x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Weber Spirit E-320 Classic

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Weber Spirit E-320 Classic
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Weber Spirit E-320 Classic
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Weber Spirit E-320 Classic
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84505437.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105298826.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101108340.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134631016.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134630902.jpg?ts=1
Weber Weber Spirit E-320 Classic Spirit E-320 Classic Spirit E-320 Classic De Weber Spirit E-320 Classic is geschikt om te barbecueën voor wel 12 personen tegelijkertijd. Hierdoor geniet de hele familie van jouw barbecuecreaties. De 3 hoofdbranders ontsteek je eenvoudig met de piëzo-ontsteking. Hierbij zorgt een elektrisch vonkje ervoor dat de branders aangaan. Bovendien heeft de buitenkeuken een zijbrander voor het bereiden van sauzen en bijgerechten. De Flavorizer Bars beschermen de branders tegen afdruipende vleessappen en je gerechten tegen aanbranden. Bovendien... (4)
  • 00077924029332
  • 46415064
8
  • Algemene kenmerken
    • Grill type: Gasbarbecue, Buitenkeukens
    • Warmtebron: Gas
    • Grillfuncties: Deksel, Met wielen, Zijbrander, Thermometer, Thermostaat, Werkbladen, Warmhoudrooster, Gereedschapshaak
    • Aantal handgrepen: 1
    • Anti-aanbaklaag: Nee
    • Deksel: Ja
    • Garantie: 2 jaar
    • Gasflesruimte: Ja
    • Ophanghaken: Ja
    • Materiaal behuizing: RVS
    • Materiaal van het handvat: Kunststof
  • Koker
    • Aantal burners/cooking zones: 3
    • geschikt voor aardgas: Nee
  • Design
    • Kookoppervlakte vorm: Vierkant
    • Kook oppervlakte materiaal: Staal
    • Materiaal: Emaille, Staal, Metaal
    • Kleur: Zwart
    • Dekking: Nee
    • Geschikt voor gebruik binnen: Nee
    • Suitable for table: Nee
    • Werkbladen: Ja
  • Technische details
    • Aantal personen: 1
    • Soort materiaal (bovenkant): Grids
    • Instelbare thermostaat: Ja
    • Thermometer: Ja
    • Totaal vermogen: 11 Watt
  • Gewicht en omvang
    • Hoogte: 160 cm
    • Gewicht: 60.7 kg
    • Breedte (cm): 132 cm
    • Diepte: 82 cm
    • Lengte: 82 cm
  • Ergonomie
    • Met wielen: Ja
    • Verwarmingsrek: Ja
  • Inhoud van de verpakking
    • Inclusief zijbrander: Ja
    • Windbreak: Nee
  • Prestatie
    • Ontstekingssysteem: Piezo
  • publishing
    • Introductiejaar: 2013
  • 679.00 679.00 EUR 8
    4
    • Coolblue.nl Coolblue.nl
      8.851020533921798 (1044)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Weber Spirit E-320 Classic is geschikt om te barbecueën voor wel 12 personen tegelijkertijd. Hierdoor geniet de hele familie van jouw ...679.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Fonq.nl Fonq.nl
      8.5616344467703 (9)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Bestel Weber Spirit E-320 Classic Buitenkeuken B 132 x D 82 cm online bij fonQ. Alle Weber Buitenkeukens uit voorraad leverbaar. Op werkd...
      679.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • vtwonen.nl vtwonen.nl
      7.666666666666667 (2)
      Bestel Weber Spirit E-320 Classic Buitenkeuken B 132 x D 82 cm online bij vtwonen. Alle Weber Buitenkeukens uit voorraad leverbaar. Op we...
      679.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Coolblue Rotterdam Coolblue Rotterdam
      7.784176544089647 (9)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Weber Spirit E-320 Classic is geschikt om te barbecueën voor wel 12 personen tegelijkertijd. Hierdoor geniet de hele familie van jouw ...679.00, 4.4954596, 51.9236369 LOW
      5
  • 0 0
    • Big Green Egg Medium + Table Nest
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153622807.jpg?ts=1
      Big Green Egg Big Green Egg Medium + Table Nest Medium + Table Nest Medium + Table Nest De Big Green Egg Medium is compact genoeg voor in een kleine stadstuin, patio of op een ruim balkon, maar groot genoeg om voor 6 tot 8 personen op te grillen, roken, stoven of (1)
      Big Green Egg Medium + Table Nest
      1
    • Big Green Egg Medium + Egg Frame Medium + Expansion Frame Wood Wood Grid
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226480674.jpg?ts=1
      Big Green Egg Big Green Egg Medium + Egg Frame Medium + Expansion Frame Wood Wood Grid Medium + Egg Frame Medium + Expansion Frame Wood Wood Grid Medium + Egg Frame Medium + Expansion Frame Wood Wood Grid De Big Green Egg Medium is compact genoeg voor in een kleine stadstuin, patio of op een ruim balkon, maar groot genoeg om voor 6 tot 8 personen op te grillen, roken, stoven of (1)
      Big Green Egg Medium + Egg Frame Medium + Expansion Frame Wood Wood Grid
      1
    • Blokker Luxe Houtskool Barbecue - Grilloppervlak (Lxb) 57cm X 37cm - Staal - Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223934312.jpg?ts=1
      Blokker Blokker Luxe Houtskool Barbecue - Grilloppervlak (Lxb) 57cm X 37cm - Staal - Zwart Luxe Houtskool Barbecue - Grilloppervlak (Lxb) 57cm X 37cm - Staal - Zwart Luxe Houtskool Barbecue - Grilloppervlak (Lxb) 57cm X 37cm - Staal - Zwart Deze houtskoolgrill van Kaminer maakt indruk met zijn veelzijdigheid: het deksel maakt zowel direct als indirect grillen mogelijk en dankzij de regelbare ventilatie kun je zelfs je gegrilde eten roken. Ideaal voor onvergetelijke BBQ (1)
      Blokker Luxe Houtskool Barbecue - Grilloppervlak (Lxb) 57cm X 37cm - Staal - Zwart
      • 07421955369302
      1
    • Campingaz Xpert 200 Ls Rocky Barbecue Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222529263.jpg?ts=1
      Campingaz Campingaz Xpert 200 Ls Rocky Barbecue Zwart Xpert 200 Ls Rocky Barbecue Zwart Xpert 200 Ls Rocky Barbecue Zwart (2)
      Campingaz Xpert 200 Ls Rocky Barbecue Zwart
      1
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 749.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 749.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 749.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 749.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 749.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 749.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 749.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 749.00
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 749.00
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 749.00
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 749.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 749.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 749.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 749.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 749.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 749.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 749.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 749.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 749.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 749.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 749.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 749.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 749.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 749.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 749.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 749.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 749.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 749.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 749.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 749.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 749.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 749.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 749.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 749.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 749.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 749.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 749.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 749.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 699.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 699.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 699.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 699.00
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 699.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 699.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 699.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 699.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 699.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 679.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 679.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 679.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 679.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 679.00
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 679.00
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 679.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 679.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 679.00
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 679.00
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 679.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 679.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 679.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 679.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 679.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 679.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 679.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 679.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 679.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 679.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 679.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 679.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 679.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 679.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 679.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 679.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 679.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 679.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 679.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 679.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 679.00
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 679.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 679.00
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 679.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 679.00
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 679.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 679.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 679.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 679.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 679.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 679.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 679.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 679.00
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 679.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 679.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 679.00
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 679.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 679.00
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 679.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 679.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 679.00
    • partner@vergelijk.nl