x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Scsports Halterschijven set - 60 kg - 2 x 30 kg - Gietijzer - 30 mm - Gewichten

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Scsports Halterschijven set - 60 kg - 2 x 30 kg - Gietijzer - 30 mm - Gewichten
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Scsports Halterschijven set - 60 kg - 2 x 30 kg - Gietijzer - 30 mm - Gewichten
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Scsports Halterschijven set - 60 kg - 2 x 30 kg - Gietijzer - 30 mm - Gewichten
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/191151838.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/96076104.jpg?ts=1
Scsports Scsports Halterschijven set - 60 kg - 2 x 30 kg - Gietijzer - 30 mm - Gewichten Halterschijven set - 60 kg - 2 x 30 kg - Gietijzer - 30 mm - Gewichten Halterschijven set - 60 kg - 2 x 30 kg - Gietijzer - 30 mm - Gewichten ScSPORTS® Halterschijven set - 60 kg - 2 x 30 kg - Gietijzer - 30 mm - Gewichten (1)
  • 04260180094763
1
  • Design
    • Materiaal: Gietijzer
    • Kleur: Zwart
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • 192.95 192.95 EUR 1
    1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      ScSPORTS® Halterschijven set - 60 kg - 2 x 30 kg - Gietijzer - 30 mm - Gewichten192.95, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Lifemaxx LMX84 Halterschijf - Rubber - 30mm - 5kg - Per stuk
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163480969.jpg?ts=1
      Lifemaxx Lifemaxx LMX84 Halterschijf - Rubber - 30mm - 5kg - Per stuk LMX84 Halterschijf - Rubber - 30mm - 5kg - Per stuk LMX84 Halterschijf - Rubber - 30mm - 5kg - Per stuk De LMX84 Lifemaxx Rubberen halterschijven - 30 mm zijn rubber gecoate schijven met een diameter van 30mm. De LMX84 discs (black) 30mm zijn met een hoge kwaliteit rubber gecoat en geschikt voor commercieel gebruik. De LMX84 discs (black) 30mm zijn beschikbaar in de volgende KG: 10kg, 5kg, 4kg, 3kg, 2,5kg, 2kg, 1,5kg, 1,25kg, 1kg en 0,5kg Hieronder enkele kenmerken van de LMX84 discs (black) 30mm: - de schijven zijn met hoge kwaliteit rubber gecoat - diameter 30mm - beschikbaar in: 10kg, 5kg, 4... (1)
      Lifemaxx LMX84 Halterschijf - Rubber - 30mm - 5kg - Per stuk
      1
    • Muscle Power Rubberen Halterschijf - 50 mm - 20 kg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146332969.jpg?ts=1
      Muscle Power Muscle Power Rubberen Halterschijf - 50 mm - 20 kg Rubberen Halterschijf - 50 mm - 20 kg Rubberen Halterschijf - 50 mm - 20 kg Muscle Power Rubber Halterschijf 50 MM Deze hoogwaardige afgewerkte ronde olympische rubberen schijf is zodanig ontworpen dat je het maximale uit jouw krachttraining kunt halen. De grip maakt het mogelijk om de schijf te gebruiken voor losse gewichtsoefeningen of om te gebruiken in combinatie met een olympische halterstang. Deze olympische schijf heeft een stijlvolle en duurzame afwerking in de kleur zwart . De schijf is omhult met hoogwaardig rubber, dit zorgt voor minder geluidsoverlast en ... (1)
      Muscle Power Rubberen Halterschijf - 50 mm - 20 kg
      • 07423521887814
      3
    • Gorilla Sports Voordeelbundel Halterschijven 30 Kg (6 X 5 Kg) Gripper Kunststof
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/126386832.jpg?ts=1
      Gorilla Sports Gorilla Sports Voordeelbundel Halterschijven 30 Kg (6 X 5 Kg) Gripper Kunststof Voordeelbundel Halterschijven 30 Kg (6 X 5 Kg) Gripper Kunststof Voordeelbundel Halterschijven 30 Kg (6 X 5 Kg) Gripper Kunststof Deze voordeelbundel (30 kg) is een uitstekende uitbreiding op je halterset. De set bestaat uit 6 x 5 kg kunststof halterschijven, ze hebben een doorsnede van 27 cm, zijn 5,7 cm dik en zijn geschikt voor halterstangen met een dia (2)
      Gorilla Sports Voordeelbundel Halterschijven 30 Kg (6 X 5 Kg) Gripper Kunststof
      • 04260200847317
      3
    • Gorilla Sports Halterschijven Set - Bundel - 30 kg (2 x 15 kg) - Gripper Gietijzer (rubber coating) - 50 mm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203748867.jpg?ts=1
      Gorilla Sports Gorilla Sports Halterschijven Set - Bundel - 30 kg (2 x 15 kg) - Gripper Gietijzer (rubber coating) - 50 mm Halterschijven Set - Bundel - 30 kg (2 x 15 kg) - Gripper Gietijzer (rubber coating) - 50 mm Halterschijven Set - Bundel - 30 kg (2 x 15 kg) - Gripper Gietijzer (rubber coating) - 50 mm Deze gietijzeren halterschijven met Olympische maat (diameter 50 mm) hebben een rubberen coating waardoor je veilig kunt bankdrukken en deadliften. (1)
      Gorilla Sports Halterschijven Set - Bundel - 30 kg (2 x 15 kg) - Gripper Gietijzer (rubber coating) - 50 mm
      • 04260200847423
      1
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 192.95
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 192.95
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 192.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 192.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 192.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 192.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 192.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 192.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 192.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 192.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 192.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 192.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 192.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 192.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 192.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 192.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 192.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 192.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 192.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 192.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 192.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 192.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 192.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 192.95
    • partner@vergelijk.nl