x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Weber Q2400 Donker Grijs

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Weber Q2400 Donker Grijs
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Weber Q2400 Donker Grijs
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Weber Q2400 Donker Grijs
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103111219.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84996493.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/24370901.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/24370900.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225913220.jpg?ts=1
Weber Weber Q2400 Donker Grijs Q2400 Donker Grijs Q2400 Donker Grijs Met uw Weber q 2400 dark grey heeft u gegarandeerd barbecue plezier. De producten van Weber zijn van de hoogste kwaliteit, waardoor u altijd veilig en ontspannen kunt barbecuen. Uit onze collectie bbq & koken. Van het merk Weber maar met Warentuin - kwaliteit & services. Warentuin heeft alles voor huis, tuin en dier! Q 2400 Dark Grey, dit komt uit het assortiment elektrische bbq, koop hem gemakkelijk en goedkoop online! Dit product verkopen wij per stuk tenzij anders aangeven. (9)
  • 00077924025020
  • 00077924024429
  • 55020053
  • 55020079
  • 522812
13
deal
  • Algemene kenmerken
    • Grill type: Elektrische barbecue, Kettle, Tafelbarbecue
    • Warmtebron: Elektrisch
    • Grillfuncties: Deksel, Vet opvangbakje, Thermostaat
    • Aantal handgrepen: 3
    • Aantal kookplaatsen: 1
    • Anti-aanbaklaag: Nee
    • Deksel: Ja
    • Garantie: 2 jaar
    • Ophanghaken: Nee
    • Geslacht: Unisex
    • Materiaal behuizing: Aluminium, RVS
    • Materiaal van het handvat: Kunststof
  • Technische details
    • Rook -functie: Nee
    • Aantal personen: 1
    • Soort materiaal (bovenkant): Grate
    • Aantal platen / rekken: 1
    • Bakoppervlak: 540
    • Deksel functies: Klapdeksel
    • Instelbare thermostaat: Ja
    • Lengte snoer: 1.8 m
    • Thermometer: Nee
    • Totaal vermogen: 2200 Watt
    • Uitneembare pan : Ja
    • Vermogen: 2200 Watt
  • Koker
    • Aantal burners/cooking zones: 1
  • Design
    • Kookoppervlakte vorm: Rechthoekig
    • Kook oppervlakte materiaal: Gietijzer
    • Materiaal: Metaal, Roestvrijstaal
    • Kleur: Grijs, Zwart
    • Dekking: Nee
    • Geschikt voor gebruik binnen: Nee
    • Ingebouwde functie: Nee
    • Suitable for table: Ja
    • Werkbladen: Nee
  • Gewicht en omvang
    • Hoogte: 68 cm
    • Gewicht: 9 kg
    • Breedte (cm): 80 cm
    • Diepte: 64 cm
  • Ergonomie
    • Met wielen: Nee
    • Afneembaar grillrek: Ja
    • Benen: Ja
    • Aantal poten: 4
    • Opvangbakken voor vet: Ja
    • Verwarmingsrek: Nee
  • Functies
    • Makkelijk schoon te maken: Ja
  • Inhoud van de verpakking
    • Gebruikershandleiding: Ja
    • Inclusief zijbrander: Nee
    • Windbreak: Nee
  • Prestatie
    • Ontstekingssysteem: Elektrisch
  • publishing
    • Introductiejaar: 2014
  • 363.30 695.51 EUR 13
    9
    • Fonq.nl Fonq.nl
      8.5616344467703 (9)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Bestel Weber Q2400 Elektrische Barbecue B 80 x D 60 cm online bij fonQ. Alle Weber Barbecues uit voorraad leverbaar. Voor 22:00 besteld, ...
      363.30, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Coolblue.nl Coolblue.nl
      8.851020533921798 (1044)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Barbecueën zonder te veel rookontwikkeling? Dat doe je met de Weber Q2400. Deze barbecue werkt namelijk op elektriciteit waardoor er zich...364.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Coolblue Rotterdam Coolblue Rotterdam
      7.784176544089647 (9)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Barbecueën zonder te veel rookontwikkeling? Dat doe je met de Weber Q2400. Deze barbecue werkt namelijk op elektriciteit waardoor er zich...364.00, 4.4954596, 51.9236369 LOW
      5
    • vtwonen.nl vtwonen.nl
      7.666666666666667 (2)
      Bestel Weber Q2400 Elektrische Barbecue B 80 x D 60 cm online bij vtwonen. Alle Weber Barbecues uit voorraad leverbaar. Voor 23:00 bestel...
      389.25, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Allesvoorbbq.nl Allesvoorbbq.nl
      Weber is al een aantal jaar een begrip in veel verschillende landen op de hele wereld, inclusief Nederland. Kwaliteit, betrouwbaarheid en...399.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Wehkamp Wehkamp
      8.574051124180603 (700)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De elektrische barbecues van Weber garanderen een echte barbecuesmaak dankzij een optimaal vermogen. Hef het glas en breng een toast uit ...
      469.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Warentuin.nl Warentuin.nl
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Met uw Weber q 2400 dark grey heeft u gegarandeerd barbecue plezier. De producten van Weber zijn van de hoogste kwaliteit, waardoor u alt...
      474.04, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
    • Amazon Amazon
      5.062893081761007 (2)
      Deksel en behuizing van stevig gegoten aluminium Groot verwarmingselement: gelijkmatig grillresultaat, zelfreinigend Porseleinen geëmaill...477.12, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Otto Otto
      4.683463763403694 (112)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Weber Elektrische grill Q 2400, Dark Grey695.51, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Everdure Furnace Lichtgrijs - 2022
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/217535276.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233201659.jpg?ts=1
      Everdure Everdure Furnace Lichtgrijs - 2022 Furnace Lichtgrijs - 2022 Furnace Lichtgrijs - 2022 Everdure Furnace Lichtgrijs - 2022 is een stijlvolle gasbarbecue met drie gasbranders. De Furnace is ontworpen door de Britse topkok Heston Blumenthal. De BBQ is gemaakt van (1)
      Everdure Furnace Lichtgrijs - 2022
      • 09312646037724
      1
    • Berghoff Studio Line multi gietijzeren grill 19,50 x 45 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/99200732.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223824277.jpg?ts=1
      Berghoff Berghoff Studio Line multi gietijzeren grill 19,50 x 45 cm Studio Line multi gietijzeren grill 19,50 x 45 cm Studio Line multi gietijzeren grill 19,50 x 45 cm Of je nou kleine porties groenten wil koken, saus laat inkoken of chocolade wil smelten, met de Essentials Line steelpan van BergHOFF doe je dit eenvoudig. (1)
      Berghoff Studio Line multi gietijzeren grill 19,50 x 45 cm
      • 05413821056654
      1
    • BBQ Houtskoolbarbecue Op Wielen - 47x76 Cm - RVS - Rood
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/216083399.jpg?ts=1
      BBQ BBQ Houtskoolbarbecue Op Wielen - 47x76 Cm - RVS - Rood Houtskoolbarbecue Op Wielen - 47x76 Cm - RVS - Rood Houtskoolbarbecue Op Wielen - 47x76 Cm - RVS - Rood Een ideale barbecue om in de zomer te genieten van het lekkere weer. Het grilloppervlak is groot genoeg om lekker eten te bereiden met vrienden of familie. De barbecue beschikt over een thermometer en een ventilatiegat zodat je goed de temperatuur in de gaten kunt houden. Door de wielen is het makkkelijk om hem te verplaatsen. Kenmerken: * Thermometer en ventilatiegat * Makkelijk te verplaatsen * Stevig gebouwd Specificaties: * Kleur: rood * Materiaal: RVS * Diameter: 47 cm * Hoogte: 76 cm (1)
      BBQ Houtskoolbarbecue Op Wielen - 47x76 Cm - RVS - Rood
      • 08719987502804
      2
      deal
    • The Bastard Large Solo 2022
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/216344918.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229278741.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229278740.jpg?ts=1
      The Bastard The Bastard Large Solo 2022 Large Solo 2022 Large Solo 2022 Met de vernieuwde plate setter van de The Bastard Urban Large Solo 2022 deel je jouw BBQ rooster op verschillende manieren in. Deze plate setter heeft namelijk 2 hoogtes. Leg de meegeleverde halve maan roosters op dit Advanced Cooking System en je bereidt 2 compleet verschillende gerechten tegelijkertijd. De BBQ ontsteek je met de charcoal basket. Dit mandje zorgt ervoor dat de houtskool op zijn plek blijft en langzaam brandt. Met de schijf bovenop de barbecue pas je de luchtstroom aan en reg... (5)
      The Bastard Large Solo 2022
      • 08720365856341
      • BC202
      9
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 400.95
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 400.95
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 400.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 400.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 400.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 400.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 400.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 400.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 400.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 400.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 400.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 400.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 400.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 400.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 400.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 400.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 400.95
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 400.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 400.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 400.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 400.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 400.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 400.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 400.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 400.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 400.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 400.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 400.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 400.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 400.95
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 400.95
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 399.20
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 399.20
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 399.20
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 399.20
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 399.20
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 399.20
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 399.20
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 399.20
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 399.20
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 399.20
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 459.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 459.00
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 399.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 399.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 399.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 382.95
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 382.95
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 374.25
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 374.25
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 374.25
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 374.25
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 374.25
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 374.25
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 375.00
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 375.00
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 375.00
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 375.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 375.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 375.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 375.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 375.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 375.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 375.00
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 375.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 375.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 375.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 375.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 375.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 375.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 375.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 375.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 375.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 375.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 375.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 375.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 375.00
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 369.80
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 369.80
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 375.00
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 363.30
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 363.30
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 363.30
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 363.30
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 363.30
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 363.30
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 363.30
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 363.30
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 363.30
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 363.30
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 363.30
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 363.30
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 363.30
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 363.30
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 363.30
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 363.30
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 363.30
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 363.30
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 363.30
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 363.30
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 363.30
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 363.30
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 363.30
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 363.30
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 363.30
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 363.30
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 363.30
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 363.30
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 363.30
    • partner@vergelijk.nl