x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Weber barbecue Q1000 titaan 69x40,4 cm

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Weber barbecue Q1000 titaan 69x40,4 cm
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Weber barbecue Q1000 titaan 69x40,4 cm
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Weber barbecue Q1000 titaan 69x40,4 cm
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84721812.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102551864.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84721809.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84721810.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84721813.jpg?ts=1
Weber Weber barbecue Q1000 titaan 69x40,4 cm barbecue Q1000 titaan 69x40,4 cm barbecue Q1000 titaan 69x40,4 cm De Q1000 van Weber is de opvolger van de populaire Q100 en is in veel opzichte een verbeterde versie. U bent natuurlijk van Weber gewend dat kwaliteit voorop staat. De Q1000 is (1)
  • 00077924026300
  • 00077924024023
  • 539547
  • 0077924026300
1
  • Algemene kenmerken
    • Grill type: Gasbarbecue, Buitenkeukens
    • Warmtebron: Gas
    • Grillfuncties: Deksel, Gereedschapshaak
    • Aantal handgrepen: 3
    • Anti-aanbaklaag: Nee
    • Deksel: Ja
    • Ophanghaken: Ja
    • Materiaal van het handvat: Kunststof
  • Koker
    • Aantal burners/cooking zones: 1
  • Design
    • Kookoppervlakte vorm: Vierkant
    • Kook oppervlakte materiaal: Roestvrijstaal
    • Materiaal: Kunststof
    • Kleur: Beige, Zwart, Wit, Grijs
    • Coating kookoppervlak: Enamelled
    • Ingebouwde functie: Nee
    • Werkbladen: Nee
  • Gewicht en omvang
    • Hoogte: 103.9 cm
    • Gewicht: 17 kg
    • Breedte (cm): 61 cm
    • Diepte: 49 cm
  • Technische details
    • Soort materiaal (bovenkant): Grate
    • Bakoppervlak: 430
    • Deksel functies: Klapdeksel
    • Thermometer: Nee
    • Totaal vermogen: 2 Watt
  • Ergonomie
    • Met wielen: Nee
    • Benen: Ja
    • Verwarmingsrek: Nee
  • Prestatie
    • Electronische ontsteking: Ja
    • Ontstekingssysteem: Piezo
  • publishing
    • Introductiejaar: 2014
  • 379.00 379.00 EUR 1
    1
    • Allesvoorbbq.nl Allesvoorbbq.nl
      De Q1000 van Weber is de opvolger van de populaire Q100 en is in veel opzichte een verbeterde versie. U bent natuurlijk van Weber gewend ...379.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Big Green Egg Medium + Table Nest
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153622807.jpg?ts=1
      Big Green Egg Big Green Egg Medium + Table Nest Medium + Table Nest Medium + Table Nest De Big Green Egg Medium is compact genoeg voor in een kleine stadstuin, patio of op een ruim balkon, maar groot genoeg om voor 6 tot 8 personen op te grillen, roken, stoven of (1)
      Big Green Egg Medium + Table Nest
      1
    • Big Green Egg Medium + Egg Frame Medium + Expansion Frame Wood Wood Grid
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226480674.jpg?ts=1
      Big Green Egg Big Green Egg Medium + Egg Frame Medium + Expansion Frame Wood Wood Grid Medium + Egg Frame Medium + Expansion Frame Wood Wood Grid Medium + Egg Frame Medium + Expansion Frame Wood Wood Grid De Big Green Egg Medium is compact genoeg voor in een kleine stadstuin, patio of op een ruim balkon, maar groot genoeg om voor 6 tot 8 personen op te grillen, roken, stoven of (1)
      Big Green Egg Medium + Egg Frame Medium + Expansion Frame Wood Wood Grid
      1
    • Blokker Luxe Houtskool Barbecue - Grilloppervlak (Lxb) 57cm X 37cm - Staal - Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223934312.jpg?ts=1
      Blokker Blokker Luxe Houtskool Barbecue - Grilloppervlak (Lxb) 57cm X 37cm - Staal - Zwart Luxe Houtskool Barbecue - Grilloppervlak (Lxb) 57cm X 37cm - Staal - Zwart Luxe Houtskool Barbecue - Grilloppervlak (Lxb) 57cm X 37cm - Staal - Zwart Deze houtskoolgrill van Kaminer maakt indruk met zijn veelzijdigheid: het deksel maakt zowel direct als indirect grillen mogelijk en dankzij de regelbare ventilatie kun je zelfs je gegrilde eten roken. Ideaal voor onvergetelijke BBQ (1)
      Blokker Luxe Houtskool Barbecue - Grilloppervlak (Lxb) 57cm X 37cm - Staal - Zwart
      • 07421955369302
      1
    • Campingaz Xpert 200 Ls Rocky Barbecue Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222529263.jpg?ts=1
      Campingaz Campingaz Xpert 200 Ls Rocky Barbecue Zwart Xpert 200 Ls Rocky Barbecue Zwart Xpert 200 Ls Rocky Barbecue Zwart (2)
      Campingaz Xpert 200 Ls Rocky Barbecue Zwart
      1
    • min
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 379.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 379.00
    • partner@vergelijk.nl