x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Gorilla Sports Gewichtsschijf - Halterschijf - 2,5 kg - Gripper Gietijzer (rubber coating) - 50 mm

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Gorilla Sports Gewichtsschijf - Halterschijf - 2,5 kg - Gripper Gietijzer (rubber coating) - 50 mm
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Gorilla Sports Gewichtsschijf - Halterschijf - 2,5 kg - Gripper Gietijzer (rubber coating) - 50 mm
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Gorilla Sports Gewichtsschijf - Halterschijf - 2,5 kg - Gripper Gietijzer (rubber coating) - 50 mm
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/241409119.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228363989.jpg?ts=1
Gorilla Sports Gorilla Sports Gewichtsschijf - Halterschijf - 2,5 kg - Gripper Gietijzer (rubber coating) - 50 mm Gewichtsschijf - Halterschijf - 2,5 kg - Gripper Gietijzer (rubber coating) - 50 mm Gewichtsschijf - Halterschijf - 2,5 kg - Gripper Gietijzer (rubber coating) - 50 mm Deze gietijzer gripper halterschijf van 2,5 kg is een zeer robuust en onbreekbaar gewicht. De ideale aanvulling op je dumbellset of complete halterset maar ook op zichzelf te gebruiken in combinatie met tal van oefeningen. De diameter van d (1)
  • 04260200846174
2
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 0 kg
  • Design
    • Materiaal: Gietijzer
    • Kleur: Zwart, Oranje
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • 30.90 30.90 EUR 2
    2
    • Blokker Marketplace Blokker Marketplace
      Deze gietijzer gripper halterschijf van 2,5 kg is een zeer robuust en onbreekbaar gewicht. De ideale aanvulling op je dumbellset of compl...30.90, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Gorillasports.nl Gorillasports.nl
      Deze gietijzer gripper halterschijf van 2,5 kg is een zeer robuust en onbreekbaar gewicht. De ideale aanvulling op je dumbellset of compl...30.90, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Lifemaxx Studio Pump Disc Halterschijf - 30 mm - 2,5 kg - Blauw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152268489.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152268491.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161626034.jpg?ts=1
      Lifemaxx Lifemaxx Studio Pump Disc Halterschijf - 30 mm - 2,5 kg - Blauw Studio Pump Disc Halterschijf - 30 mm - 2,5 kg - Blauw Studio Pump Disc Halterschijf - 30 mm - 2,5 kg - Blauw Lifemaxx Studio Pump Discs Halterschijven zijn professionele schijven die geschikt zijn voor groepslessen, zoals Bodypump en ClubJoy Power, maar ook voor Personal Training en Small Group trainingen. De halterschijven zijn voorzien van handvatten, waardoor je deze gemakkelijk gebruikt voor talloze oefeningen. Gietijzer met rubber coating De discs zijn gemaakt van gietijzer en hebben een rubber coating. Hierdoor kunnen ze niet gaan lekken en zijn ze erg duurzaam. Verder hebben ze ieder 2 handvatten en allemaal een eigen frisse kleur. Gewichten en kleuren De Lifemaxx Studio Pump Discs Halterschijven worden geleverd per stuk en zijn verkrijgbaar in 4 verschillende gewichten. Ieder gewicht heeft zijn eigen kleur: 1,25 kg - Geel2,5 kg - Blauw5 kg - Rood10 kg - Zwart (1)
      Lifemaxx Studio Pump Disc Halterschijf - 30 mm - 2,5 kg - Blauw
      • 07430436341300
      3
    • Muscle Power PU 4-Grip Halterschijf - 50 mm - 2,5 kg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199037054.jpg?ts=1
      Muscle Power Muscle Power PU 4-Grip Halterschijf - 50 mm - 2,5 kg PU 4-Grip Halterschijf - 50 mm - 2,5 kg PU 4-Grip Halterschijf - 50 mm - 2,5 kg De Muscle Power PU 4-Grip Halterschijf is een halterschijf van hoge kwaliteit. De PU coating maakt deze schijf duurzaam én sterk. Daarnaast heeft PU als voordeel dat het reukloos is. Trainen met de 4-grip halterschijf De schijf is geschikt voor alle halterstangen met een diameter van 50 mm. Groot voordeel van deze halterschijf is het 4-grip ontwerp, waardoor hij ook geschikt is voor losse oefeningen. Denk aan verzwaarde sit-ups, lunges of tricep extensions. Gewichten De Muscle Power PU 4-Grip Halterschijf is verkrijgbaar in 6 varianten. Ieder met een eigen gewicht en kleur: 1,25 kg - Wit2,5 kg - Wit5 kg - Rood10 kg - Groen20 - Blauw25 - Rood (1)
      Muscle Power PU 4-Grip Halterschijf - 50 mm - 2,5 kg
      • 07423521889825
      3
      deal
    • Tunturi Aerobic Schijven 1.25 kg Rubber (30 mm) 2 stuks
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/121216557.jpg?ts=1
      Tunturi Tunturi Aerobic Schijven 1.25 kg Rubber (30 mm) 2 stuks Aerobic Schijven 1.25 kg Rubber (30 mm) 2 stuks Aerobic Schijven 1.25 kg Rubber (30 mm) 2 stuks Tunturi Aerobic Halterschijven - 2 x 1,25 kg - 30mm - Rood (1)
      Tunturi Aerobic Schijven 1.25 kg Rubber (30 mm) 2 stuks
      • 08717842019535
      • 08717842027424
      1
    • vidaXL halterschijven 20kg 4 stuks
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224255958.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/90212302.jpg?ts=1
      vidaXL vidaXL halterschijven 20kg 4 stuks halterschijven 20kg 4 stuks halterschijven 20kg 4 stuks Deze gewichtsschijven van 4 x 5 kg zijn geschikt voor professionele haltertrainingen thuis. De halterschijven zijn van beton en bedekt met robuust, vloervriendelijk kunststof. Hierdoor ervaar je geen vervelende geluiden van de gewichten. (1)
      vidaXL halterschijven 20kg 4 stuks
      • 08718475826378
      1
    • min
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 30.90
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 30.90
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 30.90
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 30.90
    • partner@vergelijk.nl