x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Weber Q2000 titaan gasbarbecue metaal 130x66 cm

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Weber Q2000 titaan gasbarbecue metaal 130x66 cm
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Weber Q2000 titaan gasbarbecue metaal 130x66 cm
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Weber Q2000 titaan gasbarbecue metaal 130x66 cm
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105298832.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84721770.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84721772.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84721768.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101494437.jpg?ts=1
Weber Weber Q2000 titaan gasbarbecue metaal 130x66 cm Q2000 titaan gasbarbecue metaal 130x66 cm Q2000 titaan gasbarbecue metaal 130x66 cm De compacte Weber® Q 2000 is eenvoudig in gebruik, heeft een hogere deksel dan de Q 1000 en een groter grilloppervlak. Deksel en ketel/kuip van robuust gietaluminium: eenvoudig te reinigen Tweedelig grillrooster van geëmailleerd gietijzer: met geïntegreerde Flavorizer Bars die de brander tegen afdruipend vet en de gerechten tegen aanbranden beschermen Traploos instelbare regelknop: voor een optimale temperatuurregeling Uitneembaar druipbakje: voor een probleemloze verwijdering van het vleessa... (1)
  • 00077924026584
  • 53060064
  • 507298
2
deal
  • Algemene kenmerken
    • Grill type: Gasbarbecue, Kettle
    • Warmtebron: Gas
    • Grillfuncties: Deksel, Thermostaat, Werkbladen, Gereedschapshaak
    • Aantal handgrepen: 3
    • Aantal kookplaatsen: 1
    • Anti-aanbaklaag: Nee
    • Deksel: Ja
    • Ophanghaken: Ja
    • Materiaal behuizing: RVS, Aluminium
    • Materiaal van het handvat: Kunststof
  • Koker
    • Aantal burners/cooking zones: 1
  • Design
    • Kookoppervlakte vorm: Rechthoekig
    • Materiaal: Kunststof
    • Kleur: Wit, Grijs, Zilver
    • Ingebouwde functie: Nee
    • Werkbladen: Ja
  • Technische details
    • Aantal personen: 4
    • Soort materiaal (bovenkant): Grate
    • Bakoppervlak: 540
    • Deksel functies: Klapdeksel
    • Instelbare thermostaat: Ja
    • Thermometer: Nee
    • Totaal vermogen: 3500 Watt
    • Uitneembare pan : Ja
  • Gewicht en omvang
    • Hoogte: 66 cm
    • Gewicht: 22 kg
    • Breedte (cm): 130 cm
    • Diepte: 59 cm
  • Ergonomie
    • Met wielen: Nee
    • Benen: Ja
    • Aantal poten: 4
    • Verwarmingsrek: Nee
  • Functies
    • Makkelijk schoon te maken: Ja
  • Prestatie
    • Electronische ontsteking: Ja
    • Ontstekingssysteem: Piezo
  • publishing
    • Introductiejaar: 2013
  • 404.09 449.00 EUR 2
    2
    • Wehkamp Wehkamp
      8.574051124180603 (700)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De compacte Weber® Q 2000 is eenvoudig in gebruik, heeft een hogere deksel dan de Q 1000 en een groter grilloppervlak. Deksel en ketel/ku...
      404.09, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Allesvoorbbq.nl Allesvoorbbq.nl
      De Q2000 van Weber is de opvolger van de populaire Q200 en is in veel opzichte een verbeterde versie. U bent natuurlijk van Weber gewend ...404.09, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Royal Catering Elektrische bakplaat - 75 cm - glad - 2 x 3200 W
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143279589.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211383876.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211377482.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211383879.jpg?ts=1
      Royal Catering Royal Catering Elektrische bakplaat - 75 cm - glad - 2 x 3200 W Elektrische bakplaat - 75 cm - glad - 2 x 3200 W Elektrische bakplaat - 75 cm - glad - 2 x 3200 W Bakplaat - 75 cm - glad - 2 x 3200 W De dubbele contactgrill RCG 75 van Royal Catering is een professioneel keukenapparaat dat perfect geschikt is voor gebruik in hotel-restaurants, bars, fastfoodrestaurants of horecabedrijven, evenals in uw eigen keuken. De grill is flexibel en het lichte gewicht van slechts 44.3 kg maakt gebruik binnen en buiten mogelijk. Uitgebreid grillgebied met 2 verwarmingselementen Eenvoudig te reinigen en te bedienen Bescherming en hygiëne Makkelijk te gebruiken ther... (1)
      Royal Catering Elektrische bakplaat - 75 cm - glad - 2 x 3200 W
      • 04260223020346
      1
    • Big Green Egg Large + Onderstel + Hoes
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153622809.jpg?ts=1
      Big Green Egg Big Green Egg Large + Onderstel + Hoes Large + Onderstel + Hoes Large + Onderstel + Hoes De Big Green Egg Large is het meest populaire model. Op het kookoppervlak van de Large maakt u met gemak al uw favoriete gerechten én die van familie en vrienden. Deze kamado (1)
      Big Green Egg Large + Onderstel + Hoes
      1
    • Big Green Egg Large + Integgrated Nest+Handler
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153622834.jpg?ts=1
      Big Green Egg Big Green Egg Large + Integgrated Nest+Handler Large + Integgrated Nest+Handler Large + Integgrated Nest+Handler De Big Green Egg Large is het meest populaire model. Op het kookoppervlak van de Large maakt u met gemak al uw favoriete gerechten én die van familie en vrienden. Deze kamado (1)
      Big Green Egg Large + Integgrated Nest+Handler
      1
    • Grandhall Elite G4 Built-in
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162873439.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153622801.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174829120.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199044711.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174829119.jpg?ts=1
      Grandhall Grandhall Elite G4 Built-in Elite G4 Built-in Elite G4 Built-in De Grandhall Elite G4 Built-in is een verrijking voor elke buitenkeuken die naast een mooi design ook nog uiterst functioneel is. De barbecue is volledig van RVS en beschikt (1)
      Grandhall Elite G4 Built-in
      • 08719324696173
      1
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 429.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 429.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 429.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 429.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 429.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 429.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 429.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 429.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 429.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 429.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 429.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 429.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 429.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 429.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 429.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 429.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 429.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 429.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 429.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 429.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 429.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 429.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 404.09
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 404.09
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 404.09
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 404.09
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 404.09
    • partner@vergelijk.nl