x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er handschoenen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Cmt handschoen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in handschoen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Cmt Onderzoekshandschoen Latex Naturel Gepoederd Xs 100st
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/110566123.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/177646681.jpg
      Cmt Cmt Onderzoekshandschoen Latex Naturel Gepoederd Xs 100st Onderzoekshandschoen Latex Naturel Gepoederd Xs 100st Onderzoekshandschoen Latex Naturel Gepoederd Xs 100st Hoge kwaliteit Latex handschoen. geschikt voor medisch en industrieel gebruik en de voedingsindustrie. - Licht gepoederde of poedervrije Latex handschoen in de kleur wit. - Verkrijgbaar in de maten S, M, L, XL - Voorzien van EAN barcode - CE keurmerk - Conform EN-norm 455-1/2/3 - AQL 1.5. (1)
      Cmt Onderzoekshandschoen Latex Naturel Gepoederd Xs 100st
      • 08716682033008
      2
      deal
      21.45 EUR
    • Cmt Huishoud Rubber Geel Xl 1 paar
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185931436.jpg
      Cmt Cmt Huishoud Rubber Geel Xl 1 paar Huishoud Rubber Geel Xl 1 paar Huishoud Rubber Geel Xl 1 paar CMT Huishoud Rubber Geel Xl EX Beschermt je handen bij alle zwaardere huishoudelijke werkzaamheden. De speciale extra toplaag biedt een betere bestendigheid tegen oliën, vetten en schoonmaakmiddelen en verlengt daarmee de levensduur. Prima grip en goed tastgevoel. Sterke rolrand voorkomt inscheuren. Hoog draagcomfort door de transpiratieremmende katoenvlokvorming en de goede pasvorm. * Hoog draagcomfort * Goede pasvorm * Betere bestendigheid tegen oliën, vetten en schoonmaakmiddelen (1)
      Cmt Huishoud Rubber Geel Xl 1 paar
      • 08716682001540
      1
      7.85 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Northface DEFAULT
        • northface
      • Ugg DEFAULT
        • ugg
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Kleur (kleur):
      • Rood (rood)
      • Blauw (blauw)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Merk (brand):
      • Barts (barts)
      • Oakley (oakley)
      • Sinner (sinner)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • 10peaks (10peaks)
      • 101 Inc (101_inc)
      • AA Commerce (aa_commerce)
      • Adidas (adidas)
      • Aduro (aduro)
      • Aerobie (aerobie)
      • Agu (agu)
      • Alpinestars (alpinestars)
      • Altairmed (altairmed)
      • Analog (analog)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armada (armada)
      • Asics (asics)
      • Avanca (avanca)
      • Avento (avento)
      • Baby Monsters (baby_monsters)
      • Bahco (bahco)
      • Barbour (barbour)
      • Basic (basic)
      • BBQ (bbq)
      • Beechfield (beechfield)
      • Beleduc (beleduc)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bering (bering)
      • Bernardino (bernardino)
      • Berner (berner)
      • Bickley+Mitchell (bickley_mitchell)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blakläder (blakla_der)
      • Boland (boland)
      • Booster (booster)
      • BOSS (boss)
      • Brabo (brabo)
      • Bristol (bristol)
      • Buck (buck)
      • Bula (bula)
      • Burnguard (burnguard)
      • Burton (burton)
      • Callaway (callaway)
      • Castelli (castelli)
      • Cerva (cerva)
      • Cmt (cmt)
      • Codello (codello)
      • Columbia (columbia)
      • Comair (comair)
      • Converse (converse)
      • Crab Grab (crab_grab)
      • Craft (craft)
      • Croll en Denecke (croll_en_denecke)
      • Dainese (dainese)
      • Dakine (dakine)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • DeBoerLederwarenEnBijoux (deboerlederwarenenbijoux)
      • Delsey (delsey)
      • Dermata (dermata)
      • Disguise (disguise)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Dnr (dnr)
      • Draper Tools (draper_tools)
      • Ds Covers (ds_covers)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dutchdeluxes (dutchdeluxes)
      • Easton (easton)
      • Eastpak (eastpak)
      • Edelrid (edelrid)
      • Edge (edge)
      • Elite (elite)
      • Erima (erima)
      • Eska (eska)
      • Espa (espa)
      • Essimo (essimo)
      • Fabrizio (fabrizio)
      • Ferrino (ferrino)
      • Fever (fever)
      • Five (five)
      • Fostex (fostex)
      • GadgetBay (gadgetbay)
      • Gardena (gardena)
      • Giorgio Beverly Hills (giorgio_beverly_hills)
      • Giro (giro)
      • Goldbergh (goldbergh)
      • Grays (grays)
      • Guide (guide)
      • Haba (haba)
      • Hannah (hannah)
      • Harbinger (harbinger)
      • Hartmann (hartmann)
      • Hatland (hatland)
      • Heat Experience (heat_experience)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • HEMA (hema)
      • Hestra (hestra)
      • HorecaTraders (horecatraders)
      • Horsefeathers (horsefeathers)
      • HORZE (horze)
      • Houdini (houdini)
      • I'm Dutch (i_m_dutch)
      • I12Cover (i12cover)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • IMoshion (imoshion)
      • Import (import)
      • inov-8 (inov_8)
      • Invented 4 Kids (invented_4_kids)
      • ISO BEAUTY (iso_beauty)
      • IXS (ixs)
      • J. Jayz (j_jayz)
      • Jako (jako)
      • Joya (joya)
      • Kaiser (kaiser)
      • Kcl (kcl)
      • Kelfort (kelfort)
      • Kerbl (kerbl)
      • King Kerosin (king_kerosin)
      • Kipling (kipling)
      • Kixx (kixx)
      • Knit Factory (knit_factory)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Laimbock (laimbock)
      • Le Chic (le_chic)
      • Leg avenue (leg_avenue)
      • Legend Sports (legend_sports)
      • Leifheit (leifheit)
      • LEKI (leki)
      • Lenz (lenz)
      • Level (level)
      • Levi's (levi_s)
      • Lodger (lodger)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • M-Safe (m_safe)
      • M-Wave (m_wave)
      • Mammut (mammut)
      • Mapa (mapa)
      • Markberg (markberg)
      • Marmot (marmot)
      • Marplast S.p.A. (marplast_s_p_a_)
      • Mars & More (mars_more)
      • Master Series (master_series)
      • Matfer (matfer)
      • Maupiti (maupiti)
      • McCulloch (mcculloch)
      • MCKINLEY (mckinley)
      • Mechanix (mechanix)
      • Meinl (meinl)
      • Merrell (merrell)
      • Minions (minions)
      • Moncler (moncler)
      • MotorX (motorx)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mountain Peak (mountain_peak)
      • Mujjo (mujjo)
      • Musto (musto)
      • Myrtle beach (myrtle_beach)
      • Mywalit (mywalit)
      • Nathan (nathan)
      • Neo Tools (neo_tools)
      • Nihon (nihon)
      • Nike (nike)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northface (northface)
      • Northwave (northwave)
      • O'Neill (o_neill)
      • Obrien (obrien)
      • Odlo (odlo)
      • Office (office)
      • Ortovox (ortovox)
      • Otto Kessler (otto_kessler)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Overig (overig)
      • OX-ON (ox_on)
      • Oxxa (oxxa)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pearl Izumi (pearl_izumi)
      • Petzl (petzl)
      • Picture (picture)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pieces (pieces)
      • Pinewood (pinewood)
      • Piquadro (piquadro)
      • Piri Sport (piri_sport)
      • Playshoes (playshoes)
      • Poederbaas (poederbaas)
      • Poivre Blanc (poivre_blanc)
      • Pow (pow)
      • Precision (precision)
      • Profuomo (profuomo)
      • Prolimit (prolimit)
      • Promark (promark)
      • Protest (protest)
      • Pura (pura)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Racer (racer)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Rawlings (rawlings)
      • RDX Sports (rdx_sports)
      • Red Horse (red_horse)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Result (result)
      • Reusch (reusch)
      • RevaraSports (revarasports)
      • REVIT! (revit_)
      • Richa (richa)
      • Rider Pro (rider_pro)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roeckl (roeckl)
      • Romed (romed)
      • Ronhill (ronhill)
      • Roxy (roxy)
      • Rucanor (rucanor)
      • Sacha (sacha)
      • Sagaform (sagaform)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Santini (santini)
      • Schnizler (schnizler)
      • SCOTT (scott)
      • Sealskinz (sealskinz)
      • SeaSucker (seasucker)
      • Semperguard (semperguard)
      • Shield (shield)
      • Showa (showa)
      • Sidi (sidi)
      • Sienna-X (sienna_x)
      • Slokker (slokker)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • Smiffys (smiffys)
      • Solaris (solaris)
      • Sparco (sparco)
      • Sportalm (sportalm)
      • Sportful (sportful)
      • Spyder (spyder)
      • Stanno (stanno)
      • Starling (starling)
      • Stealth Gear (stealth_gear)
      • Stetson (stetson)
      • Styler (styler)
      • SUCK UK (suck_uk)
      • Suitable (suitable)
      • Superdry (superdry)
      • SVELTUS (sveltus)
      • Swarovski (swarovski)
      • Tama (tama)
      • Tenson (tenson)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thema party (thema_party)
      • Thinsulate (thinsulate)
      • Thirtytwo (thirtytwo)
      • Throwdown (throwdown)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Timberland (timberland)
      • Titan (titan)
      • Tom (tom)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Topex (topex)
      • Towa (towa)
      • Travelite (travelite)
      • Trespass (trespass)
      • Trixie (trixie)
      • Tucano (tucano)
      • TUF wear (tuf_wear)
      • Ugg (ugg)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Uunique (uunique)
      • Valenta (valenta)
      • Valhal Outdoor (valhal_outdoor)
      • Vaude (vaude)
      • Vegaoo (vegaoo)
      • Venum (venum)
      • Vic Firth (vic_firth)
      • Viking (viking)
      • Vileda (vileda)
      • Vingino (vingino)
      • Volcom (volcom)
      • Vwp (vwp)
      • Warmbat (warmbat)
      • Warmbat australia (warmbat_australia)
      • Widmann (widmann)
      • Wilson (wilson)
      • Windmill (windmill)
      • WOLF-Garten (wolf_garten)
      • Woolin (woolin)
      • Woolpower (woolpower)
      • Worth (worth)
      • Wowow (wowow)
      • Yss (yss)
      • Ziener (ziener)
      • Zildjian (zildjian)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €20 (budget)
      • €20 - €35 (low)
      • €35 - €50 (medium)
      • €50 of meer (high)
    • Maat (handschoen_maat):
      • 4 (4)
      • 7 (7)
      • 8 (8)
      • 9 (9)
      • L (l)
      • M (m)
      • S (s)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXS (xxs)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Soort handschoen (soort_handschoen):
      • Handschoenen (handschoenen)
      • Ski handschoenen (ski_handschoenen)
      • Sporthandschoenen (sporthandschoenen)
      • Vingerloze handschoen (vingerloze_handschoen)
      • Wanten (wanten)
    • Touchscreen top (touchscreen_top):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Materiaal (materiaal):
      • Composiet (composiet)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Glas (glas)
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Hout (hout)
      • Kasjmier (kasjmier)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Mesh (mesh)
      • Metaal (metaal)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Satijn (satijn)
      • Schapenvacht (schapenvacht)
      • Siliconen (siliconen)
      • Spandex (spandex)
      • Stretch (stretch)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
      • Zijde (zijde)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl