x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er handschoenen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    CMP handschoen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in handschoen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • CMP Heren Skihandschoenen (Maat 3XL, zwart)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/198431032.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151396556.jpg
      CMP CMP Heren Skihandschoenen (Maat 3XL, zwart) Heren Skihandschoenen (Maat 3XL, zwart) Heren Skihandschoenen (Maat 3XL, zwart) Warme, waterafstotende skihandschoenen voor beginners en gelegenheidsskiërs (1)
      CMP Heren Skihandschoenen (Maat 3XL, zwart)
      • 08055199819690
      2
      29.52 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Northface DEFAULT
        • northface
      • Ugg DEFAULT
        • ugg
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Kleur (kleur):
      • Rood (rood)
      • Blauw (blauw)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Wit (wit)
      • Antraciet (antraciet)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Merk (brand):
      • Barts (barts)
      • Oakley (oakley)
      • Sinner (sinner)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • 2XU (2xu)
      • 10peaks (10peaks)
      • 66 North (66_north)
      • 100% (100_)
      • 2117 of Sweden (2117_of_sweden)
      • AA Commerce (aa_commerce)
      • Aclima (aclima)
      • Adidas (adidas)
      • Aduro (aduro)
      • Agu (agu)
      • Alpinestars (alpinestars)
      • Altairmed (altairmed)
      • ALÉ (ale_)
      • Amigo (amigo)
      • Amscan (amscan)
      • Analog (analog)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armada (armada)
      • Asics (asics)
      • Auclair (auclair)
      • Avanca (avanca)
      • Avento (avento)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Baby Monsters (baby_monsters)
      • Backcountry (backcountry)
      • Barbour (barbour)
      • BBB (bbb)
      • BEAL (beal)
      • Beechfield (beechfield)
      • Beleduc (beleduc)
      • Benetton (benetton)
      • Beretta (beretta)
      • Berghaus (berghaus)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bering (bering)
      • Bernardino (bernardino)
      • Berner (berner)
      • Bickley+Mitchell (bickley_mitchell)
      • Biehler (biehler)
      • Bioracer (bioracer)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blakläder (blakla_der)
      • Boland (boland)
      • BOSS (boss)
      • Brabo (brabo)
      • Bristol (bristol)
      • BRÜDER MANNESMANN (bru_der_mannesmann)
      • Buck (buck)
      • Bula (bula)
      • Burnguard (burnguard)
      • Burton (burton)
      • Callaway (callaway)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camp (camp)
      • Campz (campz)
      • Canada Goose (canada_goose)
      • Castelli (castelli)
      • CCM (ccm)
      • CeLaVi (celavi)
      • Cep (cep)
      • Cerva (cerva)
      • Chimb (chimb)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Climbing Technology (climbing_technology)
      • CMP (cmp)
      • Cmt (cmt)
      • Coco & Eve (coco_eve)
      • Codello (codello)
      • Color Kids (color_kids)
      • Columbia (columbia)
      • Comair (comair)
      • Comfort (comfort)
      • Condor (condor)
      • Connex (connex)
      • Coolibar (coolibar)
      • Cowboysbag (cowboysbag)
      • Crab Grab (crab_grab)
      • Craft (craft)
      • Croll en Denecke (croll_en_denecke)
      • Cyclon (cyclon)
      • Daehlie (daehlie)
      • Dainese (dainese)
      • Dakine (dakine)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • DeBoerLederwarenEnBijoux (deboerlederwarenenbijoux)
      • Defcon 5 (defcon_5)
      • Delsey (delsey)
      • Desigual (desigual)
      • Devold (devold)
      • Didriksons (didriksons)
      • Directalpine (directalpine)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Dog Gone Smart (dog_gone_smart)
      • Draper Tools (draper_tools)
      • Ducksday (ducksday)
      • Dune London (dune_london)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dutchdeluxes (dutchdeluxes)
      • Dynafit (dynafit)
      • Easton (easton)
      • Eastpak (eastpak)
      • Edelrid (edelrid)
      • Edge (edge)
      • Eisbar (eisbar)
      • Emu australia (emu_australia)
      • Endura (endura)
      • Ergon (ergon)
      • Erima (erima)
      • Eska (eska)
      • Essimo (essimo)
      • Euro Products (euro_products)
      • Eurogloves (eurogloves)
      • Ferrino (ferrino)
      • Finkid (finkid)
      • Flamingo (flamingo)
      • Forsters (forsters)
      • Fostex (fostex)
      • FOX (fox)
      • FOX Racing (fox_racing)
      • Franklin (franklin)
      • Frugi (frugi)
      • GadgetBay (gadgetbay)
      • Gardena (gardena)
      • Gedore (gedore)
      • Giro (giro)
      • Goldbergh (goldbergh)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Granberg (granberg)
      • Grays (grays)
      • Gripgrab (gripgrab)
      • Gripster (gripster)
      • Grivel (grivel)
      • Guide (guide)
      • Haba (haba)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Halti (halti)
      • HANCA (hanca)
      • Hannah (hannah)
      • Harbinger (harbinger)
      • Hartmann (hartmann)
      • Hatland (hatland)
      • HBM Machines (hbm_machines)
      • Hbv (hbv)
      • Heat Experience (heat_experience)
      • Heat Keeper (heat_keeper)
      • Held (held)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • HEMA (hema)
      • Hendrik Jan (hendrik_jan)
      • Hestra (hestra)
      • Hi-Fun (hi_fun)
      • High Colorado (high_colorado)
      • HorecaTraders (horecatraders)
      • HORZE (horze)
      • Houdini (houdini)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hultafors (hultafors)
      • I'm Dutch (i_m_dutch)
      • I12Cover (i12cover)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • IMoshion (imoshion)
      • Imperial Riding (imperial_riding)
      • Import (import)
      • inov-8 (inov_8)
      • Invented 4 Kids (invented_4_kids)
      • iON (ion)
      • Irwin (irwin)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • ISO BEAUTY (iso_beauty)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • J. Jayz (j_jayz)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jako (jako)
      • JerkFit (jerkfit)
      • Jerlo (jerlo)
      • Joya (joya)
      • Kaiser (kaiser)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Kcl (kcl)
      • Kelfort (kelfort)
      • Kinetixx (kinetixx)
      • King Kerosin (king_kerosin)
      • Kixx (kixx)
      • Klinion (klinion)
      • Knit Factory (knit_factory)
      • Kong (kong)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacd (lacd)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lafuma (lafuma)
      • Laimbock (laimbock)
      • Lalizas (lalizas)
      • Leatt (leatt)
      • Leg avenue (leg_avenue)
      • Legend (legend)
      • Legend Sports (legend_sports)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Leifheit (leifheit)
      • LEKI (leki)
      • Lenz (lenz)
      • Level (level)
      • Levi's (levi_s)
      • Lifetime (lifetime)
      • LOKS (loks)
      • Loose Riders (loose_riders)
      • Luhta (luhta)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Löffler (lo_ffler)
      • M-Safe (m_safe)
      • M-Wave (m_wave)
      • Malelions (malelions)
      • Maloja (maloja)
      • Mammut (mammut)
      • Manfield (manfield)
      • Mapa (mapa)
      • Marigold (marigold)
      • Markberg (markberg)
      • Marmot (marmot)
      • Marplast S.p.A. (marplast_s_p_a_)
      • Mars & More (mars_more)
      • Marvel Avengers (marvel_avengers)
      • Master Series (master_series)
      • Matfer (matfer)
      • Matt (matt)
      • Maupiti (maupiti)
      • McCulloch (mcculloch)
      • MCKINLEY (mckinley)
      • Mechanix (mechanix)
      • Meinl (meinl)
      • Merrell (merrell)
      • Meru (meru)
      • Metolius (metolius)
      • Meuwissen agro (meuwissen_agro)
      • Michaelis (michaelis)
      • Millet (millet)
      • Minions (minions)
      • Mirage (mirage)
      • Mizuno (mizuno)
      • Mobiparts (mobiparts)
      • Moncler (moncler)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • Montura (montura)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mountain Peak (mountain_peak)
      • Mufflon (mufflon)
      • Mujjo (mujjo)
      • Myrtle beach (myrtle_beach)
      • Mywalit (mywalit)
      • Najel (najel)
      • Nampook (nampook)
      • Naproz (naproz)
      • Nathan (nathan)
      • Nifty (nifty)
      • Nihon (nihon)
      • Nike (nike)
      • Nordisk (nordisk)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northface (northface)
      • Northwave (northwave)
      • O'Neal (o_neal)
      • O'Neill (o_neill)
      • Obrien (obrien)
      • Obsessive (obsessive)
      • Ocun (ocun)
      • Odlo (odlo)
      • Office (office)
      • OMM (omm)
      • ONLY (only)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Opsial (opsial)
      • Opus (opus)
      • Orange85 (orange85)
      • Ortovox (ortovox)
      • Otto Kessler (otto_kessler)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Overig (overig)
      • OX-ON (ox_on)
      • Oxballs (oxballs)
      • Oxxa (oxxa)
      • Pajak (pajak)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pearl Izumi (pearl_izumi)
      • Peha-soft (peha_soft)
      • Petzl (petzl)
      • Picture (picture)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pieces (pieces)
      • Pinewood (pinewood)
      • Piquadro (piquadro)
      • Piri Sport (piri_sport)
      • Playshoes (playshoes)
      • Pme (pme)
      • POC (poc)
      • Poederbaas (poederbaas)
      • Portwest (portwest)
      • Pow (pow)
      • Profuomo (profuomo)
      • Prolimit (prolimit)
      • Promark (promark)
      • Protective (protective)
      • Protest (protest)
      • Pura (pura)
      • Q36.5 (q36_5)
      • Queen of Jetlags (queen_of_jetlags)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Racer (racer)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Rawlings (rawlings)
      • Red Chili (red_chili)
      • Red Horse (red_horse)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Relax (relax)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Result (result)
      • Reusch (reusch)
      • RevaraSports (revarasports)
      • REVIT! (revit_)
      • Richa (richa)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roeckl (roeckl)
      • Roeckl sports (roeckl_sports)
      • Rogelli (rogelli)
      • Rome (rome)
      • Romed (romed)
      • Ronhill (ronhill)
      • Roxy (roxy)
      • Rucanor (rucanor)
      • RW (rw)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Sacha (sacha)
      • Safeworker (safeworker)
      • Sagaform (sagaform)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sandro (sandro)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Santini (santini)
      • Sarlini (sarlini)
      • Satila of sweden (satila_of_sweden)
      • Schnizler (schnizler)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • SCOTT (scott)
      • Sealskinz (sealskinz)
      • SeaSucker (seasucker)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Sempercare (sempercare)
      • Semperguard (semperguard)
      • Shield (shield)
      • Showa (showa)
      • Sidi (sidi)
      • Silverline (silverline)
      • Singh, Nalini (singh_nalini)
      • SIOEN (sioen)
      • Sir Joseph (sir_joseph)
      • Skandia (skandia)
      • Slokker (slokker)
      • Smartwool (smartwool)
      • Snowlife (snowlife)
      • Softhand (softhand)
      • Solaris (solaris)
      • Sparco (sparco)
      • Spordas (spordas)
      • Sportful (sportful)
      • Spyder (spyder)
      • Stadtholder (stadtholder)
      • Stanno (stanno)
      • Starling (starling)
      • Stealth (stealth)
      • Stealth Gear (stealth_gear)
      • Stoic (stoic)
      • Suitable (suitable)
      • Superdry (superdry)
      • SVELTUS (sveltus)
      • Swarovski (swarovski)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Swix (swix)
      • Sätila (sa_tila)
      • Talen Tools (talen_tools)
      • Talentools (talentools)
      • Tama (tama)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tenson (tenson)
      • The Indian Maharadja (the_indian_maharadja)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thema party (thema_party)
      • Themaparty (themaparty)
      • Therm-ic (therm_ic)
      • Thermowave (thermowave)
      • Thinsulate (thinsulate)
      • Throwdown (throwdown)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Timberland (timberland)
      • Toolpack (toolpack)
      • Topex (topex)
      • Towa (towa)
      • Trekmates (trekmates)
      • Trixie (trixie)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • TSG (tsg)
      • Tucano (tucano)
      • Ugg (ugg)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Ulvang (ulvang)
      • Under Armour (under_armour)
      • Unigloves (unigloves)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Uunique (uunique)
      • Uvex (uvex)
      • Valandre (valandre)
      • Valenta (valenta)
      • Valhal Outdoor (valhal_outdoor)
      • Varg (varg)
      • Vaude (vaude)
      • Vegaoo (vegaoo)
      • Vic Firth (vic_firth)
      • Viking (viking)
      • Vileda (vileda)
      • VOID (void)
      • Volcom (volcom)
      • Vwp (vwp)
      • Warmbat (warmbat)
      • Warmbat australia (warmbat_australia)
      • Widmann (widmann)
      • Wilson (wilson)
      • Windmill (windmill)
      • WOLF-Garten (wolf_garten)
      • Woolin (woolin)
      • Woolpower (woolpower)
      • Woolwarmers (woolwarmers)
      • Worth (worth)
      • Wowow (wowow)
      • Zanier Gloves (zanier_gloves)
      • Ziener (ziener)
      • Zwillingsherz (zwillingsherz)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €20 (budget)
      • €20 - €35 (low)
      • €35 - €50 (medium)
      • €50 of meer (high)
    • Maat (handschoen_maat):
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
      • 7 (7)
      • 8 (8)
      • 9 (9)
      • 10 (10)
      • 11 (11)
      • L (l)
      • M (m)
      • S (s)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXS (xxs)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Soort handschoen (soort_handschoen):
      • Handschoenen (handschoenen)
      • Ski handschoenen (ski_handschoenen)
      • Sporthandschoenen (sporthandschoenen)
      • Vingerloze handschoen (vingerloze_handschoen)
      • Wanten (wanten)
    • Touchscreen top (touchscreen_top):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Materiaal (materiaal):
      • Acryl (acryl)
      • Composiet (composiet)
      • Dons (dons)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fiber (fiber)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Gel (gel)
      • Gerecycled (gerecycled)
      • Glas (glas)
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Hout (hout)
      • Kasjmier (kasjmier)
      • Katoen (katoen)
      • Kevlar (kevlar)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Mesh (mesh)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nitrile (nitrile)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polystyreen (polystyreen)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Satijn (satijn)
      • Schapenvacht (schapenvacht)
      • Siliconen (siliconen)
      • Spandex (spandex)
      • Staal (staal)
      • Stretch (stretch)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
      • Vinyl (vinyl)
      • Viscose (viscose)
      • Wicker (wicker)
      • Wol (wol)
      • Zijde (zijde)
    • Waterbestendig (waterbestendig):
      • Ja (ja)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl