x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Weber Smokey Joe Premium Grijs

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Weber Smokey Joe Premium Grijs
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Weber Smokey Joe Premium Grijs
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Weber Smokey Joe Premium Grijs
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220683074.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84722166.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158353807.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158353808.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/232378608.jpg?ts=1
Weber Weber Smokey Joe Premium Grijs Smokey Joe Premium Grijs Smokey Joe Premium Grijs Klaar voor avontuur? Webers Smokey Joe is een sublieme krachtpatser maar dan in miniatuur. (3)
  • 00077924028182
  • 776042
  • 909562
  • 501405825
  • 506182
  • 1126704
8
  • Algemene kenmerken
    • Grill type: Houtskoolbarbecue, Kettle
    • Warmtebron: Kolen
    • Grillfuncties: Deksel, Vet opvangbakje
    • Aantal handgrepen: 1
    • Anti-aanbaklaag: Nee
    • Deksel: Ja
    • Garantie: 2 jaar
    • Gasflesruimte: Nee
    • Ophanghaken: Nee
    • Machine-wasbaar: Ja
    • Materiaal behuizing: Staal, RVS
    • Materiaal van het handvat: Kunststof
  • Technische details
    • Aantal personen: 4
    • Soort materiaal (bovenkant): Grids
    • Diameter kookoppervlak: 37 cm
    • Geïntegreerde timer: Nee
    • Handvat(en): Ja
    • Instelbare thermostaat: Nee
    • Thermometer: Nee
  • Design
    • Kook oppervlakte materiaal: Staal
    • Materiaal: Metaal, Staal, Porselein, Kunststof, Roestvrijstaal
    • Kleur: Grijs, Antraciet
    • Coating kookoppervlak: Verchroomd
    • Dekking: Nee
    • Geschikt voor gebruik binnen: Nee
    • Suitable for table: Nee
    • Werkbladen: Nee
  • Gewicht en omvang
    • Hoogte: 46 cm
    • Gewicht: 4.4 kg
    • Breedte (cm): 46 cm
    • Diepte: 42 cm
    • Doorsnede (cm): 32 cm
    • Lengte: 42 cm
  • Ergonomie
    • Met wielen: Nee
    • Afneembaar grillrek: Ja
    • Aslade: Nee
    • Benen: Ja
    • Opvangbakken voor vet: Ja
    • Verwarmingsrek: Nee
  • Inhoud van de verpakking
    • Inclusief zijbrander: Nee
    • Windbreak: Nee
  • Prestatie
    • Electronische ontsteking: Nee
    • Ontstekingssysteem: No ignition
  • publishing
    • Introductiejaar: 2010
  • 89.95 152.11 EUR 8
    8
    • Ultiembuitenleven.com Ultiembuitenleven.com
      Klein genoeg om met u mee te reizen op uw grootste avonturen, met genoeg grilloppervlak om uw favoriete maaltijden te bereiden. De handig...89.95, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Fonq.nl Fonq.nl
      8.5616344467703 (9)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Bestel Weber Smokey Joe Premium Houtskoolbarbecue Ø 37 cm online bij fonQ. Alle Weber Barbecues uit voorraad leverbaar. Voor 23:00 bestel...
      89.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • vtwonen.nl vtwonen.nl
      7.666666666666667 (2)
      Bestel Weber Smokey Joe Premium Houtskoolbarbecue Ø 37 cm online bij vtwonen. Alle Weber Barbecues uit voorraad leverbaar. Voor 23:00 bes...
      89.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Allesvoorbbq.nl Allesvoorbbq.nl
      Met de Weber Smokey Joe Premium kunt u op elke gewenste plek barbecueën. Deze compacte barbecue is gemakkelijk mee te nemen dankzij de ha...89.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Coppenswarenhuis.nl Coppenswarenhuis.nl
      De natuur vormt de achtergrond terwijl u blozende wangen krijgt van de frisse lucht. Totale rust en alleen het knisperende geluid van de ...
      94.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Warentuin.nl Warentuin.nl
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Bestel nu: Weber Smokey Joe Premium. 37 cm. Smoke Grey. Weber heeft alles voor barbecues van uitstekende kwaliteit! Uit onze collectie bb...
      99.65, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Blokker Marketplace Blokker Marketplace
      Klaar voor avontuur? Webers Smokey Joe is een sublieme krachtpatser maar dan in miniatuur.104.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Otto Otto
      4.683463763403694 (112)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Weber Houtskoolbarbecue Smokey Joe Premium, 37 cm152.11, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Berghoff Studio Line multi gietijzeren grill 19,50 x 45 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/99200732.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223824277.jpg?ts=1
      Berghoff Berghoff Studio Line multi gietijzeren grill 19,50 x 45 cm Studio Line multi gietijzeren grill 19,50 x 45 cm Studio Line multi gietijzeren grill 19,50 x 45 cm Of je nou kleine porties groenten wil koken, saus laat inkoken of chocolade wil smelten, met de Essentials Line steelpan van BergHOFF doe je dit eenvoudig. (1)
      Berghoff Studio Line multi gietijzeren grill 19,50 x 45 cm
      • 05413821056654
      1
    • Big Green Egg Medium + Table Nest
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153622807.jpg?ts=1
      Big Green Egg Big Green Egg Medium + Table Nest Medium + Table Nest Medium + Table Nest De Big Green Egg Medium is compact genoeg voor in een kleine stadstuin, patio of op een ruim balkon, maar groot genoeg om voor 6 tot 8 personen op te grillen, roken, stoven of (1)
      Big Green Egg Medium + Table Nest
      1
    • Big Green Egg Medium + Egg Frame Medium + Expansion Frame Wood Wood Grid
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226480674.jpg?ts=1
      Big Green Egg Big Green Egg Medium + Egg Frame Medium + Expansion Frame Wood Wood Grid Medium + Egg Frame Medium + Expansion Frame Wood Wood Grid Medium + Egg Frame Medium + Expansion Frame Wood Wood Grid De Big Green Egg Medium is compact genoeg voor in een kleine stadstuin, patio of op een ruim balkon, maar groot genoeg om voor 6 tot 8 personen op te grillen, roken, stoven of (1)
      Big Green Egg Medium + Egg Frame Medium + Expansion Frame Wood Wood Grid
      1
    • Blokker Luxe Houtskool Barbecue - Grilloppervlak (Lxb) 57cm X 37cm - Staal - Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223934312.jpg?ts=1
      Blokker Blokker Luxe Houtskool Barbecue - Grilloppervlak (Lxb) 57cm X 37cm - Staal - Zwart Luxe Houtskool Barbecue - Grilloppervlak (Lxb) 57cm X 37cm - Staal - Zwart Luxe Houtskool Barbecue - Grilloppervlak (Lxb) 57cm X 37cm - Staal - Zwart Deze houtskoolgrill van Kaminer maakt indruk met zijn veelzijdigheid: het deksel maakt zowel direct als indirect grillen mogelijk en dankzij de regelbare ventilatie kun je zelfs je gegrilde eten roken. Ideaal voor onvergetelijke BBQ (1)
      Blokker Luxe Houtskool Barbecue - Grilloppervlak (Lxb) 57cm X 37cm - Staal - Zwart
      • 07421955369302
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 87.45
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 87.45
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 87.45
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 87.45
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 87.45
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 87.00
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 85.45
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 85.45
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 85.45
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 85.45
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 85.45
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 85.45
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 85.45
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 85.45
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 85.45
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 85.45
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 85.45
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 85.45
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 85.45
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 85.45
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 79.00
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 79.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 79.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 79.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 79.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 79.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 79.00
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 79.00
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 79.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 79.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 79.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 79.00
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 79.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 79.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 79.00
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 89.95
    • partner@vergelijk.nl