x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

OUTDOORCHEF P 420 E Tripod Elektrische Barbecue - Zwart

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews OUTDOORCHEF P 420 E Tripod Elektrische Barbecue - Zwart
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties OUTDOORCHEF P 420 E Tripod Elektrische Barbecue - Zwart
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
OUTDOORCHEF P 420 E Tripod Elektrische Barbecue - Zwart
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102552855.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/191152258.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145614982.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84505479.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138234923.jpg?ts=1
OUTDOORCHEF OUTDOORCHEF P 420 E Tripod Elektrische Barbecue - Zwart P 420 E Tripod Elektrische Barbecue - Zwart P 420 E Tripod Elektrische Barbecue - Zwart Krachtig: dankzij de reflectorfolie ontstaat een gelijkmatige warmteverdeling binnen de bol en wordt het voedsel bijzonder sappig, zacht en knapperig. Het 2 kW sterke e-heat power-systeem biedt 7 warmtestanden en meer dan genoeg vermogen om vlees, vis of groente perfect en eenvoudig te bereiden. Temperatuur tot 300 graden: het lange wachten tot de grillkolen de optimale hitte heeft bereikt, is bij deze grill niet nodig, want de elektrische grill zorgt voor een enorm hoge hitte in korte tijd e... (10)
  • 07611984013042
2
  • Algemene kenmerken
    • Grill type: Elektrische barbecue
    • Warmtebron: Elektrisch
    • Grillfuncties: Met wielen, Vet opvangbakje
    • Aantal handgrepen: 1
    • Anti-aanbaklaag: Ja
    • Deksel: Nee
    • Geslacht: Unisex
    • Machine-wasbaar: Nee
    • Materiaal van het handvat: Kunststof
  • Design
    • Kookoppervlakte vorm: Vierkant
    • Materiaal: Staal, Metaal, Roestvrijstaal
    • Kleur: Zwart
  • Technische details
    • Aantal personen: 5
    • Thermometer: Nee
    • Vermogen: 2000 Watt
  • Gewicht en omvang
    • Hoogte: 93 cm
    • Gewicht: 13 kg
    • Breedte (cm): 67 cm
    • Doorsnede (cm): 42 cm
    • Gewicht product: 12000 g
    • Lengte: 60 cm
  • Ergonomie
    • Met wielen: Nee
    • Opvangbakken voor vet: Ja
  • Prestatie
    • Ontstekingssysteem: Elektrisch
  • 299.00 305.35 EUR 2
    2
    • Amazon Amazon
      5.062893081761007 (2)
      Krachtig: dankzij de reflectorfolie ontstaat een gelijkmatige warmteverdeling binnen de bol en wordt het voedsel bijzonder sappig, zacht ...299.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Blokker Marketplace Blokker Marketplace
      De Outdoorchef P-420E is de elektrische barbecue waar echt op gegrilld kan worden. Deze barbecue bereikt temperaturen tot wel 300 graden....305.35, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Royal Catering Elektrische bakplaat - 75 cm - glad - 2 x 3200 W
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143279589.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211383876.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211377482.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211383879.jpg?ts=1
      Royal Catering Royal Catering Elektrische bakplaat - 75 cm - glad - 2 x 3200 W Elektrische bakplaat - 75 cm - glad - 2 x 3200 W Elektrische bakplaat - 75 cm - glad - 2 x 3200 W Bakplaat - 75 cm - glad - 2 x 3200 W De dubbele contactgrill RCG 75 van Royal Catering is een professioneel keukenapparaat dat perfect geschikt is voor gebruik in hotel-restaurants, bars, fastfoodrestaurants of horecabedrijven, evenals in uw eigen keuken. De grill is flexibel en het lichte gewicht van slechts 44.3 kg maakt gebruik binnen en buiten mogelijk. Uitgebreid grillgebied met 2 verwarmingselementen Eenvoudig te reinigen en te bedienen Bescherming en hygiëne Makkelijk te gebruiken ther... (1)
      Royal Catering Elektrische bakplaat - 75 cm - glad - 2 x 3200 W
      • 04260223020346
      1
    • Big Green Egg Large + Onderstel + Hoes
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153622809.jpg?ts=1
      Big Green Egg Big Green Egg Large + Onderstel + Hoes Large + Onderstel + Hoes Large + Onderstel + Hoes De Big Green Egg Large is het meest populaire model. Op het kookoppervlak van de Large maakt u met gemak al uw favoriete gerechten én die van familie en vrienden. Deze kamado (1)
      Big Green Egg Large + Onderstel + Hoes
      1
    • Big Green Egg Large + Integgrated Nest+Handler
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153622834.jpg?ts=1
      Big Green Egg Big Green Egg Large + Integgrated Nest+Handler Large + Integgrated Nest+Handler Large + Integgrated Nest+Handler De Big Green Egg Large is het meest populaire model. Op het kookoppervlak van de Large maakt u met gemak al uw favoriete gerechten én die van familie en vrienden. Deze kamado (1)
      Big Green Egg Large + Integgrated Nest+Handler
      1
    • Grandhall Elite G4 Built-in
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162873439.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153622801.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174829120.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199044711.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174829119.jpg?ts=1
      Grandhall Grandhall Elite G4 Built-in Elite G4 Built-in Elite G4 Built-in De Grandhall Elite G4 Built-in is een verrijking voor elke buitenkeuken die naast een mooi design ook nog uiterst functioneel is. De barbecue is volledig van RVS en beschikt (1)
      Grandhall Elite G4 Built-in
      • 08719324696173
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 239.60
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 239.60
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 239.36
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 239.36
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 239.60
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 239.60
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 238.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 238.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 238.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 238.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 238.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 238.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 238.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 238.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 238.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 238.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 238.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 238.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 238.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 236.55
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 236.55
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 236.55
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 236.55
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 236.55
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 236.55
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 236.55
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 236.55
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 236.55
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 236.55
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 236.55
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 236.55
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 236.55
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 236.55
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 249.65
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 249.65
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 249.65
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 249.65
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 269.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 269.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 269.99
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 269.99
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 239.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 305.35
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 305.35
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 305.35
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 305.35
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 305.35
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 299.00
    • partner@vergelijk.nl