x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Weber Summit S-450 rvs

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Weber Summit S-450 rvs
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Weber Summit S-450 rvs
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Weber Summit S-450 rvs
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101288430.jpg?ts=1
Weber Weber Summit S-450 rvs Summit S-450 rvs Summit S-450 rvs De Summit serie van Weber is waarschijnlijk de aller beste buitenkeuken die je in BBQland kan krijgen. Hij is niet alleen stijlvol maar ook nog eens van alle gemakken voorzien. (2)
  • 00077924069888
1
  • Algemene kenmerken
    • Grill type: Gasbarbecue
    • Warmtebron: Gas
    • Grillfuncties: Deksel, Thermostaat, Werkbladen, Warmhoudrooster
    • Deksel: Ja
    • Materiaal behuizing: RVS
  • Design
    • Kookoppervlakte vorm: Rechthoekig
    • Materiaal: Roestvrijstaal
    • Kleur: Zilver
    • Werkbladen: Ja
  • Gewicht en omvang
    • Hoogte: 145 cm
  • Technische details
    • Soort materiaal (bovenkant): Grids
    • Instelbare thermostaat: Ja
    • Thermometer: Nee
  • Ergonomie
    • Afneembaar grillrek: Ja
    • Verwarmingsrek: Ja
  • Inhoud van de verpakking
    • Windbreak: Ja
  • publishing
    • Introductiejaar: 2007
  • 2439.00 2439.00 EUR 1
    1
    • Allesvoorbbq.nl Allesvoorbbq.nl
      De Summit serie van Weber is waarschijnlijk de aller beste buitenkeuken die je in BBQland kan krijgen. Hij is niet alleen stijlvol maar o...2439.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • BBQ Houtskoolbarbecue Op Wielen - 47x76 Cm - RVS - Rood
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/216083399.jpg?ts=1
      BBQ BBQ Houtskoolbarbecue Op Wielen - 47x76 Cm - RVS - Rood Houtskoolbarbecue Op Wielen - 47x76 Cm - RVS - Rood Houtskoolbarbecue Op Wielen - 47x76 Cm - RVS - Rood Een ideale barbecue om in de zomer te genieten van het lekkere weer. Het grilloppervlak is groot genoeg om lekker eten te bereiden met vrienden of familie. De barbecue beschikt over een thermometer en een ventilatiegat zodat je goed de temperatuur in de gaten kunt houden. Door de wielen is het makkkelijk om hem te verplaatsen. Kenmerken: * Thermometer en ventilatiegat * Makkelijk te verplaatsen * Stevig gebouwd Specificaties: * Kleur: rood * Materiaal: RVS * Diameter: 47 cm * Hoogte: 76 cm (1)
      BBQ Houtskoolbarbecue Op Wielen - 47x76 Cm - RVS - Rood
      • 08719987502804
      2
      deal
    • Boretti Barilo Houtskoolbarbecue 2.0 - Incl. Gereedschapsset
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225929390.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225848183.jpg?ts=1
      Boretti Boretti Barilo Houtskoolbarbecue 2.0 - Incl. Gereedschapsset Barilo Houtskoolbarbecue 2.0 - Incl. Gereedschapsset Barilo Houtskoolbarbecue 2.0 - Incl. Gereedschapsset Boretti Barilo Houtskoolbarbecue 2.0 - Incl. Gereedschapsset (1)
      Boretti Barilo Houtskoolbarbecue 2.0 - Incl. Gereedschapsset
      • 06090531436489
      3
    • Boretti Fratello Houtskoolbarbecue - 2.0 Incl. Gereedschapsset
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224288084.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225851567.jpg?ts=1
      Boretti Boretti Fratello Houtskoolbarbecue - 2.0 Incl. Gereedschapsset Fratello Houtskoolbarbecue - 2.0 Incl. Gereedschapsset Fratello Houtskoolbarbecue - 2.0 Incl. Gereedschapsset Deze Fratello 2.0 houtskool barbecue van kwaliteitsmerk Boretti is echt een eyecatcher voor in de tuin. Het vernieuwende houtskool model biedt vele mogelijkheden, een waar pronkstuk voor in de tuin! Deze prachtige Fratello barbecue is het broertje van de Barilo Boretti barbecue. Deze vernieuwde versie is verder geoptimaliseerd. Zo zit de thermometer in de deksel verwerkt, is er een extra luchtrooster en is er een coating gebruikt die beter bestand is tegen hitte. Deze mooie houtskool barbecue... (2)
      Boretti Fratello Houtskoolbarbecue - 2.0 Incl. Gereedschapsset
      • 06090504943945
      3
    • Sarom Fuoco - Betonnen Barbecue - Sondrio - 140 X 59 X 148 Cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226600502.jpg?ts=1
      Sarom Fuoco Sarom Fuoco - Betonnen Barbecue - Sondrio - 140 X 59 X 148 Cm - Betonnen Barbecue - Sondrio - 140 X 59 X 148 Cm - Betonnen Barbecue - Sondrio - 140 X 59 X 148 Cm Sarom Fuoco - Betonnen barbecue - Sondrio - 140 x 59 x 148 cm (1)
      Sarom Fuoco - Betonnen Barbecue - Sondrio - 140 X 59 X 148 Cm
      • 08023034046266
      1
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 2439.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 2439.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 2439.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 2439.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 2439.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 2439.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 2439.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 2439.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 2439.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 2439.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 2439.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 2439.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 2439.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 2439.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 2439.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 2439.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 2439.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 2439.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 2439.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 2439.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 2439.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 2439.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 2439.00
    • partner@vergelijk.nl