x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er handschoenen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Beleduc handschoen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in handschoen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Beleduc Lieveheersbeestje Speelhandschoen - Handpop
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/95245754.jpg
      Beleduc Beleduc Lieveheersbeestje Speelhandschoen - Handpop Lieveheersbeestje Speelhandschoen - Handpop Lieveheersbeestje Speelhandschoen - Handpop Fabrikant: Beleduc (1)
      Beleduc Lieveheersbeestje Speelhandschoen - Handpop
      • 04014888400346
      4
      12.99 EUR
    • Beleduc - Moeder en kind handschoen Kangoeroe
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159693412.jpg
      Beleduc Beleduc - Moeder en kind handschoen Kangoeroe - Moeder en kind handschoen Kangoeroe - Moeder en kind handschoen Kangoeroe Beleduc Moeder en kind handschoen Kangoeroe (1)
      Beleduc - Moeder en kind handschoen Kangoeroe
      • 04014888404504
      3
      21.69 EUR
    • Beleduc Moeder en kind handschoen Aap
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147563321.jpg
      Beleduc Beleduc Moeder en kind handschoen Aap Moeder en kind handschoen Aap Moeder en kind handschoen Aap Beleduc Moeder en kind handschoen Aap (1)
      Beleduc Moeder en kind handschoen Aap
      • 04014888404405
      3
      21.34 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Northface DEFAULT
        • northface
      • Ugg DEFAULT
        • ugg
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Kleur (kleur):
      • Rood (rood)
      • Blauw (blauw)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Merk (brand):
      • Barts (barts)
      • Oakley (oakley)
      • Sinner (sinner)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • 10peaks (10peaks)
      • 101 Inc (101_inc)
      • AA Commerce (aa_commerce)
      • Adidas (adidas)
      • Aduro (aduro)
      • Aerobie (aerobie)
      • Agu (agu)
      • Alpinestars (alpinestars)
      • Altairmed (altairmed)
      • Analog (analog)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armada (armada)
      • Asics (asics)
      • Avanca (avanca)
      • Avento (avento)
      • Baby Monsters (baby_monsters)
      • Barbour (barbour)
      • Basic (basic)
      • BBQ (bbq)
      • Beechfield (beechfield)
      • Beleduc (beleduc)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bering (bering)
      • Bernardino (bernardino)
      • Berner (berner)
      • Bickley+Mitchell (bickley_mitchell)
      • Bighorn (bighorn)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blakläder (blakla_der)
      • Blokker (blokker)
      • Boland (boland)
      • Booster (booster)
      • BOSS (boss)
      • Brabo (brabo)
      • Bristol (bristol)
      • Buck (buck)
      • Burnguard (burnguard)
      • Burton (burton)
      • Callaway (callaway)
      • Castelli (castelli)
      • Cerva (cerva)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Climbing Technology (climbing_technology)
      • Cmt (cmt)
      • Codello (codello)
      • Columbia (columbia)
      • Converse (converse)
      • Coolibar (coolibar)
      • Crab Grab (crab_grab)
      • Craft (craft)
      • Croll en Denecke (croll_en_denecke)
      • Dainese (dainese)
      • Dakine (dakine)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • DeBoerLederwarenEnBijoux (deboerlederwarenenbijoux)
      • Delsey (delsey)
      • Dnr (dnr)
      • Draper (draper)
      • Ds Covers (ds_covers)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dutchdeluxes (dutchdeluxes)
      • Dynafit (dynafit)
      • Dörr (do_rr)
      • Easton (easton)
      • Eastpak (eastpak)
      • Edelrid (edelrid)
      • Edge (edge)
      • Elite (elite)
      • Epic (epic)
      • Erima (erima)
      • Eska (eska)
      • Espa (espa)
      • Fabrizio (fabrizio)
      • Falke (falke)
      • Ferrino (ferrino)
      • Fever (fever)
      • Five (five)
      • Fostex (fostex)
      • Franklin (franklin)
      • Gabol (gabol)
      • GadgetBay (gadgetbay)
      • Gardena (gardena)
      • GEFU (gefu)
      • Giochi Preziosi (giochi_preziosi)
      • Giorgio Beverly Hills (giorgio_beverly_hills)
      • Giro (giro)
      • Goldbergh (goldbergh)
      • Grays (grays)
      • Guide (guide)
      • Haba (haba)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hannah (hannah)
      • Harbinger (harbinger)
      • Hartmann (hartmann)
      • Hatland (hatland)
      • Hbv (hbv)
      • Heat Experience (heat_experience)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • HEMA (hema)
      • Hestra (hestra)
      • HorecaTraders (horecatraders)
      • Horsefeathers (horsefeathers)
      • HORZE (horze)
      • Houdini (houdini)
      • I'm Dutch (i_m_dutch)
      • I12Cover (i12cover)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • IMoshion (imoshion)
      • Import (import)
      • inov-8 (inov_8)
      • Invented 4 Kids (invented_4_kids)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • ISO BEAUTY (iso_beauty)
      • J. Jayz (j_jayz)
      • Jako (jako)
      • Joya (joya)
      • Kcl (kcl)
      • Kelfort (kelfort)
      • Kerbl (kerbl)
      • King Kerosin (king_kerosin)
      • Kipling (kipling)
      • Kixx (kixx)
      • Knit Factory (knit_factory)
      • Knomo (knomo)
      • Kong (kong)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Laimbock (laimbock)
      • LAPERTI (laperti)
      • Leg avenue (leg_avenue)
      • Legend Sports (legend_sports)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Leifheit (leifheit)
      • LEKI (leki)
      • Lenz (lenz)
      • Level (level)
      • Levi's (levi_s)
      • Lizardskins (lizardskins)
      • Lodger (lodger)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • M-Safe (m_safe)
      • M-Wave (m_wave)
      • Mammut (mammut)
      • Mantona (mantona)
      • Mapa (mapa)
      • March (march)
      • Markberg (markberg)
      • Marmot (marmot)
      • Marplast S.p.A. (marplast_s_p_a_)
      • Mars & More (mars_more)
      • Master Series (master_series)
      • Matfer (matfer)
      • Maupiti (maupiti)
      • McCulloch (mcculloch)
      • MCKINLEY (mckinley)
      • Mechanix (mechanix)
      • Meinl (meinl)
      • Merrell (merrell)
      • Minions (minions)
      • Mona (mona)
      • Moncler (moncler)
      • MotorX (motorx)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mountain Peak (mountain_peak)
      • Mujjo (mujjo)
      • Musto (musto)
      • Myrtle beach (myrtle_beach)
      • Mywalit (mywalit)
      • Najel (najel)
      • Nathan (nathan)
      • Neo Tools (neo_tools)
      • Nihon (nihon)
      • Nike (nike)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northface (northface)
      • O'Neill (o_neill)
      • Obrien (obrien)
      • Odlo (odlo)
      • Office (office)
      • Ortovox (ortovox)
      • Otto Kessler (otto_kessler)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Overig (overig)
      • OX-ON (ox_on)
      • Oxballs (oxballs)
      • Oxxa (oxxa)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pearl Izumi (pearl_izumi)
      • Petzl (petzl)
      • Picture (picture)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pieces (pieces)
      • Pinewood (pinewood)
      • Piquadro (piquadro)
      • Piri Sport (piri_sport)
      • Playshoes (playshoes)
      • POC (poc)
      • Poederbaas (poederbaas)
      • Poivre Blanc (poivre_blanc)
      • Pow (pow)
      • Precision (precision)
      • Profuomo (profuomo)
      • Prolimit (prolimit)
      • Promark (promark)
      • Protest (protest)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Racer (racer)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Rawlings (rawlings)
      • Red Horse (red_horse)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Result (result)
      • Reusch (reusch)
      • RevaraSports (revarasports)
      • REVIT! (revit_)
      • Richa (richa)
      • Rider Pro (rider_pro)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roeckl (roeckl)
      • Romed (romed)
      • Ronhill (ronhill)
      • Roxy (roxy)
      • Rucanor (rucanor)
      • Sagaform (sagaform)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Santini (santini)
      • SCOTT (scott)
      • Sealskinz (sealskinz)
      • SeaSucker (seasucker)
      • Semperguard (semperguard)
      • Shield (shield)
      • Showa (showa)
      • Sidi (sidi)
      • Sienna-X (sienna_x)
      • Sinelco (sinelco)
      • Slokker (slokker)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • Smartwool (smartwool)
      • Smiffys (smiffys)
      • Solaris (solaris)
      • Sportalm (sportalm)
      • Sportful (sportful)
      • Spyder (spyder)
      • Stanno (stanno)
      • Starling (starling)
      • Stealth Gear (stealth_gear)
      • Stetson (stetson)
      • Styler (styler)
      • SUCK UK (suck_uk)
      • Suitable (suitable)
      • Superdry (superdry)
      • SVELTUS (sveltus)
      • Swarovski (swarovski)
      • Tama (tama)
      • TaylorMade (taylormade)
      • Tenson (tenson)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thema party (thema_party)
      • Thinsulate (thinsulate)
      • Thirtytwo (thirtytwo)
      • Throwdown (throwdown)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Timberland (timberland)
      • Titan (titan)
      • Tom (tom)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Topex (topex)
      • Towa (towa)
      • Travelite (travelite)
      • Trespass (trespass)
      • Trixie (trixie)
      • Tucano (tucano)
      • Ugg (ugg)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Uunique (uunique)
      • Valenta (valenta)
      • Valhal Outdoor (valhal_outdoor)
      • Vaude (vaude)
      • Vegaoo (vegaoo)
      • Vic Firth (vic_firth)
      • Viking (viking)
      • Vileda (vileda)
      • Vingino (vingino)
      • Volcom (volcom)
      • Vwp (vwp)
      • Warmbat (warmbat)
      • Warmbat australia (warmbat_australia)
      • We fashion (we_fashion)
      • Widmann (widmann)
      • Wilson (wilson)
      • Windmill (windmill)
      • WOLF-Garten (wolf_garten)
      • Woolin (woolin)
      • Woolpower (woolpower)
      • Worth (worth)
      • Yss (yss)
      • Zandstra (zandstra)
      • Ziener (ziener)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €20 (budget)
      • €20 - €35 (low)
      • €35 - €50 (medium)
      • €50 of meer (high)
    • Maat (handschoen_maat):
      • 4 (4)
      • 7 (7)
      • 8 (8)
      • 9 (9)
      • 11 (11)
      • L (l)
      • M (m)
      • S (s)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXS (xxs)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Soort handschoen (soort_handschoen):
      • Handschoenen (handschoenen)
      • Ski handschoenen (ski_handschoenen)
      • Sporthandschoenen (sporthandschoenen)
      • Vingerloze handschoen (vingerloze_handschoen)
      • Wanten (wanten)
    • Touchscreen top (touchscreen_top):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Materiaal (materiaal):
      • Composiet (composiet)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Glas (glas)
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Hout (hout)
      • Kasjmier (kasjmier)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Mesh (mesh)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Satijn (satijn)
      • Schapenvacht (schapenvacht)
      • Spandex (spandex)
      • Staal (staal)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
      • Zijde (zijde)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl