x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er handschoenen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Callaway handschoen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in handschoen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Callaway Syntech handschoen (links) - Dames large
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167666914.jpg
      Callaway Callaway Syntech handschoen (links) - Dames large Syntech handschoen (links) - Dames large Syntech handschoen (links) - Dames large Opti Flex Stretch suède materiaal op de rugzijde van de hand voor een betere pasvorm, beter gevoel en verhoogde flexibiliteit. X-Spann materiaal verbetert vochtafvoer, luchtdoorlatendheid en flexibiliteit. Verstevigde handpalm voor betere grip en duurzaamheid onder alle weersomstandigheden. Opti Fit verstelbare sluiting voor een dunne, lichte en stevige pasvorm. De elastische bindmanchet zorgt voor een veilig gevoel en betere vochtabsorptie. (1)
      Callaway Syntech handschoen (links) - Dames large
      • 00190228587909
      2
      18.48 EUR
    • Callaway Dames Opti Color handschoen linkshandig - Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168906421.jpg
      Callaway Callaway Dames Opti Color handschoen linkshandig - Zwart Dames Opti Color handschoen linkshandig - Zwart Dames Opti Color handschoen linkshandig - Zwart Optisch leer premium gevoel, zit en comfort. Sierperforatie op handpalmen, vingers en duim, vocht en een beter ademend vermogen. OPTI Flex Stretch suède materiaal verbeterde pasvorm, gevoel en verhoogde flexibiliteit. Callaway merken met magnetische balmarker Ultieme prestaties en duurzaamheid. (1)
      Callaway Dames Opti Color handschoen linkshandig - Zwart
      • 00190228068460
      2
      22.95 EUR
    • Callaway Dames Opti Color handschoen linkshandig - Aqua
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161770262.jpg
      Callaway Callaway Dames Opti Color handschoen linkshandig - Aqua Dames Opti Color handschoen linkshandig - Aqua Dames Opti Color handschoen linkshandig - Aqua Dames Opti Color handschoen linkshandig - Aqua (1)
      Callaway Dames Opti Color handschoen linkshandig - Aqua
      • 00190228068521
      1
      24.99 EUR
    • Callaway Dames Opti Color handschoen linkshandig - Aqua
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159459407.jpg
      Callaway Callaway Dames Opti Color handschoen linkshandig - Aqua Dames Opti Color handschoen linkshandig - Aqua Dames Opti Color handschoen linkshandig - Aqua Dames Opti Color handschoen linkshandig - Aqua (1)
      Callaway Dames Opti Color handschoen linkshandig - Aqua
      • 00190228068484
      1
      24.99 EUR
    • Callaway Dames Opti Color handschoen linkshandig - Aqua
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159928653.jpg
      Callaway Callaway Dames Opti Color handschoen linkshandig - Aqua Dames Opti Color handschoen linkshandig - Aqua Dames Opti Color handschoen linkshandig - Aqua Dames Opti Color handschoen linkshandig - Aqua (1)
      Callaway Dames Opti Color handschoen linkshandig - Aqua
      • 00190228068507
      1
      24.99 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Northface DEFAULT
        • northface
      • Ugg DEFAULT
        • ugg
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Kleur (kleur):
      • Rood (rood)
      • Blauw (blauw)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Merk (brand):
      • Barts (barts)
      • Oakley (oakley)
      • Sinner (sinner)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • 2XU (2xu)
      • 10peaks (10peaks)
      • AA Commerce (aa_commerce)
      • Aclima (aclima)
      • Adidas (adidas)
      • Aduro (aduro)
      • Aerobie (aerobie)
      • Agu (agu)
      • Alpinestars (alpinestars)
      • Altairmed (altairmed)
      • Analog (analog)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armada (armada)
      • Assos (assos)
      • Avanca (avanca)
      • Avento (avento)
      • Baby Monsters (baby_monsters)
      • Barbour (barbour)
      • Basic (basic)
      • BEAL (beal)
      • Beechfield (beechfield)
      • Beleduc (beleduc)
      • Benetton (benetton)
      • Berghaus (berghaus)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bering (bering)
      • Bernardino (bernardino)
      • Berner (berner)
      • Bickley + Mitchell (bickley_mitchell)
      • Bighorn (bighorn)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blakläder (blakla_der)
      • Boland (boland)
      • Booster (booster)
      • BOSS (boss)
      • Brabo (brabo)
      • Bristol (bristol)
      • Buck (buck)
      • Burnguard (burnguard)
      • Burton (burton)
      • Callaway (callaway)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camp (camp)
      • Campz (campz)
      • Castelli (castelli)
      • CCM (ccm)
      • Cerva (cerva)
      • Charles Colby (charles_colby)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Climbing Technology (climbing_technology)
      • CMP (cmp)
      • Cmt (cmt)
      • Coco & Eve (coco_eve)
      • Cocoon (cocoon)
      • Codello (codello)
      • Color Kids (color_kids)
      • Columbia (columbia)
      • Comair (comair)
      • Condor (condor)
      • Converse (converse)
      • Coolibar (coolibar)
      • Crab Grab (crab_grab)
      • Craft (craft)
      • Croll en Denecke (croll_en_denecke)
      • Dainese (dainese)
      • Dakine (dakine)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • DeBoerLederwarenEnBijoux (deboerlederwarenenbijoux)
      • Defcon 5 (defcon_5)
      • Delsey (delsey)
      • Dermata (dermata)
      • Desigual (desigual)
      • Devold (devold)
      • Didriksons (didriksons)
      • Directalpine (directalpine)
      • Disguise (disguise)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Draper Tools (draper_tools)
      • Ds Covers (ds_covers)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dutchdeluxes (dutchdeluxes)
      • Dynafit (dynafit)
      • Easton (easton)
      • Eastpak (eastpak)
      • Edelrid (edelrid)
      • Edge (edge)
      • Eisbar (eisbar)
      • Endura (endura)
      • Ergon (ergon)
      • Erima (erima)
      • Eska (eska)
      • Espa (espa)
      • Essimo (essimo)
      • Eurogloves (eurogloves)
      • Ferrino (ferrino)
      • Fever (fever)
      • Flamingo (flamingo)
      • Fostex (fostex)
      • FOX (fox)
      • Franklin (franklin)
      • Gabol (gabol)
      • GadgetBay (gadgetbay)
      • Gant (gant)
      • Gardena (gardena)
      • Gedore (gedore)
      • Giro (giro)
      • Goldbergh (goldbergh)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Grays (grays)
      • Gripgrab (gripgrab)
      • Gripster (gripster)
      • Guide (guide)
      • Haba (haba)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hannah (hannah)
      • Harbinger (harbinger)
      • Hardware (hardware)
      • Hartmann (hartmann)
      • Hatland (hatland)
      • HBM Machines (hbm_machines)
      • Hbv (hbv)
      • Heat Experience (heat_experience)
      • Heka (heka)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • HEMA (hema)
      • Hendrik Jan (hendrik_jan)
      • Hestra (hestra)
      • Hi-Fun (hi_fun)
      • High Colorado (high_colorado)
      • HorecaTraders (horecatraders)
      • HORZE (horze)
      • Houdini (houdini)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Huismerk (huismerk)
      • Hultafors (hultafors)
      • I'm Dutch (i_m_dutch)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • IMoshion (imoshion)
      • Import (import)
      • inov-8 (inov_8)
      • Invented 4 Kids (invented_4_kids)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • ISO BEAUTY (iso_beauty)
      • IXS (ixs)
      • J. Jayz (j_jayz)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jako (jako)
      • Jantex (jantex)
      • JerkFit (jerkfit)
      • Jerlo (jerlo)
      • Joya (joya)
      • Kaiser (kaiser)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Kcl (kcl)
      • Kelfort (kelfort)
      • King Kerosin (king_kerosin)
      • Kixx (kixx)
      • Knit Factory (knit_factory)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lafuma (lafuma)
      • Laimbock (laimbock)
      • Leg avenue (leg_avenue)
      • Legend Sports (legend_sports)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Leifheit (leifheit)
      • LEKI (leki)
      • Lenz (lenz)
      • Level (level)
      • Levi's (levi_s)
      • Lifetime (lifetime)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Luhta (luhta)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Löffler (lo_ffler)
      • M-Safe (m_safe)
      • M-Wave (m_wave)
      • Maloja (maloja)
      • Mammut (mammut)
      • Manfield (manfield)
      • Mapa (mapa)
      • Marigold (marigold)
      • Markberg (markberg)
      • Marmot (marmot)
      • Marplast S.p.A. (marplast_s_p_a_)
      • Mars & More (mars_more)
      • Marvel Avengers (marvel_avengers)
      • Master Series (master_series)
      • Matfer (matfer)
      • Maupiti (maupiti)
      • McCulloch (mcculloch)
      • MCKINLEY (mckinley)
      • Mechanix (mechanix)
      • Merrell (merrell)
      • Meru (meru)
      • Metolius (metolius)
      • Michaelis (michaelis)
      • Mikamax (mikamax)
      • Millet (millet)
      • Moncler (moncler)
      • MotorX (motorx)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mountain Peak (mountain_peak)
      • Mujjo (mujjo)
      • Muvit (muvit)
      • Myrtle beach (myrtle_beach)
      • Mywalit (mywalit)
      • Najel (najel)
      • Nampook (nampook)
      • Naproz (naproz)
      • Nathan (nathan)
      • Nihon (nihon)
      • Nike (nike)
      • Nordisk (nordisk)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northface (northface)
      • Northwave (northwave)
      • O'Neill (o_neill)
      • Obrien (obrien)
      • Odlo (odlo)
      • Office (office)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Orange85 (orange85)
      • Ortovox (ortovox)
      • Osaka (osaka)
      • Otto Kessler (otto_kessler)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Overig (overig)
      • OX-ON (ox_on)
      • Oxballs (oxballs)
      • Oxxa (oxxa)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pearl Izumi (pearl_izumi)
      • Petzl (petzl)
      • Picture (picture)
      • Pieces (pieces)
      • Pinewood (pinewood)
      • Piri Sport (piri_sport)
      • Playshoes (playshoes)
      • Poederbaas (poederbaas)
      • Portwest (portwest)
      • Pow (pow)
      • Profuomo (profuomo)
      • Prolimit (prolimit)
      • Promark (promark)
      • Protest (protest)
      • Puma (puma)
      • Pura (pura)
      • Queen of Jetlags (queen_of_jetlags)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Racer (racer)
      • Rains (rains)
      • Rawlings (rawlings)
      • Red Horse (red_horse)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Result (result)
      • Reusch (reusch)
      • RevaraSports (revarasports)
      • REVIT! (revit_)
      • Richa (richa)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roeckl (roeckl)
      • Romed (romed)
      • Ronhill (ronhill)
      • Roxy (roxy)
      • Rubies (rubies)
      • Rucanor (rucanor)
      • Sacha (sacha)
      • Safeworker (safeworker)
      • Sagaform (sagaform)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Santini (santini)
      • Sarlini (sarlini)
      • Satila of sweden (satila_of_sweden)
      • Schnizler (schnizler)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • SCOTT (scott)
      • Sealskinz (sealskinz)
      • SeaSucker (seasucker)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Sempercare (sempercare)
      • Semperguard (semperguard)
      • Shield (shield)
      • Showa (showa)
      • Sidi (sidi)
      • Sir Joseph (sir_joseph)
      • Slokker (slokker)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • Smartwool (smartwool)
      • Smiffys (smiffys)
      • Softhand (softhand)
      • Sparco (sparco)
      • Sportful (sportful)
      • Spyder (spyder)
      • Stadtholder (stadtholder)
      • Stanno (stanno)
      • Starling (starling)
      • Stealth Gear (stealth_gear)
      • SUCK UK (suck_uk)
      • Suitable (suitable)
      • Summit (summit)
      • Superdry (superdry)
      • SVELTUS (sveltus)
      • Swarovski (swarovski)
      • Swix (swix)
      • Talen Tools (talen_tools)
      • Talentools (talentools)
      • Tama (tama)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tenson (tenson)
      • The Indian Maharadja (the_indian_maharadja)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thema party (thema_party)
      • Therm-ic (therm_ic)
      • Thinsulate (thinsulate)
      • Thirtytwo (thirtytwo)
      • Throwdown (throwdown)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Toolpack (toolpack)
      • Towa (towa)
      • Trekmates (trekmates)
      • Trixie (trixie)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • TSG (tsg)
      • Tucano (tucano)
      • TUF wear (tuf_wear)
      • Tunturi (tunturi)
      • Ugg (ugg)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Under Armour (under_armour)
      • Unigloves (unigloves)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Uunique (uunique)
      • Valenta (valenta)
      • Valhal Outdoor (valhal_outdoor)
      • Varg (varg)
      • Vaude (vaude)
      • Vegaoo (vegaoo)
      • Vic Firth (vic_firth)
      • Viking (viking)
      • Vileda (vileda)
      • Volcom (volcom)
      • Vwp (vwp)
      • Warmbat (warmbat)
      • Warmbat australia (warmbat_australia)
      • Widmann (widmann)
      • Wilson (wilson)
      • Windmill (windmill)
      • WOLF-Garten (wolf_garten)
      • Woolin (woolin)
      • Woolpower (woolpower)
      • Woolwarmers (woolwarmers)
      • Worth (worth)
      • Wowow (wowow)
      • Zanier Gloves (zanier_gloves)
      • Ziener (ziener)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €20 (budget)
      • €20 - €35 (low)
      • €35 - €50 (medium)
      • €50 of meer (high)
    • Maat (handschoen_maat):
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
      • 7 (7)
      • 8 (8)
      • 9 (9)
      • 10 (10)
      • 11 (11)
      • 12 (12)
      • L (l)
      • M (m)
      • S (s)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXS (xxs)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Soort handschoen (soort_handschoen):
      • Handschoenen (handschoenen)
      • Ski handschoenen (ski_handschoenen)
      • Sporthandschoenen (sporthandschoenen)
      • Vingerloze handschoen (vingerloze_handschoen)
      • Wanten (wanten)
    • Touchscreen top (touchscreen_top):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Materiaal (materiaal):
      • Acryl (acryl)
      • Composiet (composiet)
      • Dons (dons)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fiber (fiber)
      • Fleece (fleece)
      • Gerecycled (gerecycled)
      • Glas (glas)
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Hout (hout)
      • Kasjmier (kasjmier)
      • Katoen (katoen)
      • Kevlar (kevlar)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Mesh (mesh)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Satijn (satijn)
      • Schapenvacht (schapenvacht)
      • Siliconen (siliconen)
      • Spandex (spandex)
      • Staal (staal)
      • Stretch (stretch)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
      • Zijde (zijde)
    • Waterbestendig (waterbestendig):
      • Ja (ja)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl