x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Gorilla Sports Gewichtsschijf - Halterschijf - 1,25 kg - Gripper Gietijzer (rubber coating) - 30 mm

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Gorilla Sports Gewichtsschijf - Halterschijf - 1,25 kg - Gripper Gietijzer (rubber coating) - 30 mm
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Gorilla Sports Gewichtsschijf - Halterschijf - 1,25 kg - Gripper Gietijzer (rubber coating) - 30 mm
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Gorilla Sports Gewichtsschijf - Halterschijf - 1,25 kg - Gripper Gietijzer (rubber coating) - 30 mm
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228363987.jpg?ts=1
Gorilla Sports Gorilla Sports Gewichtsschijf - Halterschijf - 1,25 kg - Gripper Gietijzer (rubber coating) - 30 mm Gewichtsschijf - Halterschijf - 1,25 kg - Gripper Gietijzer (rubber coating) - 30 mm Gewichtsschijf - Halterschijf - 1,25 kg - Gripper Gietijzer (rubber coating) - 30 mm Deze gietijzer gripper halterschijf van 1,25 kg is een zeer robuust en onbreekbaar gewicht met rubber coating. De ideale aanvulling op je dumbellset of complete halterset maar ook op zichzelf te gebruiken in combinatie met tal van oefeningen. De diameter van de opening is 30 mm en dit gewicht heeft handige grijpopeningen. Let op, per stuk! Er zijn voordeelsets verkrijgbaar. Kijkhier voor alle halterschijven! (1)
  • 04260200847010
1
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 1.25 kg
  • Design
    • Materiaal: Rubber, Gietijzer
    • Kleur: Zwart, Groen
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • 28.90 28.90 EUR 1
    1
    • Gorillasports.nl Gorillasports.nl
      Deze gietijzer gripper halterschijf van 1,25 kg is een zeer robuust en onbreekbaar gewicht met rubber coating. De ideale aanvulling op je...28.90, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Toorx Bumper Plates - Challenge
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/232371987.jpg?ts=1
      Toorx Toorx Bumper Plates - Challenge Bumper Plates - Challenge Bumper Plates - Challenge De Toorx Professional Bumper plates zijn olympische gekleurde rubberen halterschijven met een boorgat van 50 mm diameter. Dit boorgat omvat nog een extra roestvrije stalen bescherming om het gewicht soepeler aan en af de olympische bar te brengen. De Challenge bumperplates van Toorx Professional hebben een specifieke kleur die voldoen aan de reglementen van de Internationale Gewichtheffen Federatie. Verkrijgbaar in 5 verschillende maten met desbetreffende kleur 5 kg: grijs 10 kg: groen 15 kg:... (1)
      Toorx Bumper Plates - Challenge
      • 08029975992617
      1
    • Gorilla Sports Olympische Halterschijven Gripper Kunststof 50/51 Mm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231993985.jpg?ts=1
      Gorilla Sports Gorilla Sports Olympische Halterschijven Gripper Kunststof 50/51 Mm Olympische Halterschijven Gripper Kunststof 50/51 Mm Olympische Halterschijven Gripper Kunststof 50/51 Mm De kunststof halterschijven van 1,25, 2,5, 5, 10 en 15 kg zijn het ideale instapgewicht voor iedereen. De kunststof halterschijven met 30/31mm zijn al bekend. Nu is deze klassieker ook verkrijgbaar in een Olympische Gripper versie met 50/51 mm. De schijven zijn zeer geschikt voor het gericht training van verschillende spiergroepen, zoals de triceps, biceps of ook de borstspieren. De robuuste en vloervriendelijke kunststof halterschijven zijn verkrijgbaar in verschillende uitvoeringen: 1,25 kg... (1)
      Gorilla Sports Olympische Halterschijven Gripper Kunststof 50/51 Mm
      • 01000000492934
      1
    • Gorilla Sports Vloermatten - Beschermingsmatten - Vloerbeschermer - 8 Stuks -
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/234087444.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203592570.jpg?ts=1
      Gorilla Sports Gorilla Sports Vloermatten - Beschermingsmatten - Vloerbeschermer - 8 Stuks - Vloermatten - Beschermingsmatten - Vloerbeschermer - 8 Stuks - Vloermatten - Beschermingsmatten - Vloerbeschermer - 8 Stuks - ? 8 stuks ? Echte sportschool kwaliteit ? Bescherming voor de vloer? Uit te breiden door middel van een puzzelmat systeem ? Gezamenlijke oppervlakte is 2,88 m2 (1)
      Gorilla Sports Vloermatten - Beschermingsmatten - Vloerbeschermer - 8 Stuks -
      • 04260438733475
      2
    • Gorilla Sports Halterschijven Set - Bundel - 27,5 kg (4 x 5 kg, 2 x 2,5 kg & 2 x 1,25 kg) - Chroom - 30 mm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228363914.jpg?ts=1
      Gorilla Sports Gorilla Sports Halterschijven Set - Bundel - 27,5 kg (4 x 5 kg, 2 x 2,5 kg & 2 x 1,25 kg) - Chroom - 30 mm Halterschijven Set - Bundel - 27,5 kg (4 x 5 kg, 2 x 2,5 kg & 2 x 1,25 kg) - Chroom - 30 mm Halterschijven Set - Bundel - 27,5 kg (4 x 5 kg, 2 x 2,5 kg & 2 x 1,25 kg) - Chroom - 30 mm De chromen halterschijven set met een totaal gewicht van 27,5 kg - variabel en praktisch tegelijk (1)
      Gorilla Sports Halterschijven Set - Bundel - 27,5 kg (4 x 5 kg, 2 x 2,5 kg & 2 x 1,25 kg) - Chroom - 30 mm
      • 04260200848383
      2
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 28.90
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 28.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 28.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 28.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 28.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 28.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 28.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 28.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 28.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 28.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 28.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 28.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 28.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 28.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 28.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 28.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 28.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 28.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 28.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 28.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 28.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 28.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 28.90
    • partner@vergelijk.nl