracer (bioracer)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blakläder (blakla_der)
      • Boland (boland)
      • BOSS (boss)
      • Brabo (brabo)
      • Bristol (bristol)
      • Buck (buck)
      • Bula (bula)
      • Burnguard (burnguard)
      • Burton (burton)
      • Callaway (callaway)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camp (camp)
      • Campz (campz)
      • Castelli (castelli)
      • CCM (ccm)
      • Cerva (cerva)
      • Chimb (chimb)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Climbing Technology (climbing_technology)
      • CMP (cmp)
      • Cmt (cmt)
      • Coco & Eve (coco_eve)
      • Codello (codello)
      • Color Kids (color_kids)
      • Columbia (columbia)
      • Comair (comair)
      • Comfort (comfort)
      • Condor (condor)
      • Connex (connex)
      • Coolibar (coolibar)
      • Cowboysbag (cowboysbag)
      • Craft (craft)
      • Croll en Denecke (croll_en_denecke)
      • Cyclon (cyclon)
      • Dainese (dainese)
      • Dakine (dakine)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • DeBoerLederwarenEnBijoux (deboerlederwarenenbijoux)
      • Defcon 5 (defcon_5)
      • Delsey (delsey)
      • Desigual (desigual)
      • Devold (devold)
      • Directalpine (directalpine)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Dog Gone Smart (dog_gone_smart)
      • Draper Tools (draper_tools)
      • Ducksday (ducksday)
      • Dune London (dune_london)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dutchdeluxes (dutchdeluxes)
      • Dynafit (dynafit)
      • Easton (easton)
      • Eastpak (eastpak)
      • Edelrid (edelrid)
      • Edge (edge)
      • Endura (endura)
      • Ergon (ergon)
      • Erima (erima)
      • Eska (eska)
      • Essimo (essimo)
      • Euro Products (euro_products)
      • Eurogloves (eurogloves)
      • Ferrino (ferrino)
      • Finkid (finkid)
      • Forsters (forsters)
      • Fostex (fostex)
      • FOX (fox)
      • FOX Racing (fox_racing)
      • GadgetBay (gadgetbay)
      • Gardena (gardena)
      • Gedore (gedore)
      • Giro (giro)
      • Goldbergh (goldbergh)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Granberg (granberg)
      • Grays (grays)
      • Gripgrab (gripgrab)
      • Gripster (gripster)
      • Grivel (grivel)
      • Guide (guide)
      • Haba (haba)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • HANCA (hanca)
      • Hannah (hannah)
      • Harbinger (harbinger)
      • Hartmann (hartmann)
      • Hatland (hatland)
      • HBM Machines (hbm_machines)
      • Hbv (hbv)
      • Heat Experience (heat_experience)
      • Heat Keeper (heat_keeper)
      • Held (held)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • HEMA (hema)
      • Hendrik Jan (hendrik_jan)
      • Hestra (hestra)
      • Hi-Fun (hi_fun)
      • HorecaTraders (horecatraders)
      • HORZE (horze)
      • Houdini (houdini)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hultafors (hultafors)
      • I'm Dutch (i_m_dutch)
      • I12Cover (i12cover)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • IMoshion (imoshion)
      • Imperial Riding (imperial_riding)
      • Import (import)
      • inov-8 (inov_8)
      • Invented 4 Kids (invented_4_kids)
      • Irwin (irwin)
      • ISO BEAUTY (iso_beauty)
      • J. Jayz (j_jayz)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jako (jako)
      • Jerlo (jerlo)
      • Joya (joya)
      • Kaiser (kaiser)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Kcl (kcl)
      • Kelfort (kelfort)
      • Kipling (kipling)
      • Kixx (kixx)
      • Klinion (klinion)
      • Knit Factory (knit_factory)
      • Kong (kong)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacd (lacd)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lafuma (lafuma)
      • Laimbock (laimbock)
      • Lalizas (lalizas)
      • Leatt (leatt)
      • Legend (legend)
      • Legend Sports (legend_sports)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Leifheit (leifheit)
      • LEKI (leki)
      • Lenz (lenz)
      • Level (level)
      • Levi's (levi_s)
      • LOKS (loks)
      • Luhta (luhta)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Löffler (lo_ffler)
      • M-Safe (m_safe)
      • M-Wave (m_wave)
      • MacWet (macwet)
      • Maloja (maloja)
      • Mammut (mammut)
      • Manfield (manfield)
      • Mapa (mapa)
      • Marigold (marigold)
      • Markberg (markberg)
      • Marmot (marmot)
      • Marplast S.p.A. (marplast_s_p_a_)
      • Mars & More (mars_more)
      • Marvel Avengers (marvel_avengers)
      • Master Series (master_series)
      • Matfer (matfer)
      • Maupiti (maupiti)
      • McCulloch (mcculloch)
      • MCKINLEY (mckinley)
      • Mechanix (mechanix)
      • Merrell (merrell)
      • Meru (meru)
      • Metolius (metolius)
      • Millet (millet)
      • Mirage (mirage)
      • Mizuno (mizuno)
      • Mobiparts (mobiparts)
      • Moncler (moncler)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mountain Peak (mountain_peak)
      • Mujjo (mujjo)
      • Myrtle beach (myrtle_beach)
      • Mywalit (mywalit)
      • Najel (najel)
      • Nampook (nampook)
      • Naproz (naproz)
      • Nathan (nathan)
      • Nifty (nifty)
      • Nihon (nihon)
      • Nike (nike)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northface (northface)
      • Northwave (northwave)
      • O'Neal (o_neal)
      • O'Neill (o_neill)
      • Obrien (obrien)
      • Obsessive (obsessive)
      • Ocun (ocun)
      • Odlo (odlo)
      • Office (office)
      • ONLY (only)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Opsial (opsial)
      • Opus (opus)
      • Ortovox (ortovox)
      • Otto Kessler (otto_kessler)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Overig (overig)
      • OX-ON (ox_on)
      • Oxballs (oxballs)
      • Oxxa (oxxa)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pearl Izumi (pearl_izumi)
      • Peha-soft (peha_soft)
      • Petzl (petzl)
      • Picture (picture)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pieces (pieces)
      • Pinewood (pinewood)
      • Piquadro (piquadro)
      • Piri Sport (piri_sport)
      • Playshoes (playshoes)
      • Poederbaas (poederbaas)
      • Portwest (portwest)
      • Pow (pow)
      • Profuomo (profuomo)
      • Promark (promark)
      • Protective (protective)
      • Protest (protest)
      • Puma (puma)
      • Pura (pura)
      • Q36.5 (q36_5)
      • Queen of Jetlags (queen_of_jetlags)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Racer (racer)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Rawlings (rawlings)
      • Red Chili (red_chili)
      • Red Horse (red_horse)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Relax (relax)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Result (result)
      • Reusch (reusch)
      • RevaraSports (revarasports)
      • REVIT! (revit_)
      • Richa (richa)
      • Roeckl (roeckl)
      • Roeckl sports (roeckl_sports)
      • Rogelli (rogelli)
      • Rome (rome)
      • Romed (romed)
      • Ronhill (ronhill)
      • Roxy (roxy)
      • Rucanor (rucanor)
      • RW (rw)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • Sacha (sacha)
      • Safeworker (safeworker)
      • Sagaform (sagaform)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sandro (sandro)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Santini (santini)
      • Sarlini (sarlini)
      • Schnizler (schnizler)
      • SCOTT (scott)
      • Sealskinz (sealskinz)
      • SeaSucker (seasucker)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Sempercare (sempercare)
      • Semperguard (semperguard)
      • Shield (shield)
      • Showa (showa)
      • Sidi (sidi)
      • Silverline (silverline)
      • SIOEN (sioen)
      • Sir Joseph (sir_joseph)
      • Skandia (skandia)
      • Smartwool (smartwool)
      • Snowlife (snowlife)
      • Softhand (softhand)
      • Solaris (solaris)
      • Sparco (sparco)
      • Spordas (spordas)
      • Sportful (sportful)
      • Spyder (spyder)
      • Stadtholder (stadtholder)
      • Stanno (stanno)
      • Starling (starling)
      • Stealth (stealth)
      • Stealth Gear (stealth_gear)
      • Sterntaler (sterntaler)
      • Suitable (suitable)
      • Summit (summit)
      • Superdry (superdry)
      • SVELTUS (sveltus)
      • Swarovski (swarovski)
      • Swix (swix)
      • Talen Tools (talen_tools)
      • Talentools (talentools)
      • Tama (tama)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tenson (tenson)
      • The Indian Maharadja (the_indian_maharadja)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thema party (thema_party)
      • Themaparty (themaparty)
      • Therm-ic (therm_ic)
      • Thinsulate (thinsulate)
      • Throwdown (throwdown)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Toolpack (toolpack)
      • Topex (topex)
      • Towa (towa)
      • Trekmates (trekmates)
      • Trespass (trespass)
      • Trixie (trixie)
      • TSG (tsg)
      • Tucano (tucano)
      • Ugg (ugg)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Unigloves (unigloves)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Uunique (uunique)
      • Valenta (valenta)
      • Valhal Outdoor (valhal_outdoor)
      • Vaude (vaude)
      • Vegaoo (vegaoo)
      • Vic Firth (vic_firth)
      • Viking (viking)
      • Vileda (vileda)
      • Volcom (volcom)
      • Vwp (vwp)
      • Warmbat (warmbat)
      • Warmbat australia (warmbat_australia)
      • Widmann (widmann)
      • Wilson (wilson)
      • Windmill (windmill)
      • WOLF-Garten (wolf_garten)
      • Wolfcraft (wolfcraft)
      • Woolin (woolin)
      • Woolpower (woolpower)
      • Woolwarmers (woolwarmers)
      • Worth (worth)
      • Wowow (wowow)
      • Zanier (zanier)
      • Zanier Gloves (zanier_gloves)
      • Ziener (ziener)
      • Zwillingsherz (zwillingsherz)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €20 (budget)
      • €20 - €35 (low)
      • €35 - €50 (medium)
      • €50 of meer (high)
    • Maat (handschoen_maat):
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
      • 7 (7)
      • 8 (8)
      • 9 (9)
      • 10 (10)
      • 11 (11)
      • L (l)
      • M (m)
      • S (s)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXS (xxs)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Soort handschoen (soort_handschoen):
      • Handschoenen (handschoenen)
      • Ski handschoenen (ski_handschoenen)
      • Sporthandschoenen (sporthandschoenen)
      • Vingerloze handschoen (vingerloze_handschoen)
      • Wanten (wanten)
    • Touchscreen top (touchscreen_top):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Materiaal (materiaal):
      • Acryl (acryl)
      • Composiet (composiet)
      • Dons (dons)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fiber (fiber)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Foam (foam)
      • Gel (gel)
      • Gerecycled (gerecycled)
      • Glas (glas)
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Hout (hout)
      • Kasjmier (kasjmier)
      • Katoen (katoen)
      • Kevlar (kevlar)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Mesh (mesh)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nitrile (nitrile)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polystyreen (polystyreen)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Satijn (satijn)
      • Schapenvacht (schapenvacht)
      • Siliconen (siliconen)
      • Spandex (spandex)
      • Staal (staal)
      • Stretch (stretch)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
      • Vinyl (vinyl)
      • Viscose (viscose)
      • Wicker (wicker)
      • Wol (wol)
      • Zijde (zijde)
    • Waterbestendig (waterbestendig):
      • Ja (ja)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl