x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er handschoenen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Giochi Preziosi handschoen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in handschoen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Giochi Preziosi Frozen Magische Sneeuwblazer Handschoen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107956903.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116543563.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128232356.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/179604066.jpg
      Giochi Preziosi Giochi Preziosi Frozen Magische Sneeuwblazer Handschoen Frozen Magische Sneeuwblazer Handschoen Frozen Magische Sneeuwblazer Handschoen Met deze magische ijshandschoen word je prinses Elsa. Afhankelijk van het patroon spuit de ijshandschoen sneeuw of water. Geschikt voor kinderen vanaf 5 jaar. Afmetingen verpakking (L x B x H) in zm: 30,6 x 29,2 x 12,4, Fabrikant: Giochi Preziosi (1)
      Giochi Preziosi Frozen Magische Sneeuwblazer Handschoen
      • 05054242296665
      • 08001444139273
      2
      26.95 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Northface DEFAULT
        • northface
      • Ugg DEFAULT
        • ugg
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Kleur (kleur):
      • Rood (rood)
      • Blauw (blauw)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Merk (brand):
      • Barts (barts)
      • Oakley (oakley)
      • Sinner (sinner)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • 10peaks (10peaks)
      • 101 Inc (101_inc)
      • AA Commerce (aa_commerce)
      • Adidas (adidas)
      • Aduro (aduro)
      • Aerobie (aerobie)
      • Agu (agu)
      • Alpinestars (alpinestars)
      • Altairmed (altairmed)
      • Analog (analog)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armada (armada)
      • Asics (asics)
      • Avanca (avanca)
      • Avento (avento)
      • Baby Monsters (baby_monsters)
      • Barbour (barbour)
      • Basic (basic)
      • Beechfield (beechfield)
      • Beleduc (beleduc)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bering (bering)
      • Bernardino (bernardino)
      • Berner (berner)
      • Bickley+Mitchell (bickley_mitchell)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blakläder (blakla_der)
      • Boland (boland)
      • Booster (booster)
      • BOSS (boss)
      • Brabo (brabo)
      • Bristol (bristol)
      • Buck (buck)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bula (bula)
      • Burnguard (burnguard)
      • Burton (burton)
      • Callaway (callaway)
      • Castelli (castelli)
      • Cerva (cerva)
      • Cmt (cmt)
      • Coco & Eve (coco_eve)
      • Codello (codello)
      • Columbia (columbia)
      • Comair (comair)
      • Converse (converse)
      • Crab Grab (crab_grab)
      • Craft (craft)
      • Croll en Denecke (croll_en_denecke)
      • Dainese (dainese)
      • Dakine (dakine)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • DeBoerLederwarenEnBijoux (deboerlederwarenenbijoux)
      • Delsey (delsey)
      • Didriksons (didriksons)
      • Disguise (disguise)
      • Dnr (dnr)
      • Draper Tools (draper_tools)
      • Ds Covers (ds_covers)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dutchdeluxes (dutchdeluxes)
      • Easton (easton)
      • Eastpak (eastpak)
      • Edelrid (edelrid)
      • Edge (edge)
      • Elite (elite)
      • Erima (erima)
      • Eska (eska)
      • Espa (espa)
      • Essimo (essimo)
      • Fabrizio (fabrizio)
      • Ferrino (ferrino)
      • Fever (fever)
      • Five (five)
      • Fostex (fostex)
      • Gabol (gabol)
      • GadgetBay (gadgetbay)
      • Gardena (gardena)
      • Giochi Preziosi (giochi_preziosi)
      • Giorgio Beverly Hills (giorgio_beverly_hills)
      • Giro (giro)
      • Goldbergh (goldbergh)
      • Grays (grays)
      • Haba (haba)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hannah (hannah)
      • Harbinger (harbinger)
      • Hartmann (hartmann)
      • Hatland (hatland)
      • Heat Experience (heat_experience)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • HEMA (hema)
      • Hestra (hestra)
      • HorecaTraders (horecatraders)
      • Horsefeathers (horsefeathers)
      • HORZE (horze)
      • Houdini (houdini)
      • I'm Dutch (i_m_dutch)
      • I12Cover (i12cover)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • IMoshion (imoshion)
      • Import (import)
      • inov-8 (inov_8)
      • Invented 4 Kids (invented_4_kids)
      • ISO BEAUTY (iso_beauty)
      • IXS (ixs)
      • J. Jayz (j_jayz)
      • Jako (jako)
      • Joya (joya)
      • Kcl (kcl)
      • Kelfort (kelfort)
      • Kerbl (kerbl)
      • King Kerosin (king_kerosin)
      • Kipling (kipling)
      • Kixx (kixx)
      • Knit Factory (knit_factory)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Laimbock (laimbock)
      • Le Chic (le_chic)
      • Leg avenue (leg_avenue)
      • Legend Sports (legend_sports)
      • Leifheit (leifheit)
      • LEKI (leki)
      • Lenz (lenz)
      • Level (level)
      • Levi's (levi_s)
      • Lizardskins (lizardskins)
      • Lodger (lodger)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • M-Safe (m_safe)
      • M-Wave (m_wave)
      • Mammut (mammut)
      • Mapa (mapa)
      • Marigold (marigold)
      • Markberg (markberg)
      • Marmot (marmot)
      • Marplast S.p.A. (marplast_s_p_a_)
      • Mars & More (mars_more)
      • Master Series (master_series)
      • Matfer (matfer)
      • Maupiti (maupiti)
      • McCulloch (mcculloch)
      • MCKINLEY (mckinley)
      • Mechanix (mechanix)
      • Meinl (meinl)
      • Merrell (merrell)
      • Minions (minions)
      • Moncler (moncler)
      • MotorX (motorx)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mountain Peak (mountain_peak)
      • Mujjo (mujjo)
      • Musto (musto)
      • Myrtle beach (myrtle_beach)
      • Mywalit (mywalit)
      • Nathan (nathan)
      • Nihon (nihon)
      • Nike (nike)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northface (northface)
      • Northwave (northwave)
      • O'Neill (o_neill)
      • Obrien (obrien)
      • Odlo (odlo)
      • Office (office)
      • Ortovox (ortovox)
      • Otto Kessler (otto_kessler)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Overig (overig)
      • OX-ON (ox_on)
      • Oxxa (oxxa)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pearl Izumi (pearl_izumi)
      • Petzl (petzl)
      • Picture (picture)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pieces (pieces)
      • Pinewood (pinewood)
      • Piquadro (piquadro)
      • Piri Sport (piri_sport)
      • Playshoes (playshoes)
      • POC (poc)
      • Poederbaas (poederbaas)
      • Pow (pow)
      • Precision (precision)
      • Profuomo (profuomo)
      • Prolimit (prolimit)
      • Promark (promark)
      • Protest (protest)
      • Pura (pura)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Racer (racer)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Rawlings (rawlings)
      • RDX Sports (rdx_sports)
      • Red Horse (red_horse)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Result (result)
      • Reusch (reusch)
      • RevaraSports (revarasports)
      • REVIT! (revit_)
      • Richa (richa)
      • Rider Pro (rider_pro)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roeckl (roeckl)
      • Romed (romed)
      • Ronhill (ronhill)
      • Roxy (roxy)
      • Rucanor (rucanor)
      • Sacha (sacha)
      • Sagaform (sagaform)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Santini (santini)
      • Schnizler (schnizler)
      • SCOTT (scott)
      • Sealskinz (sealskinz)
      • SeaSucker (seasucker)
      • Semperguard (semperguard)
      • Showa (showa)
      • Sidi (sidi)
      • Sienna-X (sienna_x)
      • Slokker (slokker)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • Smartwool (smartwool)
      • Smiffys (smiffys)
      • Solaris (solaris)
      • Sportalm (sportalm)
      • Sportful (sportful)
      • Spyder (spyder)
      • Stanno (stanno)
      • Starling (starling)
      • Stealth Gear (stealth_gear)
      • Stetson (stetson)
      • Styler (styler)
      • SUCK UK (suck_uk)
      • Suitable (suitable)
      • Superdry (superdry)
      • SVELTUS (sveltus)
      • Swarovski (swarovski)
      • Tama (tama)
      • Tenson (tenson)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thema party (thema_party)
      • Thinsulate (thinsulate)
      • Thirtytwo (thirtytwo)
      • Throwdown (throwdown)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Timberland (timberland)
      • Titan (titan)
      • Tom (tom)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Topex (topex)
      • Towa (towa)
      • Travelite (travelite)
      • Trespass (trespass)
      • Trixie (trixie)
      • Tucano (tucano)
      • TUF wear (tuf_wear)
      • Ugg (ugg)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Uunique (uunique)
      • Valenta (valenta)
      • Valhal Outdoor (valhal_outdoor)
      • Vegaoo (vegaoo)
      • Venum (venum)
      • Vic Firth (vic_firth)
      • Viking (viking)
      • Vileda (vileda)
      • Vingino (vingino)
      • Volcom (volcom)
      • Vwp (vwp)
      • Warmbat (warmbat)
      • Warmbat australia (warmbat_australia)
      • Widmann (widmann)
      • Wilson (wilson)
      • Windmill (windmill)
      • WOLF-Garten (wolf_garten)
      • Woolin (woolin)
      • Woolpower (woolpower)
      • Worth (worth)
      • Wowow (wowow)
      • Yss (yss)
      • Zandstra (zandstra)
      • Ziener (ziener)
      • Zildjian (zildjian)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €20 (budget)
      • €20 - €35 (low)
      • €35 - €50 (medium)
      • €50 of meer (high)
    • Maat (handschoen_maat):
      • 4 (4)
      • 7 (7)
      • 8 (8)
      • 9 (9)
      • L (l)
      • M (m)
      • S (s)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXS (xxs)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Soort handschoen (soort_handschoen):
      • Handschoenen (handschoenen)
      • Ski handschoenen (ski_handschoenen)
      • Sporthandschoenen (sporthandschoenen)
      • Vingerloze handschoen (vingerloze_handschoen)
      • Wanten (wanten)
    • Touchscreen top (touchscreen_top):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Materiaal (materiaal):
      • Composiet (composiet)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Glas (glas)
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Hout (hout)
      • Kasjmier (kasjmier)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Mesh (mesh)
      • Metaal (metaal)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Satijn (satijn)
      • Schapenvacht (schapenvacht)
      • Siliconen (siliconen)
      • Spandex (spandex)
      • Stretch (stretch)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
      • Zijde (zijde)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl