x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

vidaXL Halterschijven 4 st 20 kg

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews vidaXL Halterschijven 4 st 20 kg
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties vidaXL Halterschijven 4 st 20 kg
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
vidaXL Halterschijven 4 st 20 kg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224255958.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/90212302.jpg?ts=1
vidaXL vidaXL Halterschijven 4 st 20 kg Halterschijven 4 st 20 kg Halterschijven 4 st 20 kg Deze gewichtsschijven van 4 x 5 kg zijn geschikt voor professionele haltertrainingen thuis. De halterschijven zijn van beton en bedekt met robuust, vloervriendelijk kunststof. Hierdoor ervaar je geen vervelende geluiden van de gewichten. (1)
  • 08718475826378
2
deal
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 20 kg
  • Design
    • Materiaal: Kunststof, Gietijzer
    • Kleur: Zwart
  • Functies
    • Weight type: Plate
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • 34.39 44.99 EUR 2
    2
    • Praxis.nl Praxis.nl
      8.210824395596616 (5)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.2-RC1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Deze gewichtsschijven van 4 x 5 kg zijn geschikt voor professionele haltertrainingen thuis. De halterschijven zijn van beton en bedekt me...
      34.39, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Vida XL.nl Vida XL.nl
      3.808662856186269 (6)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.2-RC1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Deze gewichtsschijven van 4 x 5 kg zijn geschikt voor professionele haltertrainingen thuis. De halterschijven zijn van beton en bedekt me...44.99, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Toorx Bumper Plates - Challenge
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/232371987.jpg?ts=1
      Toorx Toorx Bumper Plates - Challenge Bumper Plates - Challenge Bumper Plates - Challenge De Toorx Professional Bumper plates zijn olympische gekleurde rubberen halterschijven met een boorgat van 50 mm diameter. Dit boorgat omvat nog een extra roestvrije stalen bescherming om het gewicht soepeler aan en af de olympische bar te brengen. De Challenge bumperplates van Toorx Professional hebben een specifieke kleur die voldoen aan de reglementen van de Internationale Gewichtheffen Federatie. Verkrijgbaar in 5 verschillende maten met desbetreffende kleur 5 kg: grijs 10 kg: groen 15 kg:... (1)
      Toorx Bumper Plates - Challenge
      • 08029975992617
      1
    • Gorilla Sports Olympische Halterschijven Gripper Kunststof 50/51 Mm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231993985.jpg?ts=1
      Gorilla Sports Gorilla Sports Olympische Halterschijven Gripper Kunststof 50/51 Mm Olympische Halterschijven Gripper Kunststof 50/51 Mm Olympische Halterschijven Gripper Kunststof 50/51 Mm De kunststof halterschijven van 1,25, 2,5, 5, 10 en 15 kg zijn het ideale instapgewicht voor iedereen. De kunststof halterschijven met 30/31mm zijn al bekend. Nu is deze klassieker ook verkrijgbaar in een Olympische Gripper versie met 50/51 mm. De schijven zijn zeer geschikt voor het gericht training van verschillende spiergroepen, zoals de triceps, biceps of ook de borstspieren. De robuuste en vloervriendelijke kunststof halterschijven zijn verkrijgbaar in verschillende uitvoeringen: 1,25 kg... (1)
      Gorilla Sports Olympische Halterschijven Gripper Kunststof 50/51 Mm
      • 01000000492934
      1
    • Gorilla Sports Vloermatten - Beschermingsmatten - Vloerbeschermer - 8 Stuks -
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/234087444.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203592570.jpg?ts=1
      Gorilla Sports Gorilla Sports Vloermatten - Beschermingsmatten - Vloerbeschermer - 8 Stuks - Vloermatten - Beschermingsmatten - Vloerbeschermer - 8 Stuks - Vloermatten - Beschermingsmatten - Vloerbeschermer - 8 Stuks - ? 8 stuks ? Echte sportschool kwaliteit ? Bescherming voor de vloer? Uit te breiden door middel van een puzzelmat systeem ? Gezamenlijke oppervlakte is 2,88 m2 (1)
      Gorilla Sports Vloermatten - Beschermingsmatten - Vloerbeschermer - 8 Stuks -
      • 04260438733475
      2
    • Gorilla Sports Gewichtsschijf - Halterschijf - 1,25 kg - Gripper Gietijzer (rubber coating) - 30 mm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228363987.jpg?ts=1
      Gorilla Sports Gorilla Sports Gewichtsschijf - Halterschijf - 1,25 kg - Gripper Gietijzer (rubber coating) - 30 mm Gewichtsschijf - Halterschijf - 1,25 kg - Gripper Gietijzer (rubber coating) - 30 mm Gewichtsschijf - Halterschijf - 1,25 kg - Gripper Gietijzer (rubber coating) - 30 mm Deze gietijzer gripper halterschijf van 1,25 kg is een zeer robuust en onbreekbaar gewicht met rubber coating. De ideale aanvulling op je dumbellset of complete halterset maar ook op zichzelf te gebruiken in combinatie met tal van oefeningen. De diameter van de opening is 30 mm en dit gewicht heeft handige grijpopeningen. Let op, per stuk! Er zijn voordeelsets verkrijgbaar. Kijkhier voor alle halterschijven! (1)
      Gorilla Sports Gewichtsschijf - Halterschijf - 1,25 kg - Gripper Gietijzer (rubber coating) - 30 mm
      • 04260200847010
      1
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 59.49
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 59.49
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 59.49
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 59.49
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 59.49
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 59.49
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 59.49
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 59.49
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 59.49
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 59.49
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 59.49
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 59.49
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 59.49
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 59.49
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 59.49
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 59.49
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 59.49
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 59.49
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 59.49
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 59.49
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 59.49
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 59.49
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 38.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 38.99
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 38.99
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 38.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 38.99
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 38.99
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 40.79
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 40.79
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 35.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 35.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 35.50
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 35.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 35.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 35.89
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 35.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 35.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 35.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 35.99
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 35.99
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 36.89
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 34.39
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 32.24
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 32.24
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 32.24
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 34.39
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 34.39
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 34.39
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 34.39
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 34.39
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 34.39
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 34.39
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 34.39
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 34.39
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 34.39
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 34.39
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 34.39
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 34.39
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 34.39
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 34.39
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 34.39
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 34.39
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 34.39
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 34.39
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 34.39
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 34.39
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 34.39
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 34.39
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 34.39
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 34.39
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 33.59
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 33.59
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 33.59
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 33.59
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 33.59
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 33.59
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 33.59
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 33.59
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 33.59
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 33.59
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 33.59
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 33.59
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 33.59
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 33.59
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 33.59
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 33.59
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 33.59
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 33.59
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 33.59
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 33.59
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 33.59
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 33.59
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 33.59
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 33.59
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 33.59
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 33.59
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 33.59
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 33.59
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 33.59
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 33.59
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 33.59
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 34.39
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 34.39
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 34.39
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 34.39
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 34.39
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 34.39
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 34.39
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 34.39
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 34.39
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 34.39
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 34.39
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 34.39
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 34.39
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 34.39
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 34.39
    • partner@vergelijk.nl