x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er handschoenen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Chimb handschoen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in handschoen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Chimb Leren Handschoenen - Lichtbruin - Maat M
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183284336.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151497912.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141917667.jpg
      Chimb Chimb Leren Handschoenen - Lichtbruin - Maat M Leren Handschoenen - Lichtbruin - Maat M Leren Handschoenen - Lichtbruin - Maat M Leren Handschoenen aanbieding Je handen blijven lekker warm met deze stijlvolle leren handschoenen. Door de splitlederen buitenkant en de synthetische wollen voering kun je elke winter aan! Dankzij de leren buitenkant heb je altijd een uitstekende grip, zo is fietsen of rijden met de brommer/motor geen probleem. Geschikt voor mannen en vrouwen en verkrijgbaar in 3 verschillende kleuren! Vrouwen waarvan de handen aan de zeer kleine kant zijn moeten echter wel rekening houden met een wat losser... (3)
      Chimb Leren Handschoenen - Lichtbruin - Maat M
      • 08715342025667
      1
      deal
      49.95 EUR
    • Chimb Lederen Handschoenen - Donkerbruin Maat M
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146908607.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140834521.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183284336.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151500030.jpg
      Chimb Chimb Lederen Handschoenen - Donkerbruin Maat M Lederen Handschoenen - Donkerbruin Maat M Lederen Handschoenen - Donkerbruin Maat M Leren Handschoenen aanbieding Je handen blijven lekker warm met deze stijlvolle leren handschoenen. Door de splitlederen buitenkant en de synthetische wollen voering kun je elke winter aan! Dankzij de leren buitenkant heb je altijd een uitstekende grip, zo is fietsen of rijden met de brommer/motor geen probleem. Geschikt voor mannen en vrouwen en verkrijgbaar in 3 verschillende kleuren! Vrouwen waarvan de handen aan de zeer kleine kant zijn moeten echter wel rekening houden met een wat losser... (2)
      Chimb Lederen Handschoenen - Donkerbruin Maat M
      • 08715342020495
      1
      deal
      49.95 EUR
    • Chimb Lederen Handschoenen - Lichtbruin - Maat S
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183284336.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141917670.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151498441.jpg
      Chimb Chimb Lederen Handschoenen - Lichtbruin - Maat S Lederen Handschoenen - Lichtbruin - Maat S Lederen Handschoenen - Lichtbruin - Maat S Leren Handschoenen aanbieding Je handen blijven lekker warm met deze stijlvolle leren handschoenen. Door de splitlederen buitenkant en de synthetische wollen voering kun je elke winter aan! Dankzij de leren buitenkant heb je altijd een uitstekende grip, zo is fietsen of rijden met de brommer/motor geen probleem. Geschikt voor mannen en vrouwen en verkrijgbaar in 3 verschillende kleuren! Vrouwen waarvan de handen aan de zeer kleine kant zijn moeten echter wel rekening houden met een wat losser... (1)
      Chimb Lederen Handschoenen - Lichtbruin - Maat S
      • 08715342025650
      1
      deal
      49.95 EUR
    • Chimb Lederen Handschoenen - Zwart Maat M
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183284336.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132987525.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151500554.jpg
      Chimb Chimb Lederen Handschoenen - Zwart Maat M Lederen Handschoenen - Zwart Maat M Lederen Handschoenen - Zwart Maat M Leren Handschoenen aanbieding Je handen blijven lekker warm met deze stijlvolle leren handschoenen. Door de splitlederen buitenkant en de synthetische wollen voering kun je elke winter aan! Dankzij de leren buitenkant heb je altijd een uitstekende grip, zo is fietsen of rijden met de brommer/motor geen probleem. Geschikt voor mannen en vrouwen en verkrijgbaar in 3 verschillende kleuren! Vrouwen waarvan de handen aan de zeer kleine kant zijn moeten echter wel rekening houden met een wat losser... (1)
      Chimb Lederen Handschoenen - Zwart Maat M
      • 08715342020488
      1
      deal
      49.95 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • North DEFAULT
        • north
      • Northface DEFAULT
        • northface
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Kleur (kleur):
      • Rood (rood)
      • Blauw (blauw)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Wit (wit)
      • Antraciet (antraciet)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Merk (brand):
      • Barts (barts)
      • Oakley (oakley)
      • Sinner (sinner)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • 2XU (2xu)
      • 10peaks (10peaks)
      • 100% (100_)
      • ABC-led (abc_led)
      • Aclima (aclima)
      • Adidas (adidas)
      • Aduro (aduro)
      • Agu (agu)
      • Airforce (airforce)
      • Alpinestars (alpinestars)
      • Altairmed (altairmed)
      • Amigo (amigo)
      • Amscan (amscan)
      • Analog (analog)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armada (armada)
      • Asics (asics)
      • Avanca (avanca)
      • Avento (avento)
      • Baby Monsters (baby_monsters)
      • Barbour (barbour)
      • Basic (basic)
      • BBB (bbb)
      • BEAL (beal)
      • Beechfield (beechfield)
      • Beleduc (beleduc)
      • Benetton (benetton)
      • Beretta (beretta)
      • Berghaus (berghaus)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bering (bering)
      • Bernardino (bernardino)
      • Berner (berner)
      • Bickley+Mitchell (bickley_mitchell)
      • Bioracer (bioracer)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blakläder (blakla_der)
      • Brabo (brabo)
      • Bristol (bristol)
      • Brunotti (brunotti)
      • BRÜDER MANNESMANN (bru_der_mannesmann)
      • BS Toys (bs_toys)
      • Buck (buck)
      • Burnguard (burnguard)
      • Burton (burton)
      • Callaway (callaway)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camp (camp)
      • Campz (campz)
      • Carpoint (carpoint)
      • Castelli (castelli)
      • CCM (ccm)
      • Cerva (cerva)
      • Chimb (chimb)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Climbing Technology (climbing_technology)
      • Cmt (cmt)
      • Coco & Eve (coco_eve)
      • Color Kids (color_kids)
      • Columbia (columbia)
      • Comair (comair)
      • Comfort (comfort)
      • Condor (condor)
      • Connex (connex)
      • Coolibar (coolibar)
      • Cowboysbag (cowboysbag)
      • Crab Grab (crab_grab)
      • Craft (craft)
      • Croll en Denecke (croll_en_denecke)
      • Cyclon (cyclon)
      • Daehlie (daehlie)
      • Dainese (dainese)
      • Dakine (dakine)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • DeBoerLederwarenEnBijoux (deboerlederwarenenbijoux)
      • Defcon 5 (defcon_5)
      • Desigual (desigual)
      • Devold (devold)
      • DeWalt (dewalt)
      • Didriksons (didriksons)
      • Directalpine (directalpine)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Dog Gone Smart (dog_gone_smart)
      • Draper Tools (draper_tools)
      • Dune London (dune_london)
      • Dutchdeluxes (dutchdeluxes)
      • Dynafit (dynafit)
      • Easton (easton)
      • Eastpak (eastpak)
      • Edelrid (edelrid)
      • Edge (edge)
      • Eisbar (eisbar)
      • Enders (enders)
      • Endura (endura)
      • ENERGETICS (energetics)
      • Enjoy (enjoy)
      • Ergon (ergon)
      • Erima (erima)
      • Eska (eska)
      • Essimo (essimo)
      • Euro Products (euro_products)
      • Eurogloves (eurogloves)
      • Ferrino (ferrino)
      • Finkid (finkid)
      • Flamingo (flamingo)
      • FlinQ (flinq)
      • Forsters (forsters)
      • Forza (forza)
      • Fostex (fostex)
      • FOX Racing (fox_racing)
      • GadgetBay (gadgetbay)
      • Gant (gant)
      • Gardena (gardena)
      • Gedore (gedore)
      • Giro (giro)
      • Goldbergh (goldbergh)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Granberg (granberg)
      • Grays (grays)
      • Gripgrab (gripgrab)
      • Gripster (gripster)
      • Grivel (grivel)
      • Guide (guide)
      • Haba (haba)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • HANCA (hanca)
      • Hannah (hannah)
      • Harbinger (harbinger)
      • Hartmann (hartmann)
      • Hatland (hatland)
      • HBM Machines (hbm_machines)
      • Hbv (hbv)
      • Heat Experience (heat_experience)
      • Heat Keeper (heat_keeper)
      • Heatkeeper (heatkeeper)
      • Heka (heka)
      • Held (held)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • HEMA (hema)
      • Hendrik Jan (hendrik_jan)
      • Hestra (hestra)
      • Hi-Fun (hi_fun)
      • High Colorado (high_colorado)
      • HorecaTraders (horecatraders)
      • HORZE (horze)
      • Houdini (houdini)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hultafors (hultafors)
      • I'm Dutch (i_m_dutch)
      • I12Cover (i12cover)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • IMoshion (imoshion)
      • Import (import)
      • inov-8 (inov_8)
      • Invented 4 Kids (invented_4_kids)
      • iON (ion)
      • Irwin (irwin)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • ISO BEAUTY (iso_beauty)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • J. Jayz (j_jayz)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jako (jako)
      • Jartazi (jartazi)
      • Joya (joya)
      • Ju-Sports (ju_sports)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Kcl (kcl)
      • Kelfort (kelfort)
      • Kixx (kixx)
      • Klinion (klinion)
      • Knit Factory (knit_factory)
      • Kreator (kreator)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacd (lacd)
      • Lacoste (lacoste)
      • Laimbock (laimbock)
      • Lakkapää (lakkapa_a_)
      • Legend (legend)
      • Legend Sports (legend_sports)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Leifheit (leifheit)
      • LEKI (leki)
      • Lenz (lenz)
      • Lerros (lerros)
      • Level (level)
      • LOKS (loks)
      • Luhta (luhta)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Löffler (lo_ffler)
      • M-Safe (m_safe)
      • M-Wave (m_wave)
      • MacWet (macwet)
      • Maloja (maloja)
      • Mammut (mammut)
      • Manfield (manfield)
      • Mapa (mapa)
      • March (march)
      • Marigold (marigold)
      • Markberg (markberg)
      • Marmot (marmot)
      • Marplast S.p.A. (marplast_s_p_a_)
      • Mars & More (mars_more)
      • Marvel Avengers (marvel_avengers)
      • Master Series (master_series)
      • Matfer (matfer)
      • Maupiti (maupiti)
      • Mavala (mavala)
      • Mavic (mavic)
      • McCulloch (mcculloch)
      • MCKINLEY (mckinley)
      • Meinl (meinl)
      • Merrell (merrell)
      • Meru (meru)
      • Metolius (metolius)
      • Millet (millet)
      • Milwaukee (milwaukee)
      • Mirage (mirage)
      • Mizuno (mizuno)
      • Mobiparts (mobiparts)
      • Moncler (moncler)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • Montura (montura)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mountain Peak (mountain_peak)
      • Mujjo (mujjo)
      • Mundo (mundo)
      • Myrtle beach (myrtle_beach)
      • Mywalit (mywalit)
      • Najel (najel)
      • Nampook (nampook)
      • Napapijri (napapijri)
      • Naproz (naproz)
      • Nathan (nathan)
      • Nifty (nifty)
      • Nihon (nihon)
      • Nike (nike)
      • Norco (norco)
      • Nordisk (nordisk)
      • Norrøna (norr_na)
      • North (north)
      • North by Honeywell (north_by_honeywell)
      • Northface (northface)
      • Northwave (northwave)
      • O'Neal (o_neal)
      • O'Neill (o_neill)
      • Obrien (obrien)
      • Obsessive (obsessive)
      • Ocun (ocun)
      • Odlo (odlo)
      • Office (office)
      • Ofyr (ofyr)
      • ONLY (only)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Opsial (opsial)
      • Ortovox (ortovox)
      • Osaka (osaka)
      • Otto Kessler (otto_kessler)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • OX-ON (ox_on)
      • Oxballs (oxballs)
      • Oxxa (oxxa)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pearl Izumi (pearl_izumi)
      • Peha-soft (peha_soft)
      • Petzl (petzl)
      • Picture (picture)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pieces (pieces)
      • Pinewood (pinewood)
      • Piri Sport (piri_sport)
      • Playshoes (playshoes)
      • POC (poc)
      • Poederbaas (poederbaas)
      • Portwest (portwest)
      • Pow (pow)
      • PRO TOUCH (pro_touch)
      • Profuomo (profuomo)
      • Promark (promark)
      • Protective (protective)
      • Protest (protest)
      • Puma (puma)
      • Pura (pura)
      • Q36.5 (q36_5)
      • Queen of Jetlags (queen_of_jetlags)
      • Quickpack (quickpack)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Racer (racer)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Rawlings (rawlings)
      • Red Chili (red_chili)
      • Red Horse (red_horse)
      • Reece (reece)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Result (result)
      • Reusch (reusch)
      • RevaraSports (revarasports)
      • REVIT! (revit_)
      • Richa (richa)
      • Roeckl (roeckl)
      • Roeckl sports (roeckl_sports)
      • Rogelli (rogelli)
      • Rome (rome)
      • Romed (romed)
      • Ronhill (ronhill)
      • Roxy (roxy)
      • Rucanor (rucanor)
      • Sacha (sacha)
      • Safeworker (safeworker)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Santini (santini)
      • Sarlini (sarlini)
      • Satila of sweden (satila_of_sweden)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • SCOTT (scott)
      • Sealskinz (sealskinz)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Semperguard (semperguard)
      • Shield (shield)
      • Shimano (shimano)
      • Showa (showa)
      • Sidi (sidi)
      • Silverline (silverline)
      • SIOEN (sioen)
      • Sir Joseph (sir_joseph)
      • Skandia (skandia)
      • Skylotec (skylotec)
      • Smartwool (smartwool)
      • Snowlife (snowlife)
      • Softhand (softhand)
      • Solaris (solaris)
      • Sparco (sparco)
      • Spordas (spordas)
      • Sportful (sportful)
      • Stadtholder (stadtholder)
      • Stanno (stanno)
      • Starling (starling)
      • Stealth (stealth)
      • Stealth Gear (stealth_gear)
      • Sterntaler (sterntaler)
      • Suitable (suitable)
      • Superdry (superdry)
      • SVELTUS (sveltus)
      • Swarovski (swarovski)
      • Swix (swix)
      • Talen Tools (talen_tools)
      • Talentools (talentools)
      • Tama (tama)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tenson (tenson)
      • The Bastard (the_bastard)
      • The Indian Maharadja (the_indian_maharadja)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thema party (thema_party)
      • Themaparty (themaparty)
      • Therm-ic (therm_ic)
      • Thinsulate (thinsulate)
      • Throwdown (throwdown)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Toolpack (toolpack)
      • Topex (topex)
      • Towa (towa)
      • Trekmates (trekmates)
      • Trixie (trixie)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Troy Lee Designs (troy_lee_designs)
      • TSG (tsg)
      • Tucano (tucano)
      • Tunturi (tunturi)
      • Ugg (ugg)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Under Armour (under_armour)
      • Unigloves (unigloves)
      • Uunique (uunique)
      • Uvex (uvex)
      • Valenta (valenta)
      • Valhal Outdoor (valhal_outdoor)
      • Vaude (vaude)
      • Vegaoo (vegaoo)
      • Vic Firth (vic_firth)
      • Viking (viking)
      • Vileda (vileda)
      • Volcom (volcom)
      • Vwp (vwp)
      • Warmbat (warmbat)
      • Warmbat australia (warmbat_australia)
      • Westfalia (westfalia)
      • Widmann (widmann)
      • Wilson (wilson)
      • Windmill (windmill)
      • WOLF-Garten (wolf_garten)
      • Woolin (woolin)
      • Woolpower (woolpower)
      • Woolwarmers (woolwarmers)
      • Worth (worth)
      • Wowow (wowow)
      • Zanier (zanier)
      • Zanier Gloves (zanier_gloves)
      • Ziener (ziener)
      • Zwillingsherz (zwillingsherz)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €20 (budget)
      • €20 - €35 (low)
      • €35 - €50 (medium)
      • €50 of meer (high)
    • Maat (handschoen_maat):
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
      • 7 (7)
      • 7 1/2 (7_1_2)
      • 8 (8)
      • 9 (9)
      • 10 (10)
      • 11 (11)
      • 12 (12)
      • L (l)
      • M (m)
      • S (s)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXS (xxs)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Soort handschoen (soort_handschoen):
      • Handschoenen (handschoenen)
      • Ski handschoenen (ski_handschoenen)
      • Sporthandschoenen (sporthandschoenen)
      • Vingerloze handschoen (vingerloze_handschoen)
      • Wanten (wanten)
    • Touchscreen top (touchscreen_top):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Materiaal (materiaal):
      • Acryl (acryl)
      • Composiet (composiet)
      • Dons (dons)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fiber (fiber)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Foam (foam)
      • Gel (gel)
      • Gerecycled (gerecycled)
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Hout (hout)
      • Kasjmier (kasjmier)
      • Katoen (katoen)
      • Kevlar (kevlar)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Mesh (mesh)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nitrile (nitrile)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polystyreen (polystyreen)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Satijn (satijn)
      • Schapenvacht (schapenvacht)
      • Siliconen (siliconen)
      • Spandex (spandex)
      • Staal (staal)
      • Stretch (stretch)
      • Stro (stro)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
      • Vinyl (vinyl)
      • Viscose (viscose)
      • Wicker (wicker)
      • Wol (wol)
      • Zijde (zijde)
    • Waterbestendig (waterbestendig):
      • Ja (ja)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl