x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Tunturi schijvenstandaard

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Tunturi schijvenstandaard
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Tunturi schijvenstandaard
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Tunturi schijvenstandaard
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164772479.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164726577.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167515031.jpg?ts=1
Tunturi Tunturi schijvenstandaard schijvenstandaard schijvenstandaard Tunturi Halterschijf standaard & Halterstandaard - 30mm (1)
  • 08717842027011
1
  • Design
    • Materiaal: Metaal
    • Kleur: Zwart
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • 58.99 58.99 EUR 1
    1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Tunturi Halterschijf standaard & Halterstandaard - 30mm58.99, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Muscle Power Aerobics Halterschijf - 30 mm - 2.5 kg - Blauw - Per stuk
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/217521619.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/217481688.jpg?ts=1
      Muscle Power Muscle Power Aerobics Halterschijf - 30 mm - 2.5 kg - Blauw - Per stuk Aerobics Halterschijf - 30 mm - 2.5 kg - Blauw - Per stuk Aerobics Halterschijf - 30 mm - 2.5 kg - Blauw - Per stuk Deze Muscle Power Aerobics Halterschijf is gemaakt van duurzaam rubber. Hierdoor beschadig je de vloer niet als je de halter of dumbbell op de grond neerlegt. De schijf heeft een diameter van 30 mm. Deze halterschijven worden per stuk verkocht. De halterschijven zijn beschikbaar in de volgende gewichten: 1.25 kg - rood 2.5 kg - blauw 5 kg - zwart Bijpassende halterstangen vind je hier. (1)
      Muscle Power Aerobics Halterschijf - 30 mm - 2.5 kg - Blauw - Per stuk
      • 07423521873817
      3
    • Toorx Bumper Plates - Challenge
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/232371987.jpg?ts=1
      Toorx Toorx Bumper Plates - Challenge Bumper Plates - Challenge Bumper Plates - Challenge De Toorx Professional Bumper plates zijn olympische gekleurde rubberen halterschijven met een boorgat van 50 mm diameter. Dit boorgat omvat nog een extra roestvrije stalen bescherming om het gewicht soepeler aan en af de olympische bar te brengen. De Challenge bumperplates van Toorx Professional hebben een specifieke kleur die voldoen aan de reglementen van de Internationale Gewichtheffen Federatie. Verkrijgbaar in 5 verschillende maten met desbetreffende kleur 5 kg: grijs 10 kg: groen 15 kg: geel 20 kg: blauw 25 kg: rood De Toorx Professional olympische bumperplates worden verkocht per stuk (1)
      Toorx Bumper Plates - Challenge
      • 08029975992617
      1
    • RYZOR Dumbell Stang - Zilver + Halterschijf - 1,25 Kg - Gietijzer - Grijs - 1 Paar
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230762041.jpg?ts=1
      RYZOR RYZOR Dumbell Stang - Zilver + Halterschijf - 1,25 Kg - Gietijzer - Grijs - 1 Paar Dumbell Stang - Zilver + Halterschijf - 1,25 Kg - Gietijzer - Grijs - 1 Paar Dumbell Stang - Zilver + Halterschijf - 1,25 Kg - Gietijzer - Grijs - 1 Paar Ryzor Dumbell Stang - Zilver + Halterschijf - 1,25 Kg - Gietijzer - Grijs - 1 Paar (1)
      RYZOR Dumbell Stang - Zilver + Halterschijf - 1,25 Kg - Gietijzer - Grijs - 1 Paar
      • 08719688044535
      1
    • RYZOR Olympische Halterstang - 152 Cm - Staal - Zilver + Halterschijf - 25 Kg - Gietijzer - Grijs - 1 Paar
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230763361.jpg?ts=1
      RYZOR RYZOR Olympische Halterstang - 152 Cm - Staal - Zilver + Halterschijf - 25 Kg - Gietijzer - Grijs - 1 Paar Olympische Halterstang - 152 Cm - Staal - Zilver + Halterschijf - 25 Kg - Gietijzer - Grijs - 1 Paar Olympische Halterstang - 152 Cm - Staal - Zilver + Halterschijf - 25 Kg - Gietijzer - Grijs - 1 Paar Ryzor Olympische Halterstang - 152 Cm - Staal - Zilver + Halterschijf - 25 Kg - Gietijzer - Grijs - 1 Paar (1)
      RYZOR Olympische Halterstang - 152 Cm - Staal - Zilver + Halterschijf - 25 Kg - Gietijzer - Grijs - 1 Paar
      • 08719688044290
      1
    • min
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 58.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 58.99
    • partner@vergelijk.nl