x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Weber Grillplaat Keramische Grillplatte 49 x 35 cm

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Weber Grillplaat Keramische Grillplatte 49 x 35 cm
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Weber Grillplaat Keramische Grillplatte 49 x 35 cm
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Weber Grillplaat Keramische Grillplatte 49 x 35 cm
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115710733.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/197968425.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175108540.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175108541.jpg?ts=1
Weber Weber Grillplaat Keramische Grillplatte 49 x 35 cm Grillplaat Keramische Grillplatte 49 x 35 cm Grillplaat Keramische Grillplatte 49 x 35 cm Voor houtskoolbarbecues vanaf 57 cm en Weber Q vanaf 200-/2000-serie. Afmeting: 49 x 35 cm Materiaal: Keramiek, vaatwasmachinebestendig. Slaat de warmte op. Eenvoudige reiniging dankzij anti-aanbakoppervlak. (1)
  • 00077924011757
5
  • Design
    • Materiaal: Aardewerk
    • Kleur: Zwart
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 49 cm
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • 73.49 127.94 EUR 5
    5
    • Amazon Amazon
      5.062893081761007 (2)
      Voor houtskoolbarbecues vanaf 57 cm en Weber Q vanaf 200-/2000-serie. Afmeting: 49 x 35 cm Materiaal: Keramiek, vaatwasmachinebestendig. ...73.49, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Coppenswarenhuis.nl Coppenswarenhuis.nl
      Maak u gereed voor quality time in de achtertuin. Met de vlakke bakplaat is het eenvoudig om een portie gehaktballen, garnalen, asperges ...73.49, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Allesvoorbbq.nl Allesvoorbbq.nl
      Barbecueën staat tegenwoordig voor bewust genieten en een nieuw saamhorigheidsgevoel. Lekker buiten met familie, vrienden of collega's.73.49, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol.com Bol.com
      7.556892350323385 (692)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Weber Keramische Bakplaat - Groot73.49, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Otto Otto
      4.683463763403694 (112)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Weber Grillplaat Keramische Grillplatte 49 x 35 cm127.94, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Big Green Egg Medium met Frame Uitbreiding Keramische barbecue Ø 40 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181921009.jpg?ts=1
      Big Green Egg Big Green Egg Medium met Frame Uitbreiding Keramische barbecue Ø 40 cm Medium met Frame Uitbreiding Keramische barbecue Ø 40 cm Medium met Frame Uitbreiding Keramische barbecue Ø 40 cm Bestel Big Green Egg Medium met Frame Uitbreiding Keramische barbecue Ø 40 cm online bij fonQ. Alle Big Green Egg Barbecues uit voorraad leverbaar. Levertijd: 2 - 5 dagen (1)
      Big Green Egg Medium met Frame Uitbreiding Keramische barbecue Ø 40 cm
      1
    • Big Green Egg Mini met Carrier Keramische Barbecue Ø 25 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171218764.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181880983.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171218765.jpg?ts=1
      Big Green Egg Big Green Egg Mini met Carrier Keramische Barbecue Ø 25 cm Mini met Carrier Keramische Barbecue Ø 25 cm Mini met Carrier Keramische Barbecue Ø 25 cm Bestel Big Green Egg Mini met Carrier Keramische Barbecue Ø 25 cm online bij fonQ. Alle Big Green Egg Barbecues uit voorraad leverbaar. Levertijd: 2 - 5 dagen (3)
      Big Green Egg Mini met Carrier Keramische Barbecue Ø 25 cm
      1
    • Bbq collection Barbecue - Ø 36 Cm - Compact - Handig Om Mee Te Nemen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164000310.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233652190.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/217243412.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107489210.jpg?ts=1
      Bbq collection Bbq collection Barbecue - Ø 36 Cm - Compact - Handig Om Mee Te Nemen Barbecue - Ø 36 Cm - Compact - Handig Om Mee Te Nemen Barbecue - Ø 36 Cm - Compact - Handig Om Mee Te Nemen Op reis of een dagje uit; deze compacte barbecue kun je overal mee naartoe nemen (1)
      Bbq collection Barbecue - Ø 36 Cm - Compact - Handig Om Mee Te Nemen
      • 08711252293011
      1
    • El Fuego AY0329 2-IN-1 - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230957021.jpg?ts=1
      El Fuego El Fuego AY0329 2-IN-1 - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet AY0329 2-IN-1 - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet AY0329 2-IN-1 - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet EL FUEGO AY 0329 2in1 Deze praktische 2-in-1 grill en open haard is een echt hoogtepunt voor je buitenruimtes In een paar simpele stappen en zonder gereedschap is dit product om te bouwen van een grill naar een pure haard (en vice versa). Door de hoge zijwanden biedt de haard een uitstekende veiligheid. Het ontwerp van de zijwanden vermindert het risico op uitvallen van brandstof aanzienlijk en bevordert tegelijkertijd de luchttoevoer voor een snelle ontsteking. Niets staat een aangenaam buit... (1)
      El Fuego AY0329 2-IN-1 - Nieuw (Outlet) - Witgoed Outlet
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 73.49
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 73.49
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 73.49
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 73.49
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 73.49
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 73.49
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 73.49
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 73.49
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 73.49
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 73.49
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 73.49
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 73.49
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 73.49
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 73.49
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 73.49
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 73.49
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 73.49
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 73.49
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 73.49
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 73.49
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 73.49
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 73.49
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 73.49
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 73.49
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 73.49
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 73.49
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 73.49
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 73.49
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 73.49
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 73.49
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 73.49
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 73.49
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 73.49
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 73.49
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 73.49
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 73.49
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 73.49
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 73.49
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 73.49
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 73.49
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 73.49
    • partner@vergelijk.nl