x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Unold UNO 58550 zwart

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Unold UNO 58550 zwart
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Unold UNO 58550 zwart
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Unold UNO 58550 zwart
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/218045263.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/214198724.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155173628.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224735605.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/131393932.jpg?ts=1
Unold Unold UNO 58550 zwart UNO 58550 zwart UNO 58550 zwart Perfect grillen onder alle weersomstandigheden, binnen of buiten. Highlights: * Zowel staand met onderstel als los op een tafel te gebruiken * Extra groot grilloppervlak * Compleet te demonteren (1)
  • 04011689585500
  • 58550
1
  • Algemene kenmerken
    • Grill type: Elektrische barbecue
    • Warmtebron: Elektrisch
    • Anti-aanbaklaag: Nee
    • Deksel: Nee
    • Geslacht: Unisex
  • Design
    • Kookoppervlakte vorm: Rechthoekig
    • Materiaal: Metaal
    • Kleur: Zwart
  • Gewicht en omvang
    • Hoogte: 70 cm
    • Breedte (cm): 50 cm
    • Diepte product: 360 mm
  • Technische details
    • Soort materiaal (bovenkant): Grids
    • Aan-/uitschakelaar: Ja
    • Bakoppervlak: 340
    • Handvat(en): Nee
    • Indicatielampje: Ja
    • Totaal vermogen: 2000 Watt
    • Uitneembare pan : Ja
  • Ergonomie
    • Met wielen: Nee
    • Benen: Ja
    • Aantal poten: 4
    • Verwarmingsrek: Nee
  • Energie
    • AC input voltage: 230 V
  • Inhoud van de verpakking
    • Windbreak: Nee
  • Indicatie
    • Verlichte aan-/uit knop: Ja
  • publishing
    • Introductiejaar: 2010
  • 42.42 42.42 EUR 1
    1
    • Otto Otto
      4.683463763403694 (112)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Perfect grillen onder alle weersomstandigheden, binnen of buiten. Highlights: * Zowel staand met onderstel als los op een tafel te gebrui...42.42, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Big Green Egg Medium + Table Nest
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153622807.jpg?ts=1
      Big Green Egg Big Green Egg Medium + Table Nest Medium + Table Nest Medium + Table Nest De Big Green Egg Medium is compact genoeg voor in een kleine stadstuin, patio of op een ruim balkon, maar groot genoeg om voor 6 tot 8 personen op te grillen, roken, stoven of (1)
      Big Green Egg Medium + Table Nest
      1
    • Big Green Egg Medium + Egg Frame Medium + Expansion Frame Wood Wood Grid
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226480674.jpg?ts=1
      Big Green Egg Big Green Egg Medium + Egg Frame Medium + Expansion Frame Wood Wood Grid Medium + Egg Frame Medium + Expansion Frame Wood Wood Grid Medium + Egg Frame Medium + Expansion Frame Wood Wood Grid De Big Green Egg Medium is compact genoeg voor in een kleine stadstuin, patio of op een ruim balkon, maar groot genoeg om voor 6 tot 8 personen op te grillen, roken, stoven of (1)
      Big Green Egg Medium + Egg Frame Medium + Expansion Frame Wood Wood Grid
      1
    • Blokker Luxe Houtskool Barbecue - Grilloppervlak (Lxb) 57cm X 37cm - Staal - Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223934312.jpg?ts=1
      Blokker Blokker Luxe Houtskool Barbecue - Grilloppervlak (Lxb) 57cm X 37cm - Staal - Zwart Luxe Houtskool Barbecue - Grilloppervlak (Lxb) 57cm X 37cm - Staal - Zwart Luxe Houtskool Barbecue - Grilloppervlak (Lxb) 57cm X 37cm - Staal - Zwart Deze houtskoolgrill van Kaminer maakt indruk met zijn veelzijdigheid: het deksel maakt zowel direct als indirect grillen mogelijk en dankzij de regelbare ventilatie kun je zelfs je gegrilde eten roken. Ideaal voor onvergetelijke BBQ (1)
      Blokker Luxe Houtskool Barbecue - Grilloppervlak (Lxb) 57cm X 37cm - Staal - Zwart
      • 07421955369302
      1
    • Campingaz Xpert 200 Ls Rocky Barbecue Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222529263.jpg?ts=1
      Campingaz Campingaz Xpert 200 Ls Rocky Barbecue Zwart Xpert 200 Ls Rocky Barbecue Zwart Xpert 200 Ls Rocky Barbecue Zwart (2)
      Campingaz Xpert 200 Ls Rocky Barbecue Zwart
      1
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 31.66
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 31.66
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 31.66
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 31.66
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 31.66
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 31.66
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 31.66
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 31.66
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 28.78
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 26.48
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 26.48
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 26.48
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 26.48
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 26.48
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 26.48
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 26.48
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 26.48
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 26.48
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 26.48
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 26.48
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 26.48
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 26.48
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 26.48
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 26.48
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 45.54
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 45.54
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 45.54
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 45.54
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 45.54
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 31.66
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 31.66
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 31.66
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 31.66
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 31.66
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 31.66
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 31.66
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 31.66
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 31.66
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 31.66
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 31.66
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 31.66
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 31.66
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 31.66
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 31.66
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 31.66
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 31.66
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 31.66
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 31.66
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 31.66
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 31.66
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 31.66
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 31.66
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 31.66
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 31.66
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 31.66
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 31.66
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 31.66
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 31.66
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 31.66
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 31.66
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 31.66
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 31.66
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 31.66
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 31.66
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 31.66
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 31.66
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 31.66
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 31.66
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 31.66
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 31.66
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 31.66
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 31.66
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 31.66
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 31.66
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 31.66
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 31.66
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 31.66
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 31.66
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 31.66
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 31.66
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 31.66
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 31.66
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 42.42
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 42.42
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 31.66
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 31.66
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 31.66
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 31.66
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 31.66
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 31.66
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 31.66
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 31.66
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 31.66
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 31.66
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 31.66
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 31.66
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 31.66
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 31.66
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 31.66
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 31.66
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 31.66
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 31.66
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 42.42
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 42.42
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 42.42
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 42.42
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 31.66
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 31.66
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 31.66
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 31.66
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 31.66
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 31.66
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 31.66
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 31.66
    • partner@vergelijk.nl